عزیز مراقبت و تغذیه: من باید سپاسگزار برای همه دارم. اما من غمگین تاکید کرد و غرق شده است.


A woman with a furrowed brow holds a baby.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Drazen Zigic/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من کار پاره وقت از خانه در حالی که مراقبت تمام وقت به مدت 8 هفته. (من کار می کنند ساعت های انعطاف پذیر.) شوهر من یک کارگر ضروری و غیر قابل پیش بینی ساعت پس از من جدا شده و در خانه با کودک 99 درصد از زمان. من روز بدون ساختار و تنهایی و کاملا طاقت فرسا و در پایان روز وقتی که من در نهایت یک پنجره به کار من پاک کرد. من نه سازنده. من احساس غم و استرس و ضعف تقریبا در همه زمان ها. اما من چه کسی هستم به شکایت در مورد احساس غم و تاکید کرد زمانی که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال مبارزه با نژادی و بی عدالتی در کشور ما ؟ یا که از دست داده اند شغل خود را در چند ماه گذشته است. یا که عزیزانشان را از دست داده. من فقط نمی دانم چگونه احساس می کنید در حال حاضر.

—مادر کار

عزیز WM,

این فوق العاده دشوار برای بسیاری از مردم است. اما یک فرد مبارزه باطل نیست دیگر آن را ممکن است به داشتن امتیاز و در عین حال هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با مشکلات بسیار واقعی. که به شما شکایت کنند ؟ شما یک فرد تحت مقدار زیادی از استرس—همراه با همسر و انجام کار مهم یک نوزاد جدید و همه همراه مسئولیت به علاوه یک کار خود را به علاوه اینکه قطع از دوستان و خانواده شما به طور معمول ممکن است به نوبه خود برای حمایت و یا انسان و همدلی. این همه دشوار است و من متاسفم که شما در حال رفتن را از طریق آن.

برای شروع من تعجب می کنم اگر شما به صحبت با پزشک خود در مورد اینکه آیا آنچه شما در حال تجربه است و نه فقط وزن جهان, اما افسردگی پس از زايمان. مشاوره مقاله نویس نمی تواند به شما کمک کند از طریق کار است که اما یک پزشک کاملا می تواند. من فکر می کنم که باید یک مکالمه شما به زودی دلیل این که شما سزاوار به احساس بهتر است.

فراتر از سوال از افسردگی من کنجکاو در مورد کار خود را—که آیا شما نیاز به انجام آن به دلایل مالی; آیا شما لذت بردن از انجام آن به دلایل شخصی; و یا اینکه آیا آن را فقط یک بار که از همه بیشتر بی دلیل از آنجا که شما نمی توانید استخدام یک پرستار یا استفاده از مراقبت روز و در حال حاضر. ممکن است آن را به ارزش فکر کردن در مورد این سوالات با دقت! متعادل و حتی کار پاره وقت و مراقبت از نوزاد (a ’round-the-clock امر) آسان نیست.

به نظر من کاملا معقول و منطقی است که پس از یک روز با یک نوزاد شما می شود خسته و بی فایده. اما من تعجب می کنم اگر ساختار خود را در روز ممکن است کمک به آنها را بیشتر قابل تحمل است. امیدوارم یک کمی خود را در چرت زدن دو بار در روز. می تواند به شما در تنظیم کنار صبح چرت شکستن برای تلفن های تماس با دوستان و یا عزیزان (شما می توانید ظروف و یا برابر شستشو در همان زمان اگر شما احساس مانند یک اوقات فراغت)? می تواند شما را به خودتان بدهید که ساعت به ورزش در خانه (یک راه ساده برای بدست آوردن طبیعی بالا) و یا حتی فقط به عنوان خوانده شده و یا انجام کاری خود زیاده?

شما می توانید توسعه مشابه روال در پایان بعد از خوردن شام را زود, شاید با یک کمی خود را به طوری که هنگامی که آن را قبل از خواب شما را به نشستن در پشت میز خود و مقابله با کار خود را. شما اشاره نمی آنچه شما انجام دهد و این که آیا شما یک گیگ شما می توانید تراشه را در طول بعد از ظهر چرت زدن و یا حتی در حالی که قدم زدن در اطراف محله و کار ساخت تماس های تلفنی.

این یک مقدار زیادی. اگر شما برای مدیریت تدارکات و می توانید آن را استطاعت, شما می توانید همچنین نگاه کنید به پیدا کردن مسئول کمک به اقتباس برای دیدار با ادامه نگرانی های بهداشت عمومی. این آسان تر است از انجام گفت در حال حاضر. اما شما باید کاملا نمی شود پس بر خودتان سخت است که شما با داشتن مشکل مدیریت چیزی است که فوق العاده دشوار است. موفق باشید.

• اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من 24 ساله از قدیمیترین 10 بچه ها (ترکیبی از کامل و نیم خواهر و برادر). مادرم درگذشت ناگهانی در آغاز ماه مارس پس از من انجام شده است کار من از راه دور و زندگی در خانه برای کمک به stepdad من با پنج بچه که هنوز در خانه (14, 13 و 11 ساله سه قلو). من به تازگی تصمیم گرفتم که من می خواهم حرکت بازگشت به خانه پس از من اجاره نامه است تا به منظور متعهد به کمک کردن برای حداقل یک سال.

من بسیاری از سوالات من دوست دارم بپرسم اما من چوب به یکی که شنود من بیشتر: هر پنج خواهر و برادر من هستند بسیار روشن و استدلالی. آنها طرح دعوی هر چیزی که کمی با من و با یکی دیگر. اگر من از آنها بخواهید برای جلوگیری از انجام کاری به دلیل این خشن و یا نا امن, آنها را آتش با هر دلیل و چرا از آن را OK. اگر من به آنها در مورد چیزی ساده (“لطفا به یاد داشته باشید برای قرار دادن شیر به عقب هنگامی که شما انجام می شود”), من یک blowup یا ناله. اگر من سعی می کنم به همین دلیل با آنها به عقب و جلو قدرت مبارزه که در آن من می توانم بگویم من بیشتر و بیشتر عصبانی (و من به طور کلی فرد بیمار) و آنها در جایی نزدیک تر به انجام چیزی که از من خواسته.

من شروع به تلاش برای انتخاب جنگ من اما بسیاری از چیزهایی نیست مذاکره است. من خسته در پایان ترین روز. در کار من در کار با دانش آموزان مدرسه ابتدایی, بنابراین من فکر کردم من تا به حال این, اما من می دانم در حال حاضر من آماده نبود برای سطح بین نگرش در اینجا. به عنوان آنها بازی خشن و می تواند بی ادب و معنی به یکدیگر و به من, اما من می دانم که یک در یک و یا در جفت می توان آنها را شیرین و بزرگسالان. من فقط نیاز به یک راه به آنها را درک کنند که آنها نیاز به در واقع گوش دادن. من بیم چند سال آینده زمانی که آنها همه نوجوانان است. Stepdad من کمک می کند که چگونه او می تواند اما سبک او بسیار معتبر است که چگونه من می خواهم بود و او نیز به کار می کنند و غمگین. چه می توانم انجام و یا می گویند و یا تغییر به خارج شدن از این چرخه روزانه?

—نوجوانان صحبت

عزیز TT

شما کاملا یک خواهر. چه آسایش شما باید به ناپدری خود و خواهر و برادر خود—حتی اگر دومی هستند یک دسته از wiseacre tweens (واقعا وجود دارد هیچ نوع؟).

من فکر می کنم شما عاقلانه به انتخاب خود جنگ بلکه هوشمند به درک که شما نمی توانید همیشه و هنوز هم نیاز به یادآوری خواهر و برادر خود را در مورد ضرورت قرار دادن شیر در یخچال هر روز تا درس چوب. خبر خوب این است که من فکر می کنم از آن خواهد شد در نهایت; خبر بد این است که هیچ واقعی میانبر.

