عزیز مراقبت و تغذیه: آیا تبدیل شدن به یک مادر در قانون شما را تبدیل به یک هیولا ؟


A woman stressed out as she sits next to her mother-in-law.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Motortion/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

به عنوان یک مادر از پسر, یک دختر در قانون و خواننده از این ستون مشاوره من یک سوال: آیا همه مادران در قانون خورد ؟

به طور جدی آن است که من از ترس است که بدون توجه به آنچه که من انجام می دهم در آینده بسیار دور رابطه من با پسر من هرگز خواهد بود اگر آنها ازدواج. من می دانم که وجود دارد چند چشم آنهایی که در خارج وجود دارد, اما اکثریت قریب به اتفاق آنها به نظر می رسد برای همیشه تحمل در بهترین حالت.

— من محکوم به فنا ؟

عزیز کمک

من فکر می کنم چیزی که بسیار مهم است به یاد داشته باشید که ما نمی بینیم و مادر خوب-در-قانون روابط در فرهنگ پاپ دلیل خوب مادران در قانون کسل کننده هستند به عنوان dishwater از یک کمدی دیدگاه. ما همچنین نمی بینم مادر خوب-در-قانون روابط در مشاوره ستون به دلیل تعداد بسیار کمی از مردم در حال رفتن به زمان را از روز خود را به می گویند “ابی عزیز من یک زن با یک رابطه گرم با من مادر در قانون است که احترام به مرزهای من است و به من احساس گنجانده شده و خوش آمدید در زندگی خانواده اش را. من امیدوارم که شما به خوبی نیز می باشد.”

من شاهد متعدد عملکردی مثبت در قانون شرایط در وحشی. آنچه ممکن است برای شما مفید است به فکر می کنم در مورد آنچه در آن شرایط مشترک اند! هیچ تضمینی وجود ندارد در این زندگی مردم را تجربه اصطکاک و لحظات درگیری و سوء تفاهم و ناسازگاری اساسی بدون در نظر گرفتن بهترین مقاصد ما; اما وجود دارد کاملا برخی از چیزهایی که شما می توانید بهترین خود را به کنترل از شما پایان معامله.

نوع است. گرم خواهد شد. احترام خود را فرزند را انتخاب کند. آیا شکایت در مورد شریک زندگی خود را به آنها. آیا شکایت در مورد شریک زندگی خود را به شریک زندگی خود را. نمی پوشند سفید (یا سیاه و سفید ویکتوریا عزاداری لباس) به عروسی. نمی نگه داشتن یک صفحه گسترده از بازدیدکننده داشته است به خانه خود را در مقابل بازدیدکننده داشته است به شریک زندگی خود را در خانه پدر و مادر. نمی نگه داشتن نمره ، سعی کنید به باز و علاقه مند به زندگی خود بدون اینکه سرزده است. اگر آنها فرزندان خود را به آنها آزادی برای جمع آوری این کودکان در راه آنها را مشاهده کنید مناسب. ناخواسته مشاوره در ازدواج و یا پرورش کودک است که به ندرت و حکیم است. همین حالا از طریق اموال شخصی خود را هنگامی که شما در خانه خود را. اگر شما بازگشت یکی از فرزندان خود را به آنها منهای دو انگشت فشار نیست برای آینده بدون نظارت بازدیدکننده داشته است تا زمانی که آنها با آن راحت است که ممکن است هرگز.

برخی از این راحت تر از دیگران است, اما آن را تقریبا همیشه بهترین خود را به تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید از وقت خود را صرف نگرانی در مورد متغیرهای خارج از کنترل خود. چیزهایی که ممکن است هنوز هم برو گلابی شکل, اما قادر به گفتن “من بهترین من” و در واقع به معنای آن است که بسیار مهم است.

من امیدوارم که فرزندان خود را’ شرکای تمام خواهد شد فکر می کنم شما کاملا عزیزم و همچنین که شما نه روح آنها را با بودن بیش از حد نگران است که آنها ممکن است.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 3 ساله کشف شده شترسواری حیوانات خود را. من می دانم که این طبیعی است و من معمولا آن را نادیده گرفت. در او ماندگار تر روز من می خواهم به او بگویم به انجام آن خصوصی به اتاق طبقه بالا و او نمی رفتن طبقه بالا تنهایی. من دوقلو نوزادان و من در مورد آنها را بسته تا از اتاق نشیمن و به طبقه بالا به نشستن در اطراف در حال انتظار برای او به حرکت می کند.

آموزش او را به آشپزخانه و یا حمام خوب مکان به نظر می رسد مانند یک مخلوط پیام. من فقط مطمئن شوید که چگونه به آن را اداره کند.

— حفظ حریم خصوصی لطفا

عزیز PP

من فکر می کنم که در حالی که این فوق العاده است برای حمایت و destigmatize طبیعی دوران کودکی خود-اکتشاف لازم است به جای آن در لحظه دقیق از فرزند خود را انتخاب. “عسل که چیزی است که شما در اتاق خود را به طوری که شما می توانید انجام دهید که این بعد از ظهر در طول زمان آرام” کاملا کافی است.

ما می توانیم خوش آموزش “خصوصی” بدون نیاز به فورا ایجاد شرایط حفظ حریم خصوصیو این که فقط خوب است. Humpy کرگدن را هنوز هم در دسترس خواهد بود در 1 p. m. EDT او در هیچ جای دیگری بود.

نعمت های من با شما هستند.

· می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا در Facebook Live.

· اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من 4 ساله و 2.5 ساله پسر عاشق به فرض نام شخصیت های مورد علاقه خود از تلویزیون را نشان می دهد و کتاب. من فکر می کنم این یک راه عالی برای آنها را به اکتشاف جهان و یادگیری در مورد دیگران فکر می کنم و احساس می کنم.

مشکل این است که از زمانی که آنها از خواب بیدار در صبح به وقت آنها به خواب رفتن در شب آنها جدید همیشه در حال تغییر نام. آنها به جای خشمگین زمانی که من آنها را با خود تولد نام—که من و همسرم سخت کار می کرد را انتخاب کنید!—و حتی زمانی که من همین حالا تماس بگیرید و آنها را با هر نام. “لطفا به شستن دست های خود را” ملاقات با پرشوری “اما من السا!”

این شده است برای رفتن بیش از یک سال در حال حاضر. من بیمار هستم از آن.

من نیاز به دانستن زمانی که این مرحله به پایان خواهد رسید. من خسته از بودن در فریاد می زدند: برای تماس با آنها را با خود تولد نام. من خسته از داشتن برای توضیح به دوست و غریبه به طور یکسان که نام آنها A و B اما آنها در حال رفتن با C و D امروز. من هم نیاز به دانستن چگونه به مسئولیت رسیدگی به آن را در زندگی روزانه ما است. I don’t mind بازی وانمود اما این پیر. چه می توانم انجام دهم ؟

— بی نام در شمال آلاباما

عزیز نینا

شما هرگز باید اجازه دهید بچه های خود را داد به شما. در حال حاضر 2.5 سال است که به احتمال زیاد فقط همراه برای سوار بنابراین شما به طور عمده برای رفتن به تمرکز بر روی خود را 4 ساله اما شما می خواهید به سازگار با هر دو. آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی که شایان در حالی است curdled به یک سیستم از انتظارات است که احساس بی احترامی و آزار دهنده به شما و به همین دلیل آن را به طور کلی خوب به برش همه چیز قبل از شما عمیقا تشدید آنها. بچه های خود را نمی دانم که چیزی است که شما باید همیشه به آنها اجازه انجام است, در حال حاضر, رانندگی, شما, موز, آنها فقط اقدام به کسب و کار به عنوان معمول است. به همین دلیل است که شما نیاز به تغییر حکومت در حال حاضر به جای داخلی کالایی.

فقط از خواب بیدار فردا و ادامه خواهم شما را با زندگی کودکان است که توسط داده شده خود را به نام. “بث و تامی صبحانه آماده است.” اگر آنها درست شما به آنها بگویید که آنها می توانید تماس بگیرید هر یک از دیگر هر چیزی که آنها دوست دارند در حالی که بازی اما شما می رویم به استفاده از نام واقعی هستند و بنابراین دیگر بزرگسالان آنها در جهان روبرو می شوند.

سپس خط نگه دارید! فریاد در شما بی ادب و غیر قابل قبول است و شما در حال بزرگسالان و می تواند مجموعه استاندارد جدید و اجرای آن است. اما در ابتدا به سادگی به آنها بگویید آنچه شما می خواهید و انتظار برای آنها را به انجام زمانی که شما از آنها بخواهید برای انجام کاری است و برای پاسخ به نام شما آنها را داده اند.

آنها خوب خواهید بود. شما می خواهید به قطع این در زانو قبل از شروع مدرسه به هر حال می توان آنها را به عنوان تخیلی و خارق العاده به عنوان آنها آرزو بین خود.

چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد, سهام و خشونت پلیس

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من مادر دو فوق العاده دختران کوچک (4 و 2) با یک فرزند سوم در راه است. من برای فوق العاده خود را پدر خوانده شده را علامت و اگر چه پدر و مادر خود زندگی می کنند در طرف دیگر از کشور آنها باور نکردنی ارتباط با بچه های ما. ما مشاهده در فرد چندین بار در سال, ما چت تصویری و ارسال آنها تصاویر را به صورت منظم. من شگفت زده چگونه بچه ها من ساخته شده این باور نکردنی رابطه با آنها بیشتر از راه دور.

علامت گذاری به عنوان پدر آمد به زندگی خود من 2 سال و همواره باور نکردنی پدر به او را در هر راه ممکن است حتی اگر او نبود پدر بیولوژیکی خود را. علامت همیشه می دانستم که او بود او پدر بیولوژیکی اما آن را مورد بحث و آشکارا در خانواده اش. در سال گذشته علامت گذاری به عنوان پدر بیولوژیکی ردیابی او را پس از 35 سال و برخی از رسانه های اجتماعی آیفون. آنها صحبت کردیم و او به نظر می رسید مانند یک مرد مناسب و معقول اما کسی که هرگز واقعا بزرگ شده. او مقصر مارک مادر و پدر او (در حال حاضر متوفی) برای هل دادن او به دور است. او هرگز عذرخواهی برای عدم وجود برای او آنها هر دو بسیار جوان که علامت تصور می شد پس از آن قابل فهم خواهد بود. علامت نمی خواهم راه او در مورد پدر بزرگ خود را و چگونه او را به اعتماد به نسخه خود را از حوادث بیش از مادران است.

علامت برطرف شد در نهایت به دانستن بیشتر در مورد این وضعیت و بحث در مورد آن با پدر و مادر خود را آشکارا. با این حال او ندارد و احساس نیاز برای رسیدن به می دانم که او پدر بیولوژیکی بیشتر به عنوان او فوق العاده پدر و مادر که همیشه بیش از اندازه کافی برای او. سوال من این است که چگونه ما در این بحث با ما بچه ها ؟ من می دانم که با رسانه های اجتماعی و دنیای کوچک ما زندگی می کنند “بیوگرافی پدر” به احتمال زیاد قادر به ایجاد ارتباط با آنها را زمانی که آنها مسن تر بدون ما دانستن. من نمی خواهم این را به عنوان یک راز خانواده است که یک روز “کشف” اما من هم نمی خواهم بچه های من به اشتباه در مورد کسانی که خود را پدر بزرگ است و فکر می کنم هر چیزی متفاوت از این رابطه است.

پدربزرگ که ؟

عزیز GW

چیز زیادی در مورد کودکان این است که همه چیز و از این رو هیچ چیز عجیب و غریب است به آنها. آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها پدربزرگ و مادربزرگ دوست داشتنی با آنها یک رابطه نزدیک. که فوق العاده است. به عنوان رشد فرزندان خود, شما در حال رفتن به گفتگو در مورد تصویب و طلاق و حاوی خانواده ها و همه شیوه ای از چیزهایی که در جهان وجود دارد چرا که شما آنها را می خواهید به درک انواع شرایطی که آنها در نهایت خواهد شد روبرو می شوند در زندگی خود را به دوستان و خانواده خود.

یکی از این مکالمات در حالت ایده آل به عنوان آنها در نزدیکی سن بلوغ اما هنوز با توجه untrammeled دسترسی به اینترنت می باشد که شوهر شما یک پدر بیولوژیکی که او هرگز واقعا می دانستم که به عنوان یک بچه و چه کسی با او صحبت کرده است به عنوان یک فرد بالغ نیست کسی که او می خواهد به طور فعال در زندگی خود. که واقعا نمی باید برای ایجاد هر گونه سردرگمی آنچه به عنوان موجود خود را در رابطه با خود را بسیار عالی و در حال حاضر پدربزرگ و مادربزرگ که پدر خود را محبوب پدر و مادر است. آن را روشن شما خوشحال به زمینه هر گونه سوال در مورد آن. اسرار وجود دارد و با وجود سن مناسب unfoldings از اطلاعات, و اگر به شما در تنظیم حق تن در دومی هیچ کس به احساس مانند آنها در یک قسمت از Scooby دوو.

شما باید یک مدت زمان بسیار طولانی قبل از این یک عامل است اما شروع به فکر کردن در مورد چگونه شما می خواهید آن را اداره کند اگر بچه های خود را و تصمیم گیری آنها می خواهید برای دریافت به دانستن علامت گذاری به عنوان پدر بیولوژیکی یا به این دلیل آنها کنجکاو هستند در مورد او و یا به خاطر او در تلاش است تا پیام آنها را در هر برنامه مردم با استفاده از است که در ده سال. من لازم نیست که یک جواب برای این قسمت من فقط می خواهم شما را به فکر می کنم در مورد آن را به طوری که شما باید یک برنامه هنگامی که و اگر از آن می آید.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

پسر من پدر و من دوستانه طلاق دو سال پیش. نه از ما است که دوباره ازدواج کرد و یا در یک رابطه است. نگرانی من این است که او احساس نمی کند “در خانه” در هر کدام از خانه های ما. پسر من اشاره به خانه ما به عنوان “خانه مادرم” و خود و پدر خود را در راه همان است. من و او در حال حاضر در حال حرکت و او کسی گفت “مادر من در حال حرکت است.” هیچ راهی وجود دارد برای کمک به او را احساس می کنم مثل او دارای دو خانه و متعلق به هر دو ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی