COVID همه گیر خدشه دار پزشکی گسترش

اوکلاهما ساکنان رفتن به پای صندوق های رای 30 ژوئن باید فرصتی برای نادیده گرفتن رهبران دولت’ decadelong عدم گسترش مدیکید که پوشش بیش از 200,000 کم درآمد بزرگسالان و آوردن میلیاردها فدرال دلار به دولت است.

اما طرفداران نگران هستند که مردم در انتخابات برای تابستان اولیه انتخابات می تواند مانع ترس از ابتلا COVID-19 در ایستگاه های رای گیری و کالیفرنیا ، کوین Stitt را در مورد چهره ها در این موضوع است. پس از حامیان کردم اندازه گیری در انتخابات در ماه اکتبر فرماندار رفته از مخالفت با گسترش مدیکید به اعلام در ژانویه او را به موسسه خود را گسترش طرح آغاز ژوئیه 1 که شامل الزامات کار و حق بیمه ماهانه برای ثبت نام. اما او تبدیل به اطراف و تعجب بسیاری ممکن است با حق وتو از دولت بودجه خود را پیشنهاد.

تبلیغات:

“این یک کمی آجیل” گفت: کارلی, Putnam, سیاست مدیر اوکلاهما موسسه سیاست است که پشتیبانی از توسعه.

جیم مک کارتی مدیر عامل شرکت سلامت جامعه ارتباط بودجه فدرال جامعه مرکز بهداشت در تولسا گفت: فرماندار طرح “طراحی شده به نظر می رسید به اشتباه مردم است.”

“وجود دارد نگرانی در مورد مردم به پای صندوق های رای” مک کارتی گفت: با توجه به نگرانی بیش از COVID و دولت محدودیتی در رای گیری غایب. “مردم در انتخابات مهم خواهد بود.”

تبلیغات:

اگر موفق هر چه زودتر دولت خواهد بود پنجم به استفاده از یک رای گیری ابتکار عمل به گسترش مدیکید سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه. آیداهو ایالت یوتا نبراسکا و مین گذشت اقدامات مشابه است. میسوری رای دهندگان تصمیم گیری در پزشکی گسترش ابتکار Aug. 4.

انتخابات می آید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس roiled اوکلاهما اقتصاد. بیش از 200 ، 000 نفر در دولت از کار هستند و بسیاری از آنها به احتمال زیاد نیاز به پوشش بهداشت و درمان.

به عنوان از آوریل پزشکی را پوشش می دهد در مورد 820,000 Oklahomans دو سوم از آنها را کودکان. پدر و مادر پوشانده شده و اگر درآمد آنها کمتر از 41 درصد سطح فقر فدرال و یا در مورد $8,900 برای یک خانواده سه. اوکلاهما یکی از 14 متحده است که ارائه پوشش برای بزرگسالان بدون وابسته به کودکان است.

تبلیغات:

تحت ACA کشورهای تشویق شدند به اجازه مدیکید پوشش هر کس با درآمد سالانه زیر 138 درصد از سطح فقر و یا در مورد $17,600 برای یک فرد یا کمتر از 30.000 دلار برای یک خانواده سه. این توسعه منجر به میلیون ها نفر از مردم به دست آوردن پوشش بهداشت و درمان و تا زمانی که به پایین ترین رکورد در ایالات متحده بیمه هستند. سی و شش ایالت و ناحیه کلمبیا را گسترش مدیکید.

کلارنس پاول, 62, از, Oklahoma City, شده و بیمه پس از 2015 که سلامتی او را مجبور به رفتن از کار تمام وقت به پاره وقت در یک هتل. بدون پوشش بهداشت و درمان او را با اتکا بر چوپان خوب, کلینیک رایگان برای مراقبت های پزشکی و به صورت رایگان و یا کم هزینه داروها برای درمان قلب و ریه شرایط. اما دیدن یک متخصص مشکل است و بدون بیمه.

تبلیغات:

هنگامی که او رفت و به بیمارستان در سال گذشته برای خونین بینی او در سمت چپ با یک لایحه برای بیش از 1000 $که او هیچ راهی برای پرداخت.

“داشتن مدیکید را یک تفاوت بزرگ” او گفت:. “همه ما بهتر خواهد بود.”

محافظه کار و رهبران در اوکلاهما که دوم بالاترین نرخ بیمه در این کشور خودداری کردند در حال گسترش مدیکید — حتی اگر دولت فدرال خواهد پرداخت 90% از هزینه ثبت نام در سال 2020 است. جمهوری خواهان که کنترل دولت قوه مقننه و مجریه بارها و بارها گفت که این بودجه نمی توان دولت را به اشتراک بگذارید و به آنها اعتماد ندارند دولت فدرال به نگه دارید تا کمک های مالی خود را.

تبلیغات:

با طرح او مرده در حال حاضر Stitt مخالف رای گیری ابتکار عمل به دلیل آن را نمی خواهد به دولت انعطاف پذیری برای اعمال محدودیت در ثبت نام می کند و شامل یک طرح به آمده تا با دولت بودجه.

به عنوان بخشی از طرح خود Stitt خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تصویب به دولت مجموعه ای سالانه مقدار پول در تازه واجد شرایط پزشکی enrollee و موافق به طور مساوی تقسیم هر گونه پول دولت موجب صرفه جویی در آینده هزینه های پزشکی.

چنین بودجه تنظیم خواهد اساسا تغییر سیستم سنتی است که در آن دولت فدرال می پردازد متحده نامحدود بر اساس ثبت نام و هزینه های درمانی است.

تبلیغات:

اوکلاهما ارائه درخواست به دولت فدرال برای چشم پوشی برای اجرای فرماندار طرح اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه حکومت آن را قبل از Stitt تغییر برنامه های خود را.

کارتر Kimble, معاون وزیر بهداشت و, بهداشت روان و Stitt بالا aide گفت: فرماندار مایل بود به کلاه بودجه فدرال برای مدیکید به دلیل آن را با یک معامله به دولت انعطاف پذیری بیشتر در استفاده از مدیکید دلار از جمله هدف قرار دادن بودجه برای ثبت نام’ مسکن و مواد غذایی نیاز دارد. در حال حاضر مدیکید دلار باید مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های سلامت.

“ما تا به حال نامحدود و uncapped فدرال تامین مالی است و ما رتبه 48 در سلامت و 49 در نظام سلامت عملکرد” Kimble اضافه شده است. “تا جایی که آن را کردم؟”

“ما نیاز به نوآوری و تغییر و به خاطر همان چیزی که به انجام,” او گفت:.

تبلیغات:

در اوکلاهما مقننه تصویب مالیات بیمارستان به پرداخت بیشتر از دولت را برآورد 150 میلیون دلار هزینه سالانه برای سهم خود را از گسترش مدیکید. Kimble گفت: فرماندار وتو این لایحه از آنجا که او می خواست چند سال از بودجه و لایحه شامل تنها یک سال است. Stitt اقتدار به گسترش مدیکید در خود هر چند او نیاز قوه مقننه به تصویب بودجه. Kimble انتظار رای گیری برای تصویب.

چند عمده گروه های ذینفع از جمله دولت اتاق بازرگانی Blue Cross and Blue Shield of Oklahoma (دولت بزرگترین بیمه گر) و اوکلاهما مراقبت های اولیه انجمن که نشان دهنده مراکز بهداشتی و درمانی است که در درمان هزاران نفر از بیمه, آیا نمی شود یک موقعیت در انتخابات ابتکار.

سلامت جامعه اتصال مک کارتی گفت: مراقبت های اولیه مدیره کانون نمی خواهید به بیگانه Stitt دولت فراهم می کند که برخی از مرکز بهداشت بودجه.

این بیماری همه گیر است که منجر به بیش از 11,000 موارد در دولت و بیش از 370 مرگ و میر ناشی از سه شنبه برجسته نیاز برای گسترش و گفت پتی دیویس رئیس جمهور از اوکلاهما انجمن بیمارستان.

تبلیغات:

“این بیماری همه گیر است و قرار است در مراقبت های بهداشتی مقابل ذهن برای همه” او گفت:. “مردم می خواهند بدانند که آنها می توانند مراقبت از زمانی که آنها به آن نیاز دارید و می دانید که آنها را به یک بیمارستان برای مراقبت از آنها را,” او گفت:.

اوکلاهما را افتادن اقتصاد که ارتباط تنگاتنگی با نفت نیز موجب علاقه به گسترش مدیکید دیویس گفت:.

“Oklahomans آماده به انجام این کار و با رکود در اقتصاد مردم و حتی بیشتر نگران امنیت شغلی و کمک به دستمزد پایین کارگران تحت پوشش بیمه است.”

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>