عزیز مراقبت و تغذیه: من فکر می کنم من تا پیچ راه بچه ها من فکر می کنم در مورد مسابقه


Teen boys of different races seated and talking.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Monkeybusinessimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

خانواده من سفید است و ما زندگی می کنند عمدتا سفید محله. اما بچه های ما (پسران دوقلو) رفت و به محلی عمومی منشور ابتدایی و دبیرستان بود که بسیار متنوع است. هنگامی که آن زمان برای دبیرستان به ما دوقلو بودند به اندازه کافی خوش شانس به نزدیکترین دوستان خود را از ابتدایی و دبیرستان حضور در همان مدرسه. هر یک از پسران به حال یک گروه متنوع از دوستان و آنها را به عقب گرفته شده که دانشجویان سال اول در دبیرستان راه دیگر بچه ها نشسته در جدول در همان مسابقه خوشه. بچه ها که می خواهم به ما (کوچک) مدرسه که در آن جدول قرار گرفتند با درجه ادامه داد: به اویختن در ناهار با هم به عنوان یک مخلوط ،

در حال حاضر پسر من فارغ التحصیل شده اند و نزدیکترین دوستان خود را هنوز هم مخلوط سیاه, اسپانیایی, سیاه و سفید بچه ها. من هرگز در مورد کودکان و نوجوانان با داشتن هر گونه مسائل در اطراف نژاد. اما یکی از فرزندان ما ذکر شده به تازگی چگونه تحریک شده و او با صورت او را به پر کردن در مورد کالج هم اتاقی. او برای مشخص کردن نژاد خود را و همه از پروفایل های از هم اتاقی احتمالی وی نیز شامل مسابقه. او می گوید او در مورد مراقبت است اگر آنها مرد هستند یا زن و چه منافع خود هستند—او نمی مراقبت در مورد مسابقه. با همه چیز در رفتن در ایالات متحده در حال حاضر من انجام خواندن بیشتر در مورد نژادپرستی و اگر من درک درستی نمی مراقبت در مورد مسابقه ای است که تقریبا به عنوان بد به عنوان تمرکز تنها در مسابقه. باید از او مراقبت چه مسابقه دوستان خود هستند ؟ یا آن را خوب است برای او حتی نمی مراقبت/متوجه? آیا چیزی وجود دارد که ما باید انجام دهند و یا صحبت کردن به ما بچه ها در مورد آنها قبل از رفتن به کالج و یا آن را خیلی دیر شده است ؟ آنها فقط به عنوان نژادپرست به عنوان کسی که فقط سفید یا من هستم نگران هیچ چیز ؟

—ساخت یک کوه از یک لانه?

عزیز MaMOoaA,

من باور نمی کنم که شما فکر می کنم شما بچه ها در حال نژادپرستانه بنابراین این احساس می کند مانند یک ریاکارانه سوال—که به معنی به چالش کشیدن این ایده که “نمی مراقبت در مورد” یا “توجه نشده” مسابقه خود را نژادپرست است. بنابراین من به این می گویند: نمی مراقبت در مورد و یا توجه به مسابقه یک امتیاز می باشد برای افرادی که سفید هستند. سیاه و قهوه ای از مردم در ایالات متحده ندارد که لوکس—و نه فقط “با همه چیز” در حال حاضر, اما تا کنون است.

و این چیزی که شما باید صحبت کردن با بچه های خود را در مورد برای شروع است. به عنوان جامعه شناس مگان R. Underhill که مطالعات مسابقه و خانواده است گفت: “مردم سفید نیست خارج از مسابقه آنها در بالای سلسله مراتب نژادی.” رد و یا کمرنگ جلوه دادن این واقعیت تنها استمرار نابرابری و خشونت است.

نه در مورد مراقبت و یا توجه به مسابقه یک امتیاز می باشد برای افرادی که سفید است.

در آخرین روز یکشنبه ستون من ساخته شده بسیاری از پیشنهادات در مورد منابع برای خود آموزش و پرورش, بنابراین من نمی خواهد تکرار آنها در اینجا, اما من توجه داشته باشید که بچه های خود را به اندازه کافی برای شروع به آموزش خود را بیش از حد, بنابراین همه شما—شروع به خواندن و شروع به صحبت کردن. آن است که قطعا دیر نیست.

این فوق العاده است که بچه های خود را رشد کرده اند تا با یک گروه متنوع از دوستان—باید آن را به هنجار. و به عنوان بخشی خود را در کمک به هدف از یک nonracist رستورانی در دبیرستان—برای آنها خوب! اما nonracism تنها اولین گام به سوی یک جامعه عادلانه تر. ضدنژادپرستی نیاز به بیشتر از ما. من اعتماد است که فرزندان خود را با توجه به تجربه خود دوستی و احساس خود را از آنچه بی عدالتی به نظر می رسد که در آغوش این فرصت را به یاد بگیرند که چگونه به گرفتن گام های بعدی. من مصرانه از شما را به آنها را در سمت راست همراه با بچه های خود را.

• اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من مادر تنها به دو لحاظ سیاسی درگیر دختران. من جوانترین افزایش دبیرستان است که رئیس جمهور از مدرسه او را جوان دموکرات باشگاه و در حال گذراندن تابستان عملا سازماندهی جو بایدن. بزرگتر من است که در خانه از او دانشجوی سال دوم سال از یک مارکسیست درگیر در پردیس جوان دموکراتیک سوسیالیست آمریکا فصل. من مطمئن هستم که شما می توانید ببینید که در آن این است که رفتن. خانه ما این است که تحت سلطه از سیاست صحبت اعم از روحیه احترام (البته طولانی) مکالمات به اکتان بالا استدلال. من بیمار هستم از همه آن. ما می توانید از طریق یک وعده غذایی بدون گفتگو نوظهور به یک استدلال سیاسی. ما سکونت کوچک است بنابراین حتی زمانی که من در بینایی من در گوش رس و می شنوند و دختران پس از رفتن هر یک از دیگر.

من سعی کردم به توضیح است که این بی پشت و جلو به وضوح نیست حرکت سوزن بر هر کسی نظر پس از آن خواهد خود را خدمت می کنند باعث می شود بهتر است برای هدایت انرژی خود را به بیشتر داوطلب معترض ، (که به عادلانه باشد—هر دو از آنها در حال حاضر به شدت درگیر). اما هر بار من سخت-خط مقاومت مواجه از دختران که دیگر “است که اساسا حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن” و یا “پشتیبانی از بمباران کودکان بی گناه” را به عنوان توجیهی برای این چرخه پیوسته از جنگ است. هنوز هم من می خواهم به اطمینان حاصل شود که دختران من که ارزش مشارکت مدنی در دفاع از نظرات خود و چسبیده برای آنچه آنها باور دارند که در. به این منظور من محکوم به گواه ماه از بحث های سیاسی تا زمانی که آنها نگه داشتن چیزهای احترام? و یا می توان آن را معقول و منطقی به ممنوعیت سیاسی استدلال از خانه ؟

—بیمار از سیاست در خانه

عزیز SoPaH,

عزیز من می توانید تصور کنید که در حال به دام افتاده در یک محل سکونت در 24 ساعت شبانه روز با دو نفر جوان با یک پایان ناپذیر اشتها برای گفتمان سیاسی خواهد بود دیوانه کننده است. من درک است که شما سپاسگزار خواهد بود برای برخی از صلح و آرامش. از طریق آموزش من صرف مقدار زیادی از زمان در اطراف افراد سن دختران شما و من مشاهده بیشتر بی تفاوتی نسبت به شور و شوق—حتی آلرژی به شدت برگزار مواضع سیاسی و ایده های بزرگ در مورد جهان است. بنابراین من فکر می کنم آن را به ارزش گفت که از آنچه شما به من گفت: من بیشتر در ترس از بچه های خود را. من امیدوارم که شما می توانید درک چگونه واقعا فوق العاده آن است که مراقبت از آنها بسیار (و این که این همه بحث هم—که هر دو آنها اقدام بیش از حد). از دوره آنها در حال رفتن به استدلال می کنند و احتمالا بیشتر شور و حرارت از آنها را با هر کس دیگری است که نمی توان با آنها به توافق برسند زیرا هنگامی که خود را خواهر نمی بینید که حق با شماست باید آن را احساس می کنم مثل یک عمیقا توهین شخصی (نه به ذکر است که آن را احتمالا اسلاید به سمت راست اسلات معمولی خواهر و برادر مجادله)—بنابراین آنچه که شما شاهد یک چرخش جمعی از تعهد جدی به ایده های در مورد راه های مناسب برای رفع این جهان و از مد افتاده خواهر و برادر من می دانم-بهتر از جنگ است.

من نمی ممنوعیت بحث سیاسی اگر من به شما بود. من گمان می کنم که بیشتر شما شکایت در مورد آن سخت تر از آنها حفاری در آنها هر دو هنوز هم در آن you-are-not-the-boss-از-من سن, بعد از همه. و راستش اگر من یکی از دختران خود را, من می خواهم به خشم اگر شما به من گفت که من نمی تواند استدلال می کنند در مورد سیاست در خانه. در حال حاضر با این استدلال که سیاست نیروی حیاتی خود را. اگر من به شما بود, من می خواهم سعی کنید به تمرکز بر روی اینکه با افتخار از آنها—و سرمایه گذاری در یک جفت خوب سر و صدا لغو هدفون.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک کودک نو پا. در حالی که البته ما اشتباهات در حال حاضر من و همسرم احساس تا حد زیادی ما حق تصمیم گیری برای خانواده ما (تعویض به فرمول زمانی که من تا به حال یک کم عرضه شیر در خواب, آموزش, من, ماندن در خانه با او, و غیره.), اما من مشکل گاهی اوقات نگرانی در مورد آنچه که پدر و مادر دیگر من فکر می کنم تصمیم گیری های پدر و مادر و به طور کلی. آخرین سقوط من در حال مکالمه با یک دوست و هنگامی که او آمد به اویختن در خانه من در شب. من بچه که بودم به تخت قرار داده بود و گریه زمانی که او وارد شدند و او شروع کرد به گفتن من (در میان چیزهای دیگر) که هر نسخه از اجازه دادن به یک کودک گریه آن را بسیار زیبا کودک آزاری است. من فکر می کنم که بحث را برخی از طولانی آسیب به رشد اعتماد به نفس به عنوان یک پدر و مادر است. چگونه شما منظور توسعه اعتماد به نفس به عنوان یک پدر و متوقف کردن نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنم ؟ من همیشه می خواهم به مایل به گوش دادن به دیدگاه افراد دیگر و یادگیری و رشد به عنوان یک پدر و مادر, اما من نمی خواهم به استفاده بیش از حد فضای با افکار مانند آنچه که X یا Y فکر می کنم در این مورد ؟

—توسعه اعتماد به نفس

عزیز DC

بنابراین من یک خبر خوب و یک خبر بد. خبر خوب این است که اگر شما در حال حاضر احساس است که “تا حد زیادی” شما حق تصمیم گیری برای خود و خانواده و شما به خوبی در راه خود را به توسعه اعتماد به نفس. هنگامی که شما در حال به چالش کشیده در مورد تصمیم گیری شما ساخته شده, آن کمک خواهد کرد که اگر شما خودتان یادآوری چرا شما آن را در وهله اول. این واقعیت است که پدر و مادر خود تصمیم گیری می رویم به سوال (و گاهی آشکار countermanded) توسط دیگران است. شما بارها و بارها خواسته شود تا دوباره شما تصمیم گرفته اند. بنابراین یک ابزار در اعتماد به نفس خود را toolkit باید برای شما به نگه داشتن در ذهن است که شما ساخته شده است انتخاب های خود را ملاحظه و با دقت. (پیشنهاد من این نیست راه و که این به این معنی است که شما نباید اجازه دهید در ایده های تازه از دیدگاه شما ممکن نیست باید از طریق فکر. این است که تعادل بین متفکر تصمیم گیری و یک ذهن باز است که منجر به درست اعتماد به نفس, به عنوان مخالف به سطح-سطح اطمینان.)

همچنین کمک می کند تا به حمایت از شریک زندگی خود را به دنبال دوستان که ارزش های خود را به را انتخاب کنید مراقبت از پرستاران و در نهایت مدارس که در آن شما نمی خواهد که برای حفظ exhaustingly توضیح خودتان و یا جنگ همان جنگ دوباره و دوباره. و شما ممکن است فکر می کنم در مورد آنچه که در پشت این انتقاد که شما احساس می کنید را تضعیف می کند شما. گاهی اوقات آن را می آید از یک محل به شدت برگزار می شود ایده های مختلف در مورد آنچه که بهترین است برای کودکان (هر چند به نظر من که مهم نیست چقدر عمیق برگزار کسی اعتقادات هستند مگر اینکه یک کودک است که در واقع مورد آزار قرار گرفته, مردم باید نگه دارید زبان خود را وقتی که می آید به افراد دیگر کودکان—و در حالی که من می دانم آن است که همیشه آسان نیست که معنی آن درست نیست). گاهی اوقات مردم فقط busybodies (من به یاد داشته باشید بسیار خوبی است و هنوز هم کمی تلخی—نظرات یکی از مادربزرگ های من-در-قانون ساخته شده در مورد تمدید پرستاری). و وقتی که می آید به پدر و مادر دیگر, انتقاد از خود را انتخاب بنیادی ممکن است از خود نا امنی. هر کسی که حتی کوچکترین شک و تردید در مورد تصمیم گیری های آنها ساخته شده ایم (و که نمی کند باید حداقل یک کمی از شک وقتی که می آید به چیزی به عنوان مهم به عنوان چگونه به منظور بالا بردن یک کودک است؟) رفتن به رنج می برند کمی عود اضطراب هنگام مواجهه با کسی که ساخته شده دقیقا مخالف انتخاب است. و این اضطراب اغلب بیان خود را به عنوان مخالفت به ویژه در افرادی که مقدار زیادی در معرض خطر در ظاهری فوق العاده آگاه و کاملا با اعتماد به نفس (دیدن سطح-سطح اعتماد به نفسبالا).

خبر بد من از ترس است که شما هرگز احساس به طور کامل اعتماد به نفس است. اما من مطمئن نیستم که واقعا چنین خبر بد. در حالی که آن را کاملا معکوس (و تخلیه) به نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنم من اعتقاد دارم که آن را خوب است برای در تماس با خود را شک و تردید است. برای یک چیز به این معنی که شما نمی خواهد یکی از آن پرشهای گفتن دیگر پدر و مادر آنها اشتباه کردم چون آگاهی و پذیرش از شک و تردید خود را اجازه خواهد داد که شما را به تجربه آنها را بدون این نوع از ناامیدی. دیگر از آن شما کمک می کند تا نگه داشتن ذهن باز: با گذشت زمان, شما ممکن است با سرهم بندی کردن برخی از برنامه های خود را; به عنوان کودک شما بزرگتر می شود و خلق و خو می شود تا کنون واضح تر شما می خواهید به اندازه کافی زیرک به کشف کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای او را.

بنابراین من حدس می زنم حقیقت این است که هیچ خبر بد بعد از همه. مگر اینکه شما تعداد این واقعیت است که حتی در حال حاضر, به عنوان مادر 27 ساله من هنوز هم گاهی اوقات احساس می کنید کمتر از کاملا با اعتماد به نفس. و در حالی که من انجام بهترین من به این فکر می کنم که سالم و که آن را نشان می دهد تمایل به یادگیری و تغییر—من به شما عطا کند که از آن گاهی اوقات بسیار ناراحت کننده است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در حال انتظار ما برای اولین بار نوزاد. ما در حال بحث در مورد نام های بسیاری هستند و با داشتن مشکل با حتی یک لیست کوتاه است که ما می توانیم هر دو به توافق برسند. سوال من این است در مورد مفهوم “نام سرقت.” من فکر نمی کنم این یک چیز است. من همسر می کند. او نمیخواهد بچه های ما برای به اشتراک گذاشتن یک نام با هر کسی در هر کدام از خانواده های ما. این مسئله است زیرا خانواده او بزرگ است و بسیار نزدیک است. این طول می کشد یک تن از کاملا خوب نام کردن جدول. یک نام است که من در حفظ و آینده را به اردن—اما یکی از من همسر عموزاده یک سال گذشته نام خود را به اردن. همسر من اذعان می کند که او را دوست دارد نام بیش از حد, اما او می گوید: ما نمی توانیم آن را انتخاب کنید چرا که آن را در حال حاضر گرفته شده است. من او را خواسته اگر او فقط می تواند بحث را به پسر عموی خود را در مورد ما با استفاده از همان نام اما او حاضر به حتی نخستین بار باز کردن این موضوع است. او شرکت که او را وتو هر نام که در حال حاضر در حال استفاده در هر کدام از خانواده های ما و می گوید ما فقط باید برای حفظ طوفان مغزی. من فکر می کنم این غلط محدودیت در نام که ما می توانید انتخاب کنید که مسخره و خسته کننده است. چه کسی درست است ؟

—نامگذاری دوراهی

عزیز NQ,

اگر من تصریح می کند که در این بحث—که خود را مسخره—من رای “بدون محدودیت” در نامگذاری خواهد شد شما لذت بردن از رضایت مشاوره نویس داشتن (irrelevantly) طرفه با شما و متوقف کردن این استدلال بلافاصله ؟ مهم نیست که چه کسی درست است. وتو وقتی که می آید به نامگذاری یک کودک متعلق به هر دو پدر و مادر.

شما نا امید با اصرار که دو نفر از شما در پیدا کردن یک نام است که هیچ کس در خانواده خود را در حال حاضر? پس چه ؟ وجود دارد مقدار زیادی از نامها را انتخاب کنید. آن را می سازد تفاوت که چرا هر یک از شما اعتصاب یک نام دیگر پیشنهاد کرده است و آن را می سازد تفاوت که اگر یکی از شما فکر می کند دلیل احمقانه است.

این نامه باعث می شود من به طور ناگهانی دلتنگ ورود آن را به عنوان حق در اطراف دختر من 27ام تولد, برای, دیوانه, شیرین (و بله نوع مسخره) بحث پدر و من تا به حال در مورد نام او زمانی که من باردار بودم با او هنگامی که او زده نام از لیست من چرا که آنها به پایان رسید با یک—که او تا به حال غیر قابل توضیح گریزی به—و یا به این دلیل که آنها نام خود را ex-girlfriends (من به یاد داشته باشید فراق بسیار متاسفانه با نام رز که من دوست داشتم). برای بخشی از من, من می خواستم برای جلوگیری از یک نام است که در حال حاضر محبوب—و جالب اینجاست که نام ما را انتخاب کرد که تا به حال نه به نظر می رسد در بالا 100 نام برای چندین دهه به طور ناگهانی تبدیل شد به محبوب است. هنوز که نام — تنها یکی از آن معلوم شد که ما می تواند توافق در پایان بود نام مناسب برای او.

حفظ و عبور کردن نام که یکی از شما می گوید هیچ به. آن را به یک بازی برای خاطر خدا. اگر شما نمی توانید به این اصل وظیفه سرگرم کننده لذت بخش, شما در حال رفتن به یک جهنم از یک زمان وقتی که می آید به تصمیم گیری در مورد تغذیه, خواب, گریه و آموزش.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم به تازگی به حال ما فرزند دوم. ما با تلاش به فکر یک نام کودک و به بیمارستان رفت, هر کدام با یک اول-انتخاب نام و عدم توافق بین ما. او بسیار می خواستم به نام فرزند ما نام من به شدت دوست ندارم بنابراین من گفت: هیچ بارها و بارها از طریق بارداری. او از من خواست دوباره در مدت کوتاهی پس از نوزاد متولد شد و در مه از هورمون و مواد مخدر, من موافقت کرد. من از آن متنفرم. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>