برش مو خود را ندارد به محض ترور. در اینجا راهنمایی از جوانب مثبت

به عنوان coronavirus همه گیر شده است و بسته کردن دسترسی به بسیاری از کوچک به راحتی همه ما احتمالا در زمان مسلم همه ما تا به حال برای تبدیل شدن به بیشتر مدبر. سالن مو و آرایشگاه برخی از بسیاری از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است که باید متوقف و خدمات خود را به صورت اجتماعی فاصله. البته آنچه را در مکث برای هر کسی است که ما رشد مو —اما ما لازم نیست که برای تبدیل شدن به یک جامعه پر از کرک موهای یتی در حالی که ما منتظر سالن به بازگشایی شده است.

به عنوان کسی که تجربه شده است با برش از خود مو قبل از همه گیر من زندگی می کردند از طریق سهم عادلانه من از بیمار توصیه چتری و لایه های ناهموار و گاه به گاه کفال می آید که از رشد یک ادم بازیگوش و خطرناک را کاهش دهد. اما اگر شما می توانید برخی از راهنمایی های حرفه ای تبادل نظر کوتاه کردن مو ندارد منجر به هفته از پشیمانی.

تبلیغات:

“موهای خود را یکی از بهترین راه برای بیان خود را. اگر شما می خواهید به نگاهی که شکل بیان را در دست خود من نمی بینم چرا که نه می گوید:” سن فرانسیسکو مبتنی بر عصب سارا کاترین مولر.

فقط به یاد داشته باشید که انتظارات معقول. “آیا به دنبال یک تحول کل بلافاصله. تکمیل آنچه که موهای خود را در حال انجام در حال حاضر می گوید:” Phoenix-بر اساس آرایشگر یعقوب اندرسون. هنگامی که برش محافظه کار خواهد بود. شما همیشه می توانید خاموش کنید اما شما نمی توانید مو پشت در . . . حق دور به هر حال.

سلب مسئولیت: موی هر کس متفاوت است و آن را حیاتی است که شما را به موهای خود را به بافت طبیعی به حساب هنگامی که برش. با توجه به بافت مو و فر کننده, شما ممکن است بخواهید به تماشای برخی از آموزش برای انطباق با این تکنیک های اساسی برای بهترین نتایج. وقتی که شما آماده برای مقابله با یک در خانه کوتاه کردن مو در ادامه برای پاسخ به سوالات متداول از برخی از کارشناسان.

تبلیغات:

می توانید من موهای من به تنهایی ؟

البته! مجموعه در دو آینه در زاویه است که کمک به شما برای دیدن هر بخش از سر خود را به خصوص ، اندرسون توصیه تماشای بسیاری از فیلم آموزش و تمرین حرکات شما را با قیچی های خود در آینه قبل از غواصی در. مورد نظر خود را سالن حتی ممکن است ارسال دموی و دنبال همراه فیلم در Instagram به این دلیل بسیار است.

اگر شما یک شریک که در انزوا با شما و یا یک هم اتاقی ببینید اگر آنها می تواند در حالت آماده به کار برای کمک (یا فقط حمایت معنوی).

تبلیغات:

چه ابزار نیاز دارم ؟

قیچی آشپزخانه می رویم به آن را کاهش دهد. شما می خواهید یک جفت از سبک قیچی. ققنوس-بر اساس آرایشگر یعقوب اندرسون توصیه می کند ضربه خود را سبک به طور منظم برای دیدن اگر آنها هر گونه که مایل هستید به شما فروش. نه تنها آنها می توانید ایمیل آن را به شما فقط مانند هر خرده فروش آنلاین, اما شما همچنین حمایت از آنها در طول این زمان دشوار است.

تبلیغات:

برای کاهش کوتاه اغلب گیر با متنوع ظهر نگهبانان همه شما نیاز است. اگر شما به دنبال برای ترمیم برش بیشتر انتخاب کنید تا یک جفت قیچی تنک شدن, همچنین شناخته شده به عنوان ترکیب و یا بافت قیچی.

خوب شانه بدون تاب خورده و یا خم دندان ضروری است. یک جفت از کلیپ ها و یا برخی از مو روابط به نگه داشتن مو طولانی تر در جای خود می تواند مفید باشد: “هر چیزی که کمک خواهد کرد که شما را به حداکثر میزان کنترل و تنش می گوید:” مولر. “پاک کردن بخش و سازگار تنش می رویم به شما بیشتر قابل پیش بینی کننده نتایج.”

من باید موهای مرطوب یا خشک ؟

تبلیغات:

یک طراح مد حرفه ای به احتمال زیاد برش پایه شکل موهای خود را مرطوب اما اصلاح آن را در حالی که خشک است. اما در خانه مقاصد برش مو خود را خشک خواهد شد و جلوگیری از هر گونه شگفتی است که می تواند اتفاق می افتد اگر موهای خود را تغییر شکل از خشک و مرطوب. مولر توصیه به در نظر گرفتن یک نگاه در خود بافت مو و رشد مو با الگوی هنگامی که موهای خود را فقط خشک قبل از برش. برای مثال اگر شما در حال مقابله با چتری نگاه از نزدیک در خط خود را به دیدن اگر شما cowlicks یا بیوه اوج بنابراین شما می تواند پیش بینی کند که چگونه چتری ممکن است دراز.

چگونه می توانم مقابله با موی چتری?

بدنام به عنوان چتری می تواند برای آنها چقدر آسان است به سرهم بندی کردن و یا نحوه های مختلف آنها می توانید نگاه در چهره های مختلف و اشکال اگر شما کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی آن را ممکن است زمان مناسب به آنها را امتحان کنید. (شما ممکن است شنیده ام در مورد “همه گیر چتری” یا “قرنطینه چتری” که قرار است روند زنان DIY-ing جدید چتری از خستگی.) “بدترین سناریو فقط کلیپ آن را به عقب و ما آن را تر و تمیز در یک ماه” مولر جوک.

تبلیغات:

مولر می گوید شما می خواهید برای شروع واقعا جدی است. برش بسیار طولانی تر از شما فکر می کنم فینال چتری باید باشد. او توصیه می کند خود را برش موی چتری خشک است. خیس, مو تمایل به آهنگسازی و که ممکن است به شما یک برش غیر قابل پیش بینی به خصوص اگر موهای شما امواج یا فر که خشک است. اگر شما در حال رفتن برای یک گرد fringe, نوع Zooey Deschanel نگاه “Instagram پیچ و تاب و روش” منتشر می بلانت را کاهش دهد.

پس از ساخت یک مرکز در موهای خود را, شما جمع آوری یک مثلث مو بیش از صورت خود را به شکل چتری. نگاه خود را ابرو و استفاده از بالاترین نقطه به گوشه مثلث شکل بخش است. خواهد شد که لبه بیرونی خود را می کوبد. چقدر پشت موی چتری باید شروع بر روی سر خود را است تا به شما اما مولر می گوید: شما نمی خواهید برای رفتن به گذشته وسط سر. اگر شما به گذشته که “شما در حال وارد شدن به ماهی کفال shag, لایه,” او می گوید.

اندرسون جزئی به نقطه برش روش برای نگه داشتن در حال رشد موی چتری از چشم خود را. با نقطه برش تکنیک های شما برش با قیچی به صورت عمودی به موهای خود را به جای افقی. به این ترتیب شما می توانید مقابله با ظهر بدون ترس از بلانت یا ناهموار خطوط در سراسر پیشانی خود را. این یک آمرزنده روش اندرسون می گوید: از آنجا که شما می توانید را خاموش و بیت های کمی در یک زمان و بافت می تواند پنهان کردن هر گونه لکه های شما فکر می کنم شما messed تا. فقط مراقب باشید با قیچی نزدیک چشم خود را!

چگونه می توانم حفظ محو و یا دفع شاه ماهی?

تبلیغات:

اگر شما در حال رشد کردن وزوز قطع و یا فقط به دنبال حفظ خود را در زمان کوتاه از ظهر شما می دانید همه چیز در مورد رفع مخوف کفال. ماه گذشته من یک amatuer اشتباه در کفال ناشی از سرخوردگی به سادگی با گرفتن یک جفت از کلیپرز با هیچ گارد به پشت گردن من. من به پایان رسید تا با کوچک و دوست داشتنی پچ طاس (خوشبختانه من درد و رنج طولانی هم اتاقی به من کمک کرد تا آن را پاک کردن).

بنابراین اگر شما ترسیده بودند این ایده از تلاش کامل در محو استخدام نقطه برش برای تمیز کردن گردن گردن خود را. اندرسون توصیه می کند راه اندازی دو آینه برای منعکس کردن پشت سر خود را — فقط صبور باشید به عنوان شما سعی می کنید برای حفظ هماهنگی دست و چشم در بازتاب خود را.

اما بهترین ابزار برای محو شدن هستند کلیپرز. شروع با طولانی ترین guard ممکن است خودتان را اتاق به صورت بالقوه اشتباهات. برگزاری کلیپرز خیلی تیز پایان گارد رو به پایین به سمت زمین. سنج از کجا شروع به محو شدن و خود را سر خود استخوان اکسیپیتال; شما پیدا کردن آن میدوی تا جمجمه خود را کمی بالاتر از جایی که گوش خود را پایان. سپس به آرامی چراندن کلیپرز را از آن نقطه شروع با کمی فشار است. کار تا بیشتر پر فشار با کلیپرز اگر شما برش مو به اندازه کافی به میل خود. هدف در اینجا این است که ترکیب و تدریجی.

سپس شما می خواهید به تلنگر کلیپرز سمت راست بالا. شروع در پایین گردن خود را با یک انگشت حرکت در برابر موهای خود را با کلیپرز. بنابراین به عنوان شما فشار گیر به سمت بالا بر روی سر خود را با استفاده از مچ دست خود را به جلو آنها را به بیرون که شما در نزدیکی بالای خود را محو شدن. هیچ شرم در تمرین مچ دست حرکت عادلانه بیت قبل از آن کلیپرز نزدیک سر خود را.

تبلیغات:

هنگامی که شما در حال تمرین در این Mueller توصیه تدریجی با تعویض کردن سپاه پاسداران به کوچکتر از طول ، با استفاده از انگشت حرکت به عنوان شما مخروطی با کوتاه تر نگهبانان اما با هر کوتاهتر گارد تلنگر کردن گردن خود را در یک تدریج کاهش نقطه. هیچ شرم در تمرین مچ دست حرکت عادلانه بیت قبل از آن کلیپرز نزدیک سر خود را.

اگر چه من اصلا کلیپرز?

نقطه برش نیز مفید است برای یک مدل موی کوتاه گرفتن که بیش از حد رشد در بالا و کناره ها و اطراف صورت و گوش است. به تر و تمیز بالای سر خود را و یا خود را چتری خود را نگه دارید چتری بالای سر خود را با یک شانه و نقطه برش از بالا به پایین. با استفاده از شانه تا این بخش از مو راست در پشت آن و همین کار را ادامه پشت سر شما (در اینجا که در آن کلیپ های مو در خواهد آمد دستی به بخش کردن قفل). چون شما نقطه برش شما در حال از بین بردن فله و فرمولی و نه صرفا مصرف کردن طول. فکر می کنم خط دندانه دار; آنها را در ترکیب با یکدیگر.

چه کار کنم در مورد تقسیم به پایان می رسد ؟ آیا من می توانم آنها را سوزاند ؟

تبلیغات:

شما احتمالا دیده می شود ویدئوها از مردم در مقابله با خود را تقسیم به پایان می رسد با چرخاندن موهای خود را در کابل و روشنایی تقسیم به پایان می رسد در آتش است. اما حتی اگر جهان در آتش در حال حاضر شما هنوز هم نمی خواهید آن را در هر نقطه در نزدیکی موهای خود را می گوید مولر. چرخاندن بخش از مو به کابل است یک راه عالی برای دیدن این تقسیم به پایان می رسد قبل از اینکه شما تیک آنها را خاموش. با قیچی.

چگونه می توانم نگه داشتن ریش من از به دنبال مانند یک کوه وحشی مرد ؟

آن را در مورد مجسمه سازی به جای برش اندرسون می گوید. دیگر ریش ساده ترین راه به عنوان شما به سادگی snipping سیار می باشد. اما شسته و رفته jawline و خط گونه می تواند دوری کردن شما بدون کمک از یک آرایشگر تمرین با راست تیغ صورت تراشی.

برای رسیدن به یک شسته و رفته یقه استفاده خود آدم اپل به عنوان یک راهنمای. به طور مستقیم در بالا این است که در آن شما می خواهید برای شروع ریش خط. نگه داشتن خط موازی با دهان خود را قبل از اینکه بطرف آن را به سمت بالا گوشه ای از استخوان فک خود را.

برای یک گونه طبیعی خط شیب تیغ خود را به طور عمود به بینی خود را (شما می توانید با استفاده از کلیپرز یا پرچین) در اینجا بیش از حد. شما ممکن است بخواهید به اصلاح نزولی اما شما را اجرا خطر از کشیدن روی گونه خط و پایان با یک آمیش chinstrap. اما دوست عزیز اگر این است که آنچه شما در حال رفتن برای قدرت بیشتر برای شما.

چگونه می تواند به من کمک کند من معمول سبک که شده است قرار داده و از کار با این بیماری همه گیر?

پشت صندلی آرایشگاه آموزش و پرورش سایت و انجمن, نظر سنجی آرایشگری در این هفته و نشان داد که 28 درصد از پاسخ دهندگان زنده به چک چک. صنعت خدمات کارگران بسیاری از آنها در نظر گرفته پیمانکاران مستقل یا مالکان تنها شده ضربه گیر با تعطیلی در حال حاضر متزلزل صنایع.

اگر شما عکس های سلفی و عکس های به اشتراک گذاری از آخرین بازدید شما به سالن مولر می گوید: به اشتراک گذاری آنها را بر روی رسانه های اجتماعی و برچسب زدن سبک خود را یک راه عالی برای ادامه به حمایت از آنها. شما همچنین می توانید ترک بررسی مثبت در Yelp از و یا گوگل برای پس از همه گیر. ببینید اگر سبک خود را خواهد FaceTime با شما برای نشان دادن یک تکنیک شما به دنبال برای یادگیری است.

اگر شما قادر به خرید کارت های هدیه برای یک آینده خدمات از سالن خود را. برخی از مغازه ها شروع کرده اند GoFundMes و یا ارسال خود را سبک’ Venmo دستگیره در Instagram برای حمایت مالی. حرفه ای زیبایی انجمن نیز به پذیرش کمک های مالی برای آن COVID-19 صندوق امداد که از معافیت مالیاتی است.

مولر همچنین می گوید انجام تحقیقات خود را بر روی محصولات شما با استفاده از. برخی از مو محصولات شرکت با سفارشات آنلاین می توانید لینک خود را به کمیسیون خود را سبک. هر کس سفت کردن کیف پول خود را در حال حاضر, اما اگر شما نیاز به خرید یک محصول سعی کنید برای خرید از یک نام تجاری است که حمایت از کارگران است. شما همچنین می توانید سعی کنید خرید یک ظاهر طراحی شده محصولات و تجهیزات به طور مستقیم از خود را سبک یا آرایشگر.

در خانه برش احتمالا نمی خواهد جای خود را به سبک اما با برخی از تکنیک های پایه در زیر کمربند خود را شما می توانید به صورت منطقی مرتب تا زمانی که سالن ها باز دوباره. اگر شما در حال حاضر سعی کردم برش مو خود را در صفحه اصلی شما احتمالا قدردانی از سالها تحصیل و تجربه خود را سبک قرار داده و به ساخت مهارت های خود را. من می دانم که من انجام دهید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>