D. L. pablo newton farley تست مثبت برای COVID-19 پس از عبور از طول ایستاده مجموعه

به روز رسانی: پس از اینکه در بیمارستان بستری شب جمعه, D. L. pablo newton farley مشترک خبری که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

کمدین گفت که او بدون علامت و ندارد آنفولانزا مانند علائم تنگی نفس و تب و یا از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

بیشتر بخوانید از انواع: “کبرا کای” حرکت به Netflix پیش از فصل 3 برتر

تبلیغات:

“علاوه بر تمام چیزهای دیگر شما را مجبور به نگاه کردن اگر خود عبور کردن در وسط یک نمایش روی صحنه, شما احتمالا نیاز به آزمایش” pablo newton farley, گفت:, و اضافه کرد که او را به قرنطینه در اتاق هتل خود را برای 14 روز است و خدا را شکر برای آرزوهای خوب.

Pablo newton farley در بیمارستان بستری شد جمعه شب پس از او گذشت روی صحنه در حالی که انجام یک شوی مجموعه.

نماینده خود را تایید کرد به انواع مختلفی است که او “درد و رنج از خستگی بعد از تمام هفته کار و سفر” و او “نگه داشته بود یک شب در بیمارستان برای آزمایش تحت دستورات پزشک.”

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از انواع: جاستین بیبر رد جنسی assualt اتهامات رسید ایمیل

این کمدین انجام می دهند بهتر است در صبح روز شنبه.

“او بیدار است و احساس بهتر و آرزوها برای تشکر از همه برای نماز نوع و افکار” خود را هرزه گفت.

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از انواع: جوئل شوماخر کارگردان از فیلم بتمن “از دست پسران” می میرد و در 80

Pablo newton farley انجام شد در Zanies باشگاه کمدی در نشویل هنگامی که او در گذشت. توییتر تصویری نشان می دهد که او انجام روال کمدی در هنگام سخنرانی خود شروع به لکه دار کردن. او سقوط بیش از, در مدفوع و مدیر خود سعی در ثابت اما او به زمین افتاد و به نظر می رسد بی توجه. دو نفر انجام او را مرحله به عنوان یک گوینده گفت: شوکه جمعیت به آرامش است. یک آمبولانس بود به نام به pablo newton farley به نزدیک ترین بیمارستان.

تبلیغات:

Pablo newton farley بهترین و شناخته شده برای اینکه میزبان BET “ComicView” از 1992-1993 بازیگران در ABC کمدی “این Hughleys” و ظاهر شدن در اسپایک لی “The Original Kings of Comedy” به عنوان یکی از برجسته کمدین. به تازگی او به نظر می رسد در “رفع” “کمدی Get Down” احیای “بازی” و NBC خلاصه سریال “ضربان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>