قسمت یادداشت ها

از دست داده و به Hawaii Five-O, Daniel Dae Kim همه استعداد و دارای گونه های برامده لبخند می زند. او می پیوندد میزبان از تشنگی کیت کمک به بحث در مورد والاتر از انفجار ضرب و شتمآنچه آن را مانند به دور انداخته شود برای کیانو ریوز و راندال پارک به دام افتاده در از دست داده جزیره و آنچه در آن به معنی به خود را به عنوان یک تشنگی شی.

شما ممکن است بدانید Kendrick Sampson پیشرو مرد به نظر می رسد از HBO را ناامن اما او در تمام faves خود را بیش از حد: The Vampire Diaries, How To Get Away With Murder, فلش, لیست در می رود. او می پیوندد میزبان از تشنگی کیت کمک به بحث خود فیلم جدید Miss Juneteenthو همچنین به عنوان آنچه در آن است مانند کار با برخی از تلفن های موبایل تاثیر گذار ترین زنان است.

تخته سنگ در همکاری با Dropbox ارائه تشنگی کیت کمک های زنده پادکست محور در فرهنگ پاپ و چگونه آن اشکال میل. تاریخ میزبان و خلاق همکاران Bim Adewunmi و Nichole پرکینز به حفاری های عمیق به شیوه های مختلف زنان ابراز تشنگی خود را از طریق روشن و خنده دار گفتگو با برخی از سازندگان پیشرو در این جشنواره است.

ما موسیقی است که توسط تانیا مورگان. شما می توانید نشان می دهد یادداشت های gif و خیلی بیشتر در سایت ما در وبلاگ Tumblr thirstaidkitpodcast.tumblr.com. اگر روح حرکت می کند شما خود را برای ما ارسال drabbles توسط ایمیل thirstaidkit@slate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی