عزیز مراقبت و تغذیه: من نمی خواهم مراقبت از سگ خود را. آیا معنی من نباید یک کودک ؟


A golden retriever puppy.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس feedough/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم هر دو در فینال سال از اتمام دکترا و ما قصد داریم به یک کودک به عنوان به زودی به عنوان ما فارغ التحصیل. ما بحث در مورد اغلب این و آن شده است و برنامه ما برای سال. در سال گذشته ما تصمیم گرفتیم که ما نمی خواهید به صبر کنید دیگر هیچ, بنابراین ما یک توله سگ است. من می دانم من می دانم که یک توله سگ است که همان داشتن یک کودک اما ما هر دو فکر آن را می آورد بسیاری از شادی را به زندگی ما در حالی که ما احساس آنچه آن را مانند به مراقبت از دیگری بودن (نه از ما تا به حال حیوانات خانگی و یا در اطراف نوزادان). توله سگ ما در حال حاضر هشت ماه های قدیمی و پر رونق است. شوهر من را دوست دارد به مراقبت از او را به بازی با او و آموزش او را به گرفتن او را به پارک سگ ،

از سوی دیگر توله سگ است یک علت عمده استرس و اضطراب به من. من سعی می کنم به لبخند و عمل شادمان هنگامی که آن را من به نوبه خود به او را خارج و یا زمانی که او می خواهد به بازی اما من صادقانه لذت بردن از آن نیست. من خوش شانس هستم که همسرم انجام داده است بسیاری از این آموزش چون من لازم نیست که صبر برای آن است. من دوست دارم توله سگ و احساس یک پیوند قوی با او, اما من ترجیح می دهند که هم به خودم. این یک پرچم قرمز است که من باید تجدید نظر داشتن بچه ها ؟

— هیچ توله سگ عشق

عزیز N. P. L.

من نمی فرض کنیم که چالش های خود را با سگ نشان می دهد که شما باید تجدید نظر در کودکان به طوری که آنها ممکن است آن را روشن است که این دوره را در زندگی خود بیش از حد استرس زا برای اضافه کردن در جدید و قابل توجه مسئولیت. شما در گذشته پا مشغول به احتمال زیاد مشکل علمی سفر, و آن را ممکن است یک ایده بهتر است صبر کنید تا پس از فارغ التحصیلی را در یک عضو جدید از خانواده انسان و یا در غیر این صورت. در نظر بگیرید که شما ممکن است نیاز به یک کمی بیشتر زمان بین اتمام تحصیلات خود و تولد یک نوزاد از شما می خواهم انتظار. پیشنهاد من این نیست که شما فشار روند تلاش برای یک کودک پشت های سال, اما که شما به خودتان زمان کافی برای استراحت و شارژ و تنظیم به زندگی پس از دکترا برنامه قبل از معرفی بارداری و یا تصویب به مخلوط حق دور.

به عنوان برای از بین بردن pup بودند شما به طور فعال در بخشی از تصویب/فرآیند خرید و یا آیا شوهر خود را سگ خود را انتخاب ؟ آن را به خوبی ممکن است مورد که این سگ فقط سگ برای شما. پیشنهاد من این نیست که شما rehome اما آن را خوب به پیدا کردن که شما نمی پیوند با حیوان خانگی جدید خود را در راه دقیق شما می خواهم امیدوار و یا که شما فقط غرق کار مراقبت از او را بر بالای خود را بار دوره. آن را برای تلفن های موبایل مانند او با گرفتن مقدار زیادی از عشق از شوهر خود را و امیدوارم او را آسان تر برای مدیریت در طول زمان است. صادقانه با شریک زندگی خود را در مورد استرس و اضطراب که سگ است و باعث, و در نظر گرفتن راه هایی است که شما ممکن است قادر به تعویض برخی از مسئولیت ها و زمان اضافی به تنهایی (مانند ساخت یک مواد غذایی و فروشگاه حیوان خانگی اجرا در حالی که شوهر خود را پیاده و پاک از بین بردن pup). موفق باشید!

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز مراقبت و تغذیه

ما تقریبا-نوجوان را ندارد او آرزو “نخبگان” تیم فوتبال برای فصل آینده است. ما می دانستیم که آن آینده شد اما ما پشتیبانی خود را کار سخت و عشق بازی با اینحال. او در حال حاضر می خواهد به ترک ترکیه سرد به خاطر او نیست و آنچه او می خواست. این یک داستان قدیمی ما قبل از شنیده ام البته و پدر او و من در حال آماده به کار در انعطاف پذیری است.

اما نگرانی من این است که افزایش آنجا که ما در حال زندگی در یک زمان از رمان coronavirus. او در حال حاضر به عنوان یک افسردگی از عدم وجود مدرسه و فعالیت های اجتماعی است و رنج می برد از مدرسه قلدری و از دست دادن دوستان و همچنین. او همچنین تلاش آکادمیک و ما بعد فورا رفت واز او به عنوان کمک های زیادی را به عنوان ما می توانیم در این زمینه است. من احساس می کنم مثل او در مورد به نوبه خود گوشه ای در بهداشت روان. چه می توانم به او کمک کند با گزینه های محدود? ما یک درمانگر در دست اگر لازم است اما چه کنیم در غیر این صورت ؟ او فقط ویران عنوان هستم. لطفا کمک کنید!

— دائما نگران

عزیز C. C.

شما می گویند شما یک درمانگر در دست “اگر لازم است؟” خوب “لازم” وارد کرده است و از آن زمان به کشیدن اهرم. اکثر کودکان دیده می شود ویرانگر تغییر در خود, اجتماعی و علمی زندگی با توجه به همه گیر و دختر خود را در حال تجربه است که در علاوه بر این به یک لیست قابل توجهی از قبل موجود چالش است. اگر شما قادر به گرفتن او را به دیدن کسی یا عملا و یا در فرد در حال حاضر کاملا زمان برای انجام این کار.

تحت شرایط عادی ممکن است آن را آسان تر به او اجازه دهد برای کشف دیگر فعالیت های فوق برنامه. در صورتی که غیر ممکن است در حال حاضر پیدا کردن دیگر سرگرمی ها و منافع است که او می توانید از صفحه اصلی—عکاسی پخت یادگیری یک زبان خارجی—که او ممکن است پیدا کردن لذت بخش تر از فوتبال است. او را تشویق به رفتن نگه دارید تا با ورزش اما نمی زور آن را اگر او به سادگی خود را از دست داده شور; بین قلدری علمی چالش ها و از دست دادن تعامل اجتماعی من فکر نمی کنم شما باید بیش از حد نگران نگه داشتن او در یک فضایی که او به ارمغان آورده است ناامیدی بزرگ در حال حاضر. اگر فوتبال مادام العمر شور تا این لحظه که کمی متفاوت است اما در غیر این صورت آن را خوب برای او به راه رفتن دور. به خصوص در حال حاضر.

تمرکز بر گرفتن برخی از کمک های حرفه ای و پیدا کردن راه های دیگر به او احساس خوبی در مورد خودش. جشن همه او را برنده (“این کوکی ها خیلی بهتر از آنهایی که من آخرین بار!” “اوه این مقاله واقعا قوی است. من می توانم به شما بگویم که کار واقعا سخت بر روی این!” “من می دانم که شما ممکن است انتظار یک درجه بالاتر اما شما انجام بهترین شما می توانید و من با افتخار از شما برای که. شما عالی هستید.”) او یادآوری می کنند که شما در حال افتخار به پدر و مادر خود را. دوش خود را با عشق. آرزوی همه شما بهترین.

· اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

پسر بزرگتر من است در یک مهد کودک که در آن او تنها سفید کودک است. این است که جدید نیست برای او. تا زمانی که برادر خود را آغاز و خود را در خانه و مهدکودک او تنها سفید و کودک نیز وجود دارد. آنها را یک واحد در پیش دبستانی جایی که آنها در مورد صحبت های مو و رنگ چشم و او را تنها بور و چشم آبی و بچه در کلاس های خود (احتمالا خود درجه). من مطمئن هستم که آیا رنگ پوست خطاب شد در واحد. پرسیدم پس از چندی پس از آن واحد که از دوستان او بودند در کلاس های خود و به نام او یک دانش آموز است. پرسیدم چرا این دانش آموز بود و او گفت که او “حق” رنگ. او سبک ترین پوست کودک در کلاس های خود. من تحت فشار قرار دادند و او را روی آن به آرامی و او نمی تواند بیان بیشتر از آنچه او به معنای یا جایی که این ایده از کجا آمد. بنابراین من به یاد او از همه دوستان دیگر که همه رنگ های مختلف و از او پرسید که چگونه او می خواهم احساس اگر کسی گفت که او اشتباه بود رنگ (او ایستاده بود بر روی سر خود را با این نقطه, بنابراین من نمی توانید پاسخ). او گفت: همان چیزهایی که دو هفته بعد (من جستوجو برای پیدا کردن اگر او می خواهم جواب همان و او) و ما همان بحث (با همان نتایج headstand گنجانده شده است).

من فکر می کنم دانش آموز او ذکر شده است که خود را نزدیک ترین دوست در کلاس او تنها دانش آموز او در مورد به طور مداوم و من خواسته خود را معلم قبل از این, و او گفت: او در بازی با, اما همچنین برخی دیگر از دانش آموزان در کلاس که ساکت تر. او گفت: آنها باید چند دانش آموزانی که با صدای بسیار بلند و با او اجتناب از آنها را زمانی که آنها با صدای بلند; اما به طور کلی او را اجتماعی و لذت بخش با بچه های دیگر هر چند اغلب ترجیح میدهد به صحبت خود معلمان (هیچ یک از آنها سفید). وجود دارد بیشتر من می تواند و یا باید در اینجا انجام دهید ؟ من باید آوردن این موضوع فعالانه? وجود دارد کتاب است که ممکن است کمک به ما این بحث (ما نژادی متنوع کتاب ما به عنوان خوانده شده بسیاری اما هیچ چیز به طور خاص دست بر نژاد پرستی)? ما در خانه گیر کرده در حال حاضر, بنابراین برای کوتاه مدت من لازم نیست که به نگرانی در مورد او صدمه زدن به بچه ها احساسات. من می خواهم به آن آدرس در عین حال نیز نگران ساخت آن چیزی در ذهن او بنابراین او در مورد این مطلب که در حال حاضر آن را نمی آمد unprompted تا آنجا که من می توانم بگویم.

— نه گرفتن آن را به آرامی

عزیز N. T. I. L.

این فوق العاده است که شما باید با نژاد های گوناگون کتاب را در خانه خود را, اما شما نمی توانید فقط با ارسال یک کودک به یک محیط که در آن همه به نظر می رسد متفاوت از او را بدون ارائه نوعی از بافت به همین دلیل این مورد است و به همین دلیل ما نمی درمان افراد متفاوت بر اساس راه آنها نگاه کنید.

الفبای تنوع کتاب بزرگ است که می تواند به شما کمک کند توسعه زبان به بحث در مورد هویت نژادی و همچنین به عنوان طبقه و جنسیت و گرایش جنسی و غیره. اجازه دهید فرزند شما می دانید که ما تفاوت را با ما زیبا و خاص است. به عنوان او مسن تر شما قادر خواهید بود برای اشاره به تجربه او احساس متفاوت از همکلاسی های خود را و استفاده از آن به عنوان یک یادآوری برای همیشه مردم احساس خوش آمدید و شامل; چشم های آبی و موهای بلوند که ممکن است ساخته شده او را احساس خارج از محل در میان همکلاسی های خود را ممکن است مشورت او با امتیازات خاص و تاکید است که آنها قادر نخواهد بود برای دسترسی به, و او باید برای رسیدن به می دانم که به عنوان خوبی.

بسیاری از والدین به نظر می رسد فکر می کنم که صحبت کردن در مورد نژاد است بیش از حد دشوار و یا که فرزندان خود را به سادگی بیش از حد جوان است. پیش دبستانی زمان بسیار عالی برای شروع به عنوان جهان در حال حاضر شروع به ارائه سرنخ در مورد فرهنگی ما کاست و سیستم های توزیع امتیاز. حتی اگر شما بر این باورند که شما به نوعی او را نگه داشته و محافظت از آن, شما قطعا نمی خواهید به او احساس ناراحت کننده در پوست خود در حال حاضر و نه شناسایی سبک ترین کودکان در کلاس به عنوان بهترین یا بیشترین مثل خودش. نژاد است و نه یک چیز بد نژادپرستی است. از آن زمان شروع به صحبت کردن در مورد هر دو آنها است. او آماده است. بهترین آرزوها به شما کردم این است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 25 سال است که دیگر در خانه زندگی می کند و من نوشتن چون من نگران من 17 ساله که به زودی رفتن به دانشگاه مرکزی فلوریدا. ما همیشه مخالف سیاسی من بسیار دور به سمت چپ اما او تصمیم گرفت به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن و من به تازگی متوجه شدم که او با گوش دادن به پادکست توسط بنیانگذار نفرت پر جناح راست “وبلاگ است.” ما از یک منطقه روستایی و در حالی که مادر ما است سرسخت حزب دموکرات ما پدر “مالی محافظه کار است.” من نمی دانم اگر برادر من سیاست را تحت تاثیر قرار خود را “دوستان” در مدرسه—او را در این طیف و تا دبیرستان واقعا هرگز تا به حال دوستان نزدیک و صادقانه بگویم من هنوز هم نمی دانم اگر او می کند و یا اگر این تلاش به جا.

به دانش من (که من اذعان محدود است پس من دیگر زندگی می کنند در همان خانواده) برادر من نیست نژادپرستانه و او به نظر می رسد باز به تحمل مذهبی و حمایت از تجاوز+ جامعه است. من همیشه سعی کردم به پرورش یک محیط عمومی مکالمه و او از من خواست در گذشته در مورد مسائل مانند ترانس حقوق و مختلف دیگر مسایل فمینیستی او همیشه به نظر می رسید پذیرای آنچه که من تا به حال به می گویند. من صحبت کردیم به ما که می گوید: او فکر می کند او حق دارد به این باور آنچه او می خواهد. من نمی خواهم او را به دست دوستان در کالج دلیل خود را “اعتقادات” به ویژه به این دلیل که او تا به حال مشکل پیدا کردن دوستان در گذشته است. من به اندازه کافی ممتاز به یک تجربه است که تقویت تنوع و اهمیت خدمت به دیگران, اما من فکر نمی کنم خود را تجربه خواهد بود. چگونه می توانم نگه داشتن او را از تبدیل شدن به یک MAGA-ربات? من فکر کردم من کمک به بالا بردن او را بهتر از این!

— مالوری Keaton

عزیز M. K.,

نگاهی به زمان برای برقراری ارتباط با برادر خود را به طور منظم و شامل بحث در مورد این مسائل در زمان خود را با هم (به صورت مجازی و یا چهره به چهره). او درگیر سیاسی در مکالمات. صحبت کردن با او در مورد شورش در نظر گرفتن محل و چگونه نژادی و نابرابری و بی عدالتی در آورده و آنها را به ثمر. همچنان به تشویق و حمایت خود را از ادیان متفاوت و تجاوز+ افراد و حتما هم کشف احساسات خود را در مورد زنان و دختران—و نه صرفا به عنوان شرکای بالقوه عاشقانه یا له کرده اما به عنوان همکار انسان که خود را در برابر.

زمانی که ممکن است او را در اطراف دوستان شما که همچنین می توانید نگه دارید این مکالمات و که نشان دهنده نوعی از ارزش های شما مایل به القای در او. نشان می دهد حساب های رسانه های اجتماعی برای او به دنبال فیلم, برنامه ها و ویدئوها برای او به سازمان دیده بان و کتاب های او را بخوانید. نگه داشتن چشم و نزدیک در که او را پس از خود و آنچه که او را به ارسال خود را به کانال های اجتماعی. بود زحمت روشن در excoriation از تعصب از MAGA جنبش و دیگران مانند آن است که ترافیک در نژادپرستی و تبعیض LGBTQ ترس ، و زندگی را در سمت دیگر راهرو به توانمند سازی و جذاب است. نوجوانان اغلب به خطر ناک فضاهای در حالی که در تلاش به جا و یا احساس خوبی در مورد خود. کمک به او پیدا کردن راه سالم به انجام این کار. تو هر دو وضوح و صلح در این سفر به عنوان خواهر و برادر.

— Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

من هستم 30 ساله و تنها یک کودک است که زندگی دور از مادر من برای سال های بسیاری است. من در حال حاضر در خارج از کشور, تکمیل, دکتری, او به تازگی دوباره ازدواج کرد و دارای یک زن و شوهر فوق العاده stepchildren و گام به گام نوه که در نزدیکی زندگی می کنند. طرح من تا به حال همواره به بازگشت به خانه من دولت پس از اتمام آموزش و پرورش بنابراین من می تواند مراقبت از مادر من و او را شادی از داشتن او تنها فرزند و آینده نوه ها در این نزدیکی هست. اما در حال حاضر من شروع به احساس وحشت و نگرانی در مورد بازگشت از خارج از کشور و زندگی در نزدیکی خانه دوباره. مادر من بسیار فرد معقول و منطقی و او را از تصمیم من, اما او می خواهد نا امید می شود و من احساس گناه می کنم. آیا من می توانم توجیه ماندن در خارج از کشور ؟ یا آیا این وظیفه تنها فرزند من نیاز به حرکت نزدیکتر?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی