A girl wearing a cheerleading outfit, with pom-poms.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم هر ارمغان آورد یک دختر نوجوان به ازدواج ما. من فکر می کنم ما با هم مخلوط بسیار خوب و در بیشتر قسمت ها هر کس می شود همراه است. دختران فکر می کنم از هر یک از دیگر به عنوان خواهر و من و مادر به هر دو آنها است. (دختر خوانده من بیوگرافی مادر است نه در تصویر در همه.) دختر خوانده من در حال حاضر یک دبیرستان دبیرستان و سه سال گذشته او درگیر شده است در cheerleading. سال اول او در JV تیم و آن را آزار دهنده است اما شدنی است. اما در دو سال گذشته او در تیم اول دانشگاه یا دانشکده و من از آن متنفرم. آن چنان جنسیتی (آنها را دختران پخت کوکی ها برای بازیکنان فوتبال!), فوق العاده گران قیمت و بیشتر از همه فوق العاده آزار دهنده است.

من نمی دانم آنچه در آن است در جای دیگر اما در اینجا تشویق یک سال دور ورزش: فصل شروع می شود در پایان ماه آوریل و می کند پایان ندارد تا زمانی که زیر مارس. آنها باید شیوه های تمام تابستان طولانی و در طول زمستان به استراحت و فرار از بهار. مربیان باید گفت که تشویق مهم تر از هر چیز دیگری در مورد زندگی: از آن باید قبل از هر گونه فعالیت های دیگر, مشاغل, فعالیت های مذهبی و غیره. در واقع ما نمی توانیم حتی یک تعطیلات یک هفته ای در طول تابستان بدون مربیان شکایت در مورد از دست رفته خود عمل است.

به نظر می رسد مانند کل زندگی ما حول cheerleading. او عمل تقریبا هر روز به همراه بازی ها و مسابقات. شده اند وجود دارد بسیاری از روز زمانی که او به مدرسه رفته در 7 صبح و به خانه بازگشت تا پس از 9 p. m. به دلیل cheerleading. نمرات او درد و رنج وحشتناکی (او استفاده می شود به یک A و B و آخرین گزارش کارت تمام شد C و D) است و او همیشه خسته است. و اگر چه او ادعا می کند به عشق تشویق او می کند این است که در مورد آن شکایت.

پس از او به پایان رسید 10th grade من به شوهرم گفت که او نمی باید تشویق دوباره اما در اینجا ما هستند. در حال حاضر من گفت: او نباید آن را انجام دهد ارشد سال, اما من احساس او در حال رفتن به دوباره گوش دهید. که بسیار نا امید کننده است! او در حال ساخت یک تصمیم کاملا در برابر خواسته های من, اما من باید به عواقب رنج می برند. من بسیار بسیار انتظار می رود برای حضور در تمام بازی ها و مسابقات, و رفتن به جلسات نشانه اجازه ورقه نوشتن چک و بازی راننده به طور منظم.

زمانی که من با اشاره به این که cheerleading اساسا با او گفت: دختر من درس های پیانو و او ندارد و شکایت در مورد آن, بنابراین من نباید در مورد شکایت cheerleading. اما هیچ مقایسه: درس پیانو یک بار در هفته (در سراسر خیابان را از خانه ما) و وجود تنها یک رسیتال یک سال است.

من بیمار هستم از آن همه است. اگر او اجازه می دهد او را به انجام cheerleading دوباره در سال آینده, من می خواهم به تحریم آن و حاضر به حضور در هر یک از بازی ها و یا مسابقات. آن را هنوز هم می تواند فوق العاده آزار دهنده است اما حداقل من نمی خواهد که به نشستن را از طریق آن. اما این نوع احساس می کند مانند یک گزینه هسته ای که باعث خواهد شد بسیاری از مشکلات است. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟

—F–k Cheerleading

عزیز FC

آره این یک گزینه هسته ای, همه حق است. اما تمام این حرف احساس رادیواکتیو به من. من نمی مانند هلهله چی بیشتر از شما انجام دهد و من از آن متنفرم اگر من تا به حال یک بچه است که این به آن اما راه شما قاب مشکل شما آن را برای تلفن های موبایل بزرگتر و پیچیده تر از cheerleading—و یا نه آن را برای تلفن های موبایل مانند خود دختر خوانده cheerleading مناسب سبد را که شما می توانید تمام نارضایتی خود را در برابر پدرش.

زمانی که شما صحبت کردن در مورد تمام چیزهایی که شما در حال “انتظار” را که در حال انجام است که انتظار ؟ می تواند شما را خاموش بسیاری—و یا حتی برخی از کسانی که وظایف بدون تحریم کل شرکت ؟ شما می توانید نوع و صادقانه گفتگو را با دختر خوانده در مورد اینکه آیا او واقعا می خواهد به نگه دارید انجام این کار اگر او را با بهره گیری از آن ؟ و مهم می تواند به شما و پدر او یک نوع و صادقانه گفتگو ؟ از لحن نامه شما آن را مانند تلفن های موبایل است که کشتی میره کرده است که در این صورت من پیشنهاد می کنم شما دو نفر را به ازدواج مشاوره. چرا که به نظر می رسد مانند دو از شما در برقراری ارتباط و یا همکاری پدر و مادر بسیار موثر در این نقطه است. در هر صورت من می خواهم من را انگشت کردن دکمه بزرگ قرمز رنگ را چند نفس عمیق بکشید و فکر می کنم در مورد آنچه که واقعا در اینجا در مخاطره. و شاید به یاد داشته باشید که در بدترین حالت تو فقط یک سال دیگر از تشویق. این چیزی است که اتفاق می افتد پس از آن من می خواهم بیشتر در رابطه با.

اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من نیاز به مشاوره خود را در آنچه که بچه ها واقعا نیاز دارید و آنچه که من نیاز به انجام برای دختر من است. من مامان و اولیه پدر و مادر فوق العاده 6½ سال. من او را می پرستمش. پدر او ، ازدواج نیست و غیر قابل تحمل است—هیچ سوء استفاده, بدون, اعتیاد, کمی درگیری که میریزه به پدر و مادر. اما ما واقعا مشکلات قابل توجهی. (جزئیات مهم نیست اما به من اعتماد کن من صرف سال تلاش من سخت ترین کار ما مسائل بدون موفقیت از جمله تلاش برای به دست آوردن همه ما به درمان بسیاری از بار.) من اصلا او را دوست دارم و من می خواهم به ترک. به اندازه غم و اندوه آن را به عنوان باعث می شود من فکر می کنم از اینکه بدون دخترم نیمی از زمان من تا رشد کرده و من می تواند مدیریت. اما آنچه در مورد او ؟ پدر او را تا حد زیادی یک پدر خوب اما دختر ما و من بسیار نزدیک bond; او گریه می کند وقتی که او را به ماندن با او حتی برای چند ساعت. و هنگامی که من و همسرم بحث در مورد طلاق, او می گوید او می خواهم می خواهم حداقل 50-50 بازداشت کرده است.

به عنوان پدر و مادر ما می گویند که ما می خواهم هیچ چیز را برای بچه های ما—که ما می خواهم به پرش در مقابل یک اتوبوس—و من واقعا احساس می کنید که راه. اما اگر من مختل کردن زندگی خود را به طوری قابل ملاحظه ای چون من می خواهم به خارج شدن از این ازدواج که به معنی ترک دختر من نیمی از زمان من در اثر پرتاب او را زیر اتوبوس به خاطر من? یا من overrating خود من اهمیت به عنوان یک پدر و underrating انعطاف پذیری کودکان و نوجوانان می تواند داشته باشد ؟ و حتی با دو فرضی بهترین پدر و مادر در جهان است رفت عقب و جلو تمام وقت فقط بیش از حد عشایری راه را برای بچه ها به توسعه ؟ این است که صادقانه درخواست برای بینش خود را. من نمی خواهم اجازه. من درخواست برای چشم انداز.

—درهم و آبی

عزیز درهم

تا آنجا که به من مربوط می شود این است که یکی از سخت ترین سوالات در مورد پدر و مادر وجود دارد. من جواب هر چند (من جواب بدیهی است که—شما بخواهید برای چشم انداز, و همه من می توانم به شما بدهد این است که خود من). من مقدمه که در پاسخ گفت: این چیزی است که من فکر می کردم در مورد برای مدت زمان طولانی—طولانی قبل از من با خواندن نامه شما و نیز چیزی که من در مورد صحبت با بسیاری از زنان دیگر (هر دو کسانی که باقی مانده و کسانی که نمی) و درمانگران.

دیدگاه من این است که آن را سخت به ازدواج و این که بسیاری از ما انتظارات غیر منطقی در مورد آنچه در ازدواج است. (سرزنش از آن در فیلم افسانه ها که برش درست در “خرم” و خود ما احمق, ناامید, جوان باور است که ازدواج یک درمان برای هر چه ails ما.) و در حالی که من هرگز نشان می دهد که هر کسی ماندن در یک ازدواج غیر قابل تحمل—سوء استفاده افتضاح ميانگين و یا در غیر این صورت سمی یک وضعیت شما را توصیف (شما در عشق با او دو نفر از شما از مشکلات مهم این است که یک ازدواج شاد) است بسیار رایج. زنان نسل من (من در 60s) عمدتا چپ چنین ازدواج فقط به زنان من مادر نسل عمدتا ماند در آنها است. کودکان طلاق دچار بله—زیرا حتی با شما به عنوان می گویند دو فرضی بهترین پدر و مادر در جهان, کودکان از آن متنفرم زمانی که پدر و مادر خود را تقسیم کردن; این یک شکستگی در زندگی خود را که لطمه می زند. و من تا به حال هرگز هیچ صبر با خود خدمت استدلال (شما در حال ساخت آن تسریع می گویند, اما من آن را شنیده ام هزار بار) که کودکان شادتر خواهد بود اگر پدر و مادر خود را شادتر هستند که چیزی کمتر از یک زیبا, عاشق, ازدواج که برآورده بزرگسالان در آن بیشتر در دراز مدت آسیب از طلاق خواهد بود.

دیدگاه من این است که آن را سخت به ازدواج و این که بسیاری از ما انتظارات غیر منطقی در مورد آنچه در ازدواج است.

اما کمتر صحبت در مورد بخشی از این منظر من شنیدم از یکی از دوستان به تازگی: او را ترک نمی کند-غیر قابل تحمل ازدواج زمانی که دختر او بود 6 دلیل ازدواج خود ناراضی است. و در حالی که نزدیک به 20 سال بعد, او می گوید او نمی حسرت آن را دقیقا (او در حال حاضر بسیار شادتر ازدواج به عنوان شوهر سابق او) اگر او تا به حال آن را به انجام دوباره و دوباره او نمی خواهد که طلاق گرفته است. نه تنها به خاطر او آموخته (به عنوان بسیاری از افرادی که طلاق گرفته و پس از آن ازدواج مجدد و ازدواج ماندن یادگیری) که اکثر ازدواج حل و فصل جایی در نه غیر قابل تحمل طیف و تعداد بسیار کمی از, ازدواج, خوش, خوشحال آنهایی اما به دلیل آنچه که او تا به حال متوقف به در نظر گرفتن 20 سال پیش در 50-50 بازداشت ترتیب است که به دنبال طلاق بود چقدر بدبختی که آرایش را به اوو به همین دلیل است.

آن نیست که-دور-از-او-پدر قسمت که خیلی سخت بود (هر چند گاهی اوقات آن بود سخت برای هر دو مادر و دختر). این واقعیت است که نیمی از دخترش تربیت رخ داده است و بدون ورودی. آن را همه چیز—حتی هر چیزی اما یک میلیون چیزهای کوچک—که اتفاق افتاده است زمانی که دختر او در شوهر سابق خود را که شکست قلب او. آن واگذاری کنترل به یک نامادری (چیزی که او تا به حال حتی در نظر گرفته شود که او تصمیم به خارج شدن از ازدواج): “آن نیست که هر چیزی اشتباه است با [پدر]. من حتی به او خواهم. اما بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است زمانی که دختر من بود در خانه او ساخته شده است که من دیوانه است.”

او و سابق او دوستان خوبی هستند در حال حاضر او می گوید:. او و جریان دیرین شوهر هستند, بیش از حد. (که چه اتفاقی می افتد اگر شما خوش شانس و شما ماندن در یک ازدواج طولانی به اندازه کافی.) همانطور که برای من به عنوان یک زن که ازدواج 27 سال و یک بار به طور جدی فکر کردن در مورد ترک آن و پس از آن تصمیم به ماندن من می خواهم به شما بگویم که من تا به حال هرگز یک لحظه پشیمانی مورد تصمیم من. از سالها پیش در فکر بودم که اگر یک بار دختر ما رشد کرده بود ما ازدواج—که قطعا برگزار می شود با هم مشترک ما عشق خود را به سقوط. در عوض آن را رشد قوی تر حداقل در بخشی از فضیلت محض سال را در آن قرار دهید. ما خانواده به یکدیگر است. ما باید یکدیگر را یاری میکند.

من به شما قول میدهید که اگر شما چوب ازدواج خود را به اندازه کافی بلند به آن را به طرزی جادویی تبدیل به چیزی بهتر است. آن را ممکن است هر چند (شاید نه جادویی). و من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد عارفانه مهم در مورد ازدواج در هر se: من فکر می کنم زوج که خوشحال نیست اما لازم نیست که کودکان هم باید احساس رایگان برای تقسیم کردن به هر مجرد زن و شوهر (هر چند من زمزمه در گوش خود را که آنها نمی باید تا مطمئن شوید که آنها می تواند هر شادتر به شخص دیگری ازدواج کرده). و اگر “نه غیر قابل تحمل” شروع می شود کشویی به سمت و سپس چوب را در “کاملا غیر قابل تحمل” و سپس من می خواهم تجدید نظر کند. اما در این برهه? در حالی که من حدس می زنم آن را به پاسخ شما به دنبال من می خواهم بگویم شما باید بیش از حد در خطر نیست برای دیدن اگر شما می توانید آن را به عنوان طولانی به عنوان شما احتمالا می تواند.

عزیز مراقبت و تغذیه

من دو فرزند 10 و 6. ما کار کرده ام با بچه نگهدار دوست داشتنی (T) برای حدود یک سال است. جانشینی است تنها در مدرسه بلکه بچه ها من به اندازه کافی است که آن را با این نسخهها کار بزرگ برای شب تاریخ. پرستار پخش تخته, بازی با آنها و آنها را همراه بزرگ, اما آن را به طور منظم فرفره—شاید یک بار در هر چهار تا شش هفته. من به تازگی متوجه شده است که T خود را تغییر نام در ایمیل خود را از یک کلیشه نر به نام زنانه تر یکی. در حالی که رانندگی آنها را به خانه پس از نشستن کار من به ذکر است که من می خواهم متوجه شد و پرسید: اگر T آغاز شده بود رفتن با این نام. آنها گفتند که بروید آن در مدرسه. من پرسید که آیا آنها ترجیح می دهند ما آنها را با این نام و T گفت: بله که می شود با تشکر برای پرسیدن اما به نظر می رسید کمی شدت دستپاچه شده. سپس پرسید: اگر T به حال ضمیر آنها به ما می خواهم به استفاده از آنها گفت: برای استفاده از آنها/آنها اما قطعا ناراحت کننده به نظر می رسید که در آن نقطه, بنابراین من بپرسید هر چیزی دیگری. بنابراین من مطمئن هستم که اگر آنها trans یا nonbinary یا زن اما ترجیح می دهم کمتر جنسیتی ضمیر یا چه. آن را واقعا کسب و کار من نیست! من تماس بگیرید T هر T می خواهد به آن می شود.

اما در حال حاضر من در تلاش برای کشف کردن که چگونه به صحبت کردن با بچه های من در مورد آن را در راه است که قرار نیست T در نقطه. بچه ها من باید شناخته شده در مورد جنس های مختلف و سکسوالیته برای مدت زمان طولانی و ما چندین ترانس دوستان که در مورد پاسخ دادن به بچه های من’ پرسش اساسی است. اما کسانی که دوستان بزرگسالان هستند! بودن 14 افتضاح است و بی دست و پا در بهترین زمان. من می خواهم بچه های من به تماس T با نام و ضمیر T ترجیح می, اما من نمی خواهم T به بازجویی قرار گرفت. بچه ها من کنجکاو مداوم و استفاده می شود به درخواست ما بسیار مستقیم سوال در مورد تقریبا هر چیزی. آیا من بگویید بچه ها من T نام و ضمیر اما من نمی دانم اگر آنها نما و آن را مودبانه بپرسید که من می دانم هیچ تضمینی وجود ندارد بچه ها من پیروی خواهد کرد زمانی که من در اطراف ؟ آیا از من بپرسید T آنها چه می خواهید به من بگویید بچه ها ؟ (من نگران قرار دادن آنها را بر روی نقطه مورد چیزی که می تواند یک منبع از آشفتگی عاطفی.) آیا از من بپرسید T پدر و مادر ؟ آنها کپی شده و در نگهداری ایمیل به نگه داشتن برنامه های همگام سازی شده, بنابراین من می دانم که پدر و مادر هستند و حداقل آگاهی از نام. T پدر و مادر و من در حال عبور از دوستان اما نزدیک نیست (و 14 به نظر می رسد بیش از حد قدیمی به دور زدن و رفتن به پدر و مادر خود را در مورد عروق کرونر). من دوست دارم برخی از مشاوره در اینجا!

—چه چیزی در یک نام است ؟

عزیز WiaN,

شما در حال راه overthinking این. من می گویم این با همدلی به عنوان یک overthinker خودم. اما آن را قطعا نمی کسب و کار خود را برای تعیین چه چیزی در پشت T نام را تغییر دهید و آن را بچه های خود را’ کسب و کار یا. از شما خواسته T اگر آنها می خواستند به آن می شود که نام و نام خانوادگی: بله جواب میده. شما تحت فشار قرار دادند کمی سخت تر با وجود ناخرسندی شما متوجه شده و خواسته در مورد ضمایر و پاسخ به آن بیش از حد. نمی پرسند که کودک فقیر هر گونه سوالات بیشتر (14 است یک رنجور بی دست و پا به سن) و کاملا نیست آنها را دور زدن و سوال پدر و مادر است. بچه ها بگویید T نام و ترک آن را در آن. اگر بچه ها بپرسید T هر گونه سوال و زمانی که شما دور نیست, T می توانید پاسخ آنها را در (دلار به donughuts آنها خواهید بود بسیار کمتر ناراحت کننده صحبت کردن با کودکان نسبت به شما). شما انجام داده ام بیش از علت سعی و کوشش در اینجا. اجازه دهید آن را.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و شوهرم 2 سال و 5 ماهه. ما عروسی آمدن و من پاره شده در مورد اینکه آیا یا نه ما باید شش ساعت رانندگی با بچه های ما. آن را به عنوان یک بچه-رایگان عروسی ما نیاز به پیدا کردن محلی نگهدار به علاوه من تغذیه با شیر مادر (و تلاش برای کشف کردن تدارکات نگه داشتن نوزاد تغذیه در حالی که ما رفته و همچنین پمپاژ در طول عروسی). این سفر همچنین می تواند گران قیمت. باید چه کار کنیم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی