دیو فرانکو سهام خود را Airbnb نگرانی در فیلم جدید ترسناک تلنگر “اجاره” بازیگران, همسر, Alison Brie

چه اولین چیزی که به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم از یک فیلم ترسناک? من به طور معمول فکر می کنم از یک عروسک های خزنده است که sneaks بر شما در حالی که شما در حمام و یا برخی از بزرگ لت و پار-چهره شخص تعقیب شما را از طریق جنگل نوسانی اره برقی کارد بزرگ و سنگین و یا در سر خود را. بسیاری از فیلم های که تسلط ژانر وحشت جا که قالب, اما آنچه در مورد وحشت است که توسعه از موقعیت های اجتماعی?

وحشت زده عموی دیوانه سابق همسر که ابجو بد و کم مایه کارت اعتباری به عنوان اگر محدودیت وجود ندارد و یا افکار که رقص در اطراف در, فریب دادن شوهر سر در روز معشوقه خود را اطلاعات تماس خود را ، کسانی که داستان ها به عنوان ترسناک به عنوان برخی از طرفداران وحشت با هیولا باطل. Dave Franco, ستاره های “همسایه ها” “21 Jump Street” و “در حال حاضر شما می توانید ببینید من” کاملا پردازد که اجتماعی ترسناک در خود کارگردان اولین فیلم جدید “اجاره است.”

تبلیغات:

خیره دن استیونس, Alison Brie, Sheila Vand, و, Jeremy Allen White, “اجاره” در مورد دو زوج جشن یک کسب و کار پیروزی با جسارت به اجاره برای تعطیلات آخر هفته از, پیاده روی, مهمانی, و لذت بردن از زندگی. چیزی که آنها نمی دانند این است که این خانه به علت احساسات به سطح اندازه کافی قوی هستند که به همه چیز مارپیچی.

من به تازگی این فرصت را به بحث کمدی و ترسناک با فرانکو در “سالن ایران.” سازمان دیده بان قسمت با فرانکو در اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد چگونه او شده است بازمانده و همکاری در قرنطینه با همسرش, Alison Brie و چگونه او در حال آماده سازی را به ستاره در پروژه بعدی یک وانیل یخ biopic.

تبلیغات:

زیر گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

چگونه آن را می رود ؟

خوب مرد. چگونه شما انجام می دهند ؟

هنوز هم فقط نگه داشتن من صبر و تلاش برای تنظیم به قرنطینه زندگی است. چه در مورد شما ؟

آره, ما در حال انجام همان. چه می شود شما را بیشتر هیجان زده در حال حاضر ؟ آنچه باعث می شود شما شاد ترین در حال حاضر ؟

تبلیغات:

کتاب های جدید.

من می خواهم که.

وجود دارد بسیاری از کتاب هایی که من می خواستم به خواندن از همسالان من و همکاران من است که من نه فقط در زمان حال از آنجا که همه چیز همیشه در مورد آنچه که من می خواهم برای قرار دادن و آنچه من انجام بعدی ؟ اما من قادر به جذب هنر از سایر افراد است. فیلم بیش از حد. چه در مورد شما ؟

تبلیغات:

من می گویند ، ما که حداقل یکی و هر شب ما یک لیست از رفتن از همه چیز ما را تماشا کرده ام در قرنطینه.

هر چیزی که من نیاز به دیدن ؟

ما بازبینی همه Spike Jonze فیلم به تازگی. او ممکن است یک عدد من فقط دیدن چگونه مبتکر که مرد است. “Being John Malkovich” که اولین فیلم که یکی از احمقانه ترین مفاهیم در همه زمان و فقط اجرای کامل است. “سازگاری” “جایی که چیزهای وحشی هستند” و “او” فقط یک کمی کامل چهارتایی سمت راست وجود دارد. برای برخی از خوب تلویزیون, آیا شما شده است به تماشای “من ممکن است شما را از بین ببرد”?

تبلیغات:

که مانند یک نمایش خوب و سنگین است. این خیلی سنگین است.

سنگین, سنگین, اما به خوبی ساخته شده است. آن دیوانه. آیا شما تماشای Ruffalo نمایش “من می دانم که این بسیار درست است”?

من هرگز آن را دیدم. من نیاز به بررسی کنید که.

دیگر واقعا سنگین است اما به خوبی ساخته شده است. سبک تر و یک “دیو” در FXX سرگرم کننده است. آره چه در مورد شما ؟ شما تماشای هر چیزی سرگرم کننده ؟

تبلیغات:

“دیو” است که با خواننده رپ Lil Dicky, راست?

آره.

من دوست دارم که نشان می دهد. نشان می دهد که سرد است. پس تبریک خود را در فیلم “اجاره است.” چه هستند برخی از چالش ها در نورد یک فیلم را در طول COVID?

آره زمان های مختلف ما در زندگی در حال, اما من احساس می کنم بسیار خوش شانس به زوج با IFC است که توزیع این فیلم از آنجا که آنها بوده ام واقعا فکر کردن خارج از جعبه و چالاک. و برای مثال ما یک مراسم افتتاحیه در یک درایو است که هر کس میگفتم ما [که] این اولین بار است که هر کسی انجام می شود. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با این فیلم ما رو که. آن را به پایان رسید تا بودن واقعا سرگرم کننده که برای اولین بار کمی محافظه کار. من معمولا کمی احساس اضطراب فقط فرش قرمز و همه این دوربین ها در صورت خود را. اما با این یکی این فقط احساس بیشتر شبیه به یک تجربه جمعی. هر کس فقط هیجان زده فقط به جمع با یک دسته از دوستداران فیلم و فقط به اشتراک گذاشتن این تجربه با هم.

تبلیغات:

ما یک خلاصه کوتاه از فیلم است.

من نمی خواهم به از بین بردن هر چیزی.

هیچ بازی بدون اخلال گران اما فقط کمی سریع . . .

آره خیلی قضیه اساسی است که این دو دور رفتن در تعطیلات برای چه باید یک جشن سفر و اسرار آمده بین زوج ها و چیزهای دیگر نشان داد و همه چیز شروع به گرفتن بسیار تیره تبدیل شود. آنچه من می گویم این است که آن را برای تلفن های موبایل مانند یک قضیه است که ما شنیده ام بسیاری از بار قبل در این ژانر است و اما در فرض که ما واقعا سعی در براندازی این نوع در هر کجا که ممکن کنید و سعی کنید برای آوردن چیزهایی که وحشت مخاطبان قبل از دیده نمی شود و واقعا نگه داشتن آنها را بر روی انگشتان خود را به طوری که آنها نمی دانند که در آن داستان می گذرد. حتی اگر آنها فکر می کنم آنها می دانند که در آن از همان ابتدا ما واقعا سعی کنید فقط نوع آره نگه داشتن شما حدس زدن

تبلیغات:

چیزی که واقعا ظاهر شده است تا پس از COVID آمار خانه احزاب و Airbnb. تمام کاباره ها در حال تعطیل و میله های زندان است که تعطیل و کسانی که خیره افرادی که حاضر به فاصله اجتماعی تا به حال این ایده از رفتن به Airbnbs و تلاش به احزاب کوچک و چیزهای شبیه به آن. شما در تلاش برای کار در ساختارشکنی که صنعت بدون گفتن مردم بیش از حد که دیده می شود نیست این فیلم هنوز ؟

من قول می دهم قصد من این بود که هرگز به پایین Airbnb و یا هر یک از این خانه های نرم افزار. ایده این بود که بیشتر الهام گرفته شده توسط خود من پارانویا در مورد مفهوم خانه و فکر کردن در مورد چگونه این کشور است که تقسیم می شود به عنوان آن را به حال شده است و هیچ کس به یکدیگر اعتماد و در عین حال ما اعتماد در منزل یک غریبه به سادگی [به دلیل] بررسی مثبت آنلاین.

و حقیقت این است که در حالی که ما فیلمبرداری این فیلم I swear وجود دارد یک مقاله جدید در آینده هر هفته در مورد مالکان که دوربین مخفی را در خود جای. تمام که می شود گفت, من هنوز هم استفاده از Airbnb. من اقامت در یک Airbnb در حالی که فیلمبرداری این فیلم است. من فقط فکر می کنم وجود دارد این قطع که در آن ما همه آگاه از خطرات ناشی از ماندن در یک غریبه است اما ما هرگز در واقع فکر می کنم هر چیزی بد اتفاق خواهد افتاد به ما و بنابراین من فقط در تلاش برای کشف خواهم که ذهنیت است.

این اولین فیلم بزرگ است که شما در حال انجام در پشت دوربین به عنوان یک مدیر. چه شد گذار بود ؟

آن را واقعا سرگرم کننده بود. من شده است که مایل به گرفتن این جهش برای مدت زمان طولانی بود و من در انتظار زمان مناسب پروژه و زمان مناسب. من co-نوشت: این اسکریپت با یکی از دوستانم, Joe Swanberg, و من قصد در کارگردانی آن را در اصل. اما پس از ما فقط به این روند نوشتن من بود و شما می دانید آنچه که من می دانم این چیزی که بهتر از هر کسی و من فقط باید یک چشم انداز قوی برای آنچه که من می خواهم به انجام. و آن را فقط در نهایت این احساس زمان مناسب و من فقط احساس هیجان زده است.

زمانی که من پا در مجموعه آنچه من متوجه شدم این است که من می دانستم که خیلی بیشتر از من فکر کردم من چرا که من در بسیاری از مجموعه به عنوان یک بازیگر. و من فقط فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از وقت مدیران و هنگامی که آن ها در مجموعه ای که برای اولین بار بعد که اولین بار خود را در هر مجموعه تا کنون. و به طوری که آنها در حال یادگیری در مورد پویایی بین همه و فقط اصول اولیه چگونه همه چیز کار می کنند در یک مجموعه.

شما در حال حاضر که چون شما شده است آموزش آن را قبل از شما حتی می دانستند.

دقیقا.

آره شما عینک بسیاری از کلاه های مختلف در حرفه خود به عنوان یک بازیگر. شما انجام داده ایم, درام, ترسناک, کمدی. آیا شما مانند مخلوط کردن آن را خلاقانه و یا آیا شما احساس می کنید مانند این است که نقطه شیرین خود را?

No, I love مخلوط کردن آن را. من مانند تلاش برای حفظ و مخلوط کردن آن را به طوری که هیچ کس واقعا می تواند پین من پایین و طبقه بندی من. اما من فکر می کنم که اکثر مردم می دانند که من از کمدی است که من عمل کرده ام و من فکر می کنم بسیاری از مردم تعجب که من کارگردان اولین بار بود که یک فیلم ترسناک. اما برای من به عنوان یک بیننده هیچ چیز وجود دارد من دوست دارم بیش از یک هوشمند نوع فیلم است. من فکر می کنم در مورد فیلم به تازگی مانند “ارثی” “خارج” “آن به شرح زیر است” “Blue Ruin”, “Martha Marcy May Marlene” و این گروه از فیلمسازان که در حال کار در این ژانر و فضای آنها واقعا نزدیک کار خود را در بیشتر ذوق بالا راه که در آن فیلم های خود را بیشتر فقط ظریف و جوی به عنوان مخالف به تکیه بیش از حد به شدت در پرش می ترساند.

من فکر می کنم وجود یک ننگ در برابر فیلم های ترسناک که در آن بسیاری از مردم نگاه کردن بر روی آنها و درمان آنها را مانند آنها فقط این schlocky ارزان پروژه ها. اما از این پروژه ها که گفتم من واقعا فکر می کنم کسانی که برخی از آنهایی که بهتر از دیر شده و من فکر می کنم کسانی که فیلم را فقط به اندازه شایستگی به عنوان هر یک از این سنگین درام است که به طور معمول شناخته شده در طول فصل جایزه.

چه درخشان در مورد فیلم خود را به من و به همین دلیل من فکر می کنم مردم با آن در ارتباط است زمانی که شما فکر می کنم از یک فیلم ترسناک وجود دارد کلاله خاصی که همیشه به ذهن می آیند اما ما هرگز واقعا تمرکز بر روی ترسناک بودن در برخی موقعیت های اجتماعی. من انجام چیزهایی که من قرار است به انجام در ارتباط است ؟ من یک شریک حمایتی? است تمام زندگی من یک شم? فقط فکر کردن در مورد وحشت از برخی از این چیزهایی که از آمدن به نور است. چه چیزی باعث می شود فیلم خود را به طوری ظریف و چرا بسیاری از مردم در حال رفتن به قادر به نشستن و مربوط به آن است که من را فراموش کرده من از تماشای یک فیلم ترسناک بود و من فقط به پویا از این زوج و آنچه که اتفاق می افتد در جهان خود را. این بود که چیزی که شما بودند برای رفتن?

من دوست دارم به شنیدن به شما می گویند که. به همین دلیل من می خواستم برای جفت کردن با Joe Swanberg در وهله اول برای نوشتن اسکریپت است زیرا نقاط قوت اصلی خود دروغ در شخصیت و روابط و بنابراین ما در واقع می خواستم برای نوشتن یک واقعا زمان رابطه, درام که در آن فردی مسائل شدند فقط به عنوان هیجان این واقعیت است که وجود دارد یک روانی تبه کمین در سایه. در هسته ی اصلی آن این است که واقعا در مورد این روابط و پس از آن ما با استفاده از نوع عناصر ترسناک فقط نم نم در بالا و با تکیه تلفظ کردن تمام این مسائل این است که این شخصیت در حال رفتن را از طریق.

آیا تا به حال شده است در یک موقعیت اجتماعی است که احساس مانند یک فیلم ترسناک?

نیست ما همه ؟ جالب اینجاست که من درونگرا در قلب است. این بار در حال حاضر در قرنطینه شده است تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی برای من اما من احساس بسیار راحت با آن فقط با بودن من و همسرم. من خوشحالم که آن را فقط دو نفر از ما. و من کاملا خوب در موقعیت های اجتماعی به طور کلی, و من می تواند خوب و فوق العاده مضطرب اما فقط من طبیعی بودن است که یک homebody و فقط با افرادی که من می دانم بیشتر از نزدیک. و به طوری که واقعا پاسخ به آنچه که شما می گویید اما من حدس می زنم آن را به یک راه طولانی گفت: من یک کمی از اضطراب اجتماعی به طور کلی است.

این است برای رفتن به صدا واقعا خرده اما من به آن می گویند به دلیل آن درست است. من نمی توانم ایستاده بزرگ خانواده شام در رستوران برای تعدادی از دلایل. من واقعا واقعا واقعا احترام صنعت و من فکر می کنم که افرادی که کار در این صنعت باید مراقبت گرفته شود. آنها در حال ساخت مواد غذایی برای ما. خوب, آن را باید یک زمان خوب برای همه مناسب است ؟

کاملا.

یکی آن را همیشه در یک رستوران که واقعا احترام این صنعت پس از آن مانند برخی خرچنگ قرمز-نوع از وضعیت است. دو وجود دارد مانند 80 نفر و من در حال حاضر می دانیم که آنها در حال رفتن به چوب من با این لایحه. و سپس سه نفر قبل از من حتی می گویند من قصد دارم به آن پرداخت چرا که من فقط به نشستن و تماشای همه تصویب آن را به عقب و جلو دو یا سه بار می گویند مانند: “من ظرف 20 دلار بنابراین در اینجا 20 دلار.” و من مانند “خوب است پاداش گنجانده شده است؟” و سپس شما تا به حال مانند هشت Chardonnays. شما مست که کل بطری جعبه شراب. اما در همه سرگرم کننده در تمام تفریح من خوشحال برای خانواده اما آن لحظه ای است که همیشه می خواهم . . . این خنده دار است من می توانم تصور کنید که یک داستان ترسناک در مورد کسی که همیشه می پردازد این لایحه و او را به بیرون رفتن برای غذا خوردن با خانواده خود را, اما آن را مانند روز او اخراج شدم تا او را از رفتن به درآمد قابل تصرف. او را به یک چاقو و کشتن سرور.

من آن را دوست دارم. و شما فقط اجازه دهید موسیقی است . . . از ابتدا شما مانند “این به نظر می رسد مثل یک بازی بسیار ساده و سر راست داستان” اما تو این موسیقی زیر که در آن شما مانند “وای خدا این شوم. که این رفتن؟” و سپس در نهایت آشکار در پایان فقط این است که او نمی خواهید به پرداخت صورتحساب. من در.

یکی دیگر از چیزی که من دوست داشتم در مورد این فیلم و من فکر می کنم که این روابط به بسیاری از مسائل ما دیدن اتفاق می افتد در این کشور امروز با امریکا که پس از تقسیم و در همان زمان باز گفتگو در مورد مسابقه. ما یک فرصت برای دیدن یک کمی از آن در فیلم های خود را.

ما ساخته شده این فیلم بیش از یک سال پیش و بنابراین من نمی تواند پیش بینی آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر, اما آن عناصر این فیلم بر دوستان من که تجربه دهها هنگامی که در تلاش برای اجاره یک خانه در یکی از این خانه های نرم افزار. من احساس آن را مهم باشد. ما استفاده از آن را در راه را برای ایجاد فوری تنش میان یکی از مستاجرها که از تبار ایرانی و صاحب خانه که سفید است. لحظه ای که در فیلم آن را می سازد هر کس دیگری در صحنه ناراحت کننده چرا که آنها مجبور به رسمیت شناختن است که دوست خود را که با بازی شیلا وند بود به احتمال زیاد قربانی دهها و آنها را نمی توان نادیده گرفت که دیگر نیست.

چه جالب دیگر پروژه های شما در حال کار بر روی در حال حاضر ؟

در واقع من نوشت: یک اسکریپت با همسرم در قرنطینه. این یک کمدی رمانتیک است و این امر می تواند برای من مستقیم و او را به ستاره در دوباره. ما عاشق این سبک اما ما فکر شده ایم کمدی رومانتیک در طول دهه گذشته یا بیشتر و چگونه نوار احساس می کند مانند آن را واقعا کم است. که در آن وجود دارد این گرایش به زیبایی واقعا بیش از حد روشن و برای بازیگری و داستان واقعا احمقانه است. ما شروع به دنبال در برخی از آثار کلاسیک مانند “When Harry Met Sally,” “بی خوابی در سیاتل” “زن زیبا” و اول آنها واقعا مبتنی اقدام شگفت انگیز است و همه آنها به ضرب گلوله مانند درام. آنها نگاه خوب است. ما فکر کردن مانند, چرا هیچ یک رویکرد نوع از این نقطه نظر این نوع بیشتر از هوشمند نقطه نظر ؟ و این چیزی است که ما سعی می کنید برای انجام با این یکی جدید است. و بنابراین ما در حال رفتن به سعی کنید به فروش آن.

سپس در بالا از آن, من یک زن و شوهر از چیزهایی که من متصل به عنوان یک بازیگر. من واقعا نمی تواند صحبت در مورد تعداد کمی از آنها هنوز اما من در مورد بحث ما در حال توسعه یک وانیل یخ biopic برای من به ستاره. من فکر می کنم آن را تعجب مردم, اما ما در حال نزدیک شدن به آن بیشتر از “فاجعه هنرمند” تن که در آن ما در حال تکیه به شوخی. آن را بیشتر شبیه به خیلی زیادی وجود دارد ذاتی طنز در این داستان است که در حال حاضر اجازه دهید فقط آن بازی را به صورت جدی و مستقیم به عنوان به عنوان امکان پذیر است و فقط اجازه طنز آمده از آن است. و بنابراین در بسیاری از قلب به آن و آن را با هم واقعا خوبی است.

پشت صحنه های شده باید برای آن مرد چون او تا به حال یکی از بزرگترین آهنگ های این دهه است. بود که ضربه مگا.

دقیقا. و شما شروع به فکر می کنم از آنچه که یک ضربه تعجب آنچه که می کند به ذهنیت خود را در طول سال و فقط برای به رسمیت شناخته شده است که یک چیز است. وجود دارد بنابراین بسیاری از دیوانه تاب و چرخش در زندگی خود و من هیجان زده به نوع را که به زندگی و به اشتراک گذاری است که با هر کس.

من فکر می کنم آن سرد است که شما را وادار به کار با همسر خود است. که یک چیز سرد چون من و همسرم ما با هم کار کنند در همه چیز بیش از حد و آن را به ارمغان می آورد یک نوع متفاوت از وضوح به رابطه.

جالب است چرا که بسیاری از مردم شده اند تقریبا یک کمی می ترسم به سوال “چگونه بود آن کار را با همسر?” من فکر می کنم که بیشتر آموزنده از کسانی که مردم را به فکر کردن در مورد آنچه در آن می خواهم کاری با خود مهم دیگر. اما ما آن را مانند ما آن را دوست دارم. راستش من خیلی دوست دارم به همکاری با او در همه چیز اگر ممکن است و به همین دلیل ما نوشت: این اسکریپت با هم بنابراین ما شانس دیگری داشته باشد.

همه بگویید که در آن آنها را می بینید “اجاره است.”

آن را در آینده در VOD و در برخی drive-ins و استاندارد خاص تئاتر است که باز هستند که می داند که در آن, اما آن را در همه جا در جولای 24.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort