DAs نباید منتظر یک فاجعه ملی به نظم و انضباط پلیس


People gather for a civil rights National Association for the Advancement of Colored People (NAACP) protest march on June 15, 2020 in Atlanta, Georgia. - The fatal shooting of a black man by a white police officer in Atlanta has poured more fuel on the raging US debate over racism, prompting another round of street protests and the resignation of the southern city's police chief. The death of 27-year-old Rayshard Brooks was ruled a homicide by the county medical examiner's office on June 14, 2020, a day after the Wendy's restaurant where he died was set on fire and hundreds of people marched to denounce the killing. (Photo by Wes BRUER / AFP) (Photo by WES BRUER/AFP via Getty Images)

اعتراض در آتلانتا خواستار عدالت برای Rayshard بروکس. این Fulton County دا در حال حاضر با عنوان جرم جنایی به اتهام افسر کشته بروکس.

وس Bruer/گتی ایماژ

خشم و غم و اندوه ما شاهد در خیابان است نه تنها در مورد قتل جورج فلوید. آن را مشتق از دهه نقض هرگز اذعان کرد یا خطاب دهه از عدم تمایل به تقاضا بهتر و دهه هرگز برگزاری پلیس پاسخگو در حالی که ناکامی در پایان دادن به سیاست هایی که نابود شده و از تمام خانواده ها و جوامع است. مردم در حال گریه کردن به خاطر هیچ چیز به نظر می رسد تغییر دهید. پلیس همچنان به قدرت خود سوء استفاده و در عین حال تقریبا هرگز صورت معنی دار عواقب.

دادستان نقش مهمی را در شکستن این چرخه. ما باید درمان افسران مانند هر کس دیگری و نشان می دهد که هیچ کس بالاتر از قانون است. ما تلاش کرده اند به انجام این کار در شهرستانها ما. آن است که مسلما دشوار است. ادارات پلیس اغلب موفق به درستی و به طور کامل بررسی تیراندازی و دیگر جنایات افسران خود را. برای مثال یک گزارش در سال گذشته توسط Philadelphia Inquirer کشف “راز” پرونده های پلیس نشان می دهد که بیش از 100 افسر پلیس بودند را به اتهام سوء رفتار اخراج و یا لغو توسط پلیس داوری هیئت مدیره که شارژ داخلی با حل و فصل تحقیقات ماموران برای سوء. بسیاری از اولویت بندی حفاظت از آبی “دیوار سکوت” امتناع به اطلاع افسر دیگر حتی زمانی که آن شخص مرتکب جرم یک عمل سوء و یا حتی تکان دهنده عمل خشونت. یکی از ما حتی بررسی مواردی که افسران خود قربانیان خشونت های پلیس و آنها هنوز هم حاضر به ارائه اطلاعات در مورد حوادث. متعدد وجود دارد انتخاب دادستان های سراسر کشور که هرگز محاکمه یک افسر پلیس حتی زمانی که حقایق واضح برای آن تماس بگیرید.

اما دادستان’ قدرت نگه پلیس پاسخگو است و نه محدود به پرونده اتهامات جنایی زمانی که افسران سوء استفاده از قدرت خود را. دادستان ممکن است قادر به آتش افسران پلیس, اما ما می توانیم به رد تماس ماموران با سابقه سوء رفتار یا رفتار نادرست به عنوان شاهدان و ما می توانیم به قبول اتهامات جنایی به دنبال آنها. بازداشت اجازه دهید به تنهایی یک اعتقاد می upend یک فرد تمام عمر. پتانسیل آسیب بسیار شدید به تکیه کلام یک افسر پلیس است که ثابت کرده غیرقابل اعتماد است.

دفاتر ما وارد شده اند خروج از لیست از افسران که اعتبار بسیار آسیب دیده که ما نمی خواهد با تکیه بر آنها برای شهادت در دادگاه و یا اتهامات خود را بر اساس کلمه به تنهایی در هر صورت. ما احساس می شد ما موظف به انجام این کار است چرا که اگر یک افسر پلیس فاقد یکپارچگی و صداقت و کل سیستم عدالت کیفری است به خطر بیافتد. در هر صورت نیروی انتظامی می جنگیدند. پلیس محلی اتحادیه های کارگری در هر دو فیلادلفیا و سنت لوئیس در زمینه پرونده های حقوقی به, در اصل, جلوگیری از انجام تماس نیست لیست از رفتن به اثر; آنها بیشتر در رابطه با تبلیغات مانع از پیدا کردن راه هایی برای کمک به اداره پلیس تبدیل به یک سازمان مورد اعتماد در سراسر جامعه. خوشبختانه دادگاه متوجه شد که یک دادستان است که ذاتی اختیار به تعیین اگر یک افسر پلیس را به شهادت خواهد بود قابل اعتماد است. هنوز هم کسانی پلیس اتحادیه های کارگری مانند پلیس اتحادیه های کارگری در بسیاری از حوزه های قضایی سراسر کشور همچنان به مبارزه در برابر هر تلاش را به نوعی از پاسخگویی به نیروی پلیس است.

افسران پلیس بیش از حد قدرت و نگه داشتن افسران که سوء استفاده از قدرت است که در زور و با تکیه بر آنها در دادگاه بین می برد و اعتماد عمومی و منجر به آسیب و حتی بیشتر پایین جاده. دادستان باید صبر کنید تا عمل تا زمانی که خارج از کنترل افسر پلیس باعث یک فاجعه ملی. اکثر افسران رفتن به محل کار هر روز و ستودنی انجام کار خود را. اما هر روز وجود دارد برخی از افسران که تحمیل مضرات غیر قابل قبول در جوامع با استفاده از نژادپرستانه یا بیگانه زبان جعل شواهد نادرست بودن مورد تحقیقات خود را انجام جستجو و تشنج غیر قانونی و آزار و بی احترامی به افراد آنها روبرو می شوند. بیش از حد بسیاری از دادستان محتوا به سادگی به دنبال راه های دیگر.

دادستان نمی تواند پلیس تبدیل فرهنگ به تنهایی. ما مقامات محلی و پلیس ما بخش نیز نیاز به اقدام است. وجود دارد نیاز به تغییرات ساخته شده به پلیس اتحادیه قرارداد به طوری که ما روسای پلیس به طور موثر می تواند نظم و انضباط بد افسران. ما نیاز به افزایش برای آموزش افسران ما به طوری که آنها می دانند که چگونه به دقت ارزیابی خطر و غرایز خود را شروع با چگونه به deescalate نه تشدید بالقوه شرایط خشونت آمیز. و ما باید برای جلوگیری از درخواست پلیس برای انجام این کار بسیار. در حال حاضر ما با تکیه بر آنها به ارائه دهندگان خدمات سلامت روان مشاوران خانواده و حل استفاده از مواد مخدر و اختلالات. که عادلانه نیست به آنها و یا جامعه ما و آن را به یک دستور غذا برای فاجعه است.

بدیهی است که هیچ یک از این راه حل های رفع خواهد شد زمینه نژاد پرستی که آلوده به همه این مسائل است. هیچ سوال وجود دارد که سیاه و سفید و قهوه ای مردم overpoliced و آنها را مورد آزار و اذیت دستگیر و مورد آزار قرار گرفته و کشته نامتناسب توسط پلیس است. ما باید در حفظ و جلب توجه به نژادپرستی نظاممند است که مبنای سیاست گذاری و کار در سراسر جوامع ما به اصلاح کل سیستم. اما اولین گام در این دیر حساب باید دادستان با استفاده از اختیار خود از قدرت و مسئولیت را به جوامع آنها در خدمت به ریشه کن کردن بد بازیگران از نیروهای پلیس.

دادستان باید قدرت به کسانی که تماس و بسیاری از آنها شروع به خوب بکار بردن قدرت است که در دو هفته گذشته به تنهایی. اما باید آن را گرفته اند بیشتر به کشتار غیر مسلح سیاه مردان و ملی تظاهرات برای این رخ می دهد. زمانی که دادستان و روسای پلیس و دیگر مقامات منتخب انجام هیچ چیز آنها را ارسال یک پیام به این جوامع است که زندگی خود را مهم نیست. آن است که جای تعجب نیست که مردم آنقدر عصبانی است. آن است که مدت زمان طولانی گذشته برای همه ما به رسمیت شناختن است که چشم پوشی پلیس سوء رفتار و خشونت باعث می شود ما در جوامع کمتر امن است. ما باید متعهد به ایجاد یک کشور که واقعا مراقبت و ارزش های زندگی هر فرد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی