COVID-19 مه “فعال کردن” در یک فرد معتقد به درمان با توجه به کره جنوبی CDC

به دلیل آن است که یک ویروس جدید بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند در مورد COVID-19 coronavirus — و خیلی بیشتر تحقیق و تجزیه و تحلیل خواهد شد نیاز به انجام شده است. یک سوال: آیا کسی که از بهبود COVID-19 بود reinfected یا خواهد که فرد توسعه ایمنی به آن ؟ کارشناسان پزشکی نمی تواند با اطمینان بگوید و در عین حال هر چند بسیاری شده است امیدوار است که ایمنی بوجود می آیند به طور طبیعی.

اما دکتر Jeong Eun-Kyeon مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معتقد است که COVID-19 ممکن است دوباره فعال در کسی که در نظر گرفته شده است درمان خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد پنج شنبه.

تبلیغات:

در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه 6 آوریل کره جنوبی CDC گزارش شده که 51 افرادی که تا به حال در نظر گرفته شده است درمان COVID-19 آزمایش مثبت دوباره. یک بیمار در کره جنوبی در نظر گرفته شده است درمان در صورتی که فرد آزمایش منفی دو بار در طول یک دوره 24 ساعته.

“در حالی که ما در حال قرار دادن بیشتر وزن فعال به عنوان این ممکن است باعث شود ما در حال انجام یک مطالعه جامع در این” خبری بلومبرگ به نقل از Jeong عنوان کرد و گفت. “شده اند وجود دارد بسیاری از موارد زمانی که یک بیمار در طول درمان را تست منفی یک روز مثبت دیگر.”

در کره جنوبی گسترده تست شده و اعتبار برای این کشور نسبتا کم عفونت و مرگ و مير با COVID-19. به گفته محققان در جان هاپکینز در بالتیمور COVID-19 ادعا کرده 204 زندگی که از اوایل بعد از ظهر پنجشنبه 9 آوریل — در مقایسه با 17,669 در ایتالیا 15,238 در اسپانیا 14,831 در ایالات متحده آمریکا و یا 10,869 در فرانسه که در آن زمان.

تبلیغات:

بلومبرگ گزارش خبرنگار Kyunghee پارک توضیح میدهد: “کره جنوبی یکی از قدیمیترین کشورهای به دیدن یک مقیاس بزرگ از شیوع کروناویروس اما این کشور دیده می شود فقط 200 کشته و یک سقوط جدید مورد شمارش پس از اوج در 1189 در فوریه 29. یکی از گسترده ترین تست برنامه ها و تکنولوژی-محور رویکرد به ردیابی عفونت دیده می شود کره شامل آن اپیدمی بدون مستندات و یا سازندگان: کسب و کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>