عزیز مراقبت و تغذیه: چگونه می توانم من 4 کلاس به بحث به طور جدی با من در مورد رابطه جنسی ؟


A mom having a serious talk with her young son.

تصویر عکس تخته سنگ. عکس Jupiterimages/Photolibrary/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 10 سال است که در 4 درجه. من احساس به عنوان اینکه او در سن که در آن آن را مناسب برای شروع به معرفی بیشتر موضوعات و یا حداقل سیگنالینگ باز بودن ما به عنوان پدر و مادر به سوالات خود را در مورد این موضوعات. من فکر کردن در مورد هر چیزی از بلوغ در جنس و مواد به فشار همسالان نژاد و خشونت است.

مشکل این است که در حالی که ما باید یک رابطه بزرگ این پسر من به طور کامل بسته می شود تا زمانی که یا شوهر یا من سعی می کنم برای شروع گفتگو در مورد این موضوع است. برای مثال او به ما گفت که به تازگی بدنسازی معلمان در مدرسه به بچه ها این “بلوغ صحبت کنید.” زمانی که من به آرامی درخواست پیگیری سوال (“چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟” یا “بچه ها در اتوبوس صحبت کردن در مورد؟”), او ناراحت کننده صدف و تغییر موضوع است. شب گذشته ما به تماشای بچه ها’ تلویزیون نشان می دهد که لمس در موضوع تبعیض نژادی. من معمولی سعی در استفاده از آن به عنوان یک سکوی پرشی برای شروع یک گفتگو و او خاموش شد. او پیشرفته است و خواننده حریص و من می دانم که او را در خواندن کتاب است که شامل تم های مربوط به جنسیت و نژاد و یا خشونت, اما زمانی که من از او بخواهید اگر او تا به سوالات و یا در مورد آنچه که او می آموزد و طول می کشد به دور از آنچه که او می خواند و او را علاقه مند به بحث در مورد آن.

من را شروع کرده اند با توسل به گفت: “هر زمان که شما یک سوال و یا می خواهم به بحث در مورد چیزی لطفا بیا صحبت کردن با پدر یا من.” من و بعد فورا رفت واز به نقطه ای که من حتی “رشوه” او با خودداری از چیزی که او می خواهد (مانند یک دسر و یا صفحه نمایش-زمان) تا زمانی که او به من می گوید می گویند یک چیزی دوستان خود را می گویند در مورد جنس و یا یک سوال او در مورد آن!

این موضوع به ویژه مهم است برای من به عنوان من می خواهم او را به رشد در یک رابطه مثبت خانواده و به درک معنای رضایت (که نه راه من مطرح شد). به عنوان او مسن تر من تصور می کنم که او می تواند در معرض بیشتر (به احتمال زیاد مغرضانه یا نادرست) اطلاعات را از همسالان. من نمی خواهم به دور او بودن بیش از حد بازور اما من نگران هستم که اگر او باز نمی ما نمی باید از این فرصت برای اصلاح اطلاعات غلط و یا آموزش او.

او نیست به خصوص درونگرا, بنابراین من نمی توانم بگویم که آیا او واقعا نمی سوالی دارید و یا اگر او واقعا فقط نمی خواهند به بحث در مورد آن (من فکر می کنم این یک بیت از هر دو). من حدس می زنم من می خواهم بدانم در چه راه هایی ما باید همچنان به تلاش این مکالمات به عنوان او مسن تر. آیا شما هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه به او را وادار به باز کردن ؟

— باز کردن قلب خود را به من!

عزیز OYHTM,

من مطمئن هستم که شما این را می دانم اما شما نیاز به پشت راه راه کردن. به “رشوه دادن” است و در واقع رشوه دادن به آن در واقع مجازات او. که نمی کنند. همه پردازش اطلاعات را در زمان خود و در راه خود را, و آن را برای تلفن های موبایل مانند او یک خواننده و آرام و متفکر. او خرید کتاب های خوب در مورد چیزهایی که شما پس از جان گذشته برای صحبت کردن با او در مورد.

او می داند که شما وجود دارد اگر او تا به سوالات (اوه پسر او تا به حال!), و او تنها 10. من فکر می کنم شما در حال تلاش برای شدت فشار پاکت نامه در بسیاری از این مسائل. من احساس ضعف فقط خواندن, خود, ایمیل, a 10-year-old boy نباید احساس مانند پدر و مادر خود را از لحاظ احساسی به او وابسته به مکالمات شما آرزو می کنم شما می خواهم تا به حال زمانی که شما در حال رشد بودند.

شما می توانید یک رابطه مثبت خانگی بدون نیاز او به بحث در مورد آن. شغل شما این است برای نمایش روزانه خود را از طریق اقدامات و سخنان ارزش شما گرامی. اجازه دهید پسر جوان بود. شاید او به شما آمده است شاید او را از آن کار خود را. بسیاری از والدین که کودکان و نوجوانان انجام بهترین خود را صحبت کردن در زمانی که آنها لازم نیست به تماس با چشم در این فرآیند است. او همچنین ممکن است راحت تر از آمدن به پدر خود را با بسیاری از این, تا مطمئن شوید که شوهر خود را نیز سیگنالینگ خود را در دسترس بودن (اما نه ناامیدی!) به تالار گفتگو.

فقط یک نفس است, در حال حاضر.

عزیز مراقبت و تغذیه

من مطمئن هستم که چه باید بکنید. حدود یک سال پیش من از دست رفته من بارداری در هفته 23. آن ویرانگر برای هر دو من و شوهرم. اما در حال حاضر ما در یک نقطه که در آن ما می خواهم برای شروع به تلاش دوباره. ما هر دو هنوز هم می خواهید به کودکان است. اما من برخی از مسائل مربوط به ناباروری و آخرین بار آن را در زمان کمی بیش از 2 سال برای باردار شدن است. و در حال حاضر من فقط نمی تواند به نظر می رسد به خودم را به صحبت با دکتر خود در این مورد. من احساس خجالت و حتی به اعتراف است که من می خواهم برای باردار شدن دوباره زمانی که آن کار نمی کند اولین بار. ما تمام آزمایش ژنتیکی موجود به مطمئن شوید که ما نمی حامل یک ژن معیوب و همه چیز در آمد های منفی آن را فقط یک اتفاق است.

اما چه کار باید بکنم فقط صبر کنید و امیدواریم که طبیعت را در آن دوره من و در نهایت دوباره باردار یا باید من آن را خورد و به دنبال کمک کند ؟ و هر کس دیگری احساس خجالت صحبت کردن در مورد ناباروری? و یا آن را به سادگی تشدید ما از دست دادن ؟

— چگونه به حرکت به جلو ؟

عزیز HTMF,

من خیلی متاسفم برای از دست دادن خود را. 23 هفته است دردناک به از دست دادن زمان بسیار می خواستم بارداری وجود دارد واقعا خوب هستند. توصیه می کنم خواندن الیزابت McCracken یک کپی دقیق از یک ساخته و پرداخته تخیل من است که بسیار غمگین و فوق العاده مفهومی به حساب یک تجربه مشابه و خواهد شد حداقل شما را کمتر احساس تنهایی.

آن را بسیار کمی خوب به مردم بگویید که دچار ناباروری یا وحشتناک پس از زایمان بچه مرده “آیا احساس خجالت! احساس نمی مانند این است که تقصیر شما!”, چرا که احساسات خود را در حال احساسات خود را و تلاش برای جایگزین کردن آنها با سازنده تر احساسات است و فقط رفتن را به شما احساس می کنید مانند شما “عدم” چیزی دیگری.

به دکتر خود صحبت کنید و در نظر گرفتن درخواست برای ارجاع به غدد تولید مثل اگر “طبیعت در نظر گرفتن آن دوره” حرکت نمی کند. کشف گزینه های خود را. به دنبال حمایت از یکی از بسیاری از گروه های آنلاین و تابلوهای پیام از مردم که از طریق آنچه که شما را از طریق بوده است (ق r/ناباروری subreddit بسیار خوب). صادقانه با شریک زندگی خود را. نوع به خودتان.

· اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من 15 ساله پسر است و او مسئول تمام عمر: او همیشه مشق شب خود را انجام داده و در زمان به ندرت از دست می دهد همه چیز می کند و کارهای خود را بدون خواسته بودن. اما او از پرانتز خارج حدود 7 ماه پیش است و در حال حاضر در چهارم نگهدارنده!

تا آنجا که من دیده ام او را با استفاده از صورت خود را, اما او در بازگشت از مدرسه به خانه دو بار برگزاری شکسته نگهدارنده و پس از این ادعا به آن را از دست داد. ما به او داده اند مجازات زمانی که او از دست می دهد و آنها را ستایش زمانی که او نیست در حالی که کمی, اما ما نیاز به یک راه حل بهتر است. ما نمی تواند نگه دارید برای پرداخت جدید نگهدارنده علاوه بر داشتن او به یک هفته با هیچ نگهدارنده در حالی که آن را ساخته شده است. باید چه کار کنیم ؟

— حفظ خود نگهدارنده بچه!

عزیز RYRK,

او 15. من می دانم که آن را احساس می کند مانند شما در حال تنظیم یک پشته از پول در آتش (همه که orthodontia از پایین کشیدن!), اما در این نقطه من صادقانه نمی دانم آنچه شما می توانید انجام دهید که شما انجام می دهند. او را به نشستن پایین بنویسید چقدر پول شما صرف در دهان خود را تا به امروز به او بگویید که شما مایل به دریافت او دقیقا یک (1) بیشتر نگهدارنده و پس از آن او را در خود دارد. زمانی که او یک فرد بزرگسال او می توانید تصمیم بگیرید اگر او می خواهد به سرمایه گذاری در دندان های خود را یا نه.

او تا به حال مقدار زیادی از کار دندانپزشکی در حال حاضر, بنابراین من شک دارم که او از نظر پزشکی قابل توجهی نیش مسائل و یا دیگر مشکلات عمده (با تمام معنی خود را دندانپزشک سخنرانی او را اگر شما در حال تلاش است که). اگر او از دست می دهد و یا برخی از لوازم آرایشی و مزایای خود را از پرانتز است که انتخاب خود را. پدر و مادر من بودند هرگز قادر به پرداخت هزینه پرانتز برای ما و برای بسیاری از افراد در جهان پرانتز یک کالای لوکس. شما او را لعنت پرانتز بنابراین شما باید به من اجازه پرتاب کردن دست خود را و اجازه دهید او را به مقابله با عواقب ناشی از از دست دادن خود نگهدارنده دوباره.

چقدر پدر و مادر اضطراب بیش از حد است ؟

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

شوهر من با این نسخهها کار در یک شرکت با دفاتر در سراسر کشور و بالا-up ، شرکت خود را حرکت در اطراف او تا دو بار در سال! او اصرار دارد همه ما می آیند و با او در هر حرکت (که من در برابر پس او با بچه های ما و نمی شود آن را خوب به او به تنهایی زندگی می کنند در جایی دیگر برای امتداد طولانی از زمان). اما قدیمی ترین بچه 7 گریدر شده است به 12 مدارس مختلف از مهد کودک و من 1st, گریدر, که در سوم مدرسه پس از مهد کودک بوده است به طوری که تحت تاثیر حرکت می کند که او به سختی می تواند به عنوان خوانده شده! 4 گریدر انجام نمی دهد خیلی خوبی هم: او هنوز هم نمی تواند جزئیات بسیار خوبی به خاطر ضعف در اوایل ابتدایی پایه و تسلط جدول ضرب نشده است. آنها همچنین به ندرت بهترین دوستان شما و یا حتی دوستی به خاطر همه حرکت می کند.

ما هنوز یک کودک نو پا, و ما در حال برنامه ریزی در یکی دیگر از کودک هنگامی که کودک در کودکستان یا کلاس اول, اما چه می توانم انجام دهم برای خنثی کردن اثر از همه از این حرکت در آموزش و پرورش فرزندان و اجتماعی زندگی ؟

— Movin’ حق همراه

عزیز عمرا,

من می خواهم به طور کامل چشم پوشی اخبار چرخه و درمان این مانند من می خواهم اگر شما به آن فرستاده شده در سال گذشته: این کاملا مسخره است. شما می توانید انجام این کار. آن است که با داشتن یک تاثیر وحشتناک در کودکان خود را. ازدواج یک شراکت. خانواده های نظامی حرکت نمی کند با این نوع فرکانس و همچنین دریافت به مراتب بیشتر حمایت عملی با متعاقب آن انتقال در حالی که شما با داشتن همه چیز را در پرواز است.

شما نیاز به نشستن شوهر خود را پایین و به او بگویید که چه شما فقط به من گفت که شما نیاز به یک خانه دائمی برای خانواده خود را. او ممکن است مجبور به تغییر شغل او ممکن است به بخشی وقت, پدر, اما او نمی تواند قرار داده و این بار بر شما و فرزندان خود را به دنباله پس از او مانند اردک. آخرین چیزی که من می خواهم به هر کسی به لرزش تا خود را از وضعیت اشتغال در حال حاضر, اما شما می توانید می گویند: “هی ما به سادگی قادر به نگه داشتن این. ما انجام داده ایم تمام حرکت ما می توانید انجام دهید.
کجا ما از اینجا بروم؟”

این ممکن است سرگرم کننده مکالمه, اما از آن است (چک watch) دیر شده است.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من تنها یک کودک به مادر است که تشخیص داده شده است با یک بیماری ترمینال. همسر من و من می خواهم برای قرار دادن در برخی از نوع خارج از خانه مراقبت, اما ما می توانیم آن را ندارند. بیشتر ما می توانید مدیریت در-خانه بهداشت در اصل خانقاه است که تحت پوشش خود را بیمه. ما دو بچه ها در سنین 3 و 5 و نگرانی ما در مورد تاثیر این تجربه را بر روی آنها. می شود آنها دچار آسیب های روانی و یا وحشت زده با دیدن پایان زندگی است ؟ آن را قرار داده و استرس بیش از حد در خانواده به طور کلی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>