Lizz Winstead مو شده و در آتش پس او را به پوست سر. حداقل این است که استعاره او در حال حاضر با استفاده از توصیف او مهیجی, خشم احساسات در مورد آنچه اتفاق می افتد به ما حقوق باروری در امریکا در حال حاضر. اما طنز فعال و خالق “نمایش روزانه” می داند و آن را به اندازه کافی برای به زور گرفتن دست ما و یا حتی به کرک wise با چوبه دار طنز. ما را به عمل است. و او در اینجا برای کمک به ما نشان می دهد چه باید بکنید.

به عنوان نیروی محرکه یک “فمینیست Buzzkills از کمدی” تور Winstead شده است سفر در سراسر کشور به تازگی ترکیب امینی با عملی اطلاعات و مشاوره در مورد چگونه به آن را فقط یک کمی کمتر تیره و تار وجود دارد. سالن صحبت کرد به کمدی کهنه به تازگی از طریق تلفن در مورد اینکه چرا تهمت بد است برای کمدی و چگونه mowing چمن می تواند سیاسی عمل می کنند.

تبلیغات:

بحث من در مورد این تور شما در خارج وجود دارد انجام می دهند. آنچه باعث می شود آن را منحصر به فرد در راه است که شما از ترکیب کمدی, فعالیت, اطلاعات و منابع ؟

در سال 2011 همه چیز شروع به سقوط از هم جدا به عنوان دور به عنوان کلینیک بسته و تمام این دام قوانین در سراسر کشور است. من متوجه شدم که عمق قانونگذاران ایالتی و چگونه بسیاری از قوانین که در حال پیشنهاد شده و تمام دسترسی به سقط جنین مراقبت است که اتفاق می افتد در سطح دولت است.

من سفر در سراسر کشور به انجام جمع آوری اعانه برای والدین و کلینیک های مستقل. من می خواهم به بازدید از درمانگاه. هر درمانگاه بود freaked که من وجود دارد اما نه در راه بد; در یک “هیچ کس تا کنون می آید اینجا. چرا شما اینجا هستید؟” وجود دارد این کلمه در شوک است که کسی که در ظاهر برای بررسی در در رفاه خود و یا می خواستم برای انجام کاری خوب برای آنها از آنجا که هیچ کس تا به حال. من متوجه شدم که در جنبش بزرگتر وجود دارد سوراخ خمیازه.

تبلیغات:

یک چیزی که من واقعا می خواستم به مطمئن شوید که به عنوان یک فرد و به عنوان کسی که به این جنبش مایل به انجام بیشتر بود که من تکرار کسی دیگری کار می کنند چرا که بدترین. هیچ کس پس از من به خانه برگشت و گفت: “من فکر می کنم که ما می توانیم ارائه خدمات در اینجا صدایی زنگ از رسانه ها این است که هرگز صحبت کردن در مورد این موضوع و این وضع چیزی که اتفاق می افتد در کشور ما است. چگونه می تواند به ما کمک کند؟” من اول فکر می کردم ما را فراموش ویدئوها و که بودیم انجام Funny or Die از همه چیز پایین رفتن و که خواهد بود که. اما این فیلم واقعا فقط یک سنگ پله و نوع یک آغاز است. بخش بزرگتر از تور و چرا از آن متفاوت است ما می تواند کمک به فعالان محلی بر روی زمین است. ما می تواند کمک به افزایش آگاهی فقط با نشان دادن تا یک شهر و انجام نشان می دهد.

آن را آسان تر برای به دست آوردن 200 یا 300 نفر در یک اتاق با یک نمایش کمدی از آن است که سعی کنید به مردم در اتاق نشیمن خود را به بحث در مورد آنچه که در خطر است برای حقوق باروری در دولت خود را. با انجام یک نمایش در یک شهر, ما, مردم, و سپس ما یک مکالمه در نشان می دهد با ارائه دهندگان و فعالان محلی. من فقط آن را تسهیل و آنها بگویید داستان از چه چیزی در خطر قانونگذاری چه این درمانگاه نیاز از پشتیبانی دیدگاه و از یک روحیه از دیدگاه جامعه. سپس فعالان بحث در مورد آنچه که آنها می توانید استفاده کنید از مردمی که بر روی زمین آن است که آیا حمایت عملی از مردم دسترسی به سقط جنین مراقبت که آیا این بودجه سقط جنین و یا اینکه آیا آن را اسکورت می کردند. که نوع از چیزی. مردم می توانند با ثبت نام در سمت راست اتاق و شروع به بخشی از راه حل در جامعه و شهر و ایالتی که در آن زندگی می کنند.

این چیزی است که مردم درک نمی کنند این است که هنگامی که شما برای اجرای یک درمانگاه به خصوص در یک خصمانه دولت شما نمی توانید به کسی برای کمک به شما را به مراقبت از چمن و یا رنگ خود را در اتاق آزمون و یا رفع دروازه خود را و یا حتی انتخاب کنید تا زباله خود را دلیل این که شما ارائه سقط جنین. مردم نمی خواهد به شما بدهد این خدمات است. بنابراین ما خواهد شد و ازنو کسی باغ خود را رنگ اتاق آزمون. ما خود را تعمیر حصار. ما واقعا فریبنده و همچنین واقعا از لحاظ فنی زرنگ و دانا اعضای تیم ما. آنها نه تنها کمیک آنها نه تنها نویسندگان آنها همچنین افرادی که می توانم در یک مقدار زیادی.

تبلیغات:

ما در رفتن و انجام تا آنجا که ما می تواند بر روی زمین و پس از آن ما می گویند به مخاطبان “این درمانگاه است که با داشتن یک زمان سخت شدن کسی به یک landscaper و یا انجام این کار است. که در اینجا خواهد شد که مهار محلی؟”

ما در شهر اوکلاهما و این مرد او را بالا می برد و او را مانند “آیا شما به من گفتن که فعالیت این است که من یک مشتری جدید و پرداخت می شود و فقط انجام چمن خود را یک بار در هفته با چمن من خدمات شرکت؟” من گفتم: “آره. شما پارکینگ ون خود را در مقابل آن چمن خدمات و در نظر گرفتن آنها به عنوان یک مشتری می گوید که جامعه از شما حمایت آنها و است که شما اینجا هستید و شما را خوشحال وجود دارد در جامعه خود را.” واقعا ضربات مردم دور به دلیل آن چیزی است که مردم فکر نمی کنم در مورد بسیاری.

تبلیغات:

برای بسیاری از ما به خصوص کسانی از ما که علاقه داشتن به خودمان لیبرال و مترقی وجود دارد که این حس “همه چیز بد هستند و من آرزو می کنم که آنها بهتر است.” اما گاهی اوقات شما نیاز به کسی که به شما می دهد که آموزش عملی “سپس به توده یونجه یا کاه چمن.”

و همچنین برای ایجاد به عنوان بسیاری از راه های که شما می تواند مفید باشد که ممکن است برای افرادی که پنج دقیقه که یک نیم ساعت که یک روز که در یک هفته و درک است که حرکات کوچک مهم است.

ما در طول سال ارسال کارت پستال از پشتیبانی به درمانگاه به دلیل آنها بسیار نفرت ایمیل. در هر رویداد و هر زمان ما باید خرابی در کار است و ما در حال نشستن در اطراف دفتر ما پر کردن کارت پستال. ما یک لیست از هر درمانگاه و ما آنها را از ارسال فقط به طوری که آنها می دانند که کار آنها مهم است. زمانی که آنها دریافت کارت پستال از مردم که می گویند “با تشکر از شما برای آنچه شما انجام می دهند. شما در حال ساخت زندگی مردم بهتر” این واقعا مهم به آنها. آن را برای تلفن های موبایل ساده اما بسیار قدرتمند است برای آنها.

تبلیغات:

بخش دیگر این است که زمانی که ما در راه اندازی این برنامه در یک فضای عمومی ما به مردم یادآوری کند که شما می توانید این کارت پستال را پر کنید و آن را دور از من, چون من نمی دانم که شما یک فرد بد است. اگر شما انجام این کار در خود و شما تصمیم می گیرید که شما می خواهید به دوستان و ارسال کارت پستال نمی ارسال یک نامه. ارسال کارت پستال به دلیل چیزهای بد می تواند در پاکت که کسی برای باز کردن. این واقعیت است که شما باید به مردم انواع و هشدارهای هشدارهای سعی کنید فقط به انجام یک چیز خوب برای مردم می گوید زیادی در مورد وضعیت از آنچه اتفاق می افتد در این کار ما در حال حاضر.

و سرسختی و نبوغ خود را از افرادی که می خواهید برای انجام آسیب برساند.

آنها بسیار خوب در راه اندازی و انجام آسیب و مایل به انجام همه چیز وحشتناک و درک نیست که چگونه وحشتناک آن است. من تا به حال بسیاری از درگیری با antiabortion افراط گرایان. من می گویند “چرا شما درک نمی کنند که آن را تروریسم هنگامی که شما هدف قرار دادن یک دکتر در یک جامعه و ارسال نامه برای هر فرد در این محله است که می گوید: “جین سازمان حفاظت محیط زیست در 123 بلوط خیابان یک کودک قاتل و زندگی در جامعه خود را’?”

تبلیغات:

آنها می گویند “چرا ؟ آنها نباید افتخار است که آنها در حال کشتن بچه ها؟” آنها نمی مراقبت از آنچه را به آنها راه اندازی شده است. آن را جذب می کند. در یک نقطه من شما را هرگز فراموش نکنید, این که بخشی از عملیات نجات آمریکا به من گفت: “من آن را توهین آمیز است که شما با ما تماس بگیرید نازی ها.” من به “من اصلا با شما تماس نازی ها. من با شما تماس داخلی تروریست ها است.” و او را مانند “اوه. درست است.”

آن است که بسیار زشت در خارج وجود دارد آن است تا قطبی آن است که بسیار خصمانه است. شما بوده ام در این زمان بسیار طولانی است. چه آن را مانند احساس به شما در خارج وجود دارد, معصوم? آیا شما احساس می کنید مانند آن بدتر در شرایط رویارویی و سوء استفاده و واقعی ترسناک تهدید خشونت به شما و یا آیا شما احساس انرژی و تشویق?

این antiabortion مردمی همواره وجود دارد. آنها بسیار روشن در پیام. آنها همیشه بوده است. و ترقی خواهان و افرادی که ادعا می کنند به نرم افزار-انتخاب این افراد بسیار کمی که مرکز و درک سقط جنین به عنوان یک حق انسانی و اولویت بندی آن است. ترقی خواهان هنوز هم مردم بگویید که فعال هستند در حقوق باروری و سلامت و عدالت حرکات آرام می شود که آن را به یک گوه موضوع که یک محل که در آن ما می کند. پیدا کردن پشتیبانی کامل از ترقی خواهان و مردم نشان داده است که تنهایی سخت ترین بخشی از آنچه که ما انجام دهد.

تبلیغات:

که در آن همه ؟ یک صد هزار antiabortion افراط گرایان فقط راهپیمایی در واشنگتن و ما تا به حال صد نفر وجود دارد به مقابله با آنها.

ما یک انقلاب, و اگر شما می توانید galvanize پنجاه و صد هزار نفر برای رفتن به واشنگتن برای زنان, مارس, چرا شما گالوانیزه آنها را به طور مطلق ضد صدا که آخر هفته به آن دسته از مردم ؟ زیرا اگر نه که به نظر می رسد مانند هنجار شده است. آن را بسیار خسته کننده به التماس مترقی رسانه ها و مترقی مردمی به بحث در مورد این موضوع به دلیل آن را به طور مداوم اتفاق می افتد.

من می دانم که همه چیز در حال سوختن است. جهان در حال سوختن است برای همه. جهان در حال سوختن است در سیاه و سفید و قهوه ای و فضاهای; آن را فقط شایع خشونت. ما باید استیضاح ما یک انتخابات ما باید بسیاری از مسائل. بلکه مردم را درک نمی کنند سیستم دادگاه و آنچه در آن انجام می شود به فرسایش حقوق باروری و قوانینی که تصویب هر روز به عنوان ما صحبت می کنند.

در چند روز گذشته ایالت های ایندیانا و یوتا در حال حاضر دو برابر را در یک جنین باقی مانده است قانون است. یوتا قانون شما نیاز به دفن یا سوزاندن اجساد برای محصولات خود سقط جنین و یا سقط جنین. ایندیانا قانون آغاز شده است گفت: این یک پیشنهاد است.” آنها به شما بگویم در مورد این گزینه که در آن اگر شما یک دارو سقط جنین و شما در خانه, شما می توانید آن را به درمانگاه و آنها را دور آن را برای شما. آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ چه حتی این است ؟ در حال حاضر شما در حال رفتن به به لکه دار کردن آنها را اگر که آنها چه می خواهند و همچنین شما مردم را وادار به تصمیم گیری در مورد روش آنها تا به حال ؟ چیزی که تمام ظروف سرباز یا مسافر است.

تبلیغات:

در مبارزه با این قوانین مردم حتی نمی دانند که آنها اتفاق می افتد. این قانونگذاران ایالتی و این گروه های بزرگتر در حال ایجاد این قطعه از مدل قانون برای آنها را می دانیم که وجود دارد چنین عظیم حواس پرتی است که آنها می توانید اسلاید این مسائل از طریق, و سپس آن را به یک فرماندار میز قبل از اینکه خیلی دیر — همانطور که ما دیده ایم در آلاباما در گرجستان در اوهایو, Missouri. مردم به طور مداوم مانند “چگونه به این خاطر اتفاق می افتد؟” از آنجا که هیچ مکانیزم و یا میل یا اشتیاق برای مردم به پیگیری قانون هنگامی که آن بیرون می آید از کمیته آن را متوقف در آهنگ های خود را. این یک مبارزه بزرگ است.

به طوری که آن را ترسناک در خارج وجود دارد ؟ آن را همیشه ترسناک در خارج وجود دارد, اما آن را ترسناک برای زندگی در یک جهان که در آن اگر همه چیزهایی که آنها می خواهند برای آمدن به تصویب آمد که یک جهان که ترسناک تر از من در تلاش برای بالا بردن آگاهی و مقابله با تلاش برای انجام این کار است.

شما همیشه تا آوازی. شما همیشه بوده است تا سیاسی. آیا شما احساس می کنید مانند چهار سال گذشته را ساخته اند آن را فوری تر برای شما Lizz?

جالب است داشتن درک عمیق از 20 سال پیش چه اتفاقی می افتد و پس از آن واقعا 10 سال پیش به درک عمیق است که دولت قانون نیست و قانون فدرال در حال رفتن به از بین بردن همه ما است. آن بوده است ترسناکتر در چهار سال گذشته به این معنا است که سیستم قضایی گرفته باور نکردنی تغییر در حتی تفسیر از آنچه در واقعیت است. که بخشی از آن را احساس می کند سطح بعدی ترسناک است.

تبلیغات:

