فرقه متخصص Steven Hassan: مغلوب ساختن پیشی جستن “کنترل ذهن فرقه” اکنون در برابر یک بحران وجودی

در طول 1970s, استیون حسن یکی از اعضای ارشد اتحاد کلیسا ديدبان فرقه مسیحی به رهبری کشیش سان میونگ مون. حسن وفادار به وحدت کلیسا که او متعهد به مرگ یا کشتن در ماه فرمان.

پس از فرار وحدت کلیسا حسن اختصاصی کار زندگی خود را برای آزادی افراد دیگر از کنترل ذهن سازمانها و مخرب فرقه. او در حال حاضر یکی از کارشناسان برجسته جهان در کنترل ذهن و فرقه ها.

تبلیغات:

حسن مستقیم شخصی شاهد به راه رهبران فرقه تعریف شده توسط خود را با استفاده از پول و قدرت و حرص و آز و شهوت نهفته است, جاذبه و خشونت برای کنترل خود و پیروان خود را توانمند سازند. در سال 2016 حسن را دیدم کسانی که صفات شخصیت در قالب نامزد جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او سپس تلاش برای هشدار عمومی به این خطر است که یک رهبر فرقه را تبدیل به رئیس جمهور و تباهی و ناامیدی برای ایالات متحده خواهد بود که نتیجه اجتناب ناپذیر. حسن کتاب جدید “فرقه از مغلوب ساختن پیشی جستن: پیشرو فرقه کارشناس توضیح می دهد که چگونه رئیس جمهور با استفاده از کنترل ذهن” تلاش برای توضیح دهید که چگونه این همه به دست می آمد.

در حالی که بسیاری از صاحب نظران و دیگران باقی مانده اند در انکار مورد تهدید وجودی مطرح شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش حسن هشدار داد در اوایل که تهمت پیروان به طور موثر به اعضای فرقه را تحت تأثیر از حمایت از رهبر خود را به هر دلیلی. با کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت بیش از پیروان او است بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان او و سخنران در حال حاضر نشان می دهد که قدیمی تر و آسیب پذیر دیگر آمریکایی ها باید مایل به خطر زندگی خود را به منظور “نجات اقتصاد” — و البته به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

من به تازگی صحبت با Steven Hassan در مورد تهمت مرگ فرقه و قدرت رئیس جمهور است و بیش از پیروان خود را. حسن همچنین توضیح می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن شبیه بدنام رهبر فرقه جیم جونز و چرا تهمت پیروان باقی می ماند در عشق با او حتی خود را به عنوان تصمیم گیری به معنای واقعی کلمه آنها را بیمار. حسن همچنین توضیح می دهد که چگونه فاکس نیوز و دیگر بخش هایی از جناح راست دروغ دستگاه در حال عناصر کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل ذهن قدرت سیاسی خود را بیش از فرقه است.

تبلیغات:

حسن نیز هشدار می دهد که تهمت پیروان قادر به ارتکاب اعمال خشونت بزرگ خود را در برابر شهروندان آمریکایی باید رهبر خود فرماندهی آن است.

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با استیون حسن بر من پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

تبلیغات:

به طور معمول این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اظهارات مضحک مانند این ادعا او اولین کسی بود که برای تماس با کروناویروس یک “بیماری همه گیر” و یا این که وجود خواهد داشت جادویی فلش از نور و همه به خوبی خواهد بود. روشن است که او ذهنی ناخوشی. چگونه می توانم شما را حس خود رفتار ،

تبلیغات:

تهمت بزرگ در کلیسای Norman Vincent Peale. Peale تدریس تفکر جادویی است و اگر یک فرد فقط بر این باور چیزی 100% خدا را به طرزی جادویی به آن می پیوندند. مغلوب ساختن پیشی جستن آموزش دیده بود به یک جادویی متفکر به عنوان یک کودک. آن را به عنوان یک نوع از solipsistic واقعیت که در آن تهمت تعریف جهان خود را و آنچه واقعی است یا نه. که یک نوع تفکر است که بسیار معمول است برای فرقه.

در این طرز تفکر اگر تهمت می گوید coronavirus همه گیر است که فقط رفتن به نحوی بهتر از آن است که رفتن به اتفاق می افتد. و هنگامی که این اتفاق نمی افتد و سپس تهمت می تواند انکار کند گفت: تا کنون چنین چیزی را سرزنش چینی دموکرات ها و یا هر کس دیگری به جای فقط گفت: او اشتباه بود.

چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مناسب مشخصات یک رهبر فرقه?

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متناسب با کلیشه مشخصات از همه مخرب فرقه. این صفات عبارتند از خودشیفتگی بدخیم. مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی می تواند نسبت به جیم جونز میونگ خورشید و ماه و دیگر رهبران فرقه. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه یک کیش شخصیت در اطراف او نظر خود را کسب و کار و تعاملات اجتماعی با مردم است. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آمده در انتخابات ریاست جمهوری او در زمان بیش از حزب جمهوری خواه و برقرار fiefdom که در آن او پاداش وفاداری و مجازات هر کسی که displeases او.

همانطور که برای تعریف یک “فرقه مخرب” است اقتدارگرا هرم ساختار گروه با کسی در بالا که ادعا می کند به دانستن همه چیز و می گوید خدا کار را از طریق او و یا او. مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که به عنوان خوبی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین در تلاش برای کنترل رفتار افراد به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشند و افکار و احساسات آنها را وابسته و مطیع و تحت کنترل است. در نظر بگیرید رمان coronavirus همه گیر و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن همه پیروان این که اعتماد نیست و کارشناسان واقعی و تنها آنچه را مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید درست باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان نیز باور نمی در علوم و پزشکی است.

آیا اعضای فرقه می دانند که رهبر دروغ است اما خود متقاعد کند مهم نیست? و یا اعضای فرقه کاملا از دست داده و توانایی به فکر می کنم منطقی?

تبلیغات:

متاسفانه زمانی که یک فرد در ذهن گروه کنترل تفکر انتقادی نمی گیرد. تفکر در یک فرقه بستگی ندارد و مستقل قابل اثبات داده است. اطلاعات در مورد جهان تجربی — واقعیت — می رود از طریق یک سیستم فیلترینگ که در آن به طور پیش فرض است که به حمایت از فرقه هویت و فرقه رهبر و آنچه آنها به شما بگویم به این باور. راه برای فرار از کنترل ذهن فرقه قدرت و نفوذ است که برای یک فرد برای پیدا کردن یک راه برای دسترسی به کسانی که قبل از آنها بودند آنها هم در فرقه است. یک فرد در این وضعیت نیاز خود را جدا از جریان تلقین.

در مورد تهمت و جنبش خود را که می تواند از طریق فاکس نیوز جناح راست مذهبی تلویزیون یا رادیو را نشان می دهد, اینترنت, تلفن های هوشمند ، گوشی های هستند بخش مهمی از این که چگونه این مسیحی و مذهبی دیگر فرقه کار که در آن آنها ارسال اعضاء ایمیل ها و متون. مغز نیاز به یک استراحت از همه که ارتباطات است. برای فرار از مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه اعضاء نیاز برای به دست آوردن چشم انداز و توسعه شناختی ابزار به گفتن “بله تهمت دروغ به من.” آنها نیاز به گفتن نیست که به خود و متوجه است که تهمت است نه برای فرد به طور متوسط. او نمی ساخت امریکا ، او همه چیز بدتر بود. او تقسیم ما. او غنی سازی خود را. او را تضعیف جدایی کلیسا و دولت است. او را تضعیف حکومت قانون است.

نقش رادیو فردا در مغلوب ساختن پیشی جستن بر پیروان خود را به خصوص در طول این همه گیر?

ایسنا اصلی تبلیغات بازوی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مؤمنان واقعی. فاکس نیوز است که به طور مستمر به انتشار و تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن پیام. فاکس نیوز خطرناک نهاد.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواهان جناح راست رسانه ها و کلیساهای مختلف شده است و گفت که افراد مسن باید مایل به بیمار و مرگ به خاطر “اقتصاد”. آنها نشان می دهد که به مرگ ناشی از این بیماری است یک عمل از “میهن پرستی” و “تقوا” و “عشق.” این برای تلفن های موبایل مانند قربانی کردن انسان برای باستانی اساطیری بودن. ویژگی مهم اینجا است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به مرگ فرقه است ؟ و چگونه در حال مرگ فرقه های مختلف از انواع دیگر فرقه?

مرگ فرقه یک نوع فرقه که رهبر گفتن است که پیروان خود را به قتل برسانند. مرگ فرقه نیز نمی گرامی حرمت زندگی است. آن است که بسیار ساده در نظر چگونه آن را views جهان در دودویی سیاه و سفید از نظر. اگر “آخرین روز” در اینجا و خدا است که به بازگشت به نحوی جادویی تجدید جهان و ارسال مؤمنان به بهشت و سپس آن را مهم نیست اگر آن افرادی که در مرگ فرقه می میرند.

من می خواهم بگویم در حال حاضر زود است که بگوییم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی های مرگ فرقه است. اما در نقطه ای که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رهبر یک مرگ فرقه است.

برای افراد خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه و حزب جمهوریخواه به نظر می رسد مضحک و بد را نشان می دهد که مردم باید بیرون بروید و مرگ از رمان coronavirus برای نجات اقتصاد است. اما تهمت پیروان به نظر می رسد مایل به انجام این کار. آنچه در جریان است در ذهن خود را?

تبلیغات:

اگر شما در یک فرقه که در آن رهبر است و این ادعا به برخی از نوع از رسول یا نبی که آیات به طور مستقیم از خدا و کسی که می گوید: “فقط در باور من” و می گوید شما برای رد کردن واقعیت یا خارج از, اطلاعات, سپس شما باور دارید که شما را جریمه خواهد شد. شما خواهد بود “ذخیره” و رفتن به “بهشت است.” اگر تهمت یا دیگر سخنران به مردم برای بیرون رفتن مریض و سپس مرگ این خوب است چرا که اعضای فرقه بر این باورند که آنها در حال رفتن به بهشت است.

متاسفانه وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها بر این باورند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک کار خوب با این بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که آنها به دنبال ندارد و در هیچ منبع دیگری از اخبار و یا تست واقعیت. این افراد در حال انجام بسیاری از دعا و آنها را به قرار دادن ایمان خود را در یک رهبر اقتدارگرا که به طور مستمر به آنها می گوید “من می دانم که بهتر از هر کس دیگری از متخصصین و پزشکان و غیره.” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که در همه زمان ها. او همیشه می گوید پیروان خود را که او می داند بهتر از دانشمندان ژنرال ها و کارشناسان دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفتن پیروان او است که او قادر مطلق است.

چه اتفاقی می افتد به ذهن یک فرد زمانی که آن را تبدیل گیرند توسط فرقه رهبر ؟

به عنوان کسی که در یک فرقه راه من سعی کنید به آن را توضیح دهید این است که کنترل ذهن است که یک نوع dissociative اختلال است که در آن یک شکاف بین که شما واقعا هستند و فرقه هویت. اعضای فرقه را که در آن لحظات واقعی خود معتبر خود را دوباره پدیدار می شود. برای مثال آنها از دست خانواده خود را. اما پس از آن فرقه بخشی از ذهن reasserts خود را از طریق ترس یا توقف فکر و یا هر تعداد از تکنیک های دیگر به سرکوب معتبر خود را دوباره.

تبلیغات:

به عنوان طولانی به عنوان یک فرد باقی می ماند در فرقه آنها در حال دریافت ثابت تقویت فرقه هویت. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر بسیار متفاوت از تجربه من در 1970s. پس از آن شما تا به حال گرفته شده به محل جدا شده به مغز شما شرطی و برنامه ریزی شده توسط این فرقه است. در حال حاضر اینترنت, YouTube, Facebook و انواع دیگر رسانه ها برنامه می تواند یک فرد را به یک فرقه هویت. فاکس نیوز و جناح راست صحبت با رادیو و تلویزیون راه آشکار است که تهمت پیروان در حال تعلیم به فرقه است. محرومیت از خواب با داشتن افراد به طور مداوم به گوش فرقه های برنامه نویسی است که شکل دیگری از برنامه نویسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها در واقع باعث واقعی و قابل اندازه گیری فیزیکی و اقتصادی آسیب به خود سفید “طبقه کارگر” پیروان و همچنین دیگران. در عین حال این افراد باقی می ماند در میان تهمت ترین اختصاص داده شده به هواداران. Coronavirus همه گیر است که یک لفظ مرگ و زندگی نمونه ای از آسیب است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و باعث خود اعضای فرقه. در عین حال آنها هنوز هم او را دوست دارم. چگونه یک فرد ذهن آشتی چنین نتیجه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم می گوید پیروان خود را که او آنها را دوست دارد. مردم خود نیاز دارید و می خواهید به این باور است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را دوست دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان باید سرمایه گذاری عمیق در او احساسی و شخصا. من می خواهم بگویم مغلوب ساختن پیشی جستن مؤمنان واقعی همان چیزی که من می خواهم بگویم که مردم در دیگر کنترل ذهن فرقه: فکر می کنم به آنچه شما فکر شما درگیر شدن با, و در حال حاضر فکر می کنم در مورد که در آن شما در حال حاضر. اگر شما پس از آن می دانستند که در آن شما خواهد بود سه و نیم سال بعد خواهد شما تا کنون بدست درگیر با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در وهله اول ؟

من نیز می خواهم بگویم مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای فرقه به فکر کردن در مورد او نهفته است. آنها نیاز به درک که آنها تصمیمات اتخاذ شده بر اساس چیزهایی که ثابت می شود نه درست است. در حال حاضر تهمت پیروان بهتر می دانند. آن زمان برای آنها را به ترک فرقه است. من می خواهم بگویم که خود اعضای فرقه که در آن زمان برای یک فصل جدید در زندگی خود را. آنها نیاز به راه اندازی مجدد خود را در ذهن و رفتار است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان نیاز به فکر کردن در مورد آینده چگونه آنها می خواهند به زندگی می کنند و چگونه آنها می خواهند به منظور بالا بردن فرزندان خود را.

چگونه خواهد coronavirus تاثیر چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای فرقه فکر می کنم در مورد واقعیت ؟ چگونه می توانم آنها را آشتی دادن عشق خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با دیدن مردم می میرند و تمام اطراف آنها را ؟

فرقه بخشی از روح و روان خود را در حال رفتن به می گویند آن وقت خود را. اگر تهمت پیروان مذهبی هستند آنها را به سادگی توجیه آن به عنوان مرده در حال رفتن به یک جای بهتر در بهشت است. این افراد بر این باورند که مرگ خوب است به دلیل آن است که زمان پایان و یا چیزی از مرتب کردن بر اساس. به عنوان آنها را ببینید عزیزان خود مرگ خود معتبر ممکن است reassert خود را. اگر آن را ندارد, آن دسته از مردم در حال رفتن به بسیار عصبانی و ناراحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رابط در حال حاضر در تلاش برای سرزنش باراک اوباما و دموکرات ها برای coronavirus فاجعه است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود رسانه ها نیز سرزنش آسیایی و آسیایی-آمریکایی است. شده است وجود دارد افزایش در جرایم ناشی از نفرت به عنوان یک نتیجه. چه می آید بعدی به این بیماری همه گیر در ادامه?

یکی از اصلی ترین چیزهایی است که رهبران فرقه انجام دهید این است که به پروژه های ظاهری به غلط دشمنان برای منحرف کردن خود رفتار غیر مسئولانه و سرزنش دیگران است. من می توانید تصور کنید که حالات که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای فرقه پیروان او بیرون رفتن و صدمه زدن به دیگر آمریکایی. آنها حتی تا آنجا که به صدمه زدن به همسایگان خود اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود سخنران به آنها گفت.

من یک آرمانگرا در قلب است. من می خواهم به امید. من می خواهم مردم به افزایش خود به خود بالاتر و فرود به بربریت و قبیله گرایی. متاسفانه در آن طول می کشد مقدار زیادی از انرژی به تفکر انتقادی به نگاه داده و اجازه نمی دهد که احساسات دارد شما را به انجام کارهایی که شما را پشیمانی بعد از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>