برش مو خود را. رنگ آن صورتی است. در قرنطینه وجود دارد.

هنگامی که در ماه مارس انجام داد شما شروع به احساس می کنید مثل شما می خواستم برای انجام کاری بیمار توصیه برای موهای شما ؟ برای من 9 روز دیدم تصویری از محبوب Infinite تاثیر گذار سفید سبزه او موی چتری — فقط موی چتری او — و سپس رنگرزی آنها صورتی است. این نگاه در مورد آن است که در حال حاضر مشهود است مخاطره آمیز است و تنها باید تلاش اگر شما حرفه ای داغ یا 19. به عنوان کسی که نه استدلال من این بود که “ما همه چیز در مورد به قرنطینه شود. چه چیز دیگری من می خواهم به انجام?”

برخی از مردم ممکن است پاسخ این سوال با “فعالیت های تولیدی” مثل یادگیری یک زبان یا نوشتن یک رمان که خوب است. اما تنها یکی از این سه گزینه خواهد هر دو هزینه صفر دلار (من در حال حاضر برخی از پس رنگ) و عمدتا صفر انرژی ذهنی و هنوز هم من را به احساس می کنم مثل من تا به حال چیزی انجام داده قابل توجه است. بنابراین در 12 روز از قرنطینه من رنگ مو صورتی. از آن ساخته شده من احساس زیبا و سرگرم کننده برای چند ساعت اما در نهایت موفق به حل همه مشکلات من است که دقیقا چه زمانی اتفاق می افتد که هر کسی رنگ موهای خود را رنگ صورتی است.

آن را در حال حاضر دو هفته بعد و کسانی از ما که از خانه کار می کنند هنوز در قرنطینه که در آن ما باقی خواهد ماند و برای حداقل یک ماه دیگر اما احتمالا دیگر. بسیاری از ما خسته هستند و یا ضعف و یا تنهایی و یا مضطرب است. بسیاری از ما نیز خود را قیچی.

شما می توانید ببینید که در آن این است که رفتن. علاوه بر کسانی که نیاز به اصلاح مو به دلایل عملی مردم همیشه تکانه قطع و یا موهای خود را در لحظه از بحران, آیا در تلاش برای ریختن سابق خود و یا دریافت بیش از یک فروپاشی است. این یک مشترک استعاره در فیلم و تلویزیون که در آن چشمگیر موهایشان به عنوان stand-ins برای عاطفی تغییر (نگاه کنید به: Hannah Horvath در دختران مولان در مولان). به عنوان جوزف Longo می نویسد: در مل مجله “این یک مراسم از تصویب به صورت عجیب و غریب مردم, به طور خاص, ساده, سفید, همجنس باز خواهم خودم را برای رسیدن به پراکسید بطری در هنگام مواجهه با یک ناراحتی جزئی. آن را تقریبا همیشه اوضاع را بدتر می کند.” من مطمئن هستم که اگر کسی برش مو خود را در سیاه و سفید طاعون همه گیر در 1347 اما من شرط می بندم برخی از آنها انجام داد.

یک بیماری همه گیر در حال حاضر که ما را ملزم به ماندن در خانه و فاصله خودمان را از هر کس به جز آینه. را وارد کنید: قرنطینه کوتاه کردن مو (یا سفید یا وزوز). حتی مشاهیر ایمنی نمی — برایس دالاس هاوارد رنگی او را مس مو بنفش, Chris Evans, اصلاح کرده, برادر خود را سر و Taika Waititi اجازه دهید خود دو دختر جوان را به او بدهید buzzcut. جان هشدارهای “این کار را نکنید!” در Twitter و Instagram کمک نمی کند; هر زمان که ما از شنیدن عبارت “شما نمی نیاز های شما نیاز به درمان” به طور کلی تنها در خدمت برای قرار دادن این ایده در سر ما است که در واقع ما ممکن است نگاه واقعا خوب با موی چتری.

این چیزی است که اتفاق افتاده است به هایلی Colbath یک 16 ساله در تگزاس که تا به حال دیده می شود دوستان و مردم در رسانه های اجتماعی انجام کاری نوع وحشی به موهای خود را در انزوا. او در حال حاضر می خواهم رنگ مو سیاه و فکر “که هنوز هم خسته کننده من می خواهم به انجام چیز دیگری است.” بنابراین در روز شنبه, مارس 28 او را برداشت و یک جفت قیچی آشپزخانه و فیلم برداری خودش برش موی چتری او.

“من حتی فکر کردن. قرنطینه بود من فکر نمی در همه,” او می خندد. “من رفتن به اسلاید قیچی کردن — من فکر کردم من آن را انجام راه سرد. و سپس impulsively من فقط بسته قیچی.”

نتیجه این شد یک تکه ای کلاله از موهای سیاه نشسته در بالای هایلی را وحشت بیان برای همیشه حفظ شده در یک ویدئو که تنها قرار است برای رفتن به 20 دوستان در خصوصی Snapchat داستان. پس از آنها دیدم چه اتفاقی افتاده است هر چند دوستان او او را تشویق به ارسال در روز Infinite.

هایلی مطلقا قصد تبدیل شدن به چهره از قرنطینه کوتاه کردن مو می افتد, اما زمانی که این ویدئو شروع به رفتن ویروسی در عرض یک ساعت پس از او نوشته شده آن او می دانست که آسیب انجام شد. “من همیشه می خواستم برای رفتن ویروسی اما نه برای این” او با خنده می گوید. “شما می دانید که چگونه در Infinite برخی از دختران به ویروسی فقط برای بودن ، من همیشه می خواستم برای انجام این کار نه برای برش مو من.”

او هنوز فکر می کند مردم نیز ممکن است استفاده از این زمان برای آزمایش با موهای خود را هر چند. “من در خانه هستم چون من در قرنطینه بنابراین من حتی نمی مراقبت,” او می گوید. “فقط مطمئن شوید که نمی شود بیش از حد ضربه.”

بسیاری از متخصصان به طور طبیعی به طور جدی دلسرد منظم مردم از اقدامات را در دست خود. “لطفا تلاش نکنید (bleach) را در خود بسیار می تواند به اشتباه و از آن خواهد شد!” خواندن یک ایمیل به انفجار یکی از سالن. اما براد Mondo یک سبک و YouTuber شناخته شده برای خود را “سلمان واکنش نشان می دهد” انجمن همدردی با قرنطینه مو خارش است.

“من همه چیز در مورد داشتن سرگرم کننده با موهای خود را,” او می گوید. “مو رشد میکند. فقط آماده شود و باز به احتمال آن را نمی خواهید راست است.” Mondo توصیه می کند از خود بپرسید که آیا اگر شما به طور تصادفی خرد کردن چتری یا در نهایت با یک بی تدبیر نارنجی هنگامی که شما برای هدف بودند و نقره و شما آماده به صرف چند صد دلار به یک حرفه ای تعمیر آن را یک بار سالن ها باز دوباره.

سبك او می گوید: خوب هستند حتی اگر آنها به احتمال زیاد نمی خواهد ترک شما را با آن مست فقط-سمت چپ-سالن تب و تاب بودن. اما او هشدار می دهد استفاده نمی, قیچی دروغ گفتن در اطراف خانه خود را. “ارزان جفت قیچی آرایش مو در آمازون,” او می گوید.

اگر شما مانند هایلی و بسیاری از افراد دیگر در Infinite که با استفاده از قرنطینه به عنوان یک فرصت را به آزمایش با موی چتری جهان, توصیه شروع و رفتن کوتاه تر اگر شما نیاز به. “من می بینم مردم در تلاش برای ایجاد جهش بزرگ از داشتن بدون موی چتری موی چتری به و آنها را تا پایان برش آنها کوتاه است و آنها دمدمی مزاجی,” او می گوید. “شروع کردن با خیس کردن مو خود را برش آن را یک ظاهر طراحی شده آن را چگونه شما معمولا سبک آن است. سپس آن را قطع و دوباره در این سبک است که شما معمولا موی خود را می پوشند.”

رنگ کمی سختتر است. برای گریس برخی از سبک قادر به تدوین و فرموله کردن رنگ های سفارشی و ارسال آن به مشتریان در حالی که سایت های مانند eSalon همان را انجام دهید با استفاده از پاسخ های خود را از یک بررسی کوتاه. Mondo توصیه می کند دور ماندن از جعبه رنگ آمیزی کیت شما می خواهم پیدا کردن در CVS یا هدف (او دوست دارد Arctic Fox و لحن) و اگر شما سفید مو خود را, مطمئن شوید که شما در حال کار با کامپیوتر, باکره, مو. نه — نه — تلاش برای سفید خود را از ریشه به عنوان اضافه کردن آب ژاول در حال حاضر-بلیچ مو می تواند به آن آسیب برساند و حتی بیشتر است و حتی ممکن است باعث آن را به سقوط.

عمدا خلاص شدن از تمام موهای خود را, اما چیزی است Mondo را تشویق می کند. “من فکر می کنم همه باید اصلاح سر خود را یک بار در زندگی خود. آن را بسیار سرگرم کننده و آن را رهایی بخش — شما احساس می کنید تا به صورت رایگان و شما می توانید از خواب بیدار شوید و کاری انجام ندادن. این یک تعهد بزرگ به دلیل برای رشد موی خود را به مدت طولانی آن را به چندین سال. اما من با دیدن دختران آن را انجام دهد و من فکر می کنم آنها فوق العاده badass.”

هارون ریچاردسون یک 17 ساله در نیوجرسی همیشه می خواستم به قطع بیوه اوج به جلو-رو فلش مانند Aang در آواتار: آخرین Airbender, اما هرگز اعتماد به نفس را از طریق رفتن با آن. اما در حال حاضر او می گوید:, “من گفتم:” خوب من نمی نیاز به اعتماد به نفس. ما در قرنطینه.”

این روند که خواهر او کمک کرد تا با زمان یک ساعت و نیم و او بلافاصله ارسال شده و نتایج به Infinite. او انتظار نیست این ویدیو برای منفجر کردن اما البته آن را انجام داد. “مردم شده اند و گفت که آن را نمی کند نگاه بد به من,” او می گوید.

آرون ویروسی کوتاه کردن مو حتی شروع یک microtrend — او را شمارش هفت یا هشت نفر دیگر TikTokers copping نگاه. او فکر می کند همه باید با استفاده از زمان در داخل به خارج از منطقه راحتی خود را. “من احساس می کنم شما باید خودتان را در خارج وجود دارد و انجام چیزی است که شما ترس به انجام اگر شما نیست در این وضعیت,” او می گوید.

این وضعیت در سوال به نظر می رسد بدتر هر روز با تعداد تایید coronavirus موارد در آمریکا همچنان رو به افزایش و دولت تحمیل بی سابقه اقامت-صفحه اصلی سفارشات امیدوارم به محدود کردن گسترش. حتی کسانی که بیمار هستند و در مواجهه با بحران اقتصادی و افزایش سرسام آور بیکاری است. آن را ترسناک — بسیار ترسناکتر از احتمالا screwing تا موهای خود را.

قطع مو و رنگ مو خود را خودتان چتری یا نیست. ریش خود را رشد دهید واقعا طولانی تا زمانی که مردم بپرسید اگر شما خوبید. یا یاد بگیرند که چگونه به خودتان ظریف سبك است که تحت تاثیر قرار دادن سبک خود را هنگامی که همه چیز شروع به بازگشت به حالت عادی. نکته این است که وجود دارد چیزهای بزرگتر به نگرانی در مورد از ظاهر فیزیکی خود را در حال حاضر و گاهی انجام کاری بسیار بی پروا با بسیار کم ریسک است بهترین راه برای زباله از چند ساعت به تنهایی در خانه.

“مو است که بخشی از شخصیت ما برای بسیاری از ما به ویژه زنان” توضیح می دهد که Mondo. “ما خودمان را ابراز و تغییرات ما از طریق از طریق ما مدل مو. و در حال حاضر هیچ چیز برای انجام. شما فقط می خواهید به هیجان زده در مورد چیزی ، شما نمی توانید سفر, شما نمی توانید به رفتن به محل کار شما می توانید هر چیزی را انجام دهید. بنابراین شما مانند ‘من و من می تواند آن را رنگ. که من احساس می کنم چیزی.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>