برخورد با برنی شک: نامه من را به شک و تردید اچ

هفته گذشته من استدلال در اینجا در سالن که برنی ساندرز نیست “تلاش برای سوزاندن [حزب دموکرات] پایین” به عنوان پیت Buttigieg متهم در نوادا بحث; حزب خود ایجاد سوخته آن را دهه پیش عذابی برای تامین مالی سرمایه و کسب و کار-شرکت ها لابی و اخلال یک تعادل پایدار از نیروی کار و سرمایه به عنوان مشتاقانه به عنوان خواهان انجام آن است. یک دوست قدیمی در ماساچوست نوشته است من بسیار movingly در مورد خود و دیگر ترقی خواهان’ نگرانی در مورد ساندرز’ نامزدی — نگرانی است که من بیش از حد. او می نویسد:

جیم اگر چه شما را به بسیاری از نقاط من از صمیم قلب موافق با من مطمئن هستم که شما آن را خوش بینی در مورد ساندرز در حال ترک من. افسوس که من یکی از کسانی که خیلی غرق خود را در فروع از این شنیع نژادپرستانه megalomaniacal خائن ما باید به عنوان یک رئیس جمهور. من اشباع خودم تقریبا به عدم صلاحیت به عمل می کنند. حداقل من هنوز پاکسازی خودم از توانایی شوکه شده است اما نه درخشان بینش به ذهن می آیند در مورد آنچه به انجام و یا حتی به چه کسی رای دهید.

من در سمت چپ در حال حاضر ایستاده در یک بیت از یک لبه تیغ است. من مثل شما رای خواهد داد برای هر کس که نامزد شده اما من خواهد بود اگر من دروغ نمی پذیرفت که برنی باعث می شود من بسیار عصبی است. وجود دارد به اندازه کافی خستگی و انزجار از مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج وجود دارد برای ایجاد یک رای دیگر برای سکولار پاپ هنر مسلما یکی از کاملا متفاوت تراز? را امریکا برای رای دادن “انقلاب” خواهد شد و یا خطرناک wiles از “ضرورت اقتصادی” ما را از خوردن مواد سمی تهمت تشنجی?

من می دانم که تهمت وجود ندارد در خلاء است. من می دانم که دموکرات ها به فروش می رسد بخش هایی از روح خود را. در این آینده رای اگر ما در مقابل طرف دیگر یکی پر از افرادی که به فروش روح خود را به طور کامل برای بدخیم سیاست که بسیار موثر قتل رویا است که تماس های خود را به امریکا است. این پلاریزه نفرت از این زمان است که مانند اخیر استرالیا آتش سوزی. به شکست آنها ما تنها نیاز به باران محبت و حکمت و فضیلت بسیار زیبا, بسیار عجیب و جالب فکر می شود که ما هیچ جا. یک ضرب المثل قدیمی “هنگامی که خانه در آتش, شما نگران نباشید در مورد چه مقدار آب است که در سمت چپ هست.” در حال حاضر ما باید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بدون در نظر گرفتن چگونه کمی می شود در سمت چپ هست.

صمیمانه خود را خسته دوست قدیمی باب.

در اینجا پاسخ من است:

تبلیغات:

باب من برخی از همان شک و تردید به خصوص در مورد ساندرز’ توانایی را در یک کنگره جدید به اندازه کافی به حاشیه سریع تیره undercurrents از سرمایه است که در حال پمپاژ بسیار سمی به بدن ما سیاسی. حقیقت سخت به طور فزاینده آشکار به بسیاری از آمریکایی ها اما هنوز برای بسیاری این است که رژیم ما را از کازینو مانند تامین مالی و 24/7 مصرف کننده در بازاریابی, نظارت و dispossessing نمی تواند حاکم و حتی خود اجازه دهید به تنهایی هر کس دیگری. آن را تبدیل به یک توپ مخرب که از بین بردن نهادهای مدنی و اعتماد که بدون هیچ گونه سیستم یا جامعه ای می تواند زنده ماندن.

