COVID کاهش کشنده مسیر را از طریق سن کوئنتین را اعدام

مردان زنده در فضاهای تنگ و نفس تهویه هوا. بسیاری از آنها ضعیف و ناتوان کارگر با بیماری های قلبی و کبدی و سرطان پروستات سل زوال عقل است. و در حال حاضر با کروناویروس پیشرفت از طریق صفوف خود را از آنها در حال سقوط یکی پس از بعدی.

این است که یک خانه سالمندان در هر سنتی ، آن است که در کالیفرنیا محکوم به اعدام در زندان ایالتی سن کوئنتین در شمال سان فرانسیسکو. آن 670 ساکنان سریال قاتلان کودک, قاتلان, مردانی که کشته شدن برای پول و مواد مخدر و یا شات قربانیان خود را به عنوان بخشی از خود را تلف گانگستر زندگی می کند. برخی از آنها شده است وجود دارد برای چندین دهه در حال رشد قدیمی پشت میله های زندان. یکی 90 و بیش از 100 65 ساله یا مسن تر.

تبلیغات:

اعدام شده اند در انتظار نگه داشته در کالیفرنیا از سال 2006 متوقف شده توسط یک سری از چالش های قانونی. و آنها نمی رزومه در هر زمان به زودی: در سال 2019 دو ماه پس از به دست گرفتن Gov. گاوین Newsom اعلام یک مهلت قانونی برای اعدام و دستور داد که سن کوئنتین مرگ مجلسی برچیده شود. اما مرگ آمده است به سن کوئنتین با این وجود.

در روزهای اخیر پنج نفر به اعدام زندانیان کشته شده اند و پیمانکاری COVID-19. تقریبا 200 دیگران تصور می شود بیمار مبتلا به این ویروس با توجه به Newsom رسمی دولت مجاز به صحبت های عمومی. نمرات بیشتر در حال حاضر به آزمایش می شود. در حال حاضر روشن است وجود دارد درمان و هیچ پایانی در چشم.

“سن کوئنتین کارکنان به خصوص کارکنان پزشکی — است که به سادگی غرق شدن در میان هرج و مرج” دولت مدافع مریم مککمب گفت: در نامه ای هفته گذشته به وزارت امور خارجه سنا عمومی کمیته ایمنی. “سن کوئنتین به شدت نیاز به تعداد قابل توجهی از پرسنل اضافی و به سرعت.”

تبلیغات:

اصلاح افسران در حال کار دو و حتی سه شیفت. پزشکان مشغول به کار شده اند 12-به همراه ساعت در روز و هفت روز هفته گذشته شش هفته مککمب نوشت: “مردان (از جمله برخی از کسانی که تست مثبت) گزارش نداشتن دسترسی به پزشکان دریافت دارو به صورت علائمی مانند سرفه و دریافت منظم اکسیژن به سطح و یا فشار خون را بررسی می کند.”

سن کوئنتین را coronavirus شیوع بیماری می تواند به اثبات می شود بدترین در هر زندان در کشور است. آن آغاز شد و در اواسط ماه ژوئن در مدت کوتاهی پس از وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی منتقل 121 زندانیان به سن کوئنتین از زندان ایالتی در چین و شرق لس آنجلس در تلاشی ناموفق برای جلوگیری از شیوع وجود دارد. حداقل 20 از چین و انتقالات پس از آن آزمایش مثبت برای این بیماری است.

در حال حاضر بیش از 1,400 سن کوئنتین زندانیان دارای ویروس و یا بیش از یک سوم از زندان 4,000 زندانیان. و محکوم به اعدام شده است به ضربه بسیار سخت است. از شش زندانی مرگ و میر است که مقامات زندان باید به طور رسمی نسبت به این coronavirus سه نفر در انتظار اعدام هستند. دو محکوم به اعدام زندانیان که در روزهای اخیر نیز آزمایش مثبت برای این ویروس هر چند رسمی علت مرگ در حال بررسی است.

تبلیغات:

سن کوئنتین که باز در 1852 مشهور است برای آن برنامه های توانبخشی. بیشترین سن کوئنتین زندانیان طبقه بندی شده به عنوان حداقل یا متوسط خطرات امنیتی و منتشر خواهد شد یک روز. آنها دوره های کالج و شرکت در برنامه های آموزشی. برخی از کار در زندان برنده جایزه پادکست و روزنامه.

اضافی 670 در سن کوئنتین در حال محکوم و فاقد شرایط لازم برای انتشار, مهم نیست چقدر پیر یا ناتوان.

تبلیغات:

حدود 500 آنها قرار دارد در بلوک شرق یک آشیانه-اندازه ساختار است که پنج ردیف بالا. آنها زندگی می کنند یک به یک سلول 10.5 پا توسط 4.75 ، درب استیل مش. آنها نمی تواند کمک کند اما نفس یکی دیگر هوا. شصت و چهار نفر از بهترین رفتار زندانیان قرار دارد سنتی محکوم به اعدام شناخته شده به عنوان شمال Seg. وجود دارد یک میکی موس ساعت در افسران منطقه مزین با کلمات “شادترین مکان روی زمین.” شمال Seg بلوک شرق و یک سوم واحد برای محکوم زندانیان Donner ساخته شده در سال 1934 سال 1930 و در سال 1913 هیچ یک با یک بیماری همه گیر در ذهن است.

COVID-19 نفوذ کرده 20 کالیفرنیا 34 زندانها هر چند از آن شده است به خصوص بد نه. از روز شنبه بیش از 5,300 زندانیان ایالت حال آزمایش مثبت برای این ویروس و 29 فوت کرده است.

طاعون مواج در داخل سن کوئنتین دیوار در حال گسترش است به جهان خارج است. ده ها تن از سن کوئنتین زندانیان در حال درمان در جامعه و بیمارستان از جمله حداقل 20 زندانیان محکوم به اعدام که از هفته گذشته است. هر محفوظ است توسط دو اصلاح افسران round-the-clock.

تبلیغات:

تعداد دقیق زندانیان محکوم به اعدام که ویروس شناخته شده نیست. مسائل پیچیده حدود 40 درصد حاضر به آزمایش می شود مککمب و دیگران گفت. قانون نمی توان آنها را مجبور به انجام آزمون مگر اینکه آنها تلقی ذهنی بی کفایت.

مککمب خطاب فسخ در نامه اش گفته برخی از زندانیان محکوم نگرانی آنها خواهد شد نقل مکان کرد به یک واحد جدا به طور معمول این سایت متعلق به نظم و انضباط و اگر آنها تست مثبت در حالی که دیگران از ترس این روش نا امن است.

“و سوم به طور کلی ناامیدی را تعیین کرده است در میان مردم وجود دارد هیچ دلیلی برای آزمایش می شود که کادر پزشکی با وجود بهترین تلاش خود را در حال کشیده بیش از حد نازک برای پاسخ به کسانی که نیاز به مراقبت” مککمب نوشت.

تبلیغات:

کسی حاضر به آزمایش شد ریچارد Stitely. او مرده پیدا شد در سلول خود شب از ماه ژوئن 24. مارین کانتی پزشکی قانونی یافت او با آلوده coronavirus هر چند علت دقیق مرگ هنوز به تعیین خواهد شد.

Stitely و 71 به مرگ محکوم گردید و در سال 1992 برای قتل کارول انگری یک زن 47 ساله ، دو ملاقات کرده بود در سن فرناندو ولی و به او ارائه شده به درایو خانه اش. بدن او پیدا شد در دره در ژانویه 1990.

Andrew R. حال پرواز بود 28 ساله L. A. شهرستان معاون دادستان منطقه که تحت پیگرد قانونی قرار Stitely برای تجاوز و قتل آنگر و قبلی برای تجاوز به یک پسر 16 ساله به دختر. در حال حاضر در عمل خصوصی در حال پرواز گفت: شواهد پیشنهاد Stitely می فشرد انگری برای پنج دقیقه اول با یک طناب و سپس با دست خود. او می بیند Stitely آشکار مرگ از یک بیماری است که محروم قربانیان نفس خود را به عنوان “poetic justice.”

“یک بیماری وحشتناک آلوده جهان ما در آن یافت می شود کسی وحشتناک به آلوده” در حال پرواز گفت. “اشک نریختم. بد بد است و من فکر کردم او بد بود.”

تبلیغات:

در طول سال دادگاه عالی کالیفرنیا به حال تایید احکام اعدام از Stitely و چهار نفر دیگر محکوم زندانی که پس از ابتلا به ویروس. دو نفر از مردان را به قتل رسانده بود کودکان از جمله یک 75 ساله محکوم به یک سال 1979 قتل است. سه نفر از زندانیان در اواخر 50s.

بدون توجه به جرایم و برخی از مردم می گویند زندانیان سزاوار نیست به مرگ از COVID-19 به خصوص پس از آن به احتمال زیاد معرفی شد بد بخت تصمیم به انتقال آلوده زندانیان از چین به سن کوئنتین.

“این است که مجازات اعدام به معنای دیگر. آن است که سقط جنین از عدالت” گفت: عضو مجمع مارک لوین دموکرات که منطقه شامل سن کوئنتین.

در جلسه هفته گذشته ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Jon S. Tigar در سان فرانسیسکو ریاست بیش از یک مدت طولانی در حال اجرا با توجه به چالش کشیدن کالیفرنیا, شرایط زندان, خواست دولت برای آزادی افراد مسن و ناتوان از زندانیان که مطرح ایمنی عمومی تهدید — و نه اعدام — برای آزاد کردن سلول ها پس از آلوده زندانیان می تواند جدا شده و COVID-19 پخش کند.

تبلیغات:

“این نسخه نیاز به اتفاق می افتد بلافاصله. به سادگی وجود دارد هیچ وقت به صبر” Tigar گفت: کارگردانی نظرات خود را در Newsom.

روز دوشنبه Newsom گفت: سن کوئنتین جمعیت خواهد بود به کاهش حدود 3000 در هفته های آینده. “ما در این کار هر روز برای سه هفته گذشته” او گفت:.

اصلاحات سخنگوی تری Thornton گفت: بخش نصب شده تا شش چادر برای درمان سن کوئنتین زندانیان و “همکاری نزدیک با مراقبت های بهداشتی و کارشناسان بهداشت عمومی در تمام جداسازی و قرنطینه پروتکل های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به آدرس COVID-19 در تادیبی تنظیمات.”

در حالی که این ویروس اعدام, کالیفرنیا پایتخت مجازات قانون است که در یک حالت برزخ است. با اعدام در انتظار نگه داشته لوین در سال گذشته معرفی قوانین به جای اندازه گیری در این ایالت رای گیری برای لغو مجازات اعدام است. که اندازه گیری متوقف شده است.

تبلیغات:

ماه گذشته دادگاه عالی کالیفرنیا حاکی از آن است که وزن قانونی بودن یک جنبه از دولت مجازات اعدام در اساسنامه: باید هیئت منصفه توافق بر عوامل تشدید است که آنها را منجر به توصیه مرگ ؟ آن را به عنوان هیئت منصفه لازم نیست به اتفاق آراء.

قضات مطرح شده این سوال بر اساس یک مورد مربوط به یک سال 2004 به قتل هر چند یک تصمیم می تواند مجموعه ای از پیشینه ای است که تحت تاثیر جملات نمرات از زندانیان محکوم. هر گونه تصمیم گیری است به احتمال زیاد ماه دور احتمالا پس از COVID-19 داد و بیداد اجرا شده آن دوره در سن کوئنتین مرگ ردیف.

این KHN داستان برای اولین بار منتشر شده در کالیفرنیا Healthline, خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است.

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>