عزیز مراقبت و تغذیه: چگونه می توانم دختر خوانده من برای تماس با من مامان ؟


A mom holds a smiling girl

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گیزلن & Marie David de اتلاف/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من شوهرم را ملاقات کرد زمانی که من خوانده شد و 3 سال; ما ازدواج زمانی که او بود 6 و او در حال حاضر 9. او در خانه ما اغلب اما نه کاملا به عنوان به عنوان در ، همه به خوبی همکاری پدر و مادر و ما یک رابطه خوب است. من او را دوست دارم به مرگ او مرا دوست دارد.

تنها مشکل این است که او را به نام من با نام من پس از من و پدر او شروع به آشنایی و در حال حاضر که ما در حال ازدواج او هنوز هم آن را ندارد. من می دانم که او فقط استفاده می شود برای تماس با من با نام من, اما من احساس تضاد به دلیل رشد من هرگز خطاب من پدر و مادر و یا هر بزرگسالان خود را با نام خود. من 23 و من هنوز نمی تماس با او برای اولین بار نام.

همچنین هنگامی که شوهر من و من شروع به داشتن بچه ها من نمی خواهم او را به احساس می کنم مثل یک بچه; من می خواهم به می دانم که من او را فقط تا آنجا که من به بچه های خود من و من او را دوست دارم فقط همین. من احساس عجیب و غریب اگر من سه بچه و یک تماس با من با نام من. من اشتباه است ؟

—جست و خیز یک گام

عزیز SaS

من فکر می کنم نیت شما بسیار شیرین هستند اما شما در حال ساخت یک مشکل از هیچ چیز. این ممکن است مورد که فقط به عنوان شما را در 23 نمی تواند تصور کنید که در حال حاضر تماس مادر خود را با نام خود خوانده در 9 نمی توانید تصور کنید که در حال حاضر تماس با شما ،

این اقدام از یک خانواده دوست داشتنی است که به مراتب مهم تر از عناوین مورد استفاده توسط خانواده اعضای.

همانطور که شما اشاره خودتان آن را غیر مادی! شما او را فقط به عنوان آنجا که می خواهد به خود و آینده فرزندان; به نام او که تماس شما بدون تحمل در آن است. کلید برای اطمینان از او احساس نمی کند و صرفا یک فرزند خوانده است در چگونه شما درمان خود را نه در آنچه که او با شما تماس.

شما ذکر نشده یکی از مهم ترین ملاحظات در اینجا. او در حال حاضر یک فرد او تماس مادر در زندگی او است. مطلقا در زندگی هر کس برای بیش از یک مادر اما شما نمی خواهید به صدمه زدن به خود و شوهر و همسر سابق احساسات خود را با او به اشتراک گذاری این عنوان با شما.

من فکر نمی کنم شما باید یک مشکل واقعا. این یکی از آن “عمل کار برآید به سخندانی” موقعیت: این اقدام از یک خانواده دوست داشتنی است که به مراتب مهم تر از عناوین مورد استفاده توسط اعضای خانواده است.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

دختر من تقریبا 8 سال. باهوش, بسیار, فعال, خوش مشرب همدلانه و بیشتر احساسی levelheaded. پدر من و به اشتراک گذاری بازداشت و آن را به طور کلی خوب است. ما بسیار خوش شانس به او و من اغلب به او بگویید ،

سال گذشته او رو گاز گرفته توسط سگ, ترک کوچک اما قابل توجه زخم زیر چشم. ما در حال درمان آن روزانه با روغن آن را به آرامی محو و هنگامی که او را در خانه لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی است و قطعا یک گزینه من در حال حاضر به عنوان اگر او تا به حال می پرسد برای آن است.

او نیست با این حال ، او هرگز مراقبت زیادی برای لباس کمتر از کلیشه برای یک دختر. او دوست دارد پانسمان گاهی با “فانتزی” جواهر و عطر و آرایش. من نه روزمره آرایش-پوشنده اما من هیچ آسیبی در آن است.

دو روز پیش در حالی که قرار دادن نفت در اسکار طبق معمول او به من گفت که آن را هنوز هم کمرنگ شده و به همین دلیل او گاهی اوقات می پوشد آرایش. من نمی دانم که چگونه و یا اگر من باید واکنش نشان می دهند. غریزه من به من می گوید که او بیش از حد جوان به نگرانی در مورد ، از سوی دیگر من نمی خواهم افتاد اگر آن را گاه به گاه چیزی—من فکر نمی کنم او را بیش از حد ناراحت. من باید نگران باشد ؟

—اسکار موضوع

عزیز سی

خود بچه های فقیر. شما نمی گویند که آیا این psychically حادثه و همچنین از نظر جسمی زخم, اما من امیدوارم که آن نبود.

دختر خود را به اندازه کافی جوان است که بالغ صورت ممکن است کاملا متفاوت از او جاری است هر چند البته اکثر زخم های معطل در برخی از مد برای همیشه لطفا برای. بدیهی است که لوازم آرایشی و بهداشتی تغییر باید انتخاب خود را زمانی که او یک فرد بزرگسال. من به غریزه خود است که او را شاید بیش از حد جوان به نگرانی در مورد این در حال حاضر. من فکر نمی کنم شما نیاز به می گویند که به صراحت اما کلمات خود را می توانید ارتباط برقرار کنید این همه همان.

هنگامی که او را به بازی لباس تا بازی شما می توانید به صحبت با او در مورد چگونه آن را سرگرم کننده را می توان به پوشیدن چیزی است که باعث می شود شما احساس خاص و فانتزی فقط به خاطر اینکه شما می خواهید به. هنگامی که او را به انجام آرایش خود را, شما می توانید بحث در مورد چگونه شما گاهی اوقات دوست دارم کمی رنگ بر روی صورت خود, فقط به دلیل آن باعث می شود شما احساس بزرگ و یا بحث در مورد عطر مورد علاقه زیرا شما به ارمغان می آورد لذت. من فکر می کنم این درست است و مهم; مد و نظافت هستند که بسیار مورد رضایت شما به عنوان آنها در مورد ارائه برخی چهره به جهان است.

اگر دختر خود را می گوید او گاهی اوقات می پوشد آرایش برای پوشش زخم من فکر می کنم شما می توانید اذعان کرد که ضربه. من ممکن است شروع با این مهم زمینه (“شما بسیار زیبا فقط به عنوان شما هستند!”) و سپس اضافه کردن “شما باید انجام دهید و آنچه باعث می شود شما احساس زیبا!” من فکر می کنم شما می توانید همچنین اشاره می کنند که او نیازی به پنهان کردن و بحث در مورد آرایش به ارمغان می آورد که از او چشم یا روشن لبخند او به جای پنهان که او است.

او ممکن است نه خرید آن. او ممکن است هنوز هم می خواهید به پوشش است. اما من فکر می کنم او آن را بشنوند و یاد بگیرند که او را دوست داشتنی اسکار یا نه اسکار.

• اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در حال عجیب و غریب پدر و مادر 2 سال و همه ما فقط نقل مکان به یک محله جدید. به تازگی ما به سوال “که کمی کدو تنبل مامان ؟” از یک حرف رهگذر. این هرگز اتفاق افتاده است ما در محله های قدیمی که در آن مردم نبودند و اغلب در خارج از خانه هم ما در آنجا زندگی می کردند قبل از همسرم باردار بود به طوری همسایگان ما شاهد دوران بارداری و نوزاد آمدن به خانه.

تمام hangouts و تاریخ بازی ما بوده اند با افرادی که شناخته شده ام ما از قبل از کودک در اطراف و یا با دیگر عجیب و غریب خانواده. ما زندگی می کردند یک queerly پناه زندگی که در آن ما واقعا هرگز تا به حال به پاسخ و یا توضیح دهید که خانواده ما.

به ما همسایه به من گفت: “ما هر دو کدو تنبل مامان.” او هنوز هم به نظر می رسید اشتباه گرفته شود اما در نهایت این تعامل به پایان رسید خوب است. من هستم اما سمت چپ احساس نسبتا گیجی به محوری به یک جهان که در آن مردم در حال دیدن خانواده ما و تعجب در مورد ما. من هم احساس نوعی مسئول این دوستانه زن و سردرگمی است. پس چقدر توضیح باید انجام بدم و در چه سرعت?

من درک می کنم که ما در یک فوق العاده عجیب و غریب بخشی از شهر و نه هر کس حق دارد آشنا با هو داخلی بدون مو, کیرخوری, مثل ما. ما انتظار داریم که بسیاری از مکالمات ما با مردم بود در خم شدن به پیاده رو فاصله برای مدت زمان بیماری همه گیر. چه نوع اسکریپت می توانید استفاده کنید من برای جلوگیری از سردرگمی و stammering?

—دو بچه

عزیز TM

به عنوان عجیب و غریب پدر و مادر خودم را در درک چگونه عمل ساده بودن در جهان با بچه های خود را ممکن است نیاز به بی وقفه در حال آمدن به غریبه کامل است.

پاسخ به این پرسش که “چه کسی است ؟” این است که کاملا ساده است! “ما هر دو مادر!” و یا “او دو بچه!” و یا “ما هر دو مادر خود را!” و یا “دو بچه در خانواده ما!” بسیار روشن است. شما صدا مانند شما درک بسیار مورد همسایگان خود’ آشنایی با عجیب و غریب خانواده است که سخاوتمندانه و همچنین احتمالا عاقلانه اگر شما امید به زندگی که در آن شما برای سال آمده است.

من فکر نمی کنم شما نیاز به احساس بد و یا مسئول گیج کننده همسایگان خود! فقط به خاطر پاسخگویی صادقانه و به طور مستقیم و من حدس می زنم, در بالای ریه های خود را از فاصله 6 فوت. آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب و یا احتمالا تهاجمی به این نوع مکالمه در حالی که فریاد در نزدیکی-غریبه اما چیزی که شما نمی تواند کمک کند در حال حاضر. حفظ قدم زدن در اطراف محله و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از همه چهره های است که شما هر دو ،

عزیز مراقبت و تغذیه

من طلاق مادر به 10 سال پیر پسر. با توجه به شاهد سوء استفاده از من را از پدر خود همراه با غفلت خود را با پدر و پسر است برخی از مشکلات را با اضطراب است. او می بیند یک درمانگر و به خوبی انجام می دهند.

من یک پرستار هستم, بنابراین من هنوز کار تمام وقت در طول بیماری همه گیر. با او و من صرف هر دقیقه از روز را با هم. و صادقانه او رانندگی من دیوانه. او سگهای من به بازی با او در تمام طول روز. تنها چیزی که او مایل به انجام است که با عمل خود آمار و ارقام. من باید آنها را در صداهای مختلف و عمل هر آنچه که داستان او آمده تا با.

این ذهن numbingly خسته کننده و سخت در گلو من به این چیزها صحبت برای ساعت در یک زمان. او هرگز لاستیک از این بازی نخواهد کرد هر چیز دیگری و اگر من حاضر و یا استراحت او سگهای من بی وقفه تا زمانی که ما دوباره می توانید بازی. او می گوید هیچ به هر پیشنهاد و گریه می کند مثل او باشم اگر من حاضر بیش از حد. من در پایان از طناب با این شروع کرده اند و هراس روز من خاموش. این احساس خیلی babyish برای 10 سال به این ترتیب عمل می کنند مانند ما واگردانی به سال های پیش دبستانی. چه کار کنم ؟

—عمل شکل خستگی

عزیز عمل شکل خستگی

قلب من می رود به هر کسی که تک فرزند در حال حاضر. به عنوان یک پرستار شما تحت یک فشار خاص—مشغول کار و مذاکره والدین تنها و بدون حمایت معمول سیستم مدرسه. این کار سختی است و من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن چند ساعت در هفته است که فقط برای شما.

من فکر می کنم این ممکن است پسر شما است به الگوهای کمی در این مواقع استرس و او را یک بچه که (طبعا) دچار اضطراب است. من تعجب می کنم اگر آن را مفید به یاد داشته باشید که او 10 و وجود چند سال از بازی کردن با او مانند این چپ و این که آن را طاقت فرسا و خسته کننده و شاید شما نیاز به آن را خاموش قفسه سینه خود را با شکایت به من در این نامه است.

من فکر نمی کنم این است که متاسفانه یک babyish رفتار برای 10 سال نه من فکر می کنم شما باید به ضرب و شتم خود را در مورد احساس بی حوصله با خود را بازی کند. برخی از بزرگسالان هستند منحرف کودکان و نوجوانان بازی های, و برخی از آنها نیست. این فقط یک لحظه دشوار که در آن شما نیاز به نشان می دهد و خود را بچه همبازی هر چند شما ممکن است به طور معمول نیست. شما می توانید سعی کنید هر چند علاقه به او را در جایگزین حواس او را پرت—بحث در مورد آنها و دریافت او را هیجان زده در مورد آنها را در پیشبرد به جای در حال حاضر.

اگر او لذت می برد بازی تخیلی, شاید شما می توانید او را به یک دوربین و یا یک قرص با یک دوربین و اجازه دهید او را به آزمایش با ساخت فیلم و یا TikToks یا Instagram ویدئوها با چهره های عمل. شاید او می توانست FaceTime تاریخ بازی با یک دوست و یا پسر عموی خود که نیز درگیر این نوع از بازی ها. شاید شما می توانید سعی کنید کتاب های صوتی و یا حتی تماشای فیلم است که او را منحرف و به شما فرصت می دهد به ساحل کمی زمانی که شما بر مادر وظیفه. شاید او به شما علاقه مند در هنر لوازم بنابراین او می تواند عکسهایی از اسباب بازی های مورد علاقه و یا شاید او را منحرف شود توسط یک بازی ویدیویی و یا برخی دیگر از انفرادی فعالیت است. اگر او به اندازه کافی قدیمی است که شما می توانید برخی از محدودیت: “ما می توانید این بازی را برای 30 دقیقه. سپس مادر نیاز به رفتن در اتاق دیگر و برابر لباس های شسته شده.”

شما لازم نیست ذکر است آنچه در مراقبت از کودک خود ترتیب است که هنگامی که شما در محل کار هستید. من تعجب می کنم اگر آن را امکان پذیر خواهد بود به گسترش است که به پوشش برخی از ساعت هنگامی که شما به طوری که شما می توانید برخی از زمان به واقعا فقط باید خودتان را به جای مادر. حتی یک زن و شوهر از ساعت خرابی می تواند یک تفاوت بزرگ و شما ممکن است پیدا کنید که به شما می دهد انرژی به بازی اکشن و ارقام.

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم (همان-sex زن و شوهر) از طریق رفت و دو سال از تلاش برای باردار شدن است. ما زخم با داشتن دو فرزند از طریق جنین تصویب. چگونه ما باید در نهایت بحث به فرزندان ما در این مورد ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>