عزیز مراقبت و تغذیه: آیا من باید برای به اشتراک گذاشتن تولد من برنامه با من لجوج در قوانین?


A pregnant woman holding her belly.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در حال انتظار ما سوم نوزاد بعد از این تابستان و اختلاف در مورد چقدر از ما تولد طرح برای به اشتراک گذاشتن با خانواده ما. ما در حال برنامه ریزی یک خانه تولد (در حالی که همه گیر شده اضافی با ما سپاسگزار برای ما برنامه ریزی مراقبت ما است که برنامه ریزی برای تولد در خانه پس ما باردار شد) در یک دولت که در آن خانه تولد یک کمی از نظر قانونی لرزان. ما درگیر یک آموزش خانه-تولد ارائه خواهد شد که عبور از خطوط دولت برای حمایت از ما در طول کار و تحویل و احساس اعتماد به نفس است که این انتخاب امن و مناسب برای خانواده ما است. در حالی که پدر و مادر من می دانم که ما برنامه ریزی برای تولد در خانه و حمایت من نمی خواهم به من بگویید که شوهر و پدر و مادر به آنها لازم نیست که یک تاریخ در حال حمایت از ما پدر و مادر را انتخاب کند. شوهر من را احساس می کند این امر می تواند عجیب و غریب به آنها بگویید و تنها پس از تولد ، (ما به آنها دروغ گفته است; ما فقط به آنها اجازه دهید فرض کنیم ما تحویل در بیمارستان به عنوان ما انجام داده اند با قبلی ما بچه ها.) به منظور آرام و صلح آمیز تولد من امیدوار هستم برای من احساس می کنم این مهم است برای نگه داشتن دایره پشتیبانی کوچک و مثبت و در ادامه به نگه داشتن برنامه های ما راز از من در قوانین, در حالی که شوهر من می خواهد به آنها بگویید. به عنوان کسی که تولد من احساس می کنم من باید حرف آخر را در این. شما چه می گویند ؟

—نگه داشتن خانه من تولد آرام

عزیز KMHBQ,

ما نمی تواند به قانونگذاری همکاران ما روابط خود را با خانواده.

به عنوان کسی که تولد شما کاملا باید قادر به تصمیم می گیرید که در حال رفتن به در دایره خود را از حمایت و مطمئن شوید که آن را کوچک و مثبت—اگر چه در حال حاضر که شما آورده ام من به آن اقرار خواهم کرد برای اینکه کمی عصبی از طرف شما و از آنها بخواهید شما را به مطمئن شوید که آموزش دهنده است که در حال عبور از خطوط دولت برای شما یک طرح جامد برای بیمارستان انتقال (بعید است! اما ممکن است!) رویداد که هر چیزی که رخ می دهد که مستلزم آن است که این ارائه دهنده (ممکن است ؟ پس از آن قابل فهم) نگرانی در مورد تحت پیگرد قانونی قرار برای کمک در خانه تولد در یک کشور که در آن نیست (و به طور کامل؟) حقوقی نمی خواهد دخالت به هیچ وجه با چنین حیاتی پزشکی تصمیم گیری است. (من امیدوارم که شما در حال حاضر با عرض پوزش از شما خواسته سوال خود را.)

به هر حال. بله: آن است که انتخاب خود را از چه کسی به صحبت کردن به شما به عنوان آماده خود را برای این تولد. اما من می ترسم شما نمی توانید به دیکته کردن به شوهر خود آنچه او می کند یا نمی کند برقراری ارتباط به پدر و مادر خود را. حتی اگر تنها دلیل او ارائه می دهد به شما برای تمایل به آنها بگویید که او احساس می کند “عجیب و غریب” در مورد نه گفتن آنها این است که تصمیم خود را به مال شما نیست. او در رابطه با آنها است که جدا از رابطه اش با شما (در واقع او یک فرد جدا از شما و این مهم برای افراد متاهل به نگه داشتن این در ذهن ما نمی تواند به قانونگذاری همکاران ما روابط با خانواده خود را; ما در واقع نه مسئول همکاران ما دیگر روابط در همه). اما این به این معنا نیست که شما باید به تعامل با آنها را در هر راه را برای مدت بارداری خود را اگر آنها حمایت نمی شود تولد خود را برنامه ریزی. اجازه شوهر خود بود که مذاکرات به آنها.

یک فکر نهایی در اینجا: اجازه دهید او را می دانم پیش از خود را شکستن اخبار به آنها که شما نمی خواهد به تماس های خود را اگر آنها نمی تواند کاملا با صراحت کامل حمایتی از شما. این شانس وجود دارد که این را به او بدهید مکث برای او ممکن است بخواهید به تحمل فشار از انتقاد خود را به تنهایی و ممکن است تصمیم بگیرد که او را احساس نمی کند به طوری عجیب و غریب در مورد نه گفتن آنها بعد از همه.

• اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من بازگشت به کار از مرخصی زایمان به مدت یک هفته قبل از دفتر من بسته به علت این بیماری همه گیر. من پسر بی میلی در زمان یک بطری از مادرم در طول این هفته است. در حال حاضر هر دو من و همسرم در حال تلاش برای کار از خانه در حالی که مراقبت از یک کودک نو پا و نوزاد. برای ماه اول یا من nursed پسر من از راحتی; در نتیجه توانایی های خود را (و یا علاقه به مصرف) یک بطری از بین رفته است. در حال حاضر در 5 ماه او نمی خواهد چفت را به یک بطری (ما سعی کرده ایم چند) یک فنجان و یا حتی یک پستانک. چند بار در هفته من مدیریت به فشار چند اونس از یک بطری را به دهان خود را, اما این روند می تواند بخشی بهتر از یک ساعت (روشن این نیست ناراحت او; او فقط بی علاقه). در برخی از نقطه, امیدوارم من را به دفتر مراقبت روز باز خواهد شد و او خواهد شد نیاز به یک بطری. (و هنگامی که من در نهایت قادر به ترک خانه من می خواهم این گزینه!) این بطری فوق العاده کار می کنند و به نظر می رسد مانند یک ورزش در بیهودگی است. من فقط در تلاش برای سالم ماندن در حالی که کار و پدر و مادر تمام وقت. من از دست رفته به رشدی را برای گرفتن او را به قبول یک بطری ؟ هر گونه کلاهبرداری است که ما از دست رفته ؟ من خودم را برای بودن انسان پستانک برای مدت?

—همه گیر Paci

عزیز PP

پرستاری 5-ماه-پیر نمی شود یک انسان پستانک—بیایید شروع وجود دارد. اجازه دهید فقط این “تغذیه کودک من.” من نمی دانم هر گونه کلاهبرداری برای گرفتن 5 ماهه که علاقه مند نیست و در بطری برای تبدیل شدن به علاقه مند (یا حداقل مایل) اما ممکن است من به آرامی نشان می دهد که زمانی که شما هستند و در خانه با شما ادامه خواهد داد به پرستار او ؟ و است که شما مکمل است که تغذیه با مواد غذایی جامد اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است (پس او را به اندازه کافی برای آن است) و تمرکز در کودک غلات مخلوط با شیر مادر ابراز طوری که او می شود استفاده می شود به که ؟ و است که شما همچنین در ادامه به طور منظم به او پیشنهاد ابراز شير در sippy جام ؟ (او احتمالا بازی با جام بیشتر از او خواهید از آن می نوشند و نشت بیش از او نوشیدنی—اما او اجازه نشستن در یک صندلی بلند با جام و رسیدن به آن استفاده می شود و فوق العاده کشف خود است که اگر او نکات آن را درست و مناسب او می تواند خود را تغذیه شیر.) اگر شما به او این فرصت برای تبدیل شدن به عادت کرده اند به این روش های دیگر گرفتن تغذیه او باید بیشتر—بدون ساخت یک معامله بزرگ از آن بدون مبارزه—سپس هنگامی که شما بازگشت به کار (و یا زمانی که شما او را ترک برای یک یا دو ساعت با شوهر یا مادر خود را) خواهد بود وجود دارد راه های دیگر برای او به تغذیه علاوه بر بطری تغذیه. من می خواهم در ادامه به ارائه یک بطری هم—شاید یک بار در روز—اما بدون تلاش بیش از آن. اگر او را نگه می دارد پنبه حلاجی شده به دور آن حرکت می کند.

و من می خواهم سعی کنید یک چیز دیگر است (این چیزی است که من قبلا در این ستون اما من همیشه خوشحالم که به ذکر دوباره آن را به دلیل آن را یکی از مورد علاقه من, نوزاد, هک, و آن را به خوبی کار می کرد برای من که خود را پسر سن): پر كردن قالب با بیان شیر است. نگه داشتن یک فریزر پر از آنها است. او را به نشستن در صندلی بلند و دست آن را به او. اکثر نوزادان در این سن و مسن تر پیدا کردن این مقاومت و آن را کاملا مشروع راه برای به دست آوردن شیر به آنها را.

در ضمن اگر شما احتمالا می توانید سعی کنید برای لذت بردن از نزدیکی و آرام که پرستاری یک کودک می تواند ارائه برای نوزاد و مادر است. اگر شما می توانید پیدا کردن یک راه برای reframe این به عنوان یک استراحت از زندگی پر مشغله خود را به جای خسته کننده وقفه از آن حتی ممکن است مفید به شما در طول این زمان.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم باید با هم برای بیش از 10 سال ازدواج و پدر و مادر برای کمتر از نه ماه. ما هر دو دارای تحصیلات عالی, کنجکاو و پرشور مردم است. ما نیز هر دو فوق العاده سمج و اصولی می دانم-آن-alls. این نتایج در بسیاری از مکالمات ما تبدیل به بحث یا بحث های که در آن ما هر دو مدافع به همین دلیل ما دیدگاه یا موضع درست است. آن است که هرگز عصبانی یا نفرت. آن است که اغلب احمقانه است. ما بسیار به ندرت ناراحت (شاید مهیجی یا گاهی گرم می شود اما این به ندرت حمل بیش از یک بار این بحث تمام شده است).

در (مغرضانه) نظر به طور کلی سالم بحث و گفتمان که در بدترین حالت شامل برخی از اذیت کردن یا چشم-نورد اما هرگز فریاد بی احترامی و یا احساسات صدمه دیده است. در واقع من می خواهم استدلال می کنند که این عمل به ما کمک کرده است که ما نشست به بحث در مورد موضوعات سنگین چرا که ما تا به حال مقدار زیادی از تجربه بحث. اما من مادر در قانون است که همیشه نظرات در مورد “مبارزه” و یکی از دوستان نزدیک ما استفاده می شود به رول چشمان خود را در مورد چگونه اغلب ما “استدلال” (آنها پس از پذیرفته شده و یا بدست به آن استفاده می شود) و من به طور کامل می تواند درک و چرا از آن ممکن است بسیار سرگرم کننده به اطراف. ما آشکارا جسمی محبت مردم (به طور کلی و نیز با هر یک از دیگر) بنابراین من شروع به تعجب در مورد این اثر ما پویا به عنوان یک زن و شوهر را در دختر ما. ما تنظیم یک مثال بد برای او از آنچه ازدواج به نظر می رسد مانند ؟ آیا ما باید برای جلوگیری از این سبک ارتباطی در حضور او? و اگر چنین است چگونه فراموش کنیم ؟

—پدر و مادر نیست, مبارزه با

عزیز MaDAF,

شما و خود شما باید مطابق با سبک های ارتباطی و شما به نظر می رسد به مقدار زیادی به بحث در مورد. من فکر می کنم شما خوش شانس هستید و من فکر می کنم دختر خود را خوش شانس است که شما برای پدر و مادر خود را. اگر آن را هرگز عصبانی یا نفرت او را انتخاب کنید تا این کودکان بسیار باهوش هستند که در راه (از آنها نیز هوشمندانه در چیدن بر خشم و نفرت هنگامی که پدر و مادر در حال درمان هر یک از دیگر با آنچه به نظر می رسد ادب—و یا زمانی که آنها نمی برقراری ارتباط در تمام). بحث دور! و مادر خود را در قانون نظرات خود را در “مبارزه” شاید شوهر شما می تواند او را بهترین خود را به طور کامل گیج نگاه و می گویند: “آنچه در زمین شما در مورد صحبت کردن ؟ ما هرگز از مبارزه است.” و اگر او می خواهد به بحث با او در معنای کلمه مبارزهاو می تواند عمل خود را در بحث مهارت های خود را برای یک فرصت است.

اما به طور جدی این بی ادب را نظرات در مورد شخص دیگری ارتباط است. این کسب و کار هیچ کس جز خود شما. و اگر شما دوستان که شما در پیدا کردن و شوهر خود را سرگرم کننده نیست به اطراف من می خواهم پیدا کردن دوستان جدید. از آن صدا مانند شما و شوهر خود را که کوچکترین ایده چگونه—و یا تمایل به متفاوت تر از شما هستند که شما با هم. من می گویم—و این ممکن است اولین بار من تا به حال به استناد این عبارت شما.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک 9 ساله و 10 ساله پسر. پسر من می تواند یک کمی نیازمند زمانی که تاکید کرد و این نیازمندی ramped تا با توجه به وقایع اخیر است. او می خواهد یا در آغوش گرفتن یا چیزی او تماس یک انگشت کوچک, زن نما که در آن شما قلاب خود را انگشت کوچک انگشت خود را برای چند ثانیه. به هر دلیل آن را با این نسخهها کار برای او و او را اغلب بپرسید برای چند روز. من کار از خانه تا ذهن نیست چون اغلب آسان تر به درک خود را از انگشت کوچک به طور کامل متوقف کردن کار برای یک مدت طولانی در آغوش بگیرید (اگر چه من اغلب به آغوش).

مشکل این است که او می پرسد خواهر خود را برای انگشت کوچک من تنها کلید بیش از حد و آنها رانندگی دختر من دیوانه است. او نمی خواهید به آنها را انجام دهد و او می گوید برادر او را چندین بار در روز به او را به تنهایی ترک. من فکر می کنم برخی از آن است که او بیش از حد شلوغ (در ذهن خود) به زحمت و که او در می یابد آن را فقط آزار دهنده است. من فکر می کنم او می یابد واقعی اطمینان در این تماس و نمی توانند درک کنند که چرا او نمی خواهد شرکت کنند. اما من شک دارم که گاهی اوقات او می پرسد او فقط به تشدید ،

من پاره شده چرا که من می خواهم او را به یاد بگیرند که وقتی یک دختر می گوید هیچ به دست زدن به او به معنی آن شما می توانید نگه دارید درخواست دوباره و دوباره. من نمی خواهم او را به انگشت کوچک winkie چون من نمی خواهم او را به یادگیری این درس که او باید احساس گناه در مورد نه گفتن به چیزی. اما در همان زمان من می خواهم پسرم را به احساس اطمینان آنجا که من می دانم او تاکید شده است و می ترسم در حال حاضر. و من می خواهم او مهربانتر به برادرش. من سعی کردم به یک محدودیت در تعداد انگشت کوچک winkie درخواست در یک روز, اما او نمی خواهد چوب به آن. هر گونه مشاوره ؟

—ما نمی توانیم همه با هم کنار بیاییم

عزیز CWAJGA,

از او بخواهید می توانید به عنوان اغلب به عنوان او می خواهد (یا نیاز) به او می گویند هیچ, هر زمان. است 9-در سال را به خود اطمینان دهید 10-سال-پسر—آن را مال شما. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای دیگر او می تواند انجام دهد برای ابراز محبت و من را تشویق کسانی که: پیشنهاد می کنم بازی آنها با هم می تواند بازی و پروژه های آنها می توانید انجام. آیا اصرار دارند که او شرکت در یک مراسم است که باعث می شود او ناراحت کننده (به هر دلیل حتی اگر آن دلیل است که “فقط” که او در می یابد آن را آزار دهنده). در ضمن شما ممکن است به آرامی کار خود را با پسر در پیدا کردن برخی از خود تسکین دهنده و آداب و رسوم و حتی به عنوان شما همچنان او را در آغوش بگیرید و لینک pinkies با او هنگامی که او می پرسد.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

من از 8 ماهه ، شوهر من است به عنوان به عنوان او می تواند اما او همچنین سفر برای کار سه تا پنج شب در هفته در حالی که من از چپ به مراقبت از بچه ها. هنگامی که او به خانه من می دانم که او در تلاش است برای کمک به, اما گاهی اوقات من واقعا سوال خود را در تکنیک های فرزند پروری. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>