آشپزی اعضای اتحادیه به نظر می رسد شکسته از رهبران خود را به عقب ساندرز

گزارش های اولیه نشان می دهد تعجب آور و ناراحت از انواع در نوادا قفقاز — آشپزی اعضای اتحادیه شکست از رهبری و caucused گسترده ای در اعداد برای بهداشت ، برنی ساندرز با توجه به دیرین نوادا نگار جان Ralston.

در هفته های اخیر ساندرز — در حال اجرا به عنوان یک قهرمان کار شده است در برخورد با یک رسوایی مربوط به نوادا آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 و Bartenders اتحادیه محلی 165. رهبران اتحادیه منتشر اطلاعاتی بروشور انتقادی از خود مدیکر-برای-تمام طرح که اعلام ساندرز می خواست به دور آشپزی اعضای اتحادیه’ مراقبت های بهداشتی. رهبران اتحادیه مواجه عمومی بسیار آزار و اذیت از برخی ادعا می شود ساندرز حامیان.

در عین حال به عنوان حزبی بازده شروع به چکه در روز شنبه به نظر می رسد این درگیری واقعا بین ساندرز و اتحادیه کارگران اما با رهبران.

رسوایی گرم در runup به نوادا چرا که این اتحادیه می تواند بسیج آن 60,000, اعضای, با استفاده از آنها برای اطمینان از پیروزی در انتخابات مقدماتی دموکرات های محلی و ایالتی و فدرال. آمار اولیه به نظر می رسد نشان می دهد که در پایان ساندرز بود ذینفع از کسانی که رای.

در پی نیوهمپشایر اولیه آشپزی اتحادیه جلب توجه ملی به صورت یک جزوه تولید آن در مقایسه با نامزدهای’ مراقبت های بهداشتی پیشنهادات. بروشور شناسایی ساندرز به عنوان نامزد که “end آشپزی بهداشت و درمان” با توجه خود را برای حمایت از مدیکر برای همه, خلاصه برخی از ساندرز حامیان احساس بود بیشتر از یک حمله و در کمتر از یک précis از سیاست.

بروشور به سرعت تبدیل به یک منبع از جنجال و منجر به یک سری از آپارتاید جنسیتی سیاسی و حرفه ای حملات علیه هر دو آشپزی اتحادیه دبیر خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین و اتحادیه سخنگوی بتنی خان.

“دو اقلیت زنان از رنگ و آنها را بگو یک کلمه به رئیس جمهور است که یک مرد” Argüello-کلاین گفت. “و من احساس خوشحالی آنها را لمس نمی کند او نمی گویند هر چیزی به او, اما من می بینم تفاوت در چگونه درمان شده اند و شده است که برنی ساندرز هواداران است.”

تعدادی از این حملات را به نظر می رسد آمده اند از کسانی که ابراز حمایت ساندرز اما به عنوان Zeeshan عالم است توضیح داد: برای بورسی منشأ این حملات مشخص نیست در هر صورت با حداقل برخی از آمدن محافظه کاران مخالف مدیکر برای همه.

با این وجود آنها منجر به محکومیت از ساندرز که در بیانیه ای گفت: “آزار و اذیت از همه اشکال غیر قابل قبول است و ما می خواهیم هواداران از همه مبارزات به شرکت در قلدری و یا زشت حمله شخصی” و همچنین انتقادات از نامزدهای دیگر.

Argüello-کلاین گفت: Vox بروشور بود و نه به معنای حمله ساندرز اما مختصر و جامع خلاصه ای از نامزدهای مختلف مواضع در مراقبت های بهداشتی — موضوع بزرگ واردات به آشپزی اعضای اتحادیه که برنده شده اند از طریق جنگ سخت مذاکرات چه دبیر خزانه دار گفت: “بهترین مراقبت های بهداشتی در نوادا است.”

“قصد داشت به تکرار آنچه که سناتور. ساندرز گفت:” Argüello-کلاین گفت. “ما را تغییر نمی دهد آنچه که او گفت. او گفت که در تلویزیون. او گفت شده است که در هر تجاری است که او کرده است. او گفت که در رادیو و تلویزیون. او گفت که در روزنامه. او حتی گفت: آن را در [آشپزی اتحادیه] تاون هال. … تنها چیزی که ما را قرار داده است در نوشتن آنچه او می گوید.”

