عزیز مراقبت و تغذیه: من فکر می کنم من نوجوان ممکن است در یک رابطه Polyamorous


Two teen boys and one girl in a composite illustration against a pink background.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

قبل از دوران COVID-19 من تقریبا 17 سال بود و هزینه های زیادی از زمان با مجموعه ای از (مرد) با بهترین دوستان است. همه آنها یک بازی ورزشی با هم و دیدم هر یک از دیگر اجتماعی است. یک شب هنگامی که همه آنها در خانه ما در راه به ما, زیرزمین, اتاق رختشویي, که من پیدا کردم هر سه آنها برافروخته و به سرعت در حال disentangling در rec اتاق نیمکت. (من نمی گویم هر چیزی را به او پس از آن از آنجا که من احساس بسیار بی دست و پا هر چند در غیر این صورت ما قادر به برقراری ارتباط نسبتا آشکارا در مورد او احساسی/عاشقانه موقعیت.) وجود دارد یکی دیگر از مناسبت است که در آن پسران کاهش یافته است خاموش به طور مشترک خریداری شده هدیه برای او.

در حال حاضر به عنوان ما گسترش اجتماعی ما حباب, او شروع به صرف زمان بیشتری را با یکی از این پسر دوباره (تا کنون هیچ نشانه ای دیگر). من احساس می کنم واقعا ناراحت کننده و مطمئن نیستید اگر من نیاز به انجام و یا می گویند چیزی یا چه که باید باشد. خانواده ما ارزش بسیار مترقی و عجیب و غریب پسند اما بالقوه عاشقانه تایی (یا پس از یکی) به نظر می رسد مانند بسیاری برای یک نوجوان به رسیدگی است. شاید من باد همه چیز را از دین و هر آنچه که من دیدم این بود که یک چیز یک بار—اما حتی اگر آن را باید به من ارائه برخی از راهنمایی در مورد اخلاق و سلامت جنسی با مدیریت شرکای متعدد? خواهد که به نظر می رسد مثل من دلگرم کننده است ؟ من می دانم که نوجوانان امروز در حال زندگی در یک جهان که در آن آنها در معرض بسیار و دیدن انواع انتخاب آنها می توانید برای زندگی خود را. من می خواهم برای حمایت از این, اما همچنین مطمئن شوید که او به این منابع حرکت خود را انتخاب و نگه داشتن خود را امن. نوجوانان به عنوان آنها به نظر می رسد پرداختن به این به طور مستقیم و یا ارائه پرسیده نشده-برای مشاوره ممکن است یک راه سریع برای با شدت بهم زدن درب بسته. این احساس می کند مانند پیشرفته قرار دادن پدر و مادر و من دوست دارم برخی از بینش.

— لیبرال اما شاید که نه لیبرال

عزیز LBMNTL,

بهترین جوشیدن من بعد کار تدریس در یک دانشگاه بزرگ دولتی (و به طور خاص آموزش کلاس های که در آن دانش آموزان من نوشتن صراحت در مورد زندگی خود و سپس نشستن در اطراف در یک سمینار اتاق صحبت کردن در مورد آنچه نوشته اید) این است که من یک منحصر به فرد در مقابل خطوط به راه نوجوانان و بزرگسالان جوان تجربه جهان است. و اجازه دهید من به شما بگویم: آن است که گاهی اوقات کاملا گیج کننده به یک فرد بالغ که حس چگونه همه چیز کار می کنند و قرار است به کار شکل گرفت که یکی دیگر از نسل و آداب و رسوم و عقاید و درک تقریبا همه چیز.

اما آن را نیز یک امتیاز و آن را فوق العاده مفید است. آن را با تشکر از این تجربه بود که من راحت با منحصر به فرد “آنها/آنها” قبل از دیگران سن و سال من (که توسط راه 65) و این که من نسبتا به سرعت به درک درستی از هویت و بیان شد که یک جهان دور از چگونه من در مورد این مسائل قبل از دانش آموزان من تحصیل من. با تشکر از آنها را به من آموخته در مورد بسیاری از تغییرات هویت جنسی بیش از حد. (که برای اولین بار یکی از دانش آموزان من معمولی اعلام کرد که آنها “فاقد خاصیت جنسی, اما نه aromantic” من flummoxed; در حال حاضر من قادر به nod خردمندانه است.) بنابراین من در اینجا صحبت از ترانشه به شما بگویم که چند همکاری روابط عاشقانه میان افراد جوان تنها یک یا دو سال بزرگتر از دختر شما تا به حال بیشتر رایج است. من می دانم که این شگفت آور است (رک و پوست کنده من هنوز شگفت زده شده و من شاهد بوده ام این کار را برای پنج یا شش سال) اما حتی در اوهایو جایی که من آموزش افراد جوان خواهد معمولی ذکر آنها (جمع) “همکاران.” و اگر من از شنیدن این از 18 و 19 ساله در برخی از آنها خود را اعلام روابط دراز مدت آنهایی که من تعجب نیست که این اتفاق می افتد در میان کودکان و نوجوانان هنوز هم در مدرسه بالا است. این بار آنها یک’changin. و اگر شما یک نوجوان که هست (یا بود) تلاش یک رابطه polyamorous زمان آن رسیده است را برای شما به جمع آوری برخی از اطلاعات است. سعی کنید این مقاله در وگ نوجوان برای استارت و این polyamory primer. (شما می گویند شما می خواهید به توصیه او, اما شما قادر نخواهد بود برای انجام این کار اگر شما نمی دانید هر چیزی در مورد آنچه که او را به—و یا چرا او ممکن است به آن.)

هیچ یک از این است که می گویند که شما از خط به شوکه می شود و یا ناراحت یا که دختر خود را در نه کاملا 17 است متعهد polyamorist. آن است که به می گویند که اگر چه یک رابطه مانند یکی از شما توصیف (نوع) شاهد بین او و دو پسر ممکن است تکان دهنده به شما شانس خیلی خوب به نظر نمی رسد که عجیب و غریب به او. من این ذکر دلیل من به معنای آن است که حداقل بخشی از نگرانی های شما این است که او (یا او) مرور چیزی که ممکن است ترسناک و گیج کننده است به او. و البته این ممکن است باشد. او ممکن است تنها یکی از بچه ها در کل دوستان که تجربه در این راه است. و او ممکن است مشکل آن است. اما شما لازم نیست ذکر است از دیدن هر نشانه ای از آن است. آیا او به نظر می رسد اضطراب ناراضی ترسند یا افسرده است ؟

اگر پاسخ منفی است پس آنچه که من قصد دارم نشان می دهد احتمالا صدای ترسناک برای شما. اما اگر کانال های ارتباطی بین شما دو نفر باید همواره باز بوده است و او می داند که شما به یک (واقعا) پیشرفته و عجیب و غریب پسند فرد عاقلانه خواهد بود به طور مستقیم با او. “هی, من متوجه شده ام که تنها اردن شده است آمدن به تازگی هنگامی که آن را به نظر می رسید مثل شما در ارتباط با هر دو اردن و جیسون. چه اتفاقی افتاده است؟” اگر شما می توانید بکشید که خاموش معمولی آن ممکن است منجر به یک مکالمه واقعی. است که: اگر او فکر نمی کند که آن را به گوشی شما را, او ممکن است مایل به آمدن به شما.

اگر شما دلیلی برای باور کردن که او است مشکل—که این یک بحران برای او—شما در حال رفتن به یک رویکرد متفاوت است. می گویند چیزی در امتداد خطوط از: “من امیدوارم که شما می دانید شما می توانید به من در مورد هر چیزی. من احساس می کنم چیزی را از نگرانی شما/شما ناراضی. هر آنچه در آن است من در اینجا برای شما. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید به من بگویید که شوک به من وعده داده است. تنها چیزی که در جهان است که مسائل مربوط به من است و خود را در شادی و رفاه است.”

و کار سخت در معنی هر کلمه ای از آن است.

این است که در واقع پیشرفته قرار دادن پدر و مادر. اما به نظر می رسد به من که هر پدر و مادر که توجه نزدیک خواهد شد در نهایت به AP پدر و مادر در یک موضوع و یا یکی دیگر. موفق باشید با این یکی—آن را یک دوره سخت و شما نیاز به مطالعه برای آن (اما مثل غیر استعاری AP کلاس های آن را می دهد شما یک پا تا در حتی سخت تر از دوره های به آمده است).

· اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

دختر من 17 و اتحاد عمومی Instagram با حدود 5000 پیروان است که کمی بزرگ, اما او تا به حال آن را پس از او 13 بود بنابراین آن را مانند او معروف—آن را فقط مردم او را ملاقات بیش از چهار سال است. او به ما گفت که او را بدست استعلام از چند کوچک مارک های درخواست اگر او می تواند مدل لباس برای آنها. آنها خواهد پرداخت و آن را در واقع فقط پیراهن و لباس های خود را, بنابراین من خوب بود و با آن, اما همسر من است freaked. او مدل حرفه ای برای چند سال در اواخر نوجوانی و اوایل 20s و تحت درمان قرار گرفت و به طرز وحشیانه ای در صنعت تحت فشار به از دست دادن وزن نکردن مواد غذایی در photoshoots ، او تقریبا توسعه یافته اد. در حال حاضر او فکر می کند که اگر ما اجازه پدر ترویج این لباس آن را اساسا اجتناب ناپذیر است که همان چیزی که اتفاق خواهد افتاد به او. او تلاش برای متقاعد کردن من به مرحله یک “مداخله” و او را تعطیل حساب او.

من فکر می کنم که دیوانه است. اول از همه, آن را نمی خواهد لباس زیر زنانه عکس مانند او استفاده می شود به انجام آن خواهد بود برخی از آینه selfies در عینک آفتابی و تی شرت. من هم خیلی خاص مد/مدل سازی صنعت تغییر کرده است از آنجا 90s. دختر ما می گوید او می خواهد به صرفه جویی در پول برای کالج و یا در یک حساب پس انداز و من فکر می کنم این یک راه بسیار خوبی برای او قادر به کسب پول با خیال راحت در قرنطینه. چگونه می توانم صحبت کردن با همسرم در مورد این ؟ من دیده ام هرگز او رفتار مانند قبل از این—او را به طور کامل غیر منطقی.

— بد مدل خاطرات

عزیز BMM,

چگونه می تواند به شما در صحبت کردن با همسر خود در مورد حادثه تجارب او در اواخر نوجوانی و اوایل 20s? چگونه در مورد حمایت از او و انجام بهترین خود را به درک ، دلسوز و همدلانه و مهربان و دوست داشتنی?

و آنچه باعث می شود شما بنابراین مطمئن شوید که مد/مدل سازی صنعت تغییر کرده است ؟ (شما مطمئن نیستید ؟ شما تنها “خیلی خاص”—اما این به اندازه کافی خوب برای شما?)

آیا این صنعت تغییر کرده است به اندازه کافی برای شما مناسب نیست واقعا نقطه ، نه دقیقا آنچه در آن است را می توان مدل سازی. و نه حتی اینکه آیا یا نه این است که “بهترین راه” را برای 17 سال به کسب درآمد در حالی که در قرنطینه. (اگر شما تمام شد و در خطر از دست دادن خانه خود را و یا مواد غذایی ناامن و یا در غیر این صورت در یک بحران عمیق است که خود را دختر نوجوانم مدل سازی ممکن است به شما صرفه جویی در همه از من ممکن است مایل به در نظر گرفتن این آخرین مورد به عنوان ممکن است عامل مهم—اما شما داده ام هیچ نشانه ای از آن است.)

نکته این است که همسر شما می داند که بیشتر از شما در مورد این که این دعوت نامه دختر خود را گرفتن است که در حال راه اندازی ، پس چه چیزی مهم تر: نوجوان خود را “حرفه ای” به عنوان یک Instagram تاثیر گذار و یا همسر خود را روانی سلامت ؟

همچنین: هیچ کس “فقط در دیدار” 5000 نفر در چهار سال بین سن 13 سالگی و در سن 17. من مطمئن هستم که چرا شما آنقدر سرمایه گذاری در دختر خود را Instagram حضور و یا چرا شما به طور همزمان تعیین می شود به underplay آن واقعا عمومی طبیعت—و یا چرا شما به نظر می رسد بسیار هیجان زده در مورد او خواسته به shill برای مارک های مد—اما هیچ یک از این به نظر می رسد به چیزی برای انجام با بچه خود را به سلامتی و شادی. و به نظر می رسد کاملا در تضاد به او و مادرش.

من چراغ سازش معقول در اینجا می توان به اجازه بچه های خود را نگه داشتن Instagram حساب به نظر میرسد که نگه داشتن او اشغال شده در طول قرنطینه و کاهش ارائه می دهد به مدل. اما تنها اگر همسر شما در هیئت مدیره با این سازش است. خود من غریزه است که 5000 پیروان است بیش از حد بسیاری از برای کسی است که واقعی شکل عمومی—که از آن سالم نیست برای دختر خود را به انجام زندگی خود را در این راه قبل از اینکه جمعیت زیادی از غریبه ها. اما من حدس می زنم این است که من ممکن است از مرحله بعد از همه با Gen Z (شاید به این دلیل که من نوشتن خلاق دانش آموزان در حالی که باز در مورد انواع مسائل شخصی هستند به عنوان یک کل نیست که به Instagram مشهور است ؟ —یعنی دیدگاه من ممکن است محدود).

چگونه باید از کارفرمایان حمایت از کارکنان که در حال مراقبت از بچه ها ؟

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من پدر و مادر یک پسر 4 ساله دختر من تماس بگیرید اونا. در حالی که هر دو پدر و من با استفاده از رسانه های اجتماعی ما دیگر ارسال عکس از اونا و ساخته شده اند یک نقطه و نه پس از او 2 سال, به منظور محافظت از حریم خصوصی و به او یک تخته سنگ پاک هنگامی که او می رسد سن که در آن او می تواند تصمیم به استفاده از رسانه های اجتماعی خود را ، در حالی که این یک تصمیم من و همسرم ساخته شده آن چیزی نیست که ما سعی در تحمیل مادر من و یا پدر و مادر خود را. تا به حال است. من و همسرم در پایان مقابل این طیف سیاسی از مادر من و من در قوانین. تفاوت در ديدگاه باعث مشاجره در روابط ما با آنها برای برخی از زمان و تشدید شده است چیزهایی که پدر و مادر ما به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی با پست اعم از بحث برانگیز به کاملا نفرت انگیز. همه چیز شده اند تا حرارت از دیر شده و من آن را پیدا نامطلوب برای دیدن دختر شیرین من عکس سمت راست بالای پست توسط من FIL دفاع از مؤتلفه پرچم به عنوان نمادی از “میراث”. من احساس می کنم زمان آن رسیده است که به گسترش توقف در عکس از اونا برای تمام خانواده است. من هرگز رویای سانسور پدر و مادرم اما من نیز می دانم که اینترنت برای همیشه و من فقط احساس می کنم آن را عادلانه به اجازه دهید فرزند من گره خورده به پست که نمی نماینده او. من مسخره بودن? و اگر نه چگونه من حتی موضوع مطرح? من فقط می خواهید برای محافظت از دختر من آینده.

— بدون تصاویر لطفا در پورتسموث

عزیز NPPiP,

شما در حال مسخره است. من از آنها بدم میاید این بیش از حد. و من تحت تاثیر قرار است که شما در حال اتلاف نفس خود را با استدلال اونا پدربزرگ و مادربزرگ خود را در مورد نفرت پست در رسانه های اجتماعی خود را—و حتی بیشتر تحت تاثیر قرار است که شما شده اند به مدیریت compartmentalize در این راه شما باید به طوری که یک گرم اگر به چالش کشیدن رابطه ماندگار. راستش من فکر می کنم اگر شما تصمیم دو سال پیش به ویژگی های اونا در رسانه های اجتماعی شما شده اند به خوبی در درون مخروط معقول به همه پدربزرگ و مادربزرگ پس از آن لطفا به ترک ارسال عکس از او. اما از آنجا که شما نمی قرار دادن هر گونه عکس از خود (که قطعا آنها متوجه شده اند حتی اگر شما هرگز صحبت به آنها در مورد آن?), شما باید پوشش عالی. شما لازم نیست برای رفتن به جنگ با آنها. من را سیاسی کردن جدول برای این گفتگو. فقط به آنها بگویید که بصورتی پایدار و محکم و در بهترین صدای شما می تواند جمع اوری (آیا آن را بر روی گوشی و نه در متن و یا ایمیل!), که شما را ساخته اند این تصمیم است که شما نمی خواهید دختر خود را تصویر آنلاین است و شما می دانید آنها احترام خواهد شد که تصمیم گیری. به من گفت: من قبل از این, اما آن را نمی توان گفت اغلب به اندازه کافی: این ویژه ساخت و ساز کمک می کند تا بسیاری هنگامی که یک درخواست مردم را به انجام چیزی است که آنها نمی خواهند به انجام است. این کمک می کند تا آنها را گام به گام.

اگر آنها به شما بگویم که شما در حال مسخره و بپرسید که چرا بر روی زمین در حال ساخت چنین عجیب و غریب/ناعادلانه درخواست آنها را به حقیقت (منظورم پیر حقیقت یکی است که منجر به شما برای جلوگیری از ارسال Em تصاویر). آنها می تواند استدلال می کنند با شما همه آنها می خواهند در مورد آن شما می توانید نگه دارید گفت: “من می دانم چگونه شما احساس می کنید اما این است که بسیار برای ما مهم است. هنگامی که او به اندازه کافی قدیمی به تصمیم خودش, او می تواند در پست تمام عکس او می خواهد. در ضمن ما می خواهیم همه ما می دانیم لطفا برای جلوگیری از ارسال عکس او. ما می دانیم شما احترام ما تصمیم.” اگر آنها حاضر—که من فکر می کنم بعید است که (به احتمال زیاد بیشتر آنها همراه با آن اکراه و نگه داشتن شکایت در مورد آن را برای همیشه لطفا برای پس از)—شما باید یک مشکل بزرگتر از شما فکر می کنم. سپس شما باید برای خارج کردن اسلحه های بزرگ از جمله تهدیدات محدود کردن دسترسی خود را به نوه خود را و/یا پایان دادن به شخصی خود را به اشتراک گذاری عکس های خود را با آنها. اما بیایید فرض کنیم که یک درخواست ساده از این نوع مفتخر خواهد بود با توجه به ارتباط شما موفق تا کنون که در آن شما می دانم که شما نمی خواهید به تغییر ذهن خود را (و دل) و شما تمام راه را برای همزیستی مسالمت آمیز. ذخیره سلاح برای زمانی که شما هیچ چاره ای جز به استقرار آن است.

— میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

من 26 سال زندگی در عجیب و جالب tech شهر. من یک مددکار اجتماعی پس از فارغ التحصیلی اخیرا با آسایشگاه بیماران و تجربه ساخته شده من احساس می کنم من به سمت یک فروپاشی عصبی. من دیدم چیز بدی در خانواده ها با این کار من با غم و اندوه عمیق. من کار بر روی تغییر مشاغل, اما تلاش برای پیدا کردن یک میدان است که منافع من است. من شادترین من آرام خانه و تمیز کردن و ساخت وعده های غذایی زیبا برای شریک زندگی من است. من پیاده روی سگ من, رفتن به سالن ورزشی, داوطلب برای تمیز کردن محلی جنگل و انجام کارهایی است که ترویج آرامش. او باعث می شود به اندازه کافی در یک شرکت فناوری برای حمایت از ما, اما من با پرداخت سهم من از صورتحساب با من ناچیز پس انداز. ما هیچ کودکان و نمی بینم هر یک در افق. او حمایت از ترک فرض کنید من می خواهم به سرعت پیدا کردن شغل دیگری. اما کار اجتماعی در حال حاضر من وحشتزده و من نمی دانم می خواهم به انجام به صورت حرفه ای اگر هر چیزی. آیا اشتباه است که به شریک زندگی من برای حمایت از من آرام در خانه و زندگی به خاطر من سلامت روان ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com