دیوید دوک جنگ علیه دو لوئیزیانا فرمانداران


David Duke, Edwin Edwards, and Buddy Roemer.
دیوید دوک, Edwin ادواردز و دوستان رومر.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های CQ بایگانی / مشارکت کننده, U. s. House of نمایندگان و دولت ایالات متحده چاپ ،

این مقاله با اقتباس از “جاده ای به جهنم” پنجمین قسمت از Slow Burn فصل جدید.

هیچ دولت دیگر نشانی از انتخابات مانند لوئیزیانا. اعتباری برای آن و یا سرزنش متعلق به ادوین ادواردز.

اولین بار او برای فرماندار ادواردز به حال به رقابت در سه جداگانه مسابقه: یک بسته دموکراتیک اولیه دموکراتیک انتخابات و پس از انتخابات عمومی ، در روز هنگامی که دموکرات ها تحت سلطه لوئیزیانا که آخرین مسابقه در برابر یک جمهوری خواه نیز-زد—بود بی معنی مزاحمت. این بود که با برد 100 متر فاصله در المپیک پس از آن نیاز به outsprint یک بچه کشیده از غرفه خود را به دریافت مدال طلا شد.

و من نمی خواهم که ایده. من گفتم: خوب, اجازه دهید آن را تغییر دهید” ادواردز در حال حاضر 93 به من گفت. در سیستم جدید همه نامزدها—صرف نظر از حزب زد در همان ابتدایی برگزار شد در همان روز. اگر هیچ یک را به دست آورد بیش از 50 درصد از رای بالای دو مانكن پس از آن رفت و به رواناب.

لوئیزیانا باز اولیه سیستم به اثر رفت و در سال 1975. ادواردز cruised به انتخاب مجدد آن سال به عنوان حزب جمهوری خواه حتی زمینه یک نامزد. اما در ریگان سال به توافق رسید و در سراسر جنوب. توسط 1991 باز اولیه باز بود در راه ادواردز شاید تا به حال پیش بینی شده است. درست شد دو حزب رایگان برای همه.

سیاسی نویسنده جان Maginnis تا به حال یک نام برای آن سال است فرماندار مسابقه بین ادواردز نشسته رژیم صهیونیستی. دوستان رومر و دیوید دوک.

“من این مسابقه از جهنم” Maginnis گفت. “شما بسیار عصبانی مردان, نامزدهای فرماندار و مردم نیست بیش از حد خوشحال است یا نه.”

دوستان رومر که نشسته فرماندار ترجیح ماندن در به بیرون رفتن برای دیدار عمومی خود را. او همیشه مانند این; ریموند Strother سیاسی مشاور که کمک رومر پیروزی در سال 1987 آن را دیدم از نزدیک که در طول مسابقه.

او را به نشستن در پشت ستاد و خواندن رمان معمولا رمان رمز و راز, و او نمی خواهد بیرون بروید و کمپین” Strother می گوید. “ما می خواهم به یک رستوران برای خوردن ناهار و او را به نشستن در پشت رستوران در گوشه ای با خود به اتاق. بنابراین هیچ کس نمی خواهد او را ببیند و او را تشخیص و آمد و شروع به صحبت کردن.”

رومر را کاریزماتیک انسان گریز روال کار کرده بود خوب در سال 1987 و به نظر می رسید ممکن است او می تواند جلو این ترفند در سال 1991. این مشکل برای رومر بود که بسیاری از رای دهندگان نوسان احساس کشیده شده به نامزد دیگری.

این بود که در برخی از راه معمولی لوئیزیانا حیله—سیاست به عنوان ورزش با برنده شدن در همه هزینه ها ذهنیت است. اما دوک نبود معمولی نامزد شده است.

در ابتدا Strother دوست game, این گروه تمرکز نتایج او شنوایی: یقه آبی دموکرات ها گفت: آنها نمی تواند ایستاده فرضی نامزد با تمام دیوید دوک ،

اما پس از آن به عنوان به زودی به عنوان آنها آن را آموخته بود دیوید دوک, آنها می گویند, ” خوب, این چیزی است که سیاستمداران انجام دهد.’ یا ” خوب, شما می دانید, KKK—او یک مرد جوان بود. نازی—خب او یک پسر جوان, کالج, بچه ها چیزهای احمقانه.’ شما می دانید آنچه در آن بود, آنها می خواهم را بهانه ای برای او.”

رومر برنده شده بود در سال 1987 به عنوان یک محافظه کار دموکرات اما روشن احزاب در سال 1991 در غلط تلاش برای تبدیل شدن به یک وحدت نامزد دولت جناح راست رای دهندگان. به عنوان او تلاش برای نگه داشتن خود را در ائتلاف با هم دوک بود و پیدا کردن راه های جدید برای گسترش خود تجدید نظر شود.

“این دشوار است برای من گاهی اوقات بیش از چند سال گذشته. بسیاری از حملات رسانه. اما آنچه از آن ساخته شده آن را بهتر ساخته شده برای من این است که من یک مسیحی” دوک گفت: در جمع آوری کمک در متیری قلب خود را قانونی منطقه. “من سخت کار می کنند. من اعتقاد دارم در مسیح است.”

دوک استناد خود را از مسیحیت به مراتب بیشتر در انتخابات فرمانداری از هر قبلی خود را در مبارزات انتخاباتی. او با استفاده از دین به عنوان یک سپر و یک شمشیر است. در یک بحث در سپتامبر دوک گفت که او می خواهم توبه برای گناهان گذشته خود و کسانی که سعی در بی اعتبار کردن او بودند که سازمان ملل متحد-مسیحی است.

“من قطعا تحمل شده است قبل از اینکه در زندگی من است. اما کسانی که محکوم و با اشاره انگشتان دست خود را من می خواهم آنها را به نگاه در زندگی خود را و از آنها بخواهید اگر آنها هرگز صدمه دیده است یک دوست یا تغییر نظرات خود را,” او گفت:.

بر اساس آنچه در انتخابات شد و گفت: فرماندار مسابقه بود ؛ این که چگونه همه چیز نگاه کرد ، در داخل وجود دارد شایعات در مورد امکان مخفی داد. رومر سیاسی مشاور ریموند Strother شنیده می شود که حدس و گمان.

“شایعه است که ما شنیده بود که ادوین ادواردز تشویق شد و شاید بودجه دیوید دوک” او گفت:.

ادواردز می خواستم انتقام دوستان رومر پس از از دست دادن به او در سال 1987. اما ادواردز نیز می دانست که چگونه به بازی شانس. او به اندازه کافی هوشمند, نظریه رفت به احساس که او می خواهم یک شات بهتر در برابر یک Klansman از برابر وقت فرماندار.

“هیچ کس تا به حال هیچ مدرکی. اما من به ندرت زد به هر کسی در هر طرف که فکر نمی کنم که ادواردز در حال بازی خنده دار با دیوید دوک.”

بود ادواردز بازی خنده دار با دیوید دوک? وقتی که من از او پرسید که آیا او و یا حامیان او چیزی به کمک دوک را رواناب او آن را تکذیب کرد.

“نه من نمی” ادواردز گفت. “من نمی که چون من فکر نمی کنم لازم بود و من می خواهم که شاید گرفتار شدم در آن است. بنابراین من نمی که. من فقط به او اجازه دهید اجرا خود را در مسابقه. من فرار معدن. رومر زد خود را.”

که تا آنجا که من رو تعقیب کردن که شایعه. اما من یاد چیز دیگری: ادواردز کارزار کاملا متفاوت secret داد—با کلاید هالووی طرفدار زندگی کنگره که می خواهم دریافت لوئیزیانا حزب جمهوری خواه رسمی تایید بیش از دوک و رومر.

هالووی بود و راه بازگشت را در پای صندوق های رای در دور چهارم و پول نقد مورد نیاز برای تهویه آگهی های بازرگانی. یکی از ادوین ادواردز ” نزدیک ترین دوستان باب d’Hemecourt می دانستند یکی از Holloway انتخاباتی مشاوران. D’Hemecourt می گوید دو نفر از آنها بحیث یک طرح.

“هر رای که کلاید هالووی بود دریافت و یا گرفتن بود در آینده به طور مستقیم از نشستن فرماندار دوستان رومر” D’Hemecourt می گوید. “و ما مردم که اشباع شده و یا مقدار زیادی از پول است که پشتیبانی ادوین ادواردز از من بپرسید چه چیز دیگری می تواند آنها را انجام دهد. به من گفت ما می تواند این تبلیغات [برای هالووی] در تلویزیون و یا رادیو.”

D’Hemecourt است برای توصیف یک انتخابات دو بانک شات: ادواردز حامیان ارسال پول به هالووی. هالووی می گیرد آرا از رومر. رومر اسلاید از رواناب و دوک اسلاید در. “ما احساس می کنیم می تواند ضرب و شتم دیوید دوک قابل ملاحظه و دوستان رومر شده اند که نتیجه متفاوت—نمی دانم اگر ما می خواهم که برنده یا نه” D’Hemecourt گفت. او همچنین می گوید که او نگه داشته ادواردز در حلقه در مورد همه این است. “پاسخ داد: مراقب باشید.”

وقتی که من پرسید که ادواردز در مورد که داد او به من گفت که او نمی داند هر چیزی در مورد آن. هالووی انتخاباتی مشاور, Bryan واگنر نیز محروم d’Hemecourt حساب در صلیب به خرس جان Maginnis’ کتاب درباره 1991 مبارزات انتخاباتی. واگنر درگذشت در سال 2018 است.

که گفت: من معتقدم d’Hemecourt داستان. هیچ کدام از این امر غیر قانونی بوده است, با فرض این کمپین کمک کردم گزارش شده است. اما این نوع غیر مستقیم—یک راه برای کمک به دیوید دوک بدون دادن او حمایت مستقیم.

به روشنی در آن هالووی تبلیغات شد یک قطره کوچک در یک سطل از هزینه های کمپین. در روزهای پایانی این مسابقه صاحب یک شرکت بازیافت زباله های خطرناک صرف مقدار عظیمی از پول در ضد رومر تبلیغات چرا که او عصبانی بود در مورد فرماندار مقررات زیست محیطی. که تبلیغ خرید یک معامله بزرگ است. این هالووی تبلیغات واقعا نیست.

اما آن را هنوز هم گفتن که ادواردز کمپین مایل به اقدامات فعال برای کمک به دوک به رواناب.

Quin Hillyer یکی از لوئیزیانا برجسته ترین ضد دوک حبیبی به نام تاکتیک “بسیار معمولی از ادوین ادواردز.” او همچنین فکر می کند ادواردز کاملا فاسد است. (ادواردز خدمت هشت سال در زندان فدرال به اتهام فساد مالی; او به اتهام تقلب در کازینو مجوز نهایی خود را طی مدت به عنوان فرماندار.) “من نمی گویم این کار غیر اخلاقی است. آن را فقط amoral—به طور کامل و بدون توجه به اخلاق از تلاش برای کمک به دیوید دوک به انتخابات و اینکه آیا یا نه که خواهد بود خوب یا بد برای ایالت لوئیزیانا” Hillyer گفت: از داد. “آن ادوین ادواردز و مردم خود را در Edwin ادواردز–est.”

این بود که در برخی از راه معمولی لوئیزیانا حیله—سیاست به عنوان ورزش با برنده شدن در همه هزینه ها ذهنیت است. اما دوک نبود معمولی نامزد شده است. شاید ادواردز اردوگاه راست بود که شانس خود را بهتر در برابر دوک از رومر. اما اگر آنها اشتباه است ؟ اگر چه دیوید دوک به دست آورد ؟

گوش دادن به این قسمت کامل از سرعت رایت پایینو یا اشتراک به سرعت رایت در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به علاوه برای خود تبلیغ رایگان خوراک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>