عزیز مراقبت و تغذیه: من فکر می کنم من رو دختر من به یک حریص دختر مواد


Girl looking in a shopping bag.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس gbh007/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

قدیمی ترین دختر من 15 سال است که مستقیم دانش آموز. من از او پرسیدم شب دیگر چه کار ایده آل بود و او گفت: “چیزی که باعث می شود من یک مقدار زیادی از پول, بنابراین من لازم نیست که فقط پوشیدن لباس بد لباس و نمی خواهد که به انجام ظروف.” من برای اولین بار آن را رد کرد به گزارش روز نوجوان است, اما پس از آن متوجه شدم که این نگرش مادی بسیار معمول است برای او.

اگر چه او می پوشد لباس از مارک های خوب که من خرید خرید یکی از چیزهای مورد علاقه خود را قبل از قرنطینه و او متنفر ترک مکان بدون خرید چیزی. او شیرین, خنده دار, دختر هوشمند, اما او را بیشتر خوشحال زمانی که مردم به خرید همه چیز خود را و احساس صدمه دیده که من خرید خواهران او چیزی (مانند یک جفت از سوغات عینک آفتابی) و پس از آن را از من بپرسید برای خرید او چیزی معادل قیمت بعد. او همیشه چیزی که او “کاملا neeeeeeds بود و در حال حاضر پدر!” این که آیا آن را به برخی از در فروش گردنبند و یا یک اشتراک به یک گلوله مجله خدمات. او را بسیار قانع کننده بیش از حد با تشکر از همه که بحث تیم دبستان پس از اعتراف من فراموش غار گاهی اوقات. اما آن را می شکند قلب من در حال حاضر به فکر می کنم من مطرح بچه که فقط حریص و مادی.

من آشفته است که بد است ؟ هیچ راهی وجود دارد برای متقاعد کردن او را که شادی است نه یک کمربند گوچی?

— من کمی مادی

عزیز MLM

به خوبی او را 15 و او را دوست دارد خرید و ارائه به شما می گویند او یک “شیرین خنده دار هوشمند” مستقیم-یک دانش آموز پس من صادقانه میگویم که در این مورد نگران بود. بسیاری از افراد در جامعه ما کار به منظور پرداخت برای چیزهایی که آنها نیاز دارند و تقریبا همه ترجیح می دهند یک کار است که اجازه می دهد تا آنها را نیز به دست آوردن چیزهایی که آنها می خواهنداو فقط ممکن است جلوتر از منحنی بر روی بدانند که یکی از.

متوقف بودن پدر Warbucks هر زمان که او شروع به کار شما بیش از یک نام تجاری ژاکت شرکت او در ادامه گفتگو در مورد که در کلاس های او بهترین دوست و چه حرفه ای او فکر می کند او می تواند خوب در و متوجه است که شما نمی خواهید به نوبه خود او را به فلورانس نایتینگل در سه سال او را ترک کرده است زندگی در خانه.

او نوع به افراد دیگر ؟ او بی اعتنا از مردم فقیر? هنگامی که شما انجام نمی غار او پرتاب مناسب است ؟ کسانی که بیشتر سوال مهم تر اینکه آیا او همه چیزهای دیگر مساوی ترجیح می دهند یک کمربند گوچی.

اما به طور جدی ترک خرید او همه این مزخرفات. شما کمک نمی کند و شما یک مرد بالغ هستید که باید بدانید بهتر است از خارج foxed توسط قانع کننده دختر نوجوان در بازار. اگر او می خواهد خیال باف مسائل او می تواند (در نهایت!) کار و خرید که چیزهای فانتزی. این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت سلیقه خود تغییر دهید زمانی که آن را به پول خود را.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 10 ماهه در حال حاضر دارای چهار دندان (دو در بالا و دو تا در پایین) و همه آنها در مقابل. در چند هفته گذشته او شروع به نیش می زنند من در زمانی که ما در حال بازی, مطالعه, و یا در آغوش گرفتن. او به نظر می رسد به انجام آن را به من بیش از با پدر و نیست در پاسخ به من گفت: “نه” و یا “نیش نیست.”

مادرم می گوید من باید به او بگویید که او را شیطان, اما من فکر نمی کنم او را درک است که هر دو. آن است که شروع به واقعا صدمه دیده است در حال حاضر به خصوص که او نیش من در صورت و بازوها و شکم و غیره. چه کار کنم ؟

— نا امید و گاز

عزیز FAB

این اتفاق برای تقریبا همه. او دندان درآوردن! وجود دارد چهار دندان شما می توانید ببینید و کل وحشتناک skullfull انتظار به ظاهر خود را.

بیایید نگاهی به دو چنگک صاف کردن رویکرد (مانند دندان های نیش). هنگامی که او گزش شما فاش و او را پایین. آن لطمه می زند! سرهم بندی کردن مانند آن لطمه می زند و حتی بیش از آن را ندارد. او نمی خواهند به شما صدمه دیده است او شما را دوست دارد. آن را نمی خواهد به او برای زندگی زخم اگر شما screech زمانی که او گزش شما و می گویند “ما نمی نیش می زنند!” آیا او درک “ما نمی نیش می زنند!”? هیچ. اما او می دانم آن را به شما صدمه دیده است و سپس او را ساخت انجمن با گرفتن مجموعه به آرامی پایین زمانی که او chews بر شما.

چنگک صاف کردن دوم: زمان شروع به خیساندن لیف ماساژور در آب (مختلف دندان درآوردن موارد برای جویدن شما می توانید خرید نیز خوب), رها کردن آنها را در کیسه Ziploc و ظاهر آنها را در فریزر. اگر او را بد خلق یا ناراضی او را یکی از به تحلیل رفتن در قبل از او توسعه بیشتر از طعم و مزه گوشت انسان.

من گمان می کنم او تا اوایل مولر انتظار را از طریق آمده و آن تخت حرامزاده هستند بسیار سخت تر به پاپ از تیز سگ. او مقدار زیادی به (به معنای واقعی کلمه) جویدن و yelp به آسمان بالا اگر او گزش شما به جای. نه عصبانی yelp از! فقط سر و صدا است که می گوید که صدمه دیده است.

نعمت های من با شما هستند.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من پر انرژی, اجتماعی, 16 ماهه که دوست دارد به سخن نامفهوم گفتن. او مجبور نیست بسیاری از کلمات واقعی در واژگان او نشده است. “بالا” است که تقریبا تنها او استفاده می کند با تعداد زیادی از فرکانس. و هنگامی که او—که به طور مداوم آن را برای تلفن های موبایل مانند جملات کامل, به عنوان اگر او ایجاد کرده است خود زبان تقریبا با کلمات است.

اما یک مشکل وجود دارد: او به نظر می رسد به نفرت هر تلفن های موبایل با “m”s در آنها است. او می تواند می گویند آنها. من آن را شنیده ام اما این نادر است و او به نظر می رسد به طور فعال به آنها اجتناب کنند. آیا شما هر گونه پیشنهاد و یا مشاوره در تشویق او با گفتار و توسعه ؟ این است که هیچ چیز به نگرانی در مورد در این زمان ؟

— فقط با من تماس مادر!

عزیز JCMM,

در 16 ماه من احساس می کنم آن را کاملا به احتمال زیاد این خواهد مرتب کردن بر اساس خود و وجود دارد هیچ چیز قابل توجهی در زمینه ای آن, اما من همچنین می خواهم به شما بگویم که برای نگاه کردن به دولت یا سرزمین را در برنامه مداخله و در لیست برای یک قرار ملاقات. این برنامه رایگان است در بسیاری از مکان آنها را ارسال یک فرد را به خانه خود را برای یک ارزیابی (حتی در حال حاضر!), و آنها به شما اجازه می دانم که اگر فرزند شما واجد شرایط برای کمک کمی با سخنرانی او.

من دیده ام چند هفته از تمرینات است که به نظر می رسد مانند سرگرم کننده بازی باعث یک بچه شروع به خوشحالی ساخت سر و صدا و صداها و کلمات است که به طور کامل وجود ندارد و قبل از. و البته از آنجایی که آنها را فرزند خود در تمام رشد و نمو جبهه اگر آنها نقطه هر چیز دیگری که آنها می خواهم برای بررسی بیشتر, شما باید این اطلاعات را به عنوان به خوبی.

در بسیاری از موارد شما می خواهید کسی گفته می شود در هشت هفته و در هفته سه فرزند خود را آغاز خواهد شد آواز “ماما میا!” و شما می توانید تماس بگیرید و لغو. اگر که در این مورد ؟ شما خوشحال خواهید بود شما به نام. من تا به حال مداخله زود هنگام برای یکی از سه بچه در 15 ماه آنها از دست رفته واجد شرایط برای خدمات دقیقا یک نقطه آنها تا به حال یک زبان انفجار دقیقا دو هفته پس از انتصاب و در حال حاضر که بچه که هرگز خاموش تا برکت قلب خود را. من هنوز هم بسیار خوشحالم که من به نام. من فکر می کنم شما بیش از حد خواهد بود.

چه بهترین راه برای نگه داشتن یک کودک نو پا از فرار?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

ما 3 سال است که گفتار به تاخیر افتاد و دیگر تأخیر رشد مربوط به شرایط جدی پزشکی در دوران کودکی است. او بسیار جذاب, خنده دار, مهربان, کنجکاو بچه و ما افتخار تمام پیشرفت خود را! او دریافت سخنرانی و درمان های دیگر, اما آنها بوده است کمتر موثر در این بیماری همه گیر از آنجایی که آنها در حال حاضر در محل حاضر و نه در فرد.

او مانند اکثر 3 ساله است کج خلق. در گذشته هنگامی که او ناراحت پدرش و من ممکن است می گویند چیزهایی مانند “آن را OK” و یا “متاسفم” به تسکین او ، چالش این است که او در حال حاضر همکاران کلمات “خوب” و “ببخشید” با ناراحت بودن و پایین بپرد زمانی که او می شنود و آنها را بدون توجه به زمینه—من و همسرم در گفتگو با یکدیگر Ernie صحبت کردن با Bert on Sesame Street, یک, شعر آهنگ در ماشین و غیره. من هرگز متوجه شدم که اغلب مردم می گویند این واژه تا زمانی که هر گفته نتایج در ندبه. این نوع خنده دار, اما آن را نیز از بین رفته اند و ما می خواهیم او را به یاد بگیرند که “متاسفم” و “خوب” هستند … OK!

من همچنین فکر می کنم “با عرض پوزش” یک کلمه مهم برای او به یادگیری و قادر به استفاده از. ما سعی کرده ایم توضیح داد که “با عرض پوزش” یک کلمه خوب از آنجا که این بدان معنی است که شما در مورد مراقبت از احساسات افراد دیگر, اما آن را واقعا کار می کند. آیا شما مواجه می شوند هر چیزی شبیه به این ؟ هر گونه پیشنهاد ؟

— چه چیزی ما را در اینجا ؟

عزیز WDWDH,

این است برای رفتن به OK. من قول می دهم. او بسیار جوان شما در حال گرفتن او تمام پشتیبانی و منابع شما می توانید مدیریت تحت شرایط فعلی ما و من به شما اطمینان می دهم که بسیاری از 3 ساله با هیچ تاخیر و از هر نوع توسعه پرشور نفرت برای برخی از کلمات و عبارات آنها با شریک داشتن احساسات خود را نفی. من 37 و اگر کسی پیشنهاد امروز که من “ممکن است گرفتن خسته” من خودم را عقب به من “خسته نباشید” کدام است کلاسیک کودک نو پا. همچنین من احتمالا فقط گرسنه است.

“متاسفم” و “OK” فقط کلمات خوب. آن را نیز بسیار رایج (تقریبا همه ما آن را انجام داده اند!) می گویند به ناراحتی بچه “شما OK! شما OK!” زمانی که بدیهی است که آنها احساس نمی خوب است. و که کمی گریتینگ. شما نمی, اما باید برای از بین بردن این کلمات از فرهنگ لغت خود و یا که از جهان است. آن را نه مفید و نه ممکن است.

هنگامی که او ناراحت است و سعی کنید به اعتبار آن (“وای شما خیلی ناراحت!”) و سعی کنید برای نجات “متاسفم” و “OK” برای زمینه های دیگر. چند ماه است که یک مدت زمان طولانی برای اقامت بسیار آویزان بر روی یک کلمه یا یک عبارت و اما سن و سال او و تأخیر رشد آن به مراتب کمتر مربوط به من است. من فکر نمی کنم او هرگز دست آوردن توانایی برای عذرخواهی! آن را فقط رفتن به یک زمان کمی برای اصلاح آن کلمه برای مقاصد دیگر.

من حلقه خود آسیب شناس گفتار و زبان (بر اساس حرف شما تقریبا قطعا باید یک SLP) در این نگرانی خاصی چون آنها به احتمال زیاد مورد استفاده برای مسائل مشابه و باید بهتر ایده های خاص از من خواهد شد. آنچه من می توانم به شما بگویم این است که او برای به دست آوردن بیش از این مانع. وجود خواهد داشت موانع دیگر, البته, اما هر پدر و مادر می تواند نوشته اند من این نامه من به شما قول می دهم. با تشکر از شما برای مقابله با کودک خود را در موقعیت های خاص با تمام منابع خود را و مراقبت است. او برای تلفن های موبایل دوست داشتنی.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم پدر و مادر برای یک کودک 20 ماهه ، قبل از من باردار شد و با او, من و همسرم اغلب برخی از نوشیدنی با شام و نوشیدنی در آخر هفته, et cetera. ما نیز در همان جایی که نهاد هفتگی جمع همکاران در یک نوار محلی برای نوشیدنی پس از کار. شوهر من همیشه می رود و به پایان می رسد تا گرفتن sloshed. من ماندن در خانه با بچه های ما و همیشه گرامی این زمان به تنهایی با او که من به ندرت پس از مرخصی زایمان من. من عاشق ما آرام شب با هم. شوهر من اگر چه اصرار دارد که من نیاز به اطلاعات بیشتری در آمده و به این مجالس. من نمی خواهم به نوشیدنی های دیگر و پیدا کردن ایده گرفتن مست با همکاران من نچسب. حمام و نوازش هستند هیجان من در حال حاضر, اما من فکر می کند من افسرده. او فکر می کند من خاموش خودم با بچه های ما است و نه سالم. من صادقانه هرگز شادتر از تبدیل شدن به یک مادر است. من اشتباه است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>