کروز به نام نه با پوشیدن ماسک بر روی خطوط هوایی آمریکا پرواز: “هولناک بی اعتنایی” برای دیگران

اگر چه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به تازگی تشویق ماسک پوشیدن در پاسخ به کروناویروس همه گیر برخی از راست جمهوری خواهان هنوز هم تمایلی به پوشیدن ماسک ، سناتور. تد کروز از تگزاس با توجه به AmericaBlog خبرنگار جان Aravosis بود با پوشیدن ماسک در تمام طول خطوط هوایی آمریکا پرواز از هوستون به دالاس در پنج شنبه, جولای 12 — کدام یک نقض هواپیمایی قوانین.

Aravosis توییتی “من فقط تایید کرد که تد کروز رفت و تمام یک ساعت و هشت دقیقه پرواز از هوستون به دالاس و هرگز خود قرار داده است. بنابراین او فقط نوشیدن قهوه برای یک دقیقه.”

تبلیغات:

کروز’ مدافعان استدلال کرده اند که سناتور بود عکس در پرواز زمانی که او از نوشیدن قهوه. اما کاربر توییتر @hossehenad توضیح داد: “برای کسانی که در تلاش برای استدلال می کنند که او از نوشیدن آن سخت است نه به یک ماسک و خنثیسازی یک طرف به یک جرعه قرار داده و سپس آن را به عقب. اکثر مردم را به خود زمان نوشیدن قهوه است.”

تگزاس در میان خورشید کمربند متحده است که درد و رنج نگران افزایش COVID-19 عفونت و کروز است که در مورد رسانه های اجتماعی برای پوشیدن ماسک در طول پرواز. مارک پرونه رئیس جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه پرسیدم هولناک بی اعتنایی از زندگی دیگران توسط هر دو Texas, US, سناتور تد کروز و @AmericanAir.”

در اینجا برخی بیشتر عصبانی واکنش:

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>