اتحادیه بهداشتی طرح را پوشش می دهد بیش از 130,000 مردم ایالت و در واقع توابع در شیوه ای مشابه به بیمه چگونه کار می کنند تحت ساندرز مدیکر-برای-همه پیشنهاد: شما به پزشکان خود را و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد از جیب هزینه.

“برای مثال [با صورت تجاری در دسترس] بیمه سلامت, من نیاز به پرداخت هزینه برای من, برای من بسیار گران قیمت و هر ماه” عضو اتحادیه Mirtha Rojas گفت: PBS NewsHour. “در اتحادیه اروپا [I] آیا پرداخت هیچ چیز نیست.”

این قدرت از این طرح است که باعث می شود این اتحادیه در برابر مدیکر برای همه, با توجه به Argüello-کلاین که گفت: “به دولت مراقبت های بهداشتی به مردم [که] ندارد [هر]. اما چرا شما باید به چیزی است که شما در حال حاضر؟”

“ما می خواهیم بهترین مراقبت های بهداشتی برای هر انسان” او افزود: پیشنهاد دولت اتخاذ یک مدل مثل استرالیا. “در برخی از کشورها شما باید دولت مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی خصوصی. و این چیزی است که ما به دنبال.”

نوادا آشپزی دبیر اتحادیه-خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین صحبت می کند به خبرنگاران در فوریه 13 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. این اتحادیه تصمیم گرفت به تایید هر دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است.
الکس ونگ/گتی ایماژ

اما با توجه به MSNBC کریس Jansing برخی از اعضای اتحادیه گفت: آنها نگران هستند که قادر به پاسخگویی به نیازهای مراقبت بهداشتی باید به آنها از دست دادن شغل خود — که مدیکر برای همه خواهد اطمینان حاصل شود که آنها هنوز هم باید بیمه که اتفاق می افتد.

ربکا گیل از دانشگاه نوادا لاس وگاس گفت: بورسی که رهبران اتحادیه هستند به احتمال زیاد در مورد آنچه که این اتحادیه خود را ممکن است به از دست دادن باید مدیکر-برای-همه به نوعی تبدیل به یک واقعیت است.

“بخشی از قدرت این اتحادیه به خوبی کلید قدرت در حال مذاکره این قرارداد” گیل گفت. “و واقعا پزشکی قصد دارد این است که یکی از مناطق اصلی مذاکره است که آنها باید. پس از آن یک منبع قدرت و توانایی خود را برای تشویق به عضویت در ارائه این نسبتا بهتر طرح از بسیاری از آمریکایی ها دریافت کنید. بنابراین من فکر می کنم از دیدگاه این اتحادیه آن را در اصل در نظر گرفتن ابزار از جعبه ابزار خود.”

همانطور که با هر سازمان است که متکی بر اقدام جمعی زیادی از اتحادیه های سیاسی ناشی از آن اعداد; کاهش اندازه رقیق خواهد قدرت خود را. این حادثه با بروشور است اما یک یادآوری خوب چقدر تاثیر اتحادیه برخوردار است و تا چه حد کسانی که در خارج نوادا درک است که تحت تاثیر قرار.

اگر چه برخی از کسانی که lobbing نفرت شد, فقط ترول و اگر چه هیچ بهانه ای برای هر نامزد حامیان بودن بی رحمانه پاسخ عهد به ترس این هواداران بود که این بروشور را از خط خارج نامزد خود — ترس که در نهایت به نظر می رسد بی اساس است.

در مقابل حمایت از این اتحادیه به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان چیزی که به گیرنده با حرکت سر به قفقاز و چیزی بود که آشکارا آرزو داوطلبان نیاز به یک یازدهم-ساعت افزایش مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

این اتحادیه به نام یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام حمایت پنج شنبه گذشته و به عنوان بورسی را Dylan اسکات گزارش Argüello-کلاین تعجب ناظران با اعلام “ما قصد داریم برای حمایت از اهداف ما است. … ما قصد داریم به حمایت از یک نامزد.”

“تایید خواهد بود مورد بحث است. … به دنبال از خارج من تعجب نیست که آنها تصمیم به حمایت زیرا این اجازه می دهد تا اعضای خود را به رای وجدان خود” گیل و افزود: “ایجاد نوعی تعارض در جلسه مرحله ممکن است معکوس برای کسانی که تلاش برای خارج شدن در انتخابات ماه نوامبر است.”

و در واقع Argüello-کلاین گفت: اتحادیه واقعا تنها یک هدف: “ما می خواهیم برای انتخاب نامزد ریاست جمهوری از حزب دموکرات و شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که ماموریت ما در حال حاضر است.”

اتحادیه آن را روشن ساخته است آن است که اولویت یک نامزد که عقب نمی ساندرز مدیکر-برای-تمام قوانین آن را به عنوان در حال حاضر نوشته شده است, اما آن را به طور فزاینده ای چرخد به دور از تلاش برای هدایت فرایند اولیه از طریق مستقیم تاییدیه و نسبت به اعمال نفوذ خود از طریق مواد آموزشی به جای.

در بخشی از این ممکن است به دلیل آن آخرین قفقاز حمایت نمی تواند به خوبی آن سال 2008 حمایت از باراک اوباما تقسیم اعضای آن و منجر به زشتی و تنفر در طول فرایند.

جو بایدن مبارزات در اعتصاب خط با اعضای آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 خارج از کف دست کازینو در لاس وگاس.
جرمی هوگان/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی خوشحال نشده بود با تصمیم کلینتون حامیان در دیگر اتحادیه راه اندازی دعاوی و عصبانی بیل کلینتون به شدت انتقاد کرد در مطبوعات و متهم شده بود توسط برخی از تلاش برای فشار ناعادلانه اعضای اتحادیه در انجمن سایت.

و بعد از همه این اتحادیه نامزد نمی در واقع “برنده.” کلینتون دریافت رای بیشتر اگر چه اوباما در دور آمد بیشتر نمایندگان — 13 به 12. و بسیاری از اعضای اتحادیه بودند صوتی در مورد سرخوردگی خود را با کل تایید روند. عضو استیو Gelt نیویورک تایمز گفت که رهبران اتحادیه شد “قلدری و تهدید ما را به رای دادن برای اوباما است.”

این نوع از نارضایتی رهبری اتحادیه برای پرهیز از سال 2016 قفقاز با وجود هر دو کلینتون و ساندرز لابی خود را برای پشتیبان گیری. آن را تایید کلینتون در نوامبر مسابقه در آنچه به نظر می رسد برای تبدیل شدن به مدل های جدید برای اتحادیه — یکی از آن نشان داد نشانه هایی از تکمیل در سال 2018 است.

وابسته متحد در اینجا — یک اتحادیه با بیش از 300 ، 000 عضو در سراسر کشور — آشپزی اتحادیه نوادا بزرگترین و نشان دهنده وضعیت تنوع; بیش از نیمی از اعضای آن زنان هستند و بیش از نیمی از آنها Latinx.

و در طول تاریخ این اتحادیه به عنوان یک پلت فرم برای اضافه کردن مزایای کارگران در دولت از صنعت سرگرمی است و شاید بهترین و شناخته شده برای حمایت — همراه با چهار نفر دیگر اتحادیه های کارگری — آمریکا طولانی ترین مستمر نیروی کار اقدام: 24/7 تقریبا 6.5-سال اعتصاب خواستار مرزی هتل آمدن به میز مذاکره بیش از حقوق و دستمزد و مزایا. هتل در نهایت بسته و جایگزین شد در بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن هتل که در سال 2015 با آن مواجه شبیه اعتصاب بیش از مدیریت آن امتناع به آن اذعان اتحادیه کارگران — اعتصاب که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان acquiescing به اعضای’ درخواست خود را در طول اولین مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی لاس وگاس کارکنان و اعضای آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 جمع آوری اعتصاب علائم در مقر اتحادیه در اکتبر 18, 2016.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ
آشپزی اتحادیه کارگران اعتصاب در مقابل تهمت های بین المللی لاس وگاس در نوادا قفقاز در فوریه 23, 2016. کارگران خواستار یک قرارداد است که شامل مزایای بهداشت و درمان و دستمزد امنیتی است.
جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ

این نوع از برنده هستند همتراز برای دوره برای اتحادیه که بیش از 80 سال تبدیل به تاسیس بخشی از جامعه ارائه رایگان آموزش های شغلی خود را در خدمات بهداشتی, کمک, تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده و خدمت به عنوان یک مهم پرشی برای دموکرات ها در حال اجرا برای دفتر.

به عنوان دانشگاه نوادا لاس وگاس پروفسور دیوید Damore گفت Messerly در سال 2016 “آنها در حال رفتن به قادر به رفتن دلار برای دلار در برابر برادران کخ اما آشپزی بهترین ‘خارج آرا’ در شهر است.”

