عزیز مراقبت و تغذیه: COVID-19 را لغو کرده است من پسر ارشد سال است. من چگونه می توانم به او کمک کند با ناامیدی ؟


Sad boy sitting on the floor next to his backpack.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Wavebreakmedia/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

مدارس در منطقه ما و مناطق اطراف فقط با تصویب دو هفته “نرم بسته شدن” به دلیل COVID-19. من به طور کامل پشتیبانی از این اقدام به عنوان معلم هستم خودم. مشکل این است که جوانترین فرزند من است یک دبیرستان ارشد, و تمامی چیزهای سرگرم کننده نیز لغو شده است. او در نهایت تیم اول دانشگاه یا دانشکده در ورزش او نقش و بزرگ ایالت مسابقات لغو شده است. ما نمی دانیم که اگر آنها حتی قادر به بازی دوباره. بهار رقص لغو شد و ما نمی خواهد رفتن ما رخصتی بهار تعطیلات.

در حال حاضر ما نیز نگران senior prom; فارغ التحصیلی; روز بهار در جدید خود را خارج از استیت کالج; ارشد سفر (که او در حال حاضر پرداخت برای خودش); و کالج جهت است که در ماه ژوئن شروع. من ممنون هستم که ما در حال حاضر سالم و امن اما خیلی غم انگیز در مورد از دست رفته را در آنچه که باید یک زمان فوق العاده در پسر من زندگی است. او نا امید و نا امید می شود گم شده را در تجربه است که فقط نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد. چگونه می توانم از او حمایت خود را از طریق استرس و ناامیدی در حالی که مدیریت خود من ؟

—مامان از نا امید ارشد

عزیز MoaDS,

من خیلی متاسفم برای هر دو شما. هر کس در همان قایق است. این است که به راحتی او اما سالمندان کالج می گم حتی بیشتر از سالمندان دبیرستان. من می خواهم با وعده های عجیب و غریب در مورد ساخت یک ترشح مقابله احتمالی خود را در مورد فارغ التحصیلی از دانشگاه و در عین حال فقط به دنبال به اعتبار آنچه که او احساس. او می داند که او خوش شانس نیست و به بیمار می شود. فقط اجازه دهید او را غمگین و حمایت از او در ناامیدی خود را و خیلی صادقانه که بله ارشد مدل فارغ التحصیلی در ارشد و سفر هستند اتفاق می افتد.

انتظار مدیریت کلیدی است. آماده او را برای گرفتن همه چیز لغو شد و پس از آن اگر چیزی می کند مدیریت به تعویق افتاد تا از سقوط و چیزهایی که کمتر تیره و تار آن خواهید بود یک سورپرایز زیبا. آن را برای تلفن های موبایل مانند او بچه خوبی است که موفق می شود در بسیاری از چیزها و کسانی که مهارت را به دنبال او تمام عمر خود را. او فقط نمی خواهد به طور رسمی به رسمیت شناخته شده برای آنها در این سال است. و این سال را پایان. تمرکز خود را در غرور او را در آنچه که شما می توانید آن را نشان می دهد هر روز و حمایت از او در الکترونیکی commiserating با دیگر سالمندان است که احساس می کنید دقیقا به همان شیوه.

این فقط داره. گاهی اوقات چیزهایی که فقط می خورد. من رفتن به پارگی کیسه آب و من صفر خاطرات من از دبیرستان فارغ التحصیلی و در عین حال نگاه من یک مشاوره حرفه ای مقاله نویس. او خواهید بود OK. شما یک متفکر ،

عزیز مراقبت و تغذیه

من 12 ساله پسر مبتلا به اوتیسم. زمانی که او جوان بود او گاهی اوقات ضربه چهره اش از نا امیدی. سرخوردگی معمولا خواهد بود اگر او نبود به خوبی انجام می دهند در یک بازی ویدیویی. هنگامی که او را به انجام این کار, ما می خواهم که او را به یک استراحت از بازی و او را تشویق به استراحت. او خوشبختانه هرگز به سمت چپ هر گونه علائم در خود اما بدیهی است که آن چیزی نیست که ما می خواستیم او را به انجام. در نهایت او فقط متوقف به انجام آن است. در حال حاضر پس از چند سال او شروع به انجام دوباره آن را به ظاهر تنها با یک بازی خاص است.

پس از او همسر من سعی کردم به صحبت در مورد آن با او است. او می گوید که بازدید خود را هنگامی که بازی رفتن خوب نیست. من به او گفتم سرخوردگی خود را معتبر است اما ضربه خود را ندارد و سالم مکانیسم مقابله. من به او گفتم او می تواند به یک بالش اگر او می خواست اما هرگز خود را. من به او گفتم که اگر او خود را میبیند ناراحت شدن که او باید توقف بازی و گرفتن یک استراحت کوتاه و یا فقط آن را خاموش و انجام کاری لذت بخش تر است. او به نظر می رسید به درک آنچه که من می گفت و گفت که او را متوقف خواهد کرد. از آن زمان به بعد این اتفاق افتاده چند بار بیشتر است.

باید چه کار کنم ؟ من فقط نگه داشتن او را از بازی که بازی ؟ آیا من با او زمانی که او بازی می کند, بنابراین من می تواند به آرامی اصلاح/تغییر مسیر او اگر آن اتفاق می افتد دوباره ؟ من نمی خواهم او را به احساس می کنم اما من نمی خواهم این رفتار را ادامه دهد. او به طور معمول در معرض ابتلا به عمل مانند این در چیزهای دیگر.

—جلوگیری از هدف قرار دادن خودتان

عزیز خجالتی

من خیلی خوشحالم که ما به عنوان یک جامعه (به آرامی) آمدن بر اجازه دادن به بچه های مبتلا به اوتیسم شرکت در stimming و مقابله با رفتارهای به جای مزخرف “آرام دست!!” روش که بزرگسالان مبتلا به اوتیسم مردم عقب نگاه با چنین نا امیدی. آنهایی که شامل بالقوه برای خود آسیب, اما بدیهی است که متفاوت است. شما نمی خواهید فرزند خود را هدف قرار دادن خود را در سر به دلیل یک بازی ویدیویی. این بسیار مناسب است!

از آنجا که شما و پسر شما قادر به برقراری ارتباط با (نسبی) سهولت من می نشینم و می گویند “من می خواهم شما را قادر به بازی کردن بازی مورد علاقه خود را اما اگر شما پیدا کردن یک جایگزین سرخوردگی انتشار (بالش پیچ و تابدار توپ و غیره.), من قصد دارم به آن را به دور.” توپ در دادگاه خود را. از او بپرسید چه بخش هایی از بازی او را بیشتر نا امید گوش دادن و همچنین اگر شما نمی توانید خود فعالیت فیزیکی کمی. گرفتن تمام مچاله چون از الکترونیک مشترک است و شما می خواهید او را قادر به دنبال منافع خود است اما من شخصا دریافته اند که اگر شما ورزش بیشتر قبل از درگیر شدن در پیچ و خسته کننده و در عین حال تفریح و سرگرمی محبوب شما کمتر احتمال دارد به ضربه که بحران خوانده شده را علامت. من می گویم این به عنوان یک فرد مبتلا به اوتیسم و به عنوان یک پدر و مادر از یک فرد مبتلا به اوتیسم.

مرا به خاطر ارسال شده: شما باید به نگاهداری او را هر زمان که او بازی می کند اما شما نیز نمی خواهید برای دیدن به خود آسیب رانش دوباره به زندگی روزانه خود را هنگامی که آن را می شود یک toehold از طریق این بازی. من هم رسیدن به درمانگر یا پزشک به خصوص اگر او دریافت خدمات اوتیسم و بحث در مورد آنچه شما در حال دیدن. اگر شما به دور این یکی از بازیاو خوب خواهید بود. وجود دارد بسیاری از بازی های خارج وجود دارد وجود دارد.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

ما زندگی می کنند دو دقیقه از مادر بزرگ ما و فرزندان و همسر. او سه خواهر و مادر او همواره تیره و صحبت نمی کنم, برای ماه ها و یا تقریبا سال در یک زمان. در تلاش برای فرزندان ما را درگیر با خانواده گسترده ما به من گفته من همسر او نیاز به رسیدن و سعی کنید برای اصلاح این وضعیت با مادر و خواهر.

خانواده من پیشنهاد من نه نخستین بار باز کردن این موضوع با این حال من به نقطه که در آن من قصد دارم برای رسیدن اگر هیچ کس دیگری خواهد شد. لطفا کمک کنید!

—تمدید مشکلات خانواده

عزیز EFT

نه همه چیز را می شود جبران می شود. این است که خط خود را همسر خود می داند که این مردم را به او تحت اللفظی استخوان و آخرین چیزی که فرزندان شما نیاز به ساخت مهم ارتباط عاطفی مردم خواهد شد که صلح و آرامش را در آنها. تمرکز خود را بر روی خانواده های هسته ای خود را, دوستان و بدون هیچ زحمتی خود را به “رفع” چیزی است که او (به احتمال زیاد معقول) تصمیم گرفت که داشتند؛.

چگونه به نگه داشتن تازگی در خانه درس بچه ها در برنامه در حالی که شما کار می کنند

دن Kois و Jamilah Lemieux پیوست الیزابت Newcamp در این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من دوقلو مالی و آشر هستند 14 در کلاس هشتم. حضور آنها در یک گزینه برای هنر و ما هیچ شکایتی به جز برای این واقعیت است که وجود دارد یک گردش مالی بالا نسبت دانش آموزانی که ترک برای مدارس دیگر. این یک 6-12 مدرسه و بسیاری از دانش آموزان پس از ترک مدرسه در خاص است. متاسفانه آشر یکی از این دانش آموزان است. او متنفر از مدرسه و می خواهد برای انتقال به محله ما بالا مدرسه بعد از مدرسه سال را بیش از. او چند نفر از دوستان در مدرسه هنر اما زیادی بیشتر در محله ما و او می خواهد به بازی های ورزشی و واقعی در دبیرستان تجربه. اما مولی را دوست دارد مدرسه اش است تعداد زیادی از دوستان بسیار درگیر در فعالیت های بعد از مدرسه و قصد ندارد از ترک.

این یک مشکل هر چند به دلیل هدایت می شوند به مدرسه در صبح و بعد از مدرسه و مدارس از 20 دقیقه از هم جدا و شروع و پایان در همان زمان. در یک زن و شوهر از سال, ما در حال رفتن به خرید این دوقلوها یک ماشین برای به اشتراک گذاشتن و گرفتن هر دو آنها را به و از مدرسه در زمان تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر غیر ممکن است. آنها یک برادر بزرگتر (در حال حاضر 19) بنابراین ما می دانیم که داشتن بچه ها در مدارس مختلف است لجستیکی کابوس. ما می دانیم که هر بچه خواهد بود بسیار خوشحال در مدرسه آنها می خواهند برای رفتن به اما ما نمی فکر می کنم ما می توانیم دو مدرسه مختلف. می تواند ما فقط تلنگر یک سکه و آنها را به رفتن به مدرسه و یا ما فقط باید آن را خورد و مقابله با آن ؟ لطفا کمک کنید!

—A Tale of Two مدارس

عزیز AToTS,

من یک خبر خوب و خبر بد! خبر خوب این است, نامه خود را فرستاده شده در مارس 10 و در حال حاضر شما احتمالا هیچ مدارس در همه. خبر بد این است که شما باید 14 ساله دوقلوها زندگی خود را goddamn خانه در 24 ساعت شبانه روز. من قصد دارم برای پاسخ به این نامه مانند ما در فصل سوم ایستادهچون در حالت ایده آل, شما هنوز هم باید به این تماس در نهایت.

من احساس شخصی است که شما را با غیر هنر گزینه و مالی خواهد شد که برای مقابله با آن است. اجتماعی با این بچه مثل مولی می توانید با دوستان و پیدا کردن فعالیت های جدید در یک مدرسه جدید پسر خود را به طور فعال متنفر است و شما مطلقا نباید رانندگی برای دو, مدارس, مگر اینکه یکی از فرزندان خود را به پزشکی یا نیازهای عاطفی است که باید حمایت شود در یک محیط جداگانه. که بیش از حد بزرگ یک بپرسید. عذر خواهی من به مولی. امید من این است که آنها خواهد شد بسیار هیجان زده به بازگشت به هر مدرسه در زمانی که این است که بیش از این خواهد بود که کمتر از یک ضربه. اگر مولی است که در بیشتر جدی هنر گرا حرفه (14 به اندازه کافی قدیمی است که امکان پذیر او می تواند نقاشی و یا اقدام در سطح او نمی خواهد بود قادر به تولید مثل در پسر خود را ترجیح مدرسه) از فقط سرگرم کننده فعالیت های بعد از مدرسه که ممکن است تغییر پاسخ من.

وقتی که همه چیز بسیار آزار دهنده است (و در عین حال موثر) پدر و مادر روش برای شروع آواز سنگ نورد’ “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” تا زمانی که فرزندان خود را. اگر شما سعی می کنید گاهی اوقات شما فقط ممکن است پیدا کردن که شما آنچه شما نیاز دارید.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

می تواند شما را لطفا به من برخی از مشاوره صادقانه در مورد معلم ، من عاشق بچه معلمان و من می دانم که شغل خود را فوق العاده دشوار است. اما من چهار فرزند و چهار های مختلف معلمان است. ما زندگی در یک محله مرفه و من احساس می کنم مانند هنجار است به بیش از بالا. خانواده ما نه به عنوان به خوبی خاموش و مشکل حتی تهیه کریسمس برای خانواده ما و آن را واقعا می افزاید. که گفت:, من می خواهم به آنها را نشان می دهد ما قدردانی. چه مردم به طور معمول به و چه چیزی قابل قبول است?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>