جرم Coronavirus انتقال یک ایده وحشتناک


An NYPD officer wears a face mask as he directs traffic on a local street on March 27, 2020 in New York City.

یک افسر NYPD می پوشد یک ماسک صورت در کار در شهر نیویورک است.

ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

این پست بخشی از بیرونتخته سنگ را پوشش LGBTQ زندگی فکر و فرهنگ است. اینجا بیشتر بخوانید.

بهداشت عمومی در شرایط اضطراری به ویژه کسانی که مربوط به contagions بیرون کشیدن یک میزبان از زانو حرکت تند و سریع پاسخ بر اساس تصورات غلط. ترس و اضطراب هستند قابل فهم است. پادزهر است و آموزش و پرورش و ارتباطات در مورد چگونه یک ویروس گسترش می یابد, چگونه آن را نمی کند و آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از انتقال و درمان رنج. متاسفانه همانگونه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شرم آور و نژادپرستانه تلاش برای برچسب coronavirus “چینی” در بسیاری از موارد نیز وجود دارد که تمایل به سرزنش. که ضربه منجر به تلاش برای جرم انتقال از کروناویروس که باعث COVID-19.

برای مثال وزارت دادگستری اعلام کرده است که فدرال مبارزه با تروریسم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعقیب هر کسی که تهدید می کند و یا تلاش برای گسترش coronavirus. به طور مشابه, New Jersey, قوانین کیفری استفاده شده است به اتهام یک مرد که به اتهام تهدید و سپس سرفه در یک فروشگاه مواد غذایی کارمند پس از اعلام کرد که او تا به حال coronavirus. در پنسیلوانیا زنان است که اعتقاد به coronavirus است با این وجود در مواجهه با اتهامات گفته هدفمند سرفه در معرض تولید نان و گوشت در فروشگاه مواد غذایی. از جمله تلاش برای جرم سرایت ممکن است برآورده عمومی تمایل برای قصاص—اما از بهداشت عمومی نظر آنها معکوس است. آنها ممکن است شتاب به جای توقف گسترش بیماری.

گسترده تلاش به جرم گسترش HIV نشان می دهد که چرا جرم نتیجه معکوس. استفاده از قوانین کیفری به پلیس و مجازات کسانی که درگیر در فعالیت های که ممکن است در معرض دیگران به خطر (گاهی اوقات ناچیز) از انتقال HIV همچنان ادامه دارد در ایالات متحده است. با توجه به مرکز HIV حقوق و سیاست در حدود نیمی از کشورهای دارای HIV خاص کیفری اساسنامه. این قوانین تا حد زیادی متفاوت است اما بسیاری از آنها جرم درگیر شدن در رفتار جنسی با فرد دیگری بدون افشای است که اچ آی وی است. و برخی از جرم فعالیت جنسی مانند رابطه جنسی دهانی—که مطرح کم بدون خطر انتقال اچ آی وی.

متحده نیز با تکیه بر گسترده تر جنایی ممنوعیت مانند اقدام به قتل و یا حمله به قوانین برای تعقیب افرادی که در معرض اتهام دیگران به اچ آی وی است. از همه مهمتر قانون کیفری است که اغلب اعمال شده به افراد HIV مثبت که در تعامل با رفتار جنسی حتی زمانی که هیچ واقعی انتقال HIV رخ می دهد.

آیا به دنبال تحت حقوق جزای عمومی یا HIV خاص, اساسنامه جرم از انتقال اچ آی وی منفی بر بهداشت عمومی—و همان خواهد شد و احتمالا درست باشد برای تلاش به جرم coronavirus انتقال است. اولین جرم مانع مردم از گرفتن تست شده است. اکثر قوانین کیفری باید به نوعی از دانش مورد نیاز است. اگر یک فرد نمی داند که آنها HIV یا COVID-19-مثبت آنها ممکن است که با موفقیت تحت پیگرد قانونی بالقوه انتقال است. این disincentivizes تست چرا که اگر شما نمی دانید که وضعیت خود را, شما به احتمال زیاد کمتر به محاکمه برای دانستن انتقال است. (البته تست برای COVID در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.)

جوامع محروم می شود بیشتر در معرض اتهامات جنایی انتقال است.

