COVID-19 تحت الشعاع مرز ويژه

چولا ویستا کالیفرنیا. — حتی به عنوان بزرگ ترین بیمارستان کالیفرنیا باید اجتناب شود یک ناتوان افزایش coronavirus بیماران مبتلا به برخی از امکانات در نزدیکی مرز مکزیک غرق شده اند. آنها عبارتند از ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در شهرستان امپریال و Scripps رحمت بیمارستان چولا ویستا در سن دیگو شهرستان که لینک سنبله در COVID-19 بيمار به خود در جوامع مرزی شیوه زندگی است.

برخی از شهروندان و ساکنان قانونی که در مکزیک زندگی می کنند در حال عبور از مرز از تیجوانا و مخیکالی به آمریکا برای درمان. Dr. Juan تور یک پزشک اورژانس و رئیس عملیات اجرایی برای Scripps رحمت بیمارستان چولا ویستا و گفت: 48 درصد از COVID مثبت بیماران که برای بازدید از اورژانس ممکن است بین 24 و 30 مه گفت که آنها تا به حال به تازگی از سفر به مکزیک است. این رقم افزایش به 60% بین 31 مه و ژوئن 2. این بیمارستان در حدود 10 مایل از San Ysidro پورت ورودی شلوغ ترین سرزمین عبور از مرز در نیمکره غربی است.

تبلیغات:

تنها در حدود 5% از COVID-19 بيمار گزارش داد, آنها می خواهم اخیرا به مکزیک در Scripps ” سه دیگر اتاق های اورژانس دورتر در شمال, او گفت:.

“ما در حال حاضر انتقال COVID-19 بيمار از چولا ویستا به دیگر Scripps بیمارستان ها دورتر در شمال نسبتا منظم — 21 در طول هفته گذشته به کمک حالت فشرده خارج بیمارستان ما اینجا” تور گفت.

حدود دو ساعت ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای آنقدر غرق COVID-19 بيمار آن را به حال برای منحرف کردن برخی امکانات مراقبت های بهداشتی در سن دیگو ملی شهر و جاهای دیگر. شده اند وجود دارد بیش از 2,025 دفاع کرد گرفته شد موارد تایید شده در شهرستان امپریال که دارای بالاترین COVID-19 میزان بستری شدن در دولت گفت: Andrea قهقهه پروژه های خاص هماهنگ کننده برای این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

تبلیغات:

“ما می دانیم که جامعه ما دارای خانواده در هر دو طرف مرز بنابراین ما مربوط به چشم انداز مثبت به تعطیلات آخر هفته روز مادر” گفت: سوزان مارتینز, دستیار ارشد پرستاری مسئول در مرکز پزشکی. “این بدان معناست که بیشتر در معرض خطر به عنوان مردم سفر به عقب و جلو در سراسر مرز.”

KHN را هایدی de Marco در بازدید از بخش های مراقبت ويژه در بيمارستان ها و مستند تلاش برای نگه داشتن بیماران زنده است.

این KHN داستان برای اولین بار منتشر شده در کالیفرنیا Healthline, خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است.

تبلیغات:

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>