عزیز مراقبت و تغذیه: من می خواهید به کودک خود من. اما من می دانم که پدر و مادرم را از دمدمی مزاجی.


A silhouette of a pregnant woman

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از مصطفی عمر در Unsplash.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 35 سال زن مجرد و سال گذشته من شروع یک احساس وحشتزده که زمان در حال اجرا بود برای دیدار با کسی که زن و بچه دارند. من شده اند با دیدن یک مشاور از سپتامبر گذشته در مورد آن, و او به من کمک کرد از طریق احساسات من و نگاهی به گزینه های من. من آمده اند به درک که چیزی که برای من مهم است که یک کودک و تکوینی است که در واقع چیزی که واقعا علاقه من است. او به من کمک کرد نگاهی به تبدیل شدن به یک مادر با انتخاب به عنوان یک امکان واقعی است. من یک کار خوب, خانه, خانواده, نزدیک, هیچ شناخته شده مشکلات بهداشتی و پس انداز—یک لیست من علامت در سر من زیادی برای اطمینان. من هستم اما مردد به ماشه بر روی آن. من می دانم که من می تواند انجام این کار, اما من خیلی می ترسم چیزی می تواند اتفاق می افتد به من و فرزند من خواهد بود سمت چپ با خانواده من—با محبت و با ثبات خانواده, اما آن خواهد بود تا آنها را به مقابله با یک انتخاب من ساخته شده است. برادر من حمایتی است اما من شده اند قادر به بگویید که پدر و مادر من در عین حال که من با توجه به این. من نه در امریکا و این مسیر به والدین بسیار نادر است. من نگران آنچه آنها فکر می کنم.

—در یک تقاطع در یک کشور کاتولیک

عزیز AaCiaCC,

من تا به حال همان تحقق را انجام داد و در همان سن است. من تردید به ماشه برای خود من دلایل آن را به عنوان معلوم شد—چرا که زندگی غیر قابل پیش بینی است—در حالی که من مردد من با کسی که با آنها من می خواهم به یک کودک و دو ماه بعد از من تبدیل 38 من. من نیز ازدواج مرد با وجود داشتن شده است به مطمئن شوید که آن است که من می خواستم هرگز به ازدواج می شود. من این داستان را از زندگی خود من نیست چون من اعتقاد دارم که اگر شما صبر کنید این برای شما اتفاق می افتد (من هنوز شگفت زده با راه چیزهایی که رفت برای من و من در حال حاضر شده است برای ازدواج تقریبا 28 سال) اما چون من می خواهم برای ایجاد آن است که من درک و همدردی با که در آن شما به خودتان پیدا کنید در این مقطع و مشاوره من در مورد به من بدهید نه خونسرد.

این کسب و کار هیچ کس اما شما را به تعیین اگر وقتی که و چگونه شما باید کودک خود را. قطعا شما باید برای آماده سازی خود را برای مخالفت پدر و مادرش—و این احتمال وجود دارد البته که آنها هرگز خواهد آمد در اطراف (اما اگر آنها دوست دارند شما آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای صلح با تصمیم خود را حتی اگر آن را طول می کشد کمی—یا بلند در حالی که). و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما باید برای آماده سازی خود را برای مخالفت دیگران بیش از حد. بنابراین شما باید بسیار قوی است. اما به نظر می رسد کاملا روشن در مورد آنچه شما می خواهید. به عنوان زمانی که شما می دانید (و شما نمی دانید) که وجود خواهد داشت چالش های پیش رو, من معتقدم که شما باید حرکت رو به جلو خود را با طرح. من هیچ دلیلی برای گفتن پدر و مادر خود را در پیشبرد (و به آنها یک فرصت برای سعی کنید به صحبت کردن با شما از آن). در حال حاضر آنها را با خبر از قریب الوقوع نوه پس از هیچ برگشتی وجود ندارد. آن را در زندگی خود و فرزند خود را—و نه ایشان. و را کشیده است که تعیین یک سرپرست برای کودک است. این را ندارد به یک عضو از خانواده خود را.

من برای شما آرزوی بهترین ها را به شما به عنوان شروع این فرایند است. حال دختر من مادر بوده است بسیاری, شادی, جالب, پاداش هیجان انگیز و اساسا رضایت چیز در مورد زندگی من (که کاملا بدون دیگر جالب و پاداش).

اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من مادر هستم به یک خوشحال, شامپانی, 6 ماهه, سفید, پسر بچه و حوادث اخیر را به من متوجه است که من نمی دانم از کجا شروع به صحبت با او در مورد نژاد و نژاد پرستی و نحوه فروتن وقتی که زمان می آید. من نمی خواهم به منظور بالا بردن یک کودک طول می کشد که مسلم است همه دست به مردان سفید پوست. من هم نمی خواهم به خجالتی و دور از واقعیت است که بی عدالتی خواهد بود همه در اطراف او و که او نیاز به یک متحد خوب است. من چگونه می توانم این تدریس به او ؟ آنچه در منابع وجود دارد برای بالا بردن او را در این راه (و همچنین برای من تا من می توانم خودم را بهتر متحد)?

سفید پسر با مادر

عزیز WBM,

از آنجا که آن را نمی ممکن است برای تدریس به کودکان ما چه ما نمی دانیم که خودمان مکان برای شروع است با آموزش خود را. وجود دارد مقدار زیادی از منابع در دسترس است. من به خصوص به خاطر “طرح درس بر اینکه یک متحد” هستم و کار من راه خودم را. من هم در پیدا کردن این راهنمای به allyship مفید است. من مصرانه از همه مردم سفید به شیرجه رفتن به این منابع که آیا ما در حال یادگیری چگونه باشد بهتر است پدر و مادر و یا نه به عنوان آن است که هرگز خیلی دیر به یاد بگیرند که به یک فرد بهتر. اما برای مجموعه ای از مقالات و منابع به طور خاص برای پدر و مادر در مورد صحبت کردن با بچه ها در مورد نژاد پرستی (نه فقط برای پدر و مادر, هر چند برخی از آنها با هدف سفید پدر و مادر) در اینجا یکی دیگر از منابع. و در اینجا است که یک جای خوب برای پیدا کردن کتاب برای خواندن به کودک شما. همچنین: اگر چه شما نمی بپرسید هنگامی که شروع به صحبت کردن با کودک خود در مورد نژاد پس از مطالعات نشان می دهد که حتی 3 ماهه ساله نشان می دهد تعصب نژادی آن را هرگز خیلی زود شروع به.

من را بیشتر نشان می دهد که فروتنی است نه روح که با آن به رویکرد گفتگو در مورد امتیاز سفید و نژاد پرستی با او هنگامی که او به اندازه کافی برای چنین مکالمات. مستقیم و فعال از همان آغاز با او—و فروتن در حال حاضربه عنوان شما را به صورت (به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر رو به) چقدر شما نمی دانید. و شما و من و همه مردم سفید—نیاز به مطمئن شوید که تعهد به ضد نژاد پرستی که هم زده شده است تا “وقایع اخیر” نیست پرچم پس از زمان رسانه ای توجه کرد پایین.

در نهایت و مهمتر از همه ما می دانیم که “آیا به من بگو, نه به عنوان من” است که به طور کامل بی اثر روش پرورش کودک نگاه به اطراف در زندگی خود را. وجود دارد مردم در آن است ؟ آیا شما زندگی می کنند در یک محله است که منحصرا سفید ؟ آیا شما سرپرستی سیاه متعلق به کسب و کار ؟ هنگامی که شما شاهد نژادپرستی وقتی که شما شنیدن یا دیدن آن شما آن را ؟ و وقتی که آن زمان برای کودک خود را به مدرسه خواهد شد و شما مطمئن شوید که او در یک مدرسه که در آن هر کس نگاه نمی کند مانند او ؟

شما می توانید انتخاب خود را در مورد زندگی خود را که به طور فعال ضد نژادپرستانه نه تنها nonracist. کودکان تقلید از پدر و مادر خود را. او خواهد آموخت که به کسی که شماهستند.

عزیز مراقبت و تغذیه

شوهر من و من بدون فرزند با انتخاب یک 6 ساله برادرزاده من در کنار خانواده زندگی می کند که در حالت های مختلف و 3 ساله خواهر زاده و 2 ساله برادرزاده از کنار او زندگی می کنند که یک ساعت فاصله دارد. ما 6 ساله در عمده, تعطیلات, جشن تولد خود را اگر کار اجازه می دهد تا ما را به سفر و گاه به گاه چت تصویری گروهی و برادر من و همسرش در حال, خوب, با روابط ما و کمک به ما را با فاصله در یک “آه بیایید هیجان زده هنگامی که عمه و عمو می آیند!” نوع راه است. من شوهر و برادر و همسر داستان دیگری دارد. آنها ناراحت هستید ما را ندارد بیشتر از یک علاقه در زندگی فرزندان خود را و در نظر گرفتن سطح مشارکت ما با خانواده کافی نیست. در واقع شوهرم تمام خانواده ترجیح می دهند ما را به یکی از بزرگ درگیر خانواده بهترین دوستان است. اما ما لازم نیست که منافع زیادی در این. ما هر دو به خوبی کار می کنند بیش از 40 ساعت در هفته در استرس بالا و مشاغل بهداشتی. شوهر من خوش شانس است اگر او می شود یک آخر هفته تنها در یک ماه ، هزینه های خرابی کمی ما را با کودکان نچسب به ما و مکرر چت ویدئویی صدا پر از بدبختی است.

من معنی نیست که آن را به صدا مانند ما نیست ما عشق خواهرزاده و برادرزاده—ما انجام دهد. اگر زمان ما را با آنها محدود است ما همه به آن زمانی که ما با آنها هستند. ما حباب و پروژه های هنر. ما رفتن به پارک و باغ وحش. ما داستان و جوک به آنها را زمانی که ما چت تصویری. و این به نظر می رسد به کار برای خانواده من. اما خانواده او می خواهد بیشتر.

ما در حال حاضر احساس گناه و خجالت را برای احساس راه ما شاید حتی بیولوژیکی شکسته اما بچه ها به طور کلی نمی آورد ما شادی آنها ظاهر می شود را به هر کس دیگری در این سیاره است. رشد من فقط دیدم من و خاله و عموهای چند بار در سال و من فکر نمی کنم من آنها را دوست دارم هر کمتر از افراد دیگر عشق بستگان خود را; من نمی آنها را در نظر بگیرید ، اگر ما صرف زمان بیشتری را با برادرم در کودکان و نوجوانان, این امر می تواند یک تعهد سرگرم کننده نیست. پس ما چه کنیم ؟ ما چوب با زمان فرمول? یا ما را ؟ من نمی بینم یک محیط شاد در اینجا.

—Apathetic عمه

عزیز AA

من فکر نمی کنم شما بی تفاوت و من با عرض پوزش به شنیدن این که شما احساس گناه و خجالت. می توانم بگویم با 100 درصد اطمینان که شما می توانید عمه محبوب همه از او برادرزاده و خواهرزاده بدون صرف همه از کار افتادگی خود را با آنها. به علاوه وجود دارد چیزی است که باید گفت برای اینکه در خارج از مرکزی خانواده hub; زمانی که کودکان و نوجوانان نوجوانان هستند آنها همچنین ممکن است نیاز به اعتماد بزرگسالان به نوبه خود به که بخشی از زندگی روزانه خود و پدر و مادر خود زندگی روزانه. اما در اینجا چیزی است: برای این نوع از ارتباط به کار پدر و مادر باید به طور کامل در هیئت مدیره. من فکر می کنم برادر خود را در قانون و همسر خود را در حال کار در مقابل هدف خود را اگر آنها همچنان به شکایت و تحت فشار قرار دادن شما به جای در آغوش سطح از مشارکت شما در حال حاضر و مدل شور و شوق خود را در مورد آن را برای فرزندان خود.

اما آنها ممکن است قانون اساسی قادر به انجام این کار است. من آن را دریافت کنید. همه ایده های مختلف در مورد آنچه در آن به معنی بخشی از یک خانواده و مردم نشان می دهد (و تجربه) عشق در راه های مختلف. نه به ذکر است که شما و خود را برادر بودند بدیهی است که مطرح شده برای درک این چیزها در راه برادر خود را در قانون نیست. آن را برای تلفن های موبایل مانند شوهر خود است outlier در خانواده خود را اگر او واقعا در همان صفحه به شما هستند. (این خیلی اتفاق می افتد و چه کسی می داند چرا ؟ در خانواده شوهر او دارای یک خواهر است که محدود و مشخص برای انجام “یکی از بزرگ درگیر خانواده بهترین دوستان است” چیزی که اگر چه هیچ کس دیگری علاقه مند است که در.) در حالی که وجود دارد ممکن است یک محیط شاد برای شما, من فکر نمی کنم این انتخاب کاملا به عنوان استارک به عنوان آنها به نظر می رسد شما در حال حاضر. من کاملا توصیه نیست که شما نیش گلوله و اختصاص تمام افراد درحال آزمایش بدون ساعت برای شوهر خود را, اما من فکر نمی کنم اصرار بر این فرمول است که با این نسخهها کار برای شما و برادر خود را یک راه حل عالی هم نیست. (من هم بدونم در مورد این تعطیلات بزرگ که در آن شما خود را ببینید برادر خانواده است. آیا این معنی است که شما و همسرتان هرگز خود را از خانواده در تعطیلات ؟ اگر تا این جای تعجب نیست که آنها احساس تحقیر شده میبیند—و من می گویم این کار را با درک کامل است که آن را ممکن است بیشتر سرگرم کننده برای دیدن خانواده خود را از آنجایی که آنها به نظر می رسد به شما به عنوان شما هستند. اما کمی حساسیت در مورد احساسات صدمه دیده ممکن است به منظور.)

در هر صورت من پیشنهاد می کنم صادقانه اما با نزاکت گفتگو دفعه بعد موضوع مقاومت خود را به بیش از حد-زیادی-هم فراهم می آید.—و یا اگر آن را هرگز می آید اما تنها ضمنی (با آه و یا اعتراض و یا سنگی سکوت) هنگامی که شما به نوبه خود به پایین و در عین حال یکی دیگر از دعوت به با هم. شوهر من و من تا به حال به چند تا از این فرانک گفتگو با my sister-in-law, بنابراین من قصد دارم به تظاهر که این آسان خواهد بود و یا لذت بخش (یا یک و انجام می شود). هنوز هم آن را بهتر از اجازه دادن به احساسات بد چرک. محبت برای بچه ها باید بیان شود و همچنین منافع خود را در بخشی از زندگی خود را به این حدی که شما قادر توجه دیگر خواسته های خود را در زمان و نیازهای خود را. شوهر خود را باید با سرب در—و گرما برای این کار شما نیست. اما اگر او نمی تواند خود را به آن را انجام دهد—و گاهی اوقات از آن است که برای یک پرت را در خانواده خود—برو جلو و شیرجه رفتن در و آیا خودتان آن را, تا زمانی که این موقعیت دقیق خود را نشان دهنده احساسات و افکار خود را به عنوان به خوبی به عنوان مال شما. من دنبال این ناراحت کننده مکالمه با دعوت خود را (جمع) را به هم, حتی اگر آن ماه رو.

و فقط برای ثبت: شما نه شکسته و نه هر کس در این سیاره می یابد شادی در این است که در اطراف کودکان و نوجوانان. اگر خود را در قوانین میرسانند یا خوب خداوند می گویند—یا از این چیزها ایستادگی کردن برای خودتان. اگر آنها همچنان به شما یک زمان سخت به عنوان آنها یاد بگیرند به زودی به اندازه کافی شما نمی خواهید به صرف هر زمان و در همه آنها.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

شریک زندگی من و من تلاش کرده اند به یک کودک به پنج سال در حال حاضر. ما را از طریق چند دور از IVF با هیچ موفقیت و تصمیم گرفت در سال گذشته به استفاده از تخم مرغ دهنده. من بالاخره باردار شدم اما سقط در زمستان سال گذشته. من دوم سقط جنین. من نیاز به یک زمان کمی برای بازیابی و سپس COVID اتفاق افتاده است و ما شده اند قادر به سفر به یکی دیگر از IVF پس از. شریک زندگی من می خواهد به سعی کنید دوباره به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است. ما هنوز چهار جنین منجمد در انتظار است. اما من نگران هستم. من تبدیل 41 در تابستان. من احساس می کنم مثل زمان در حال اجرا است. هنگامی که آن را خیلی دیر به تلاش برای نگه دارید? من می دانم که مردم باید بچه ها بعدا در زندگی در حال حاضر نسبت به قبل از. اما من از ترس دیگر نظر مردم در مورد من داشتن یک کودک در 40s و من تعجب می کنم اگر آن را عادلانه به یک کودک به پدر و مادر که در این. زمانی که خیلی دیر است خیلی دیر شده است ؟

—خیلی دیر شده است ؟

عزیز TL

آن را خیلی دیر زمانی که شما تصمیم می گیرید آن را خیلی دیر شده برای شما. و یا زمانی که دکتر شما به شما می گوید این دیگر یک گزینه قابل دوام. با توجه به نظرات افراد دیگر را ببینید پاسخ من به در چهارراه. در توجه به “انصاف” از کودک خود را از داشتن پدر و مادر مسن, من فکر می کنم سن شما یکی از مهم حداقل جنبه های تناسب اندام خود را برای این کار. مطمئن شوید که شما نمی خواهید به انرژی از یک 25 ساله هنگامی که شما در حال بازی کردن با (یا تعقیب) کودک نو پا خود را. من به یاد داشته باشید که قصد من این انرژی از یک twentysomething—و یا حتی یک thirtysomething—مادر زمانی که من در اوایل 40 سالگی شایع است. اما من نیز تا به حال هیچ یک از اضطراب در مورد آنچه که من ممکن است از دست رفته در زمانی که من در خانه با نوزاد پس من می خواهم در حال حاضر بسیاری از تجربه. من تا به حال هیچ ترس از هویت من بودن گیرند به مادری, از آنجایی که من در حال حاضر یک هویت است که امن بود. و من شادتر از تمام اطراف از مادران بسیار جوان از بسیاری از دختر من playmates. به انصاف بودن خود را در 80s در زمانی که بالقوه خود بچه است که سن خود را—و یا شاید حتی بودن در کنار دیگر پس از آن من به شما بخواهید برای انجام یک آزمایش فکری: چگونه وابسته هستند شما در این نقطه در پدر و مادر خود را?

اگر داشتن یک کودک است که آنچه شما واقعا می خواهید به انجام (و ممکن است من استرس شما?), سپس دوباره سعی کنید. و یا در نظر اتخاذ. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به یک کودک اما یکی که شما نگران کننده نیست و باید یکی از آنها است.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

شریک زندگی من همواره نرم و بدون سمت بچه ها من یک نرم شاید. من می خواهم که بچه ها با او, اما من هنوز هم نمی دانم اگر من می خواهم به. وجود فشار به کودکان از خانواده ما و ما صحبت کردیم در مورد داشتن آنها. چگونه باید تصمیم بگیرد که آیا ما باید آنها را ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی