عزیز مراقبت و تغذیه: ما با توجه بچه های ما پیچیده در مورد شستن دست ها?


Collage of a toddler washing their hands in the sink surrounded by pink paper tears.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس yaoinlove/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

شریک زندگی من و من 16 ماهه و 3 ماهه. به دلیل نگرانی در مورد جوانتر سلامت کودک (او متولد شد و 2 ماه اولیه) ما که بسیار سخت کوش در مورد شستن دست ما و ما شروع به جدا خیلی زود.

در ابتدا همسر عزیزم به نظر می رسید فکر می کنم که همه دست شستن بود یک بازی سرگرم کننده—ما می خواهم به آواز خواندن الفبای تعداد ، برای مدت. اما اخیرا او شروع به اقدام مضطرب هر زمان که او فکر می کند او انگشتان “کثیف” و نمی حل و فصل تا زمانی که ما آنها را با آب پاک کردن. فکر می کنم بین گزش مک و پنیر و یا در حالی که poking در Play Doh.

من چند سوال. این چیزی است که ما باید نگرانی در مورد ؟ آیا این عادی فاز? چگونه ما می تواند همچنان به ماندن بگیرید امن و بدون ناجور ،

— بی مزه

عزیز بی مزه,

بسیاری از کودکان نوپا باید یک “ظروف سرباز یا مسافر! ظروف سرباز یا مسافر!” فاز—آن را تنها راه خود را از تقلید از ما. او نمی داند تفاوت بین میکروب ها و خرده. اما شما همچنین ممکن است گوشی خود را از کمی من نمی خواهم به تخفیف آن است. درخواست اطفال خود را در مورد آنچه در این نقطه است یک مقدار معقول از شستن دست به انجام خود را با 16 ماهه. شما ممکن است دریابید که شما در حال رفتن کمی دریا و که شما می توانید به جلو و عقب به خصوص از آنجا که شما در انزوا.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من امیدوار هستم برای مشاوره در مورد یک مشکل خانوادگی وضعیت. شوهر من می آید از یک خانواده—پدر تنها فرزند است و مادر او فقط یک خواهر. او دو عموزاده (“دیوید و سوزان”) و یک مادر بزرگ سالمندان. من یک مشکل در رابطه با من در قوانین که بسیار قضاوت و سخت به لطفا و سریع به خشم. شوهر من بسیار نزدیک با خانواده اش صحبت می کند و با پدر و مادر خود را حداقل 3-تا-4 بار در هفته. آنها اغلب آن را دشوار است برای من.

داستان کوتاه: من و همسرم هم یکی از این گونه-سواب DNA همه چیز برای تفریح و پیدا کردن یک فرد غیر منتظره در سال گذشته است. از طریق برخی از کار پلیسی آن را تبدیل به فوق العاده روشن است که این یک نخستزاده کودک (“آلیس”) از شوهر من است بیوه, عمه “امیلی”. امیلی در سن 21 نقل مکان کرد به یک دولت برای یک سال و محدود بود در تماس با خانواده اش. ما شده اند قادر به قطعه با هم است که او باید به حال بارداری غیر منتظره و تصویب بسته. امیلی سپس به ازدواج خیلی بعد و تا به حال دو فرزند شوهرم عموزاده. هنگامی که ما این نمیفهمد من دریافت یک ایمیل از طریق ژنتیکی سایت از آلیس با جزئیات در مورد پذیرش او, اما او به وضوح می داند که هیچ چیزی در مورد تولد او خانواده و من اطلاعات در مورد این. او بوده است نه بازور و یا آزار دهنده در همه. اما او به نظر می رسد کنجکاو در مورد رابطه او به شوهر من.

من در تلاش هستم با چه چیزی برای انجام با این اطلاعات است. در گفتگو با قوانین من در آنها احساس مصمم است که خاله امیلی عمدا نگه داشته و این یک راز است و نمی خواهم خانواده می دانیم و به هیچ وجه قصد تا کنون درخواست او و یا آوردن آن و یا تماس با آلیس (خواهرزاده خود را). این آبشار به خود سخت ستون از چیزهایی که به بحث گذاشته شود– مانند مسائل مربوط به سلامت, سیاست و یا هر چیزی که در آن نظر خود را ممکن است در تضاد. من فوق العاده با خاله امیلی و نمی خواهید به ارمغان بیاورد درام به خانواده است. من نسبتا نزدیک با شوهر و پسر عموی سوزان و احساس او احتمالا ناراحت می شود اما می خواهم به دانستن در مورد نیمه خواهر آلیس. بخشی از من نیز احساس آلیس سزاوار این شانس را به او را می دانم مادر و مادر بزرگ (اگر چه من می دانم من هیچ تعهدی نسبت به او).

من هم عصبانی در مورد آن چون خانواده شوهرم اصرار بر انجام همه نوع از همه چیز با هم و گناه ما را به در نظر گرفتن اقدامات فوق العاده به هم بیشتر از من خواهد بود “از آنجا که خانواده ما آنقدر کوچک است.” من یک مقدار زیادی از درگیری با همسرم در این مورد. من می دانم آن را کمی مسئله جداگانه اما به عنوان مثال برای اولین بار پنج سال از رابطه ما ما تا به حال به شکرگزاری با من در قوانین “از آنجا که خانواده ما آنقدر کوچک است”—به عنوان اگر من خانواده است کمتر مهم است یا مهم نیست فقط چون من تعداد زیادی از خانواده گسترده و عموزاده.

بسیاری از مردم توصیه کرده اند که من فقط برای فراموش کردن همه چیز. من نیز می تواند ارسال آلیس پاسخ ایمیل دادن عمه امیلی آدرس ایمیل بنابراین او می تواند اگر او بخواهد. اما این پتانسیل را “منفجر” خانواده من. من می تواند منفعل-پرخاشگر و فقط ایمیل برخی از DNA کیت به سوزان و خانواده خود را به طوری که آنها می توانید شکل اتصال خود را. من می توانم تماس با عمه امیلی به طور مستقیم به مقابله با او در مورد آن, اما من فوق العاده راحت با آن است. هر گونه مشاوره ؟

— غیر ممکن است در قوانین

عزیز غیر ممکن است در قوانین

آنها نه صدا که غیر ممکن است برای من برای آنچه در آن ارزش, فقط باغ-انواع از خود راضی در قوانین و من فکر می کنم شما نیاز به جدا کردن خود را به طور کلی بی میلی برای آنها (که واقعا بیشتر در مورد این واقعیت است که شما و همسرتان اختلاف نظر در مورد زمان شما صرف با خانواده اش) از چگونه شما ادامه دهید در اینجا.

شما در حال حاضر گفت: برخی از قوانین که چیزی است که من قطعا نمی خواهد باید انجام شود قبل از تصمیم گیری اگر من می خواستم به می گویند چیزی به خاله امیلی. به نظر می رسد به مراتب مناسب تر به من برای رسیدن به خاله امیلی به طور مستقیم نسبت به این موضوع را با دیگر اعضای خانواده گسترده خود را. او نه از شیشه ساخته شده است. نه آلیس فشار به شدت برای کسب اطلاعات در مورد تولد او خانواده که من را در پیدا کردن سخت تر است را نادیده بگیرد.

چه شوهر خود فکر می کنید ؟ شما نیاز به در همان صفحه در اینجا این است که خانواده خود را. اگر من به شوهر خود (او مربوط به گونه گرد و خاک بعد از همه) من ایمیل عمه امیلی و می گویند: “نگاه ما یکی از آن گونه گرد و خاک همه چیز و بستگان نزدیک بازی ما تا به حال پیش بینی شده است. او متولد x در y-دولت, و اگر شما می خواهم به هر گونه تماس با این فرد و یا برای ما برای به اشتراک گذاشتن هر گونه مربوطه اطلاعات پزشکی و پس از آن که اتصال, لطفا اجازه دهید من می دانم و من عبور بر روی اطلاعات تماس خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم.” او به شما می دانید دقیقا چه شما چیست.

و سپس رفتن از وجود دارد. بازی نمی ستوان کلمبو. اصلا بحث دیگر خود را در قوانین در این مورد دیگر. کاملا حرف نمی “بسیاری” بیشتر مردم در این مورد دیگر.

هر کس دیگری: اگر شما قصد خرید این کیت به یاد داشته باشید که مانند یک جعبه شکلات بدون یک دستی بوش توجه داشته باشید شما نمی دانید که آنچه شما در حال کنه.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من واقعا می تواند استفاده از برخی از در خارج مشاوره. من یک نامادری که به جمع آوری شوهرم, 18 سال, پیر پسر “تاد.” تاد سوء استفاده مادرش او را رها زمانی که او 16 ساله بود و او زندگی می کردند, با ما همیشه از. من شده است با مراقبت و سخاوتمندانه نامادری به او از او 6. من همیشه از دست رفته از راه من به مطمئن شوید که او احساس می کند راحت عاشق, تغذیه و غیره.

بنابراین من نمی تواند کمک کند اما احساس سیلی در صورت هنگامی که او گفت که او نمی خواست به جشن فارغ التحصیلی در خانه ما زمانی که قرنطینه به پایان می رسد. او گفت که او است که با داشتن آن را در دوستان خود را در خانه پدر و مادر. این همان است که زن و شوهر که از سایتهای پسر خود را صرف وقت در خانه ما در حالی که پسر بزرگ شد چون ما نمی به اشتراک گذاری همان دین است. من نمی دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این آرامی و بدون احساس صدمه دیده و یا امتناع از بخشی از آن. من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد کودکانه و محل تاد جشن فارغ التحصیلی صرفا انتخاب خود را, اما من فکر می کنم از زمانی که حزب ذکر شده است این است که چگونه صدمه دیده و ناراحت احساس می کنم. شما می توانید به من ارائه هر گونه مشاوره ؟

— نا امید در میانه

عزیز DITM,

اگر خود خوانده که تنها زندگی می کردند در خانه خود را به مدت 2 سال با وجود طول رابطه خود را می خواهد به یک حزب فارغ التحصیلی دبیرستان در خانه دوست به جای شما من انجام بهترین من به این با طنز خوب است. او در تلاش برای ایجاد یک بیانیه گسترده در مورد شما به عنوان یک فرد. آنها ممکن است فقط بهتر است در حیاط خلوت (من مطمئن هستم که حیاط خود را بسیار خوب است).

در حال حاضر چگونه است رابطه خود را با تاد به طور کلی ؟ او نوع به شما ؟ احترام? اگر او پس لطفا همین حالا این به یک چیز بزرگ. اگر شما ناراحت هستند به دلیل این است که همراه با یک بزرگتر ، بین شما و تاد و سپس تمرکز بر کهو نمی گسترش خلیج فارس توسط زیاده به یک مهمانی در محل. نوجوانان به طور کلی نیست که در معرض ابتلا به فکر “من باید او متوجه او نیست من واقعی مادر با داشتن یک حزب در خانه دوست.” اما اگر او نمی کند, درمان شما و شما احساس می کنید به طور کلی یخ زده-از او که چیزی برای پردازش و کار با کمک پدر خود را.

رفتن (در نهایت!) به حزب. آوردن تراشه. مجله کمی در مورد احساسات خود را پس از. بچه سوء استفاده و شده است از طریق بسیاری از رد. او را به نفع شک.

یادگیری از لگو استاد چگونه به سطح خانواده خود را می سازد

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من احساس می کنم مثل قلب من شکسته است. پسر من 19 است و تا به حال نه یک دختر است.
من از او پرسیدم چرا امروز و او گفت: آن دلیل است که او زشت است. من نمی توانستم باور کنم که او فکر می کند که. او یک مدل اما او به هیچ وجه حتی نزدیک به زشت است.
در حال حاضر او با این نسخهها کار و انشعابات بقیه وقت خود را بین من و او پدر خانه است.

حتی بدون قرنطینه او نمی رفتن برای دیدار با مردم پس البته او را نمی خواهید برای پیدا کردن دوست دختر. پرسیدم اگر او همجنسگرا بود و او گفت: نه او فقط بیش از حد زشت به دیدار با دختران. من به او گفتم بارها و بارها او نیست زشت اما او فکر می کند آن را فقط “مادر” صحبت کردن. چه می توانم به او اعتماد به نفس? وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟

— پسر من است و نه زشت

عزیز MSINU,

عزیز. خوب به طور کلی نپرسید کسی چرا نمی دارند ، حتی پسر خود را. بسیاری از 19-ساله هرگز مرتکب رابطه عاشقانه. این یک سرزده سوال و هیچ وجود دارد “خوب” ، و کاملا پیروی نمی کنند تا با “آیا شما گی هستید؟”

من می دانم که او با شما زندگی می کند اما او یک فرد بالغ و اگر او نمی خواهید به بیرون رفتن و دیدار با مردم او را نمی خواهید به بیرون رفتن و دیدار با مردم. بیشتر من می خواهم انجام دهید این است که از او بخواهید اگر او فکر درمان, چرا که او برای تلفن های موبایل کمی افسرده, اما شما کاملا نمی خواهد “رفع” وضعیت خود را با گفتن او را زشت نیست. من مطمئن هستم که او زشت نیست! من می دانم که شما او را دوست دارم من می دانم که شما می خواهید او را به شما نیاز به یک گام به عقب و به او اجازه دهید زندگی می کنند زندگی خود را.

من در غیر این صورت مادر فوق العاده bugged برادر من برای سال ها در مورد داشتن یک دختر و همچنین بازی بیش از حد بسیاری از جهنمی بازی های ویدئویی به جای بیرون رفتن و ملاقات با دختران و سپس او ملاقات دوست داشتنی زن جوان بازی بازی های ویدئویی آنلاین و در حال حاضر آنها ازدواج کرده و یک گربه. زمان تغییر کرده! دوست دختر خود را بر روی گوشی های در حال حاضر. همچنین دوست پسر در مورد او است و فقط نمی خواهم به شرکت در پاسخ دادن به یک سری از طاقت فرسا پس از پرسش است.

نگه داشتن یک چشم را برای سایر نشانه های افسردگی و اجازه lad بود. شما یک خرس مادر و آن را هرگز آسان برای غلبه بر من, کودک زشت نیست اما من را که شما نیاز دارید را امتحان کنید.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

پسر من 6 است. در میان چیزهای دیگر او را دوست دارد پریا, تک شاخ, داستان در مورد دختران و رنگ صورتی. خوب برای او مناسب است ؟ پسر من و دختر من باید هر دو آورده شده است می دانم که همه چیز برای همه. تنها مشکل این است که بچه های دیگر نمی آورده شده است که در راه است. شب دیگر پسر من نمی توانستم بخوابم چرا که او واقعا می خواهد برای خواندن یک اسب شاخدار کتاب در مدرسه اما نمی خواهید دوستان خود را به او بخندند. سوال من این است که من باید در حفظ و درخواست خود را معلم به گام و سعی کنید برای آموزش به این کودکان و نوجوانان که جنسیت خود را ندارد به تعیین آنچه شما می خواهم ؟ یا من فقط تنظیم پسر من تا اذیت می شود و باعث می شود او را به طور خاص? وقتی که می آید به مسائل مثل این معلم هر گونه نوسان و یا آنها همیشه مبارزه با یک نبرد از دست دادن در برابر والدین, تاثیر?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>