COVID-19 بیماران ممکن است تجربه یکی دیگر از عوارض جانبی ناخواسته: PTSD

COVID-19 فیزیکی تلفات در بدن یکی است که می تواند تاریخ و زمان آخرین طولانی پس از ویروس خالی بدن. در حال حاضر کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که ممکن است پایدار روانی تلفات در قربانیان خود را به عنوان به خوبی.

با استناد به تحقیقاتی که در بر داشت که 30 درصد از بیمارانی که دچار بیماری شدید در هنگام شیوع بیماری در حال توسعه شرایط روانی مانند اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و اضطراب و افسردگی Covid تروما پاسخ کار گروه خواست که به طور جدی بیمار COVID-19 بیماران در بیمارستان ها باید به فوریت به نمایش نشانه هایی از اختلال استرس پس از سانحه با توجه به بی بی سی. این گروه که رهبری دانشگاه کالج لندن و شامل سلامت کارگران از دیگر نقاط جنوب شرق انگلستان می گویند که این باید شامل بررسی منظم یو پی اس پایدار تا یک سال.

تبلیغات:

دکتر مایکل پترسون یک روانپزشک در انگلستان خدمات بهداشت ملی گفت: نگهبان که COVID-19 بستری است “به طور بالقوه آسیب زا را تجربه کنند. . . . بودن در بخش مراقبت های ترسناک است. وجود یک خطر خاص به [اين افراد] را چرا که آنها بسیار بد. و در اوایل بیماری همه گیر ما نیست که درمان های در دسترس برای covid.”

او افزود: “پزشکان و پرستاران در درمان مردم در بیمارستان همه را مجبور به پوشیدن تجهیزات حفاظتی. مردم نبودند قادر به دیدن بستگان خود را. و بیماران جنسی در آنها و اگر آنها انتوبه آنها در یک حالت تغییر از آگاهی است.”

یک پزشک آمریکایی به نام دکتر دیوید Shulkin — که یک وزیر سابق امور جانبازان به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور سابق و مدیر عامل مرکز پزشکی بث اسرائیل در نیویورک سیتی — ابراز مشابه نگرانی برای سلامت در ماه گذشته.

تبلیغات:

“من فکر می کنم این یکی از مورد انتظار عواقب ناخواسته از یک بیماری همه گیر” Shulkin توضیح داد. پس از ذکر است که وجود داشته است, مسائل رفتاری هر دو کوتاه مدت و بلند مدت پس از نزدیک به هر دیگر همه گیر شده است که مورد مطالعه قرار Shulkin با اشاره به یک مطالعه اخیر از ووهان چین که در آن بیش از 700 بيمار مبتلا به COVID-19 داده شد یک آزمون برای نشانههای PTSD.

“بیش از 96 درصد از کسانی که پاسخ دهندگان نشان داد آنها مبتلا به استرس پس از سانحه” Shulkin گفت: سلامت. “من فکر می کنم این چیزی است که ما باید به جدی بررسی و مطمئن شوید که ما در حال پرداختن به این مسائل است.”

دانشگاه میشیگان بخش روانپزشکی می گوید: علائم PTSD شامل سرزده علائم مانند عود خاطرات کابوس و بک; تمایل به اجتناب از محرک های که به یاد یکی از رویداد آسیب زا; بی خوابی; hypervigilance; و احساس گناه و شرم و یا خشم. این بخش همچنین معتقد است که در علاوه بر این به COVID-19 بیماران مراقبت های بهداشتی کارگران که ارتباط برقرار کردن با COVID-19 بيمار ممکن است دچار PTSD چرا که “آنها همچنین ممکن است شاهد افزایش بیماری و مرگ و میر و عرضه نمایند.” بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند خود را به PTSD تشدید خود نیاز به قرنطینه که در طی آن زمان آنها “ممکن است فاقد فوری حمایت اجتماعی.”

تبلیغات:

در علاوه بر این به نگرانی در مورد PTSD وجود دارد دیگر اثرات روانی منفی در ارتباط با خاموش کردن طولانی مدت.

“شما اثرات انزوا شما اثر ترس و در شرایط انزوا وجود دارد برخی از افرادی که از ذهن نیست, آن است که بسیار اما برای بسیاری از افراد آن را فقط می توانید نژاد این افسردگی” دکتر David Reiss, یک روانپزشک و متخصص در روان تناسب اندام ارزیابی کسانیکه به کتاب “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: 27 روانپزشکان و سلامت روان کارشناسان ارزیابی یک رئیس جمهور” گفت: سالن ماه گذشته. “نه لزوما جدی, افسردگی, اما فقط “احساس خوب” دمدمی بودن.”

تبلیغات:

او افزود: “وجود از دست دادن حمایت از از دست دادن ساختار و بهره وری کمتر. و که بسته به نوع آسیب پذیری از کسی نفس می تواند کوتاه و یا آن را می تواند در طولانی مدت باعث آن می تواند به ترس آنها در حال حاضر. و یا برای افرادی که بیشتر انعطاف پذیر آن می تواند بد دوره از زمان و پس از آن آنها می آیند. اما به خصوص با افرادی که معلولیت های آن می تواند به آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>