دوم اینکه قوانین کیفری ممکن است مورد استفاده برای تعقیب افرادی که درگیر در فعالیت هایی که مطرح کم خطر انتقال است. برای مثال اگر یک فرد مبتلا به HIV با استفاده از کاندوم و یا یک بار ویروسی غیر قابل کشف و سپس خطر انتقال از طریق مقاربت جنسی بسیار کوچک (یک مفهوم شناخته شده به عنوان U = U و یا غیر قابل کشف = untransmittable). HIV و قوانین کیفری اغلب موفق به در نظر بگیرید که امروز از طریق استفاده از قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی (دبستان) همه احزاب به یک برخورد جنسی رضایت طرفین می تواند به محافظت از خود از انتقال اچ آی وی. به طور مشابه تحت پیگرد قانونی قرار کسی برای سرفه یا عدم جسمی فاصله خود را—حتی زمانی که آنها نمی باید coronavirus—استمرار اطلاعات غلط در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود و می افزاید: به اجتماعی پارانویا به جای اجتماعی آماده است. (هر چند به روشنی هر کس باید تا حد امکان از لحاظ جسمی فاصله برای محافظت از خود و از آنجا که آنها ممکن است virus و نمی دانم.)

سوم شواهد اندکی که جرم رفتار جنسی زمانی که به کسی است که HIV مثبت در واقع مانع مردم با اچ آی وی زندگی از درگیر شدن در رفتار جنسی در وهله اول. این است که این قوانین کیفری به نظر نمی رسد جلوگیری از افراد HIV مثبت از داشتن رابطه جنسی. همانطور که توضیح داده 2015 به روز ملی HIV/AIDS استراتژی “HIV-خاص [جنایی] قوانین نیست تاثیر رفتار مردم با اچ آی وی زندگی در این کشورها که در آن این قوانین وجود داشته باشد.” همان است که به احتمال زیاد به نگه واقعی برای تلاش به جرم COVID. جرم رفتار خاص مرتبط با هدف افشای دیگران به COVID (مانند عدم جسمی فاصله زمانی که شما COVID) ممکن است حاشیه های نفوذ در رفتار فردی حتی اگر رفتار می کند در برخواهد داشت خطر انتقال. به جای این روش موثر تر از تغییر در رفتار است که به آموزش مردم در مورد چگونه برای محافظت از خود و دیگران است که همچنین می تواند کمک به ایجاد اعتماد بین دولت و جامعه است.

علاوه بر این تلاش به جرم coronavirus را تضعیف تلاش ها برای محافظت از زندانی جمعیت از قرار گرفتن در معرض و شیوع بالقوه ارسال مبتلا به کروناویروس به زندان و زندان که در آن فاصله فیزیکی غیر ممکن است.

در نهایت همانطور که با بسیاری از قوانین کیفری HIV قوانین کیفری به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم در حال حاضر در حاشیه جامعه و موضوع را به پلیس بیش از, از جمله کارگران جنسی و مردم از رنگ. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن که جرم COVID-19 نمی خواهد که همان اثر است. جوامع محروم و عدم دسترسی به بهداشت و درمان و ممکن است شغل یا چهارم زندگی است که حد توانایی خود به خود منزوی و یا قرنطینه. آنها را تحمل فشار از coronavirus همه گیر در وهله اول و پس از آن بیشتر در معرض اتهامات جنایی انتقال است.

به این دلایل ملی HIV/AIDS استراتژی برای اولین بار منتشر شده توسط دولت اوباما در سال 2010 و به روز در سال 2015 به نام برای متحده به بازبینی استفاده از قانون جنایی به پلیس بالقوه انتقال HIV. در این گزارش اشاره کرد که ادامه داد: “وجود و اجرای این نوع قوانین خلاف شواهد علمی در مورد راه های انتقال اچ آی وی و ممکن است تضعیف سلامت عمومی اهداف ترویج HIV غربالگری و درمان است.” چرا ؟ چرا که چنین قوانینی را مردم کمتر حاضر به افشای وضعیت خود را زیرا آنها احساس می کنند در معرض خطر بیشتری از تبعیض است.

سازگار با ملی HIV/AIDS, استراتژی, انواع حوزه های قضایی شروع به رول تلاش خود را به جرم انتقال HIV. به عنوان ما شروع به کاهش مضرات ناشی از کوروناویروس ما باید این درس را (در حال انجام) اپیدمی اچ آی وی در ذهن و نه با عجله به جرم و در نتیجه به—بیماری, هل دادن آن را بیشتر به سایه که در آن گسترش می تواند موثر تر است.

این مقاله تجزیه و تحلیل HIV قوانین کیفری تساوی از آینده فصل “HIV قانون و سیاست در ایالات متحده: یک نقطه اوج” در آکسفورد دانشنامه همجنسگرایان سیاست و سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>