همچنین این چیز کمی ما اصلا بحث در مورد: نفوذ وزارت بهداشت و خدمات انسانی. ما در انجام تحقیقات و به ما count وجود دارد که 50 نفر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال حاضر که به طور مستقیم از antiabortion فعالیت هستند که هدایت سیاست های بهداشتی. احساس می کند که واقعا ترسناک به من. و یا چگونه قوانین و مقررات توسط مردم به شما رای دادن نیست برای تاثیر می گذارد شما مانند مقررات به بازنویسی قوانین چگونه عنوان X بودجه اتفاق می افتد. بنابراین تمام کلینیک های که ارائه مراقبت جامع برای مردم دیگر نمی خواهد دریافت عنوان X بودجه برای کمک به اقشار کم درآمد گرفتن پاپ اسمير سلامتی بازديد کنترل تولد. اگر به شما ارائه سقط جنین اشاره به سقط جنین و یا حتی وکیل در سقط جنین, شما دیگر واجد شرایط برای کسانی که در بودجه است. به جای بودجه در حال رفتن به منحرف شود برای سقط جنین به مراکز که تظاهر به مراقبت بلکه فقط مشاوره مذهبی به جای واقعی مراقبت جامع. چیزهای که احساس می کند واقعا ترسناک است. آن را به یک سطح اضافه شده اما من همیشه به حال من در آتش است. در حال حاضر من فقط احساس می کنم مثل من سر در آتش است.

در تمام این چند ماموریت خود رانده است کمدی و رانده شده توسط “چگونه ما را در این خنده دار است ؟ چگونه ما آن را خنده دار?” آن را بسیار تیره و تار وجود دارد. من به یاد داشته باشید زمانی که تهمت انتخاب شد وجود دارد و مردم گفت: “خوب این است برای رفتن به بزرگ برای کمدی حداقل.” آن را برای هر کسی خوب نیست.

که بزرگترین مغالطه از همه است. بی امان پیش بینی خوب نیست برای کمدی به دلیل بی امان پیش بینی نیست حتی شما ارائه مواد غنی برای کار با. همچنین فقط تلاش برای نگه داشتن آن دیگر آن است که مضحک اشتباه یا مسخره جیر است که شوخی است. مقدار مسخره توییتهایی است که راه اندازی و سپس انشعابات آن چیزهایی هستند که در آن شما باید به معدن شوخ طبعی خود را.

برای من طنز می آید در یک زن و شوهر از راه های مختلف. در تور ما, من یک طنز سیاسی. این چیزی است که من می کنم سنگین پاسخ به این شوخی. اشاره نفاق را از طریق طنز است و هیچ چیز جدیدی بنابراین شما فقط به دنبال آن را به عنوان شما انجام دهد اگر شما در بد و احمقها از طریق طنز و اشاره می کنند که منطق آنها معنا ندارد. که همیشه بزرگ بلکه فقط با داشتن طنز و کمدی.

تبلیغات:

بسیاری از کمیک, آنها فقط می آیند و خود را نشان می دهد و آنها مردم خنده دار. نه مثل ما در حال انجام یک نمایش کمدی در مورد سقط جنین حقوق یا حقوق باروری و یا حتی سیاست. این مردم فقط آمدن و انجام خود عمل می کنند. ما نشان می دهد من معمولا تنها کشورهای مستقل مشترک المنافع سفید فرد در این مرحله تقریبا در هر زمان. بنابراین عمل فقط داشتن مردم صحبت کردن در مورد زندگی خود را که آیا آنها عجیب و غریب و یا ترانس یا سیاه یا قهوه ای یا سفید یا هر تجربه خود را فقط به آنها را در بحث در مورد تجربه خود را یک رادیکال عمل می کنند چرا که هیچ کس درخواست به حاشیه رانده شده مردم را به یک بزرگتر ، “چه چیزی برای گفتن دارید ؟” گفت: هیچ کس تا کنون.

فقط قادر به یک اتاق از یک شب سرگرم کننده از کمدی برای مردم و پس از آن باید این واقعا سرد مکالمه را تمام وجوش. آن را هر گونه متفاوت واقعا از راه اواخر شب نشان می دهد بحث است و راه اندازی و یا چیزی. شما باید برخی از کمدی شما یک مکالمه است که می تواند جزر و مدی از طریق جدی و عملی “چه می توانم انجام دهم؟” آن را می بندد و با برخی از بیشتر کمدی گفتن مردم که در آن آنها می توانند برای عمل است. آن را یک رویداد و آن را واقعا بسیار قدرتمند قادر به ترکیب تمام کسانی که همه چیز با هم.

این گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی