کومو می گوید تهمت admin. به “انتخاب 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن” در میان یک کمبود

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو متهم به تهمت و دولت سه شنبه انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از افزایش تعداد مرگ و میر در کشور در سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

کومو نشان داد در طول یک خبر در نشست خبری که شده است وجود دارد “افزایش چشمگیر در میزان عفونت” در ایالت نیویورک که در حال حاضر بیش از 25000 تایید موارد COVID-19. ایالات متحده می تواند تبدیل به کانون virus به عنوان یک نتیجه از طرح “شتاب” از مواردی است که به طور نامتناسبی آمار, نیویورک, سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت.

تبلیغات:

“ما نمی کند و آن را به شتاب خود را در” کومو گفت. “نیویورک 25,000 موارد است. آن را تا 10 بار این مشکل که در کالیفرنیا 10 برابر مشکل این است که واشنگتن است . . . در نیویورک شما در حال نگاه کردن به یک مشکل این است که کاملا متفاوت قدر و ابعاد. مشکل این است که حجم.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در فرماندار اصرار دارد که “او قرار بود به خرید خود هواکش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که کومو یک فرصت برای خرید هزاران هواکش در 2015 سال قبل از زمان همه گیر اما تصمیم به انجام این کار.

تبلیغات:

“من او را سرزنش و یا هر چیز دیگری اما او نباید صحبت کردن در مورد ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما قصد داریم برای کمک به, اما اگر شما در مورد فکر می کنم فرماندار کومو ما در حال ساخت او در چهار بيمارستان ما در حال ساخت او چهار مرکز پزشکی” رئیس جمهور اضافه شده است. “ما در حال کار بسیار سخت برای مردم نیویورک است.”

بیمارستان ها به طور فزاینده ای غرق افزایش سریع در بيماران مبتلا به موارد شدید که بسیاری از آنها نیاز به ونتیلاتور برای زنده ماندن. نیویورک در حال حاضر 53,000 تخت بیمارستان و دولت قبلا برآورد نیاز به حداقل 110,000. اما کومو گفت: دولت در حال حاضر برآورد یک نیاز برای 140,000 تخت مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از بیمارانی که نیاز به بستری به عنوان ویروس قله.

تبلیغات:

“این غیر قابل اجتناب نتیجه این است که میزان عفونت در جریان است تا” کومو روز سه شنبه گفت. “این است که خونتان. راس بالاتر از ما فکر می کردیم و راس است زودتر از آنچه ما فکر. که بد است ترکیبی از حقایق است . . . روشن است که ما باید به طور چشمگیری افزایش ظرفیت بیمارستان به ملاقات که بالاترین apex.”

کومو بارها به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل به نیاز شرکت های تولید تجهیزات مانند هواکش و ماسک محافظ برای سلامت کارگران است. اما شرکت های بزرگ بنا به گزارش ها با موفقیت لابی مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر در مقابل انجام کار به زودی.

تبلیغات:

بدون نیاز به این شرکت ها برای کمک به, کومو گفت: نیویورک به سادگی می تواند به دست آوردن مقدار زیادی از تجهیزات آن نیاز دارد. دولت قادر به پیدا کردن فقط از 7000 پنکه پس از “کشاورزی جهان است. به آن نیاز دارد ده ها هزار نفر بیشتر است.

“تنها راه ما می توانید به دست آوردن این فن است از دولت فدرال” کومو گفت. “نه به ورزش است که قدرت غیر قابل توضیح است به من.”

فرماندار گفت: سیستم فعلی کافی بود و با انتقاد از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای ارسال به دولت صدها نفر از فن های زمانی که به آن نیاز دارد هزاران نفر.

تبلیغات:

“FEMA است ما ارسال 400 هواکش. چهار صد هواکش? من نیاز 30,000 هواکش,” او گفت:. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش? چه هستند که ما می رویم به 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل است.”

“شما انتخاب کنید 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن” کومو گفت.

نیویورک فقط “قناری در معدن زغال سنگ” او اضافه شده است. “چه اتفاق می افتد به نیویورک رفتن به باد اتفاق می افتد به کالیفرنیا و ایالت ایلینوی است. آن را فقط یک ماده از زمان است.”

تبلیغات:

کومو دنبال کرد تا در کنفرانس خبری با تعهد به ارائه هواکش به کشورهای دیگر پس از نیویورک در معاملات با آن بحران است.

“دولت فدرال باید توزیع هواکش بر اساس نیاز. ما به آنها نیاز دارید در نیویورک در حال حاضر” او هنوز توییتی. “پس از نیویورک می شود گذشته اوج این بیماری همه گیر من خواهد شد حمل و نقل هواکش خودم هر جا که آنها در آینده مورد نیاز است.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio که شهر نیمی از تمام موارد در دولت گفت: بیمارستان در حال رفتن به شروع به رفتن را شکست.”

“ما بیمارستان در چند روز یا چند هفته بسته به بیمارستان و در حال رفتن به تاکید به این نکته که آنها قادر به ارائه این نوع از مراقبت های بهداشتی ما به استفاده می شود مگر اینکه ما می توانید آنها را بزرگ تدارکات و تجهیزات, لوازم, کارکنان,” او گفت: فاکس نیوز.

تبلیغات:

تنها دولت فدرال می تواند مسئولیت رسیدگی به یک مشکل بزرگی دیده می شود در شهر او اضافه شده است.

“تنها نیروی من فکر می کنم که می توانید نگه دارید تا با نیاز به طور مداوم حرکت لوازم و تجهیزات که در آن آنها مورد نیاز است و پزشکان و پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی که در آن آنها مورد نیاز است که ارتش ایالات متحده” د Blasio توضیح داد.

Coronavirus بیماران نه تنها آنهایی خواهد بود که تحت تاثیر شکست در سیستم بیمارستان.

“اگر ما کشیدن نیست این چیزی که پایین ما سیستم مراقبت های بهداشتی نمی تواند رسیدگی به این گونه اگر آن بر می آید بیش از حد سریع,” او گفت:. “نه فقط برای مردمی با کروناویروس — که برای تمام مراقبت های بهداشتی دیگر چالش است. همه مردمی که با سرطان و بیماری های قلبی. ما باید برای محافظت از همه در معرض خطر با نگه داشتن بیمارستان های ما رفتن و این بدان معناست که اجتماعی فاصله کلیدی برای کاهش این چیز.”

تبلیغات:

هشدار به نظر می رسد برای بدست دولت توجه است. حدود یک ساعت پس از کومو را در کنفرانس خبری معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته فاکس نیوز که با دولت فدرال به حال حمل 2,000 هواکش به دولت شنبه و ارسال خواهد 2,000 بیشتر در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که شرکت هایی مانند فورد و جنرال موتورز و تسلا بودند به طور داوطلبانه کمک به ساخت هواکش اما نیویورک تایمز نشان داد که ادعا می شود نادرست است. حتی اگر شرکت های مایل به کمک به تولید و آن را هفته اگر نه ماه برای راه اندازی تجهیزات لازم.

“من درک می کنم دولت فدرال نقطه است که بسیاری از شرکت ها به جلو آمده و گفت: ما می خواهیم به کمک و جنرال موتورز و فورد و مردم در حال حاضر به یک کسب و کار” کومو روز سه شنبه گفت. “آن را به ما هیچ خوب اگر آنها شروع به ایجاد یک هواکش در سه هفته یا چهار هفته یا پنج هفته. ما به دنبال در یک راس از 14 روز است.”

تهمت شکایت در توییتر که بازار برای ماسک صورت و هواکش “دیوانه است” و گرفتن تجهیزات لازم شد “آسان نیست” باعث کومو یک بار دیگر مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل برای سرعت بخشیدن به روند. در همان زمان تهمت عهد کرده است به ارزیابی مجدد محدودیت در محل قرار داده برای مهار این ویروس به منظور راه اندازی مجدد اقتصاد است.

تبلیغات:

“به ما نگاه امروز” کومو هشدار داد. “جایی که ما امروز به شما خواهد شد در چهار سال یا پنج سال یا شش ماه. ما آینده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>