A woman lies on her back with her hand to her forehead as a child lies on her stomach.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در یک بن بست در مورد اینکه آیا به داشتن فرزند دیگری. ما یک پسر و یک دختر بچه 6 و 3. پس از دختر من متولد شد, من می دانستم که من می خواستم یکی دیگر. شوهر من است در برابر آن و می گوید او را تنها با آن موافق اگر من را دو سال از کار. او می گوید این کودکان تنها تبدیل به “دلنشین” پس از دو سال. من در حال حاضر می دانم که اگر من می خواهم دو سال خاموش من می خواهم به ترک برای همیشه لطفا برای.

زمانی که پسرم به دنیا آمد من و ما تا به حال بسیاری از مشکلات زناشویی. او من را متهم به اذیت نمودن زندگی خود باعث خرابی حرفه ای او به من گفت پدر و مادر من هستند آفات و فریاد زد: پدر به بیرون از خانه زمانی که آنها بازدید شد. این بدترین لحظات. در بین او سرد بود به من و من عذرخواهی شد به طور مداوم برای او بدبختی هر چند من کاملا مطمئن نیست چه من تا به حال انجام داده اشتباه است.
بدیهی است که این همه برای تلفن های موبایل وحشتناک است.

پس از چند سال او بهبود کمی, اما او هنوز هم خیلی مودی. ما لحظات خوب در میان. یکی از دلایل او ذکر برای عدم تمایل کودک دیگری است که پسر من نیست از طریق شب خواب تا زمانی که او 2 ساله بود. من خواندن تن از کتاب در مورد خواب کودک اما هر روش منجر به او گریه و من مخالف اجازه او گریه آن است. شوهر من می گوید او نمی خواهید به از دست دادن خواب دوباره. او دریافت نمی کند تا یک بار برای کمک به دختر من.

قبل از ما تا به حال بچه ها شوهر من استفاده می شود به طبخ حداقل یک بار در هفته و کمک در کارهای اما در حال حاضر او آشپز یک زن و شوهر بار در سال و گاهی اوقات گرفتن زباله. من می دانم که اگر ما یک سوم او را انتظار من به انجام همه چیز را. در کل من همیشه یک انزواطلب است. او تا به حال هرگز هر گونه دوستان نزدیک و او را از هر گونه تمایل به پیدا کردن دوستان. او نمی گویند هر چیزی که ما با افراد دیگر و او به سختی گفتگو با پدر و مادر خود را زمانی که آنها تماس بگیرید.

به صداقت, من فقط فکر نمی کنم او دوست دارد تعامل انسان بسیار زیاد است و من فکر می کنم او می شده اند بهتر است در خود دارد. شاید این است که چرا او نمی خواهید برای اضافه کردن یکی دیگر از فرد به خانواده. بنابراین بدیهی است که ازدواج ما شده است کمتر از ایده آل اما او حاضر به رفتن به زوج درمانی. اما بچه ها در حال لذت از زندگی من! من احساس می کنم خیلی غم انگیز در مورد داشتن خانواده ای بزرگ است که من می خواستم. من می دانم که من را مجبور به انجام همه چیز زندگی من دیوانه خواهد شد اگر ما یک سوم است. چگونه می توانم بیش از این ؟ من خودخواه و دیوانه به صورت مایل ،

شما می توانید جلوگیری از شوهر خود را از داشتن برخی از اثر در کودکان و نوجوانان شما در حال انجام کار را بالا بردن.

—از جان گذشته برای شماره سه

عزیز DfNT,

شما در حال خودخواه نیست و دیوانه. من تعجب می کنم که آیا شما در حال گرچه با انگیزه به داشتن فرزند دیگری به دلیل خانواده خود را احساس می کند ناقص—و آن باقی خواهد ماند تا زمانی آن را به عنوان شامل یک شوهر این بی تفاوت و بی رحمانه است. من نمی دانم چه چیزی اشتباه است با شما, اما قطعا آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر چیزی است.

قبل از اینکه شما سوار بر روی اضافه کردن به خانواده خود را ممکن است آن را به ارزش فکر کردن چگونه شوهر خود را با رویکرد به عنوان یک پدر و مادر بر کودکان خود را. آنچه شما توصیف می کند صدا مانند نوع همکاری من می خواهم به مدل; من مطمئن هستم که شما می خواهید به جمع آوری یک پسر که روزی به تمایل خود نوزاد یا یک دختر خواهد شد که روزی انتظار شریک زندگی خود را به رویکرد خانواده مسئولیت را به حد متعارف بدهد. شما می توانید انجام تمام کارهای روزمره و برای همه تغذیه و هر وعده غذایی که ابرقهرمان بیش از اما شما می توانید جلوگیری از شوهر خود را از داشتن برخی از اثر در کودکان و نوجوانان شما در حال انجام کار را بالا بردن.

من فکر می کنم شما شایسته بهتر از آنچه شما توصیف. پس شوهر شما نمی خواهد شما در زوج درمانی, من از شما می خواهم به صحبت می کنند به یک حرفه ای خود را. این ممکن است کمک به روشن شدن برخی از چیزهایی که در مورد شما و همسرتان و ازدواج. من درک می کنم بچه های خود را به شما شادی—اما ممکن است بیش از یک راه به سوی تحقق است.

که گفت: شاید شما واقعا می خواهید یکی دیگر از کودک و صلح خود را با انجام این کار اساسا به عنوان یک پدر و مادر تنها. شما نمی نیاز به اجازه کسی را که انتخاب اما که بیش از حد ممکن است ارزش sussing کردن با یک درمانگر یا کسی دیگری به شما اعتماد. مدیون شما این را به بچه های خود را هر دو از آنهایی که شما و یکی از شما ممکن است روزی اند و شما آن را مدیون خودتان. موفق باشید.

• اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

بعد از مدرسه من kindergartner گاهی اوقات می رود خانه با یک دوست. دیروز او به من گفت که آنها یک بازی خنده دار بازی که در آن را شوخی تلفن تماس به کسب و کار و هر کس بپرسید اگر آنها یک کلبه پیتزا. من فکر کردم او ممکن است ساخت آن تا آنجا که او نمی داند که چگونه برای دسترسی به, شماره تلفن, اما او توضیح داد که آنها با استفاده از الکسا برای نگاه کردن به اعداد و آنها تماس بگیرید.

آنها شده اند ساخت تماس های شوخی به 911 به عنوان به خوبی. من تا به حال یک بحث طولانی با او در مورد جدی بودن تماس 911 برای غیر اضطراری. اما باید بگویم دیگر پسر مادر ؟ من نمی خواهم به نظر می رسد به عنوان اینکه من سوال که چگونه به خوبی او را نگه داشتن چشم در آنها, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند این چیزی است که او می کند به طور منظم حتی زمانی که پسر من نیست در حال حاضر.

—بیش از شوخی های کودکانه

عزیز MTCP,

البته شما باید! من فکر می کنم آن را به عنوان ساده به عنوان گفت: Helen, شما باید بدانید, آنچه پسران کردم تا هفته گذشته به جای هلن شما وحشتناک یک پدر و مادر برای اجازه دادن به پسران دور با این در هفته گذشته. اگر به شما می گویند سابق من فکر نمی کنم او را استنباط دومی و حتی اگر او می کند راستش من هنوز هم فکر می کنم شما موظف هستید به او بگویید.

من فکر می کنم به طور گسترده تر شما درخواست در مورد چیزی که می تواند پیچیده—ضرورت تجلیل از خانواده های دیگر ” قوانین و سبک های فرزند پروری و همچنین آنچه شما به عنوان مهمان می تواند کنترل از فعل و انفعالات است که شما در حال حاضر نیست. اگر هلن می گوید خوب پوشیدن کفش خود را بر روی فرش و به شما می گویند همیشه کفش های خود را خاموش وآن را به اتاق نشیمن خود را. اگر هلن می گوید: prosciutto برای میان وعده و به شما می گویند ما را حلال که موضوع دیگری در دسترس نباشد. من فکر می کنم شما می دانید که هنگامی که به صحبت می کنند و هنگامی که به, و در این مورد kindergartners تماس 911 احساس می کند به اندازه کافی جدی به حکم چیزی گفته. پدر و مادر باید متحدان! من فکر نمی کنم که شما اشاره انگشتان دست, و من فکر نمی کنم خود عبور این را احساس می کنید مانند شما در حال سرزنش کسی (به جز برای الکسا, است که در گسل در اینجا!).

عزیز مراقبت و تغذیه

من در یک خانواده که در آن شام هم خانواده و معنی آن این بود که احساسی در حال حاضر و به اشتراک گذاری در مورد روز ما. خانواده شوهرم از سوی دیگر در حال صرف شام با هم هر شب بود اما کمتر ارتباطی به طور کلی (هدف این بود که به خوردن و فرار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است).

آن را مانند ما تا به حال گوشی های هوشمند و یا حتی تلفن های همراه در طول این سال, اما من فکر می کنم ما تربیت تحت تاثیر مربوطه ما نگرش است. او هیچ مشکل بیرون کشیدن گوشی خود و بازی بازی ها و یا گشت و گذار در اینترنت در حالی که غذا خوردن با هم. پیدا کنم آن را بی ادب اما به تازگی پیدا کردم خودم لغزش به آن را بیش از حد در هنگام مکالمه متوقف شده است.

در حال حاضر که ما کودک نو پا شروع به درک و ارتباط برقرار کردن با ما من امیدوار به توافق در یک خانواده سیاست است که مانع از صفحه نمایش زمان در وعده های غذایی. پیچ و تاب است که من با یک کار است که من نیاز به در تماس دوره ای یک شبه معنی من برای پاسخ به تماس های تلفنی در یک مد به موقع حتی در شام (یک اتفاق به طور منظم).

آن را احساس می کند ریاکارانه به ممنوعیت های همراه در وعده های غذایی برای همه به جز من. و ما با استفاده از تلفن های ما به دلایلی که احساس حلال مانند گرفتن عکس برای اولین بار در تلاش برای غذا خوردن با قاشق!—یا FaceTiming بستگان. آنچه که واقع بینانه و منصفانه رویکرد به سمت استفاده از گوشی های هوشمند?

—این است که شام مقدس?

عزیز شام,

اول فقط به شما (و من!) احساس می کنم کمی بهتر: من فکر نمی کنم مصرف گاه به گاه صرف غذا فوری مانع به وجود آمدن اربتاط. من فکر می کنم قابلیت FaceTime با مادر بزرگ مارول! و من درک می کنم که گاهی اوقات وظیفه تماس و شما را گام به گام به دور از جدول به گرفتن برخی از کار انجام می شود.

شدید اندازه گیری—ترک های همراه در اتاق دیگر—واقعا یک گزینه برای شما است. اما من فکر نمی کنم انصاف باید در نظر گرفته شود در اینجا. وعده های غذایی با کودکان نوپا نیست که, و شوهر لازم نیست گوشی خود را برای کار در این لحظات! چرا شما فقط آزمایش: او قرار می دهد گوشی خود را در حالت هواپیما و این نزدیکی هست برای تصاویر تنها در حالی که شما را ترک رینگر خود را در و در اتاق دیگر, بنابراین شما می توانید گام به دور اگر کار به شما نیاز دارد?

گوشی های سرگرم کننده هستند اما این مهم به این فکر می کنم نه به عنوان یک مجازات اما یک استراتژی برای ساخت خود را غیر تلفن, زندگی, سرگرم کننده بیش از حد. من فکر می کنم زندگی به راحتی با تکنولوژی نیاز به یک مذاکره—چرا شروع وجود دارد و ببینید که چه توسعه?

عزیز مراقبت و تغذیه

من به تازگی به استخدام یک دختر بسیار شیرین پاره وقت پرستار بچه که کمک می کند تا به تماشای من 8 ماهه در حالی که من تمام وقت کار از خانه. چقدر من موظف یا نه موظف به مرحله در زمانی که وجود دارد غیر تهدید کننده زندگی موضوع (مثلا پسر من که فوق العاده داد و بیداد کن/گریه بدون هیچ دلیل)?

من راحت اجازه او آن را کشف کردن با او, اما من تقریبا احساس بی ادب نمی کند. چه آداب معاشرت/پروتکل? به عنوان یک سابق پرستار بچه, من همیشه به تماشای بچه ها که پدر و مادر رفت و به دفتر هر چند من فکر نمی کنم من می خواهم که انتظار می رود آنها را (اگر آنها خانه) به من کمک کند. من یک مردم pleaser طبیعت بنابراین من احساس بسیار نگران این همه!

—مادر این کلمه ؟

عزیز Mum,

اصلا احساس اضطراب! شما باید یک کار انجام دهید که فقط اتفاق می افتد به در خانه; خود را پرستار بچه است یک کار را به انجام بیش از حد. من فکر می کنم شما باید تسلیم به اقتدار زمانی که او در ساعت; آن را محترمانه و عاقلانه چیز به مدل برای نوزاد است. بدیهی است که اگر وجود دارد برخی از بحران های شما می تواند دخالت کند اما شما نباید احساس بی ادب برای انجام کار خود را برای او. شما باید احساس خوش شانس است که شما یک پرستار بچه شیرین شما اعتماد با پسر خود.

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

به نوعی من و بعد فورا رفت واز در گران عادت پاداش من 6 ساله با یک کتاب جدید از آمازون هر روز که او به طور کلی رفتار. من در حال حاضر هزینه $10 به $15 روز در کتاب. من واقعا می خواهید به پرورش خود را عاشق خواندن, اما آن را گران است. چگونه می توانم قرار دادن پایان دادن به این ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی