روزانه Coronavirus مرگ و میر در حال بالا رفتن در حال حاضر


A woman puts up a sign for COVID-19 testing on a boarded-up wall
یک سوار کردن کسب و کار در نزدیکی کاخ سفید در سی در ژوئن 24.
دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ

چه اپیدیولوژی می ترسید اتفاق می افتد در حال حاضر اتفاق می افتد: متوسط تعداد روزانه مرگ و میر در آمریکا به علت coronavirus است خزنده با توجه به داده ها از نیویورک تایمز.

هر چند ما تجربه شده است ملی افزایش موارد از اواسط ماه ژوئن تا اخیرا تعداد زیادی از مردم در حال مرگ هر روز در حال کاهش است. وجود دارد چند توضیحات منطقی برای این کار است. وجود دارد به نظر می رسد در بیشتر موارد در افراد جوان برای آنها COVID-19 کمتر کشنده احتمالا به این دلیل که آنها تجربه احتیاط خستگی. با تست های بیشتر در دسترس است آن را آسان تر برای ضبط موارد خفیف تر از این ویروس که از آن مردم را بهبود می یابند. اما کارشناسان هشدار داد: هر چه دقیق خطوط از خطوط نمودار ما احتمالا رفتن به افزایش روزانه مرگ و میر در نهایت درست مثل ما هستند در حال حاضر.

“مرگ و میر همیشه تاخیر قابل ملاحظه ای در پشت موارد” Anthony Fauci توضیح به کنگره در ماه ژوئن در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا کاهش نرخ مرگ می تواند به عنوان یک علامت مثبت است. “اکثر افرادی که مرگ در آن طول می کشد در حالی که” اپیدمیولوژی النور موری گفت بورسی را Dylan اسکات در اوایل این ماه توضیح داد که تاخیر بین موارد و مرگ و میر می تواند حدود یک ماه یا بیشتر است که نقشه ها را به آنچه که ما در حال شروع به دیدن در حال حاضر. تاخیر بین موارد و مرگ و میر می تواند هر دو راه کار Fauci با اشاره به طول کنگره شهادت. “شما ممکن است به یاد داشته باشید که در آن زمان در نیویورک شد و در بدترین وضعیت که در آن مرگ و میر داره و در عین حال موارد بودند شروع به پایین رفتن. مرگ تنها آمد و چند هفته بعد.”

پایین نرخ مرگ و پس از آن است که فقیر شاخص از محدوده بزرگتر از آنچه در جریان است با این ویروس در هر نقطه داده شده; موارد بیشتر اطلاعات مفید برای اطلاع رسانی به سیاست. با این وجود در هفته های اخیر کاخ سفید شده است با استناد نسبتا کم تعداد مرگ و میر را نشان می دهد موفقیت است. “هنگامی که شما را در مرگ و مير ما شاهد این هستیم که تلاش های ما در اینجا در دولت فدرال شده اند کار” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در هفته گذشته گفت: پاسخ دادن به سوالات در مورد افزایش موارد است. “من شنیده ام ما یکی از بالاترین شاید کمترین میزان مرگ و میر در هر نقطه در جهان” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عصر روز بیش از آخر هفته. “شماره 1 کم مرگ و میر.” این دور از واقعی است که ما کمترین coronavirus مرگ و مير در جهان ما در واقع این کشور با هشتم مرگبارترین رای—و با استناد به یک میزان مرگ و میر در همه بسیار ناخالص زمانی که ویروس به کشته 140,000 آمریکایی ها و شمارش. در ماه ژوئن به روزانه مرگ و میر محکم کاهش یافته است بیش از 20000 نفر کشته شدند. در یک نسبت پایین نقطه در ملی مرگ در جولای 5, 217 نفر کشته شدند. که “تنها” یک پرواز تجاری به ارزش های مردم است. در حال حاضر که نرخ مرگ و میر در حال افزایش دوباره آنها غم انگیز بازتابی از درس های ما باید جذب می شود در حال حاضر.

چه چیزی مهم تر به نگاه واقعی مورد اعداد (که هنوز هم به طور پیوسته در حال افزایش, به عنوان آنها شده اند). آیا آن را نمی تواند به خوبی به یک رئیس جمهور که می خواستم به نگه داشتن مردم از گرفتن بیمار در وهله اول ؟ حتی با دقیقا هیچ مطلب علمی دانش از آنچه ما در حال حاضر مورد شمارش—و در نتیجه میزان مرگ—می تواند خو اگر نتایج آزمون بازگردانده شدند به سرعت به طوری که افرادی که مثبت می تواند منزوی و اگر مردم کمک در جدا در قرنطینه هتل و با پرداخت بیمار زمان. تا زمانی که ما سوار بر مرگ-نرخ coaster غلتکی نیست در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>