برای آزمون این اتحادیه قدرت بیشتر از هیچ نگاه 2018 midterm چرخه انتخابات. اتحادیه ثبت شده 10,000 مردم به رای دادن و صرف ماه canvassing; آن ادعا می کند که زدم در حدود 400,000 درب در دولت است. تلاش خود را نیز شامل دیجیتال ویدئو و رادیو تبلیغات انتخاباتی و همچنین عظیم مستقیم به توسعه دهندگان این برنامه شامل 1.7 میلیون قطعه از ما ایمیل بیش از نیم میلیون تلفن تماس و ده ها هزار نفر از ایمیل ها و متون.

تلاش — تمام آن را در خدمت مسابقه دموکراتیک نامزد — پرداخت با حزب دموکرات پیروزی آمریکا و صندلی با موفقیت از ما دو کرسی مجلس و گسترش جایگاه خود را در دولت و قوه مقننه (در حالی که همچنین تبدیل شدن به اولین دولت در تاریخ آمریکا که اکثریت آن را نمایندگان مجلس بود). انتخابات نیز به ارمغان آورد و دولت خود را اولین فرماندار دموکرات در 20 سال استیو Sisolak.

در پذیرش خود را بیان Sisolak وعده داده شده به حمایت از این اتحادیه کارگران که کمک خود را ارائه پیروزی منجر آنها را در شعار “اتحادیه, اتحادیه!”

راز این موفقیت Argüello-کلاین گفته است که اتحادیه فوق العاده سازمان یافته و منظم در آن پیام و قادر به رانندگی نیست و فقط آن 60,000, اعضای, به, نظر سنجی, اما خانواده و دوستان خود و همچنین: “ما سازماندهی همه در خانواده” او گفت:.

“نقش ما این است تا مطمئن شوید که اعضای آنها رای و آنها را درک می کنیم چقدر مهم آن این است که به رای” Argüello-کلاین اضافه شده است. “کار ما واقعا سخت در همه زمان ساخت تلفن بانک. ما 1,000 رتبه-و-فایل رهبران در داخل هتل و ما داخلی سازمان صحبت کردن به آنها چقدر مهم است برای نشان دادن به رای بدهند.”

این اتحادیه در حال حاضر نقش خود را می بیند به عنوان یک مربی و یک مجرا به درایو بالا مشارکت رای دهندگان. این تکه های آموزشی انجام می شود از طریق آگهی و مانند یک در مراقبت های بهداشتی است که تبدیل به یک منبع از جنجال بلکه از طریق نامزد شهر سالن و فوق مستقیم به رای دهندگان تلاش.

به منظور تشویق حضور اتحادیه کار کرده است به گسترش نظرسنجی دسترسی هل دادن برای caucusing سایت در آن اعضا در محل کار از جمله 24 ساعته در اوایل حزبی سایت در هتل Bellagio — و آن اتحادیه هال اولیه انجمن سایت نیز هست.

“ما شده است به شدت در حال کار برای آنها را به انجمن سایت های که در آن آنها می توانند رای اولیه” Argüello-کلاین گفت. “و که موفق بوده است.”

رای دهندگان خط خارج آشپزی اتحادیه کارگران سالن محلی 226 در اولین روز از رای گیری اولیه در لاس وگاس, نوادا در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.
اتان میلر/گتی ایماژ

روز چهارشنبه آخرین روز برای اوایل caucusing, Argüello-کلاین گفت: رهبران اتحادیه وارد به باز کردن سالن در بر داشت و 1500 نفر در حال انتظار برای پر کردن خود را در اوایل قفقاز اشکال. Ralston, بنیانگذار, نوادا, مستقل, گزارش های اولیه رای گیری در مجموع تقریبا همسان کل قفقاز مردم در انتخابات در سال 2016 با حدود 70 ، 000 نفر در حال حاضر داشتن در حال حاضر caucused (حدود 84,000 caucused در سال 2016 زمانی که وجود دارد هیچ اوایل caucusing).

حفظ این سطح از شور و شوق و کارگردانی آن را پشت سر دموکراتیک رای گیری از جمله نامزد احتمالی — در ماه نوامبر به بالای ذهن رهبران اتحادیه که نشانه های پیش از نتایج مطلوب ساندرز که آنها را بسیج پشت هر احتمالی نامزد است.

“در این سال بسیار مهم در سال” Argüello-کلاین گفت. “من فکر می کنم مردم است و قدرت اتحاد و ارتباط ما با کارگران تمام وقت. و آنها درک کنند که چرا آنها باید فعال باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>