جو بایدن ممکن است به ما برگزاری اقدام در بهترین حالت — too little too late, به عنوان نه تنها استرالیا کشف است. مایک بلومبرگ ممکن است یک مدیر بزرگ به عنوان دست پاچه مدافعان فعلی سیستم مانند دیوید بروکس نگه داشتن به ما گفتن. (حتی صفحات اخبار از نیویورک تایمز تبدیل شده اند به شدت متاسفانه بی شرمانه در caricaturing و محکوم ساندرز توزیع مهمات به Trumpsters آن امیدوار به شکست است.) اما حتی بلومبرگ یک مسابقه برای undertows و riptides که به او زده تمام عمر خود را ؟

بر خلاف تهمت که بالند که دقیقا به این خاطر او را زده آن riptides بی شرمانه برای سال, او می داند که چگونه به تغییر مسیر آنها بلومبرگ واقعا جدی در مورد تغییر آب و هوا و اسلحه. اما آیا او در مهار همکار plutocrats مانند برادران کخ که سرمایه گذاری پروتکل های او تا حد زیادی سهام ؟ او را پیکربندی مجدد محل ساخته شده است که او غنی در حالی که رها کردن بسیار آسیب های اجتماعی? یا مانند جورج سوروس را مهر تا پایان نشان می دهد که آنچه که او را غنی وام خود را شایسته بشردوستانه و سیاسی پروژه ؟

تبلیغات:

ساندرز در ضمن bloviates مکرر و تا حدودی برانگیزی در مورد ایجاد یک “انقلابی” تحول جنبش توده ای اما واقعی خود را ضبط در حاکم به عنوان یک شهردار و یک عضو کنگره بسیار سازنده و با توجه به Govtrack. وجود دارد هیچ جایگزین واقعی برای تلاش او در این مرحله حتی با تمام خطرات ؟

فرانکلین D. روزولت متقاعد اکثر آمریکایی ها از نیاز به یک تحول و او و دموکرات کنگره را بسیاری از هموطنان خود را plutocrats به پاشنه: “بانکداران آمریکا نفرت من خوش آمدید نفرت خود را,” او گفت: یک رالی در نیویورک است. اما روزولت می توانید آن را تنها با خوبی سازمان یافته و پا زدن فشار از اتحادیه های کارگری — از جمله سوسیالیست ها و کمونیست ها — بر او و قانونگذاران. که فشار به حال خود را در حرکت نزولی. تنها جنگ جهانی دوم متحد این کشور به اندازه کافی به پیکربندی مجدد اقتصاد و سیاست بدون تبدیل شدن به یک دولتگرا فرمان-اقتصاد کابوس.

می تواند ساندرز انجام آن در حال حاضر با کنگره تبدیل قدرتمند و دموکراتیک ، من شک و تردید بیش از حد باب. او نیاز به ارائه عمده آدرس به روز رسانی یکی که او در دانشگاه جورج تاون در سال 2015. او نیاز به توضیح آنچه در چشم انداز خود را از سوسیالیسم دموکراتیک است و نیست; چه چیزی او را می پذیرد و احترام در مورد “بازار آزاد” و آنچه که او فکر می کند باید دوباره تنظیم مجدد و در آنها با چه عواقب برای سهامداران متعلق به شرکت ها و کارکنان خود و مشتریان. او نیاز به ایجاد واضح تر چه در سیاست خارجی و اقتصادی جهانی اصول او می خواهد ایالات متحده را در آغوش چه موقعیت او در زمان اشتباه و چگونه او آموخته است از اشتباهات خود را.

تبلیغات:

اگر او نمی تواند انجام دهد که خاورمیانه به اندازه کافی برای جذب و اطمینان حامیان و خلع سلاح منتقدان سپس ما ممکن است هیچ جایگزین در نوامبر اما به رای دادن برای یک بایدن برگزاری اقدام و یا حتی یک بلومبرگ مدیریتی سرکوب حتی اگر نه سرعت سریع در حال اجرا سموم که مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها برجسته ترین تلفات و حامل نه علت. بیایید مطبوعات برنی آمد و تمیز با مردم آمریکا در مورد برنامه خود و اصول آن و به زودی.

های قدیمی خود را, اما نه هنوز خسته, دوست, دوست جیم

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>