آنچه من می خواهم انجام دهید این است که سرعت خودم. به یاد داشته باشید که شما وجود دارد برای سال و وظیفه شما این است به خوبی بزرگسالان حضور در زندگی کودکان و نوجوانان که نیاز به آن است. اما به یاد داشته باشید که کسانی که بچه ها tweens/اموزش هرگز ترین بی قید کوهورت و آنها عزادار در بالای هر چیز دیگری. وجود دارد رفتن به مقدار زیادی از روز زمانی که شما نا امید در مورد sloppiness خود roughhousing خود را خنگ بچه antics و سرزنش لزوما هر گونه اثر در این نوع از مسائل.

اگر بچه ها به عنوان خوب و مناسب به شما می گویند, شما ممکن است سعی کنید یک پرده یک در یک با هر یک از آنها به نوبه خود. به آنها بگویید که شما در حال غم انگیز در مورد مادر. به آنها بگویید که شما وجود دارد برای کمک به آنها و پدر. به آنها بگویید شما نیاز به همکاری های خود را و شما می خواهم عشق را احترام و کمک به آنها است. درخواست تجدید نظر خود را به شیرین مادر طرف.

همچنین به یاد داشته باشید شما فقط یک پلیس ترافیک! ایجاد یک پیتزا خانواده شب سنت و یا بداهه نوازی بالون آب جنگ—انجام ساده بازی سرگرم کننده چیزهای دلیل این که شما آنها را دوست دارم. این خواهد شد آن را بسیار آسان تر برای ایجاد ارتباط با کودکان و نوجوانان به عنوان آنها رشد می کنند و از آن خواهد شد آسان تر برای شما بیش از حد اگر شما به عنوان سرمایه گذاری در ساخت لحظات خوب به عنوان شما در پرداختن به کمتر لحظات خوب.

اما می دانم که ضربه خود را بین دو طرف ممکن است برنده است. و این خوب است. بچه ها را به اشتباهات گنگ و کار شما نیست برای جلوگیری از این, اما برای کمک به آنها را با چه می آید بعدی. اگر شما نمی خواهید به پلیس بد کارفرما نمی شود. رسیدگی به این نقش جدید در راه است که احساس می کند درست اما آیا آن را به تنهایی. صحبت کردن با خود او اگر چیز غیر ممکن است و مطمئن شوید که شما روابط با دیگر بزرگسالان (معلمان و رهبران مذهبی و حتی پدر و مادر خواهر و برادر خود نزدیک pals) که شما می توانید تماس بگیرید برای تهیه پشتیبان و یا حتی فقط برای برخی از پشتیبانی اخلاقی. من ریشه برای همه شما; مادر خود خواهد بود تا افتخار. موفق باشید.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من که کمترین ریسک مشکل اما می خواهم افکار خود را. من 5 سال از نقاط با انگشت وسط. هنگامی که ما با هم خوانده و او امتیاز به کلمات با استفاده از انگشت وسط; هنگامی که او به من نشان می دهد او نقشه ها و توصیف هر چیزی او امتیاز با انگشت وسط. اگر من در کنار او من به آرامی خود را تنظیم کنید انگشت اشاره و یا اگر او بیشتر دور من wiggle خود من انگشت اشاره به تغییر خودش. من خواندن بیش از حد به این ؟ اجازه دهید من در نقطه خود را در راه او ، آیا این اصلاحات جزئی به اندازه کافی به او برای شروع اشاره به درستی و با وجود اشاره گر در این راه برای او تمام زندگی او را در نهایت خود تنظیم ؟ آیا من او را فراموش احمقانه تمرینات انگشت یا چیزی ؟ خواهد او بزرگ تر شدن آن ؟ من باید اجازه دهید او را در آینده معلم می دانم که من کار بر روی این ؟ او خواهد شد ورود به مهد کودک در سال آینده و در برخی از نقطه شما باید چهره به چهره و ارتباط با معلم و من می بینم بسیاری بالقوه بیشتر برای اشاره از قبل از K.

—کوه در می رم پرنده

عزیز FTB,

حق با شماست: این کم ریسک مشکل! من نمی خواهد زحمت با تمام اصلاح و تغییر مسیر و شما مطلقا لازم نیست برای انجام تمرینات انگشت. این حرکت به معنی چیزی برای بچه خود را و نه باید آن را و آن را نمی توان اشتباه به عنوان زشت و ناپسند در یک کلاس درس مهد. من می خواهم اجازه دهید او نقطه راه او ترجیح می دهد. او هر دو گرفتن در روزی که این ممکن است نگاه بی ادب و یا او نمی خواهد. آن را به سادگی مهم نیست. Whew—مشکل حل شد!

عزیز مراقبت و تغذیه

من با توجه با فرزند اول من هر روز در حال حاضر! همسر من و من خوش شانس به تعداد زیادی از دوستان و خانواده که مشتاق به دیدار ما عزیزم. آیا شما هر گونه مشاوره در مورد چگونگی برقراری ارتباط با ما چند ضد vaxxer دوستان خواهد بود که ما رو به کاهش هر گونه بازديد از آنها را تا زمانی که ما ورود جدید می تواند به طور کامل واکسینه شده در برابر سیاه سرفه/آنفولانزا ؟ من می خواهم به نزاکت و توهین آمیز نیست. هنگامی که نوزاد متولد شده است من فکر کردم فقط ارسال یک ایمیل گروه که در آن ما می گویند “نمی توانید صبر کنید برای همه شما را به بازدید از اما لطفا تنها پس اگر شما سالم هستید و تا به امروز در سیاه سرفه و واکسن آنفولانزا تا زمانی که کودک به طور کامل تلقيح شده.” هر ایده های بهتر? وجود دارد سه خانواده در گروه ما که هیچ واکسن و یا آنفولانزا عکس; هر دو فرزند کوچک دارند و در اطراف خانواده خود را همواره به فرزندان همه آنها فکر می کنم از روغن های ضروری هستند تنها “پزشکی” آنها نیاز دارند.

—ضد-ضد Vaxx

عزیز NAL,

تبریک در به زودی به نوزاد! من درک می کنم تمایل خود را برای مدبرانه خود را با دوستان, اما در همان زمان من در نظر نمی یک ناباوری در علم یک نقطه نظر شایسته احترام.

من فکر می کنم ایمیل خود را برای تلفن های موبایل خوب, و من شما را تشویق به شرکت در مورد آن در شانس فعال است که یکی از خانواده ها در مدار خود را می خواهد کمی انحراف به طوری که آنها می تواند رها کردن یک غذای مرکب از گوشت وارد. نقطه بسیار از واکسن است که برای محافظت بیشتر آسیب پذیر—کودک خود را — و این است که هیچ بحث یا بحث لازم است. من فرض شما و شوهر خود را در حال آماده شده برای این واقعیت است که دوستان خود را ممکن است خاموش و یا صدمه دیده است و من می ترسم من نمی دیدن چقدر شما می توانید انجام دهید اگر می آید که به تصویب. من امیدوارم که آنها به شما احترام سیاست خود را بر این می آیند و بازدید پس از خود را kiddo تا به حال مهم ترین مجموعه از واکسن (من می خواهم به بررسی دو زمانی که آن نقطه است با پزشک متخصص اطفال خود را).

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم برای ازدواج شده است 15 سال و ما دو بچه. چند ماه پیش متوجه شدم که همسر من تا به حال مدت طولانی است که از کار و پنهان کرده بود این از من. او مخفیانه افتتاح چندین کارت های اعتباری و وارده بیش از 100.000 دلار در بدهی. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی