عزیز مراقبت و تغذیه: چگونه ما را متوقف کودک نو پا ما را از لعن زمانی که پدر و قطعا آن را گفت ،


Three-year-old boy with arms crossed dropping f-bombs left and right.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

روز دیگر شوهر من انجام شد معلم در حالی که ما 3 سال و من در حیاط بازی. شوهر من خودش صدمه تصادف و سوگند با صدای بلند در مقابل پسر ما. در حال حاضر پسر ما را نگه می دارد گفت: “f*ing sh*t.” ما سعی کرده ایم گفتن او ما را بگو بد کلماتی مانند آنچه پدر گفت: اما آن کار نمی کند. پس ما فقط متوقف واکنش به این امید که آن را متوقف کند. که کار نمی کند. در حال حاضر او را رها F-بمب به طور مداوم. روز دیگر من در دانیل ببر برای او و او گفت: “من نمی خواهم به تماشای آن f*ing sh*t.” به من کمک کن!

—احمقانه-دهان مشکل

عزیز PMP

من پاسخ این سوال در طول روز سه شنبه تصویری زنده, اما من قصد دارم برای گسترش آن را در اینجا برای مخاطبان بزرگتر.

من سهم خود را پسر از نظر دانیل ببرکه یک رسوایی به حافظه فرد راجرز اما که واقعا وابسته به سوال شما.

این اتفاق می افتد به هر کس دیر یا زود. پسر خود را برکت خود قلب در سمت راست در برنامه. در حال حاضر به نفع دیگر خوانندگان در اینجا من کاپیتان ادراک پیشنهاد: شما باید برای رفتن مستقیم به واکنش نیست. آیا عبور نمی کند جمع آوری مبلغ 200 دلار به عنوان هر چند او گفت: “من مانند اتومبیل های مسابقه” و سپس نگه داشتن خط.

متاسفانه و بسیار منطقی شما اولین واکنش نشان داد که بسیاری از افراد هنگامی که خود بچه طوطی بسیار بالغ زبان: “شما نمی توانید می گویند که چیزی که پدر شما کاملا درست گفت: آنچه که شیفتگی خود را با من ممنوع گنجه و راز ؟

بنابراین در حال حاضر شما باید دو گزینه: عواقب و یا نادیده گرفتن. آن را کاملا برای رفتن به دیگر برای هر کدام از این گزینه ها به کار از اگر شما تا به حال آن را نادیده گرفته است از همان ابتدا به دلیل 3 ساله در حال توجه کمی به دنبال ماشین آلات و اغلب نه به خصوص جایزه توجه مثبت بیش از منفی توجه و همچنین اگر شما برای نادیده گرفتن, او می داند که شما در حال بلوف میزند. خوشبختانه 3 ساله لازم نیست طولانی ترین خاطرات بنابراین اگر شما در حال سازگار و صبر کنید او را و هرگز تا آنجا که اجازه دهید گوشه دهان خود را حرکت یا کشش ناگهانی او را در نهایت اجازه دهید آن را برو.

از نظر پیامدهای شما فقط می توانید خاموش کردن تلویزیون و یا نگاهی به دور و می گویند “ما نمی گویند این کلمات.”

در هر صورت, آن مدتی طول خواهد کشید. در ضمن شروع به ترکیب جعلی سوگند برای آن لحظات که در آن شما کاملا باید قسم و عمل تا زمانی که آن را احساس طبیعی می گویند “اوه سس گوجه فرنگی! من کاهش یافته است سندان در پای من!” من نعمت به شما.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

برای دومین بار در یک سال یا پس از من گرفتار پسر و برادرزاده در یک اخلال موقعیت. اولین بار این اتفاق افتاد و آنها هر دو 5. آنها در حال حاضر 6. اولین بار که آنها پنهان شده بودند در کنار تخت با پسر من خم شد در حالی که برادرزاده من اقدام به قرار دادن آلت تناسلی خود را در پسر من است لب به لب. در آن زمان همه ما در زندگی در همان خانه. آنها هر دو به صحبت sternly و منظم.

سریع به جلو 14 ماه و برادرزاده من و پدر خود بودند بیش بازدید. برادرزاده من است که اغلب سمت چپ یک شبه در مراقبت از مادر بزرگ خود را. آنها قرار بود در رختخواب و به خواب رفتن است. اومدم بیرون از اتاق من و آنها لمس کردن آلت تناسلی خود را به هر یک از دیگر. نیازی به گفتن نیست, من خشمگین بود با هر دو آنها است. پسر من تا به برخی از رفتار سوال برانگیز. امروز من در اشک تمام روز و به سختی قادر به تابع.

سوال من این است چه باید بکنم ؟ من باید برخی از نوع از خانواده و مشاوره فردی برای پسر من و من یا من باید گچ آن را به بچه ها کنجکاو بودن?

—از دست رفته در تگزاس

عزیز روشن

این است که “دکتر” یا کنجکاوی. این بسیار بد است. من خواهد بود بسیار شگفت زده اگر برادرزاده خود (و یا به طور بالقوه پسر خود) نداشته است تماس نامناسب با یک کودک یا یک فرد بزرگسال. این است که بالاتر از من paygrade اما من خوشحالم که شما به من نوشت.

آیا نمی شود خشمگین با پسر خود. نه مجازات او. او نمی تواند به تنهایی با برادرزاده خود را. من می خواهم به شما بلافاصله به دنبال مشاوره برای او و شما نیاز به تماس خود را برادرزاده پدر و مادر و به آنها بگویید که نگرانی های خود را (این خواهد بود یک چالش برانگیز تماس تلفنی) و به آنها بگویید که برای انجام همین کار را برای او.

شما شاهد دو حادثه. من شک دارم وجود داشته است که آن پسر خود را “مشکوک رفتار” است که مربوط به این. اجازه ندهید که هر کسی ادعا طبیعی “کنجکاوی” و در ادامه رو به جلو به کمک های حرفه ای در یک بار.

من بسیار متاسفم.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من میانسال پسر و دختر در قانون قطع تماس با من به طور کامل از دو سال پیش در یک استادانه نوشته شده ایمیل که مقصر من برای همه چیز بد است که تا کنون اتفاق افتاده است به او و همسرش. پس از آن من نوشته پنج ایمیل به او (در 22 ماه).

یک ماه پیش او با ارسال یک ایمیل به من گفته بود که من ممنوع از تماس با او بیشتر است و او با پلیس تماس بگیرید و من شارژ با آزار و اذیت و اگر من. آنها زندگی می کنند دور از من در یکی دیگر از استان دیده نمی شود هر یک از اعضای خانواده برای حداقل سه سال و من نمی توانید ببینید هر زمینه را برای آزار و اذیت توسط من. به اعتقاد من نامه نوشته شده توسط همسر خود اما با ارسال از طریق ایمیل.

به تازگی خواهر و برادر من و من دیر شوهر خواهر و برادر دریافت ایمیل از حساب ایمیل خود که با اشاره به یک زن نسبی بود که در دروغ پراکنی در مورد آنها ذکر شده و بسیاری از چیزهایی که “این فرد” (ظاهرا من) انجام داده بود اشتباه خود در 18 سال از ازدواج از جمله اینکه علت عدم توانایی خود را به کودکان. همه چیز من تا کنون گفته شده است به خاطر اشاره کرد و پیچ خورده, حق بازگشت به عروسی خود را.

خواهر و برادر من تصمیم خود را به من بگویید در مورد ایمیل تا زمانی که کسی از آن اجازه دهید. من دیده نشده, واقعی, ایمیل, و من نمی خواهم به. برخی از افرادی که ایمیل را پاسخ داد در یک راه عمومی دیگران را نادیده ایمیل (من فکر می کنم).

من را به همراه خود و یا خواسته های خود را بدون تماس با آن است ، اما من فکر نمی کنم او/آنها باید با خواهر و برادر و یا در قوانین با چنین اتهامات. هنگامی که خواهر و برادر من و در قوانین نمی شی به من چه پسر و دختر در قانون گفته اند—آنها نشان می دهد ، من تعجب می کنم اگر پسر من حتی می داند که همسر خود را از نوشتن ایمیل خود را.

من نگران پسرم روان ایمنی و گاهی در مورد خود من. من اعتقاد دارم که همسر خود را بسیار ذهنی ناپایدار است.

—تقصیر من نیست شرم من

عزیز BMDSM,

وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید در اینجا. قطعا وجود دارد یک شانس دختر خود را در نوشتن ایمیل خود را تایید و سپس حذف آنها را از خود ارسال ایمیل; با این حال, اگر پسر می خواستم به صحبت کردن با شما او را.

همه شما واقعا می توانید انجام دهید این است که احترام خود را مایل به تماس با آنها را به عنوان شما در حال حاضر تصمیم به انجام آن) و به اصلاح واقعی واقعی اشتباهی اگر اشخاص ثالث آنها را به توجه شما. شما نمی توانید کنترل کنید که چگونه دیگران پاسخ خواهد داد (به ایمیل های که به نظر می رسد نه به واقع نام شما) و شما نیز باید برای ایجاد صلح خود را با این ایده که با این حال ناراحت کننده شما همچنین می توانید کنترل چگونه پسر خود و همسر خود را در مورد احساس خود را انجام. من نمی دانم که شما و من نمی دانم اگر انتقادات خود را معتبر هستند. “به یاد و ذکر” طبیعی هستند, همه چیز برای انجام در حالی که “چرخاندن” در چشم بیننده است. من فکر می کنم آن را بسیار بعید است که شما باید به نحوی موفق به جلوگیری از آنها را از داشتن فرزند.

این ثبات روانی از بزرگسالان را انتخاب کرده اند که به صحبت می کنند به شما و از شما خواسته به صحبت می کنند به آنها چیزی است که شما می توانید کنترل. شما فقط باید به جلو حرکت کند و زندگی خود را. این وضعیت بسیار ناگوار است.

بهترین سن مناسب منابع خبری برای کودکان و نوجوانان?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک عروسی معضل است. یکی از عزیزترین دوستان ازدواج کرده است در ماه دسامبر به کمتر از مرد بزرگ. من ندیمه و من شک دارم این است که چرا او از من خواست به عروسی خود را در وهله اول. او خود را به دیگری منتقل دولت سه سال پیش و من او را یک یا دو بار در سال, اگر چه ما در تماس باشید به طور منظم.

سوال من این است که او خواسته است من 2 ساله پدر به دختر گل و خودم ساقدوش عروس. نه تنها عروسی بود اما همچنین سه ساعت از خانه من. من او را دوست دارم از صمیم قلب اما من خیلی جای مهمان و ارسال او یک هدیه خوب به جای. افکار ؟

—عروسی گلایه

عزیز WW

اگر او یکی از عزیزترین دوستان خود و شما او ندیمه و او است نه ازدواج با کسی که فکر می کنید به سوء استفاده (“کمتر-از-بزرگ” می تواند هر تعداد از چیزها) من فکر می کنم که شما احتمالا باید با حضور در عروسی خود را. من گمان می کنم شما به معنای گفتن “من خیلی نه مهمان و ارسال او یک هدیه خوب به جای” چرا که در غیر این صورت این واقعیت است که عروسی گران است و سه ساعت دور به نظر می رسد غیر مادی (شما در حال رفتن به سفر سه ساعت به حضور این که آیا شما یک مهمان و یا این که آیا شما در جشن عروسی). در مورد من اشتباه من رفتن به رسیدگی به هر دو سناریو و یک جایزه سناریو.

شما مایل به شرکت به عنوان یک مهمان و ارسال خوب وجود دارد اما نمی توان در حزب عروسی:

این خوب است. شما می توانید می گویند که کودک نو پا خود را بسیار شلوغ است و شما هیجان زده به حضور اما فکر می کنم از آن خواهد شد آسان تر در همه اگر شما به آرامی کاهش این پیشنهاد را به ایستادگی کردن با او و به جای آن کودک خود را تماشا و نشستن در مخاطبان و رقص پای خود را خاموش آن شب. این است به خصوص آسان است اگر آن را به عنوان معمولا یک ساقدوش عروس به معنی فعالیت های اضافی برای یک مدت طولانی باقی بماند و یا به نوعی از لیسانس سفر.

شما نمی خواهید به حضور و ترجیح ارسال خوب در حال حاضر:

شما می توانید انجام دهید که شما مستقل از انسان است. اما من فکر می کنم او خواهد بود (کاملا منطقی) صدمه دیده و آن را به طور دائم خود را تحت تاثیر قرار دوستی. اگر شما او را یک یا دو بار در سال و در تماس مکرر نه حضور در عروسی خواهد ساخت خاص بیانیه ای که شما باید یک زمان سخت در از دوره نقاهت.

دور جایزه: “نه چندان بزرگ” به این معنی است که شما فکر می کنید این مرد است که در واقع سوء استفاده و نه به سادگی کمی خشن و یا در معرض ابتلا به monologuing در مورد قایق خود را و یا چگونه او تنها فرد صالح در کار خود:

من حضور خواهد اما نمی تواند در مراسم عروسی (با استفاده از بهانه های مشخص شده در سناریوی اول). من هم سعی به ارائه هر گونه فرصت را به حمایت از او. این فوق العاده شرایط پیچیده و اگر شما او عزیزترین دوست من نمی خواهد می خواهید به حذف یک منبع عشق و حمایت و منزوی کردن او بیشتر از افراد خارج از خود ارتباط. گوش دادن و انرژی وکیل و همیشه او را خواستار شد.

من خیلی دوست دارم شما را به نوشتن و اجازه دهید من می دانم که این امر در مورد خاص خود را, و من برای شما آرزوی همه بهترین.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من بچه های نوجوان (17 و 15) داشتن واقعی رایگان هفته با هیچ چیز رسمی به انجام قبل از دبیرستان شروع می شود. من و همسرم در حال بحث در مورد اینکه آیا باید وجود داشته باشد هر زمان خواب است. من احساس می کنم مدتی به زودی (شاید در حال حاضر) آنها تقریبا بزرگسالان و باید خود را قبل از خواب انتخاب کند. شوهرم فکر می کند که آنها هنوز هم باید یک خواب 10:30. شما چه افکار و تجارب با bedtimes برای نوجوانان?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی