عزیز مراقبت و تغذیه: من سعی کردم برای محافظت از دختر من با پنهان کردن حقیقت در مورد پدر او. آن زمان به نم?


A woman clasps her thumb and pointer finger around the bridge of her nose.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

سمت راست از بالا مدرسه, من در زندگی ازدواج سوء استفاده. به عنوان به زودی به عنوان من بود به دنبال راهی برای فرار است. خوشبختانه شوهرم دستگیر شد, من اعطا شد که حضانت و من نقل مکان کرد و در سراسر کشور است.

من از شوهر فعلی که 2. او همیشه دختر من در هر راه. ما هرگز او را وادار به تماس او را پدر اما همه چیز را به محل سقوط کرد به طور طبیعی برای ما. شوهر من همیشه می خواستم به اتخاذ دختر من. ما بدست مدارک اما من همیشه آن را خاموش. من فکر می کنم آن را فقط به من می ترساند چرا که من باید برای ارسال مدارک به سابق من درخواست رضایت او. طلاق او یک کابوس بود و ما صحبت نکرده است. من هم عصبی در مورد او دانستن که در آن زندگی می کنیم.

با وجود این ما در حال برنامه ریزی در حال حرکت رو به جلو با تصویب هنگامی که COVID است. دختر من تقریبا 10. او هیچ ایده که شوهر من است نه پدر بیولوژیکی. مسن تر او می شود بیشتر نگران من است که او نمی داند. من نه به او بگویید که اگر من می توانم. ارتباط با سابق من و یا خانواده خود را در عاطفی و فیزیکی خطر است. اما در عصر رسانه های اجتماعی آنها می تواند رسیدن به او هنگامی که او مسن تر است. من نمی خواهم به خراب کردن رابطه او با شوهر من با گفتن او او او بیولوژیکی پدر. من نمی خواهم به خراب کردن رابطه خود را با من حفظ شده است این از او. آیا من در حفظ و حفاظت از او و نگه داشتن خانواده ما پویا دست نخورده و یا نشانی از او سزاوار به حقیقت را می دانم, و اگر چنین است در چه سنی است ؟

—فریبنده یا محافظ

عزیز DoP,

من می توانم درک که چگونه همه چیز رو به این نقطه—شما جوان بودند آن وضعیت وحشتناک شما فرار از آن و شادی یافت نشد. البته شما نمی خواهید به خطر که با گرفتن گرفتار با سابق خود و البته این احساس بیش از حد بزرگ و ترسناک را برای توضیح به دختر خود را. من درک می کنم تمایل خود را برای محافظت از بچه خود را از دردناک اطلاعات اما یکی از چیزهایی که در مورد والدین است آمدن به شرایط با این واقعیت که شما نمی توانید محافظت از بچه خود را از همه چیز. بنابراین نه به خاطر آینده دختر خود را و احساسات همسر خود را فکر نمی کنم فریب یک گزینه است در اینجا.

من درک می کنم تمایل خود را برای محافظت از بچه خود را از دردناک اطلاعات اما یکی از چیزهایی که در مورد والدین است آمدن به شرایط با این واقعیت که شما نمی توانید محافظت از بچه خود را از همه چیز.

این مسائل پیچیده من فکر می کنم شما باید بحث با یک درمانگر. من تسلیم به متخصص اگر چه من می گویم به طور کلی است که شما نیاز به انجام همه چیز شما امیدوار به جلوگیری از. یک درمانگر می تواند به شما کمک کند کشف کردن دقیقا چه زمانی و چگونه به انجام این کار, اما شما باید به دختر خود را در مورد ریشه (شما می توانید یدکی خود را به هر گونه اطلاعات شما فکر می کنم او آماده نیست اما او نیاز به دانستن چیزهای بزرگ). من همچنین فکر می کنم شما باید افتخار خود را به طور رسمی قانونی خود در ارتباط با فرزند خود را. و شما باید به توسعه یک استراتژی برای برخورد با دختر خود را پدر و خانواده اش; تظاهر آنها وجود ندارد که یک طرح خوب نیست به خصوص که شما اشاره در عصر رسانه های اجتماعی.

این آسان نخواهد بود اما شما می توانید آن را انجام دهید. گفتن حقیقت نمی خواهد خراب کردن بچه خود را در رابطه با مرد او را همیشه به نام پدر; خودداری حقیقت هر چند می تواند ویرانگر. موفق باشید.

• اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

بهترین دوست من و من “در آن طول می کشد تا یک روستا” به ترتیب. او با همسرش زندگی می کند و کودکان و نوجوانان (سنین 10 ، 3 ، 1) و من (یک مادر تنها به یک 3 ماهه) اجاره او مهمانخانه. من پرداخت نرخ بازار اجاره به علاوه جداگانه آب و برق; همه ما صرف مقدار زیادی از زمان به هم خوردن شام با هم بیشتر شب و درمان یکی دیگر از بچه ها به عنوان اگر آنها خود ما را از نظر توجه و انضباط و محبت است. ما یک خانواده است.

یک یا دو بار در هفته من متن خود را 10 سال پیر, C, و درخواست او برای تماشای کودک من در حالی که من ، من نمی آن را هر بار که من دوش فقط زمانی که من می خواهم برخی از “من زمان است.” من همیشه از او بپرسید برای پاک کردن آن با مامان و روشن ساخته اند به او که او خوش آمد می گویند هیچ اگر او را احساس نمی کند مانند آن است و یا مشغول است. همیشه در طول عزیزم چرت زدن. همه C انجام دهد این است که اجازه دهید من می دانم اگر کودک از خواب بیدار. او معمولا بیش از حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و برای این که من او پرداخت 10 دلار است.

T نمی خواهند من به پرداخت C—او فکر می کند باید انجام آن را به عنوان یک مهربانی و چون ما خانواده است. T استدلال می کند که او می کند همان چیزی که با C و پرداخت نمی کند اما من فکر می کنم آن را متفاوت چون C است که در واقع او toddlers’ خواهر و برادر به علاوه و مهم تر از تماشای خواهر و برادر در خانه خود در حالی که مادر خود را دوش نمی کند نیاز به ایجاد وقفه در آنچه او را از انجام, قرار دادن کفش در و خروج از خانه.

من نمی مخالفم که T نیازی به پرداخت C به تماشای کودکان نوپا در حالی که او را در حمام, اما من فکر می کنم آن را مناسب برای من پرداخت او هنگامی که او بر می آید برای تماشای کودک من. شما چه فکر می کنید ؟

—در آن طول می کشد تا یک روستا

عزیز ITaV,

خود را در وضعیت زندگی دلخواهی برای تلفن های موبایل! شما یک خانواده اما من فکر می کنم شما نیاز به پاسخ برای خودتان دقیقا همان چیزی است که بدان معنی است. آیا شما قصد دارید این ترتیب زندگی می کنند به طور موقت یا برای آینده قابل پیش بینی? آیا شما می خواهید دوستان خود را به بچه ها فکر می کنم خود را به عنوان یک خواهر و برادر و یا pal? اگر شما می خواهید برای زندگی در یک جامعه ترتیب شاید شما نباید تفاوت های مراقبت C را فراهم می کند برای بچه خود را در مقابل آن که او فراهم می کند و او خواهر و برادر.

اما شاید بیشتر به نقطه, من فکر می کنم کلید نگه داشتن این ترتیب زندگی می کنند (و یا حتی فقط دوستی) هماهنگ است به احترام T والدین خواسته. او می خواهد به یاد بگیرند که گاهی اوقات شما با انجام کارهایی چون شما انگیزه مهربانی و نه پول ارزش درس!

که گفت:, من درک تمایل خود را به اذعان C ، بحث به T و ببینید که اگر او می تواند متمایل به خود را واریز 10 دلار در یک حساب بانکی در هر زمان دختر خود را به شما کمک می کند در این شیوه است. این به نظر می رسد مانند یک سازش خوب—شما می خواهم به پرداخت بدهی های خود را به C و اگر شما در حفظ این راز را از آنهایی که کمی برای زمان حال تجلیل T خواسته های خود است.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و شوهرم دو فرزندخوانده ما در حال رفتن به اتخاذ. شوهر من است افریقایی و من و ما دو فرزند سفید به عنوان به خوبی.

مادر من دارای مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی و فکر می کند او می داند همه چیز در مورد دوران کودکی توسعه است. او در مورد چقدر مهم است برای کودکان و نوجوانان احساس خوب در مورد خود است. خوب است اما او به نظر می رسد به تمرکز بیشتر در کودکان زیبا و مو بور و چشم آبی است.

معقول است برای من نگران است که او ممکن است به طور تصادفی ادعا نوعی از نژاد برتری پیچیده ؟ خواهر من تعداد زیادی از بچه ها خیلی بیشتر براونر green-eyed و من شنیده ام او صحبت می کنند و بسیار از آنها. من باید این آدرس با من مادر ؟

— آیا پیرزن نیاز به یک بحث ؟

عزیز DGNaT,

من نمی دانم اگر مادر خود را در حال تلقین نوعی از برتری نژادی در بچه های خود را. من حتی نمی دانم اگر او راست که تعارف راه برای اطمینان از آنها به خوبی تنظیم و اعتماد به نفس. اما اگر این به شما می دهد مکث و شما فکر می کنم مادر خود را احترام خواسته های خود را با تمام معنی می گویند چیزی به او.

بچه ها خیلی دوستداشتنی—به خصوص کودکان و نوجوانان شما مراقبت عمیقا در مورد—که می توان آن را سخت به یاد داشته باشید وجود دارد راه برای آنها تعریف که لازم نیست که هر چیزی برای انجام با خود می رسد. شاید بپرسید که مادر خود را به چوب به ستایش کودکان قدرت یا حس شوخ طبعی و یا خلاقیت و یا رفتار به جای صحبت کردن در مورد موهای بور و چشمان آبی.

عزیز مراقبت و تغذیه

در طول قرنطینه شده اند اجازه می دهد ما 10 ساله و بیشتر در بازی های ویدئویی زمان. قبلا این محدود به تعطیلات آخر هفته برای یک دوره مشخص از زمان, اما با توجه به این که این بازی ها اجازه می دهد او را به اتصال با دوستان خود ما آمده ایم تا با شرایط بیشتر زمان روی صفحه نمایش. در حال حاضر او در طول هفته و دیگر در تعطیلات آخر هفته.

اما ما فقط متوجه شدم که او نمیفهمد چگونه به دور زدن کنترل های والدین و صرف $1,600 در یک برنامه. ما خوش شانس هستید که پول نیست تفاوت بین خوردن یا نه اما هنوز هم مقدار زیادی از پول. بدیهی است که صفحه نمایش زمان است را از روی میز به طور نامحدود اما من در از دست دادن به عنوان به آنچه که عواقب حق آنهایی که در طول این زمان. کمک! من می خواهم او را به درس خود را یاد بگیرید اما این بار سخت برای همه.

—مجازات متناسب با بار

عزیز PtFtT,

من متاسفم برای شنیدن در مورد این. برای شروع من فکر می کنم شما ممکن است بخواهید به دنبال به اینکه شرکت بازی یا نرم افزار و یا فروشگاه که در آن شما آن را ممکن است یک فرایند برای استرداد تصادفی خرید توسط بچه ها. بسیاری انجام دهید این است که مقدار زیادی از پول به ارزش تلاش به عقب بر گردیم.

من تمام عواقب اما این یکی سخت. پسر شما خیلی جوان است و این نوع از اشتباه گنگ شما می توانید انتظار از کسی پول است اما دور و مفهوم انتزاعی. قطع زمان روی صفحه نمایش خواهد بود مناسب در زمان عادی اما همانطور که شما اشاره در این لحظه زمان روی صفحه نمایش است که بیش از انحراف—آن را یک فرصت برای بچه ها به ارتباط با همسالان خود در امن ترین فاصله ممکن.

شاید شما می توانید این را به جای آن یک تجربه یادگیری است. شما می توانید صحبت کردن با بچه خود را در مورد اهمیت مسئولیت مالی و در مورد چگونه با فشار دادن یک دکمه است همان forking بیش از $10 لایحه حتی اگر آن را به نظر نمی رسد که راه. شما می توانید به او صحبت کنید همچنین در مورد احترام به والدین, کنترل شما ایجاد کرده ایم و به یاد او که آن وجود داشته باشد به دلایل مانند این. واقعی تجربه یادگیری در اینجا هر چند با شما است; سفت کردن آن کنترل والدین به طوری که کودک شما هنوز هم می توانید ببینید دوستان خود را اما نه به هر چیز دیگری.

مشاوره بیش از تخته سنگ

من سه جوان کودکان و نوجوانان (10, 9, 6) که من میپرستم. با توجه به شرایط زندگی آنها زندگی می کنند بیشتر با پدر خود برای سال تحصیلی. من و همسرم بسیار لیبرال و بچه های من’ پدر بسیار محافظه کار (مانند تهمت-حامی محافظه کار). من چگونه مسئولیت رسیدگی به این ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com