عزیز مراقبت و تغذیه: من خسته ام از تظاهر کودکان و نوجوانان می تواند هر چیزی که می خواهید—این یک دروغ است!


Child dressed as a doctor.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس vladans/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

آنچه که باید یک فرد بزرگسال می گویند به یک کودک که می خواهد به یک رقاصه, فضانورد, ستاره سینما یا ورزشکار حرفه ای? “شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید” استاندارد پاسخ اما واقعیت این است که شما احتمالا نمی تواند آینده Beyoncé. برای یک بچه کوچک (مانند 5 ساله) گفت: “شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید” است تایید, اما آنچه در مورد یک دختر 14 ساله است ؟ گفت: “شما در حال شکست ریاضی و علوم, به طوری که یک دکتر است که احتمالا در ستاره برای شما” معنی, حتی اگر آن است که یک واقعیت را بررسی کنید.

وجود دارد یک نوع راه به می گویند که ؟ اگر نه آن نوع تظاهر به آنها می تواند هر چیزی می خواهند ؟ من نمی دانم برخی از مردم late bloomers و برخی فراموش رسیدن به فضانورد هدف است.

—خوش بینی در مقابل واقعیت

عزیز OVR,

خوب پدر من کاهش یافته است که از مدرسه و رفت و به کار در یک کارخانه نایلون هنگامی که او متوجه شد (در خود) است که او نمی خواهد به عنوان یک فضانورد اما که واقعا به طور گسترده ای قابل اجرا قطعه anecdata.

به عنوان شما را مشاهده کند این است که بسیار متفاوت سناریو که در آن یک کودک کوچک که می خواهد به یک شاهزاده خانم پری (“بزرگ! اجازه دهید به شما برخی از پلاستیک بال!”) از زمانی که آن را به یک نوجوان که می خواهد به یک دکتر و من فکر نمی کنم شما واقعا نگران سابق پس بیایید تمرکز در بچه های بزرگتر.

من شخصا هرگز واقعا رفته “شما می توانید هر چیزی شما می خواهید/تواند هر چیزی که شما می خواهید را!” اظهارات زیرا من آنها را پیدا کنید به بیشتر مزخرف است. آنچه که من انجام آنچه که من را تشویق است رفتن به بتن اطلاعات. اگر کودک شما مسن تر با نکبتی ریاضی و علوم کلاس به شما می گوید که آنها می خواهند به یک دکتر (من گفت: “خود را” از آنجا که من به شدت تضعیف هر کسی از تیراندازی کردن رویاهای کسی دیگری بچه در راه هر شکل یا فرم) می گویند “اوه ، بیایید نگاهی به آنچه نوع pre-med مورد نیاز شما می خواهم که برای رسیدن به کالج است.” بکشید تا داده! شما می توانید می گویند “خوب به نظر می رسد شما نیاز به تعداد X از دوره های Y و Z بنابراین در صورتی که هدف شما این است که آنچه شما می خواهید به تمرکز بر روی.”

قرار می دهد که توپ در دادگاه خود را و شما تا به حال به می گویند هر چیزی را شخصا deflating.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من نمی تواند درخواست مادر من یا دوستان این سوال از آنجا که آن را صدا مانند من لاف زدن که من واقعا فقط به طور کامل بهت زده. من 2 سال با دختر همیشه به او ضربه نقاط عطف خیلی زود به ویژه زبانی. ما باید عادی و پیچیده مکالمات که از من انتظار می رود که با یک 5 ساله. چند هفته پیش ما خواندن یک کتاب با هم و او شروع به خواندن آن با من. من فکر نمی کنم خیلی از آن تفکر ما می خواهم آن را بخوانید تا چند بار که او می خواهم به حفظ آن تا روز بعد من خواندن روزنامه در جدول و او شروع صدایی کردن و خواندن کلمات در سرفصل.

بعد از چند روز او خواهد داد کردن هر کلمه ای که او را دیدم (در علائم ، همانطور که ما در رانندگی شد. من با نام تجاری جدید کتاب است که او تا به حال قبل از دیده می شود و خواسته خود را به آن را بخوانید با صدای بلند. او 85 درصد از کلمات. ما هرگز انجام هر نوع از دانش صدا و پژواک و یا “آموزش خواندن.” شوهرم و من دوست دارم به عنوان خوانده شده, اما آن را نمی وسواسی چیز. من هیچ ایده که در آن این است که از. این تکامل عادی است ؟ چه کار کنم ؟

—Bookworm

عزیز Bookworm

او می تواند hyperlexic! من/در hyperlexic—آن آشکار در یک سن مشابه. در مورد من این بود اوتیسم مرتبط است اما وجود دارد بسیاری از مردم با hyperlexia که نشان می دهد دیگر نشانگر اوتیسم ندارند و من نمی بینم هر چیزی را در نامه ای که نشان می دهد که. او همچنین می تواند فقط یک بسیار زودرس خواننده است که خوشحال و مجذوب با ابرقدرت. او مجموعه مهارت های مکالمه را نشان نمی دهد هر گونه کسری در زبان بیانی (بسیاری از hyperlexic کودکان و نوجوانان از طریق تمدید echolalia فاز به عنوان “عادی” echolalia مرحله است که اکثر کودکان از طریق پیشرفت در راه خود را به خود را در حال توسعه توانایی های کلامی) و من واقعا هیچ دلیلی برای نگرانی تنها جشن. آن را “تکامل عادی” ؟ نه واقعا. می کند که واقعا مهم در زمینه کودک است که تجلی کسری? هیچ.

او بسیاری از کتاب! شرکت او در گفتگو! به عنوان او مسن تر به دنبال غنی سازی فرصت به او اجازه دهد برای انعطاف پذیری مهارت های خود را. و صحبت کردن با پزشک متخصص اطفال خود را در مورد آن! نه به عنوان یک نگرانی فقط به عنوان به عنوان نقطه داده برای آنها داشته است.

تبریک خود را اندکی بالا.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

شما می توانید به من کمک کند جلوگیری از احساس گناه در مورد بچه های من’ عادات غذا خوردن?

من فقط به عنوان خوانده شده و در عین حال یکی دیگر از ستون که در آن یک پدر و مادر bragged در مورد چگونه بچه های خود را خوردند “بالغ” مواد غذایی درست مثل آنها. هر بار که من به عنوان خوانده شده چیزی شبیه به این و یا شنیدن یک دوست می گویند که چگونه آنها ساخته شده مطمئن شوید که به بچه های خود را “بالغ غذایی” از ابتدا من احساس می کنم یک چاقو از گناه است که فرزندان من هستند نه مثل این. مفهوم همیشه این است که این راه راست است.

پس زمینه: من دو neuroatypical کودکان (سن ابتدایی) و آن را همیشه آشکار نیست به خودی که آنها neurotypical. برای انواع لجستیکی و حسی دلایل آنها معمولا نمی خوردن همان غذا به عنوان همسر من و اول یک کودک است و بسیاری از مسائل حسی با مواد غذایی; کودک دیگر در دارو است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش اشتها به همراه بسیار کوچک است و نمی خواهم به خصوص غذا خوردن قبل از شروع meds بنابراین تمرکز اصلی برای آن است که به اندازه کافی مصرف برای دیدار با کالری و تغذیه نیاز دارد.

من بهترین من می تواند احساس خوب در مورد این. ما سخت کار کرده اند در ساخت مطمئن شوید که آنها مناسب تغذیه. آنها هر دو به خوردن سبزیجات با هر وعده غذایی بدون شکایت به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید انتخاب کنید سبزی (و مایل به تغییر زمان های مورد علاقه در هنگام یادآوری است که با داشتن رنگ های متعدد سالم است). هر دو نیست عاشق ترین منابع پروتئین هستند اما به اندازه کافی دریافت کنید. یک جوان می خوردن تنها کتلت مرغ و سیب زمینی بخش عمده ای از زمان اگر ما اجازه آن را اما ما نیست. وقتی که من یک لیست از آنچه آنها را به خوردن آن کوچکتر از بسیاری از کودکان و نوجوانان’, اما نه محدود به آنها نمی تواند تمام مواد مغذی مورد نیاز. اگر ما به وعده های غذایی در خانه کسی آنها شکایت در مورد مواد غذایی است. آنها می گویند “نه متشکرم” به آنچه که آنها نمی خواهند و خوردن چیزی است که قابل تحمل مودبانه. بله ما تا پایان ساخت جداگانه غذا برای آنها در خانه است که همچنین نگاه کرد بلکه بزرگتر از یک است که در حال حاضر یادگیری برای آماده سازی مواد غذایی خود را, بنابراین این مورد خواهد برای همیشه لطفا برای.

دوره من احساس می کنم باید یک بزرگتر تلاش برای به حداقل ارائه آنها را “بالغ” مواد غذایی هر روز شاید آنها یاد خواهند گرفت که به مانند بیشتر کارهای سریع تر اما حتی آنها را به سعی کنید یک گزش کوچک دشوار است اگر آن را احساس می کند و درد. (در طول زمان آنها را هر دو به آرامی ابراز علاقه به تلاش چیزهای جدید اگر آنها ارائه می گردد.) اما از آنجا که آنها خوب هستند مواد مغذی و چیزهای دیگر وجود دارد ما در حال کار بر روی این هرگز کاملا باعث می شود آن را به اولویت و مبارزه ما در بسیاری از جبهه ها. من هم احساس گناه است که ما معمولا نمی نشستن برای غذا خوردن هم به دلیل تدارکات و چون رقابت حسی نیاز تا پایان قریب به اتفاق از خوردن بسیاری از مواقع.

من قول می دهم من انجام بهترین من می توانم. همسر من خوشحال به ارائه غذاهای جدید برای کودکان و نوجوانان اغلب و نه نگران این, اما من نمی توانم تکان احساس گناه در هر زمان که کسی بالند در مورد آنچه “خوب خواران” بچه های خود هستند. من می دانم که آنها به این معنی نیست که آن را در این راه اما همیشه احساس می کند مانند یک حفاری در من و من آرزو می کنم من می توانم احساس OK اولویت خود را تغذیه بیش از اینکه “طبیعی است.”

—آیا این خوب است ؟

عزیز ITO

این کاملا خوب است. من فکر می کنم شما در حال انجام یک کار فوق العاده ای شما همچنان به تلاش برای گسترش ذائقه هنگامی که شما پهنای باند و نیازهای تغذیه ای هستند که ملاقات کرد. شما در حال تغذیه خود موجود neuroatypical کودکان نه فرضی فرانسوی کودکان نو پا که تقاضا سوپ تره فرنگی (سوپ تره فرنگی خوشمزه به عنوان ممکن است).

من به شدت شما را تشویق به احساس 100 درصد OK به احساس می کنید که شما یک پدر و مادر خوب و که شما در حال انجام یک کار عالی خود را متعادل نیازهای کودکان و مسائل فردی در اطراف مواد غذایی, و من نمی دهد یک موش را آنچه که مردم دیگر در حال انجام است.

آن کار می کند. اگر می خواهید افراد دیگر به لاف زدن در مورد غنی و متنوع رژیم غذایی فرزندان خود آنها خوش آمدید به انجام این کار, اما آن را تا به چیزی برای انجام با وضعیت شما و یا فرزندان خود را که به خوبی parented و باید خود را از مسائل حسی محترم.

نگه دارید تا کار خوب. شما در حال انجام بزرگ. لطفا در صورت تمایل به چاپ این پاسخ و قرار دادن آن در یخچال خود را اگر آن را می سازد شما احساس بهتر است.

چه آن را دوست دارم نه برای ارتباط با نوزاد خود را بلافاصله ؟

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp چت با کمدین Mike Birbiglia در این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

نیکول, از شما بسیار سپاسگزارم برای پاسخ دادن به نامه من. شما مهربان و در نقطه ای در مشاوره خود را.

بسیاری از نظر تردید به فاصله فیزیکی بین من و خواهر و پدر و مادر خود را نسبت به جایی که ما زندگی می کنند. آنها تمام زندگی خود در همان شهر است. هر دو SIL و MIL اغلب سفر با هم برای روز و آخر هفته سفر به شهر بزرگ که در آن زندگی می کنیم بنابراین MIL خواهد بود قادر به نگاه پس از SIL کودکان در حالی که او کار می کند.

قبل از اینکه من مریض شدم ما بازدید یکدیگر حداقل هر شش هفته. من فرزند ارشد آنها را ستایش و در اوایل سال گذشته او شروع به توجه کنید که “grandies” دیگر بازدید و پدر غمگین بود هر بار این موضوع پیش آمد. سپس آنها کاهش یافته است به سفر در تولد نوزاد و همچنین پس از آن در اولین روز تولد. آنها موفق به دیدار با او به طور خلاصه تنها زمانی که آنها تا به حال اوقات فراغت در بین دیگر تعهدات است که به طور اتفاقی در شهر است.

من در حال حاضر متوجه آن روشن نیست در اولیه من نامه ای که ما هرگز متوقف رسیدن به آنها تنها با دریافت بسیار مختصر و noncommittal پاسخ در بازگشت. من همچنین باید به ذکر است که حدود 18 ماه پیش شوهرم گفت من MIL که او را دوست دارند به آنها دیده می شود اغلب. او در پاسخ با گفتن او را که آن را به ما برای بازدید بیشتر اگر ما می خواستیم به آنها مراجعه کنید. این بود که یک روز بعد از من از بیمارستان مرخص شد, از یک عفونت جزئی که تا به حال دمیده با توجه به کاهش سیستم ایمنی بدن است که از خط خارج من محکم برنامه ریزی شده برنامه درمانی است که تراز وسط قرار دارد به این نتیجه سه هفته قبل از تحویل. مکالمات بین آنها تبدیل شد به مراتب کمتر است.

من دوست دارم در قوانین. به دلیل خشونت آمیز و پیچیده دوران کودکی آنها پدر و مادر من تا به حال هرگز. من هرگز فراموش احساس بودن استقبال به خانواده خود را. پیگیری از تعطیلات و جشن های تولد من بود راه حمایت از شوهرم تعادل من مخلوطی از خشم و محبت پایدار برای آنها و allaying برخی از گناه فاصله بین شوهر و خانواده اش (که تنها به نظر می رسد وقتی که من مریض شدم).

من مطمئن هستم که اگر یا زمانی که شوهر من خواهد بود آماده برای یکی دیگر از گفتگو با پدر و مادر و خواهر. من در نوشت خود را برای مشاوره در مورد چگونه به بهترین وجه به حمایت از او. من درک می کنم در حال حاضر که هیچ سحر و جادو رفع. من قبول می کنم که به من در قوانین آن احتمالا به نظر می رسد من را ساخته اند زندگی ما به نظر می رسد بیش از حد غمگین و بیش از حد دشوار است با بیماری و شاید به همین دلیل است که آنها را انتخاب کرده ایم برای حفظ فاصله خود. من نمی توانم تغییر دیدگاه های خود را; من به سادگی انتخاب برای ادامه وجود داشته باشد برای من و به عشق او و فرزندان ما است که بسیار سخت تر برای زمانی که من در اطراف.

با تشکر از شما دوباره. شما به ارمغان آورده اند بسیار مورد نیاز چشم انداز.

—به این دلیل است که من تا به حال سرطان ؟

عزیز IIBIHC,

من خیلی خوشحالم که توصیه من مفید بود برای شما حتی اگر تنها به اعتبار تجربه خود را و شما را تشویق به اجازه شوهر خود را به خود احساسی انتخاب در اطراف خانواده اش ،

من واقعا آرزو می کنم که صلح و حس ارتباط شما در ابتدا در بر داشت خود را با در قوانین هنوز هم در زندگی خود را. آن را بسیار سخت به طور خلاصه تجربه چیزی است که شما برای مدت زمان طولانی از دوران کودکی و سپس به تماشای آن ساییده شدن با توجه به آنچه به نظر می رسد متاسفانه رایج اگر فوق العاده سنگدلانه پاسخ به واقعیت از یک بیماری جدی است. آنها از دست رفته به مراتب بیشتر از شما هستند حتی اگر آن را به نظر نمی رسد که راه را هنگامی که شما ارتباط خود را با خواهر در قانون.

من امیدوارم که شما یک زندگی طولانی و سالم در پیش رو دارید پر از شادی یک ازدواج شاد و چالش ها و پاداش پدر و مادر فرزندان خود را.

از شما بسیار سپاسگزارم برای به روز رسانی ما.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

دختر من به تازگی تبدیل شده است 5. او همواره خوب جای خواب و هنوز هم است. اما در ماه گذشته و یا پس از او اصرار داشت در خواب با چراغ در. به نظر نمی رسد به عنوان اگر او ترس از تاریکی و یا هیولا در اتاق خود و یا هر چیزی بود که او به معنای واقعی کلمه فقط تصمیم گرفت که او ترجیح میدهد به خواب با چراغ در. چند شب اول صبر کنیم یک ساعت یا تا زمانی که ما مطمئن شوید که او صدا به خواب رفتن و فقط رفتن را در و چراغ خاموش. اما در حال حاضر اگر ما انجام این کار به نحوی آن را به نظر می رسد فورا او را از خواب بیدار و او آنها را به عقب. این است که حتی یک مشکل ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole