عزیز مراقبت و تغذیه: من نگران هستم من دختر خوانده را افشا خانواده من به COVID-19


A mom clasping her hands to her mouth, looking worried

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

در طول این همه گیر شوهر من 5 سال و من به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به بیشتر گذار زندگی ما را به ما خانه و حیاط برای آینده قابل پیش بینی. ما می توانیم هر دو همچنان به کار از خانه و شربت خانه ما است که به خوبی مواجه نگردند. من متعهد به ماندن سالم و امن و خود قرنطینه به طور جدی. سوال من این است که با توجه به 13 ساله دختر خوانده. او شکاف میان ما و مادر او در خانه که در آن او همچنین زندگی با مادر بزرگ او. در طول سال ما تا به حال چالش های متعدد مربوط به استارک ارزش های مربوط به تفاوت های بین دو خانواده (از جمله مادر او اجازه می دهد او را به یک نامناسب ارتباط آنلاین با کسی که بدیهی است که یکی دیگر از بچه و وادار کردن ما به دست آوردن حکم دادگاه قبل از اجازه دادن به او را به یک درمانگر مراجعه کنید—به طوری که شما می توانید در آینده به یک سازش منطقی با این خانواده همیشه ممکن نیست).

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ما پیشنهاد کرده اند به حداقل رساندن سفرهای بین خانواده ها از تا سه بار در هفته فقط یک بار. حتی اگر این ترتیب پذیرفته شده است من هنوز هم بسیار عصبی است. شوهر سابق همچنان به رفتن به محل کار هر روز در یک با ارزش اما غیر ضروری دولت های محلی ، من نگران هستم که من خوانده می تواند در معرض خانواده ما. بدیهی است که من نمی خواهم به مریض خودم اما بیشتر به نقطه, من وحشت زده از پیدا کردن خودم در یک موقعیت که در آن من قادر به مراقبت از دختر من پدر و مادر یا شوهر من که دیابت است و در نتیجه در معرض خطر بالاتر. من نمی خواهم به ترک دختر خوانده من احساس رها شده اما من واقعا نگران و وپیش. (همچنین عملا صحبت نمی هر خانواده نیاز به بیش از شروع یک 14 روز دوره قرنطینه هر بار که او تغییرات خانه ؟ هر بینش خواهد بود بسیار قدردانی!)

—Coronavirus Co-پدر و مادر

عزیز سی سی

من آرزو می کنم من می توانم می گویند وجود دارد یک راه حل خوب برای این مشکل—و یا به بسیاری از مشکلات دیگر ما گرفتار در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این وحشتناک بیماری همه گیر. من باید همچنین تصریح می کند که در حالی که من درک می کنم چگونه اضطراب و استرس شما نیست حداقل کمی مفید برای توصیف خود خوانده است کار به عنوان “غیر ضروری” نیست-که-ظریف در راه ساخت است که بخشی از صورت خود را در برابر او. شما خودتان اذعان کرد که شما و همسرتان به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به کار از خانه. بسیاری از مردم هیچ چاره ای در مورد این که شما می دانید.

اما من به ذکر است این تنها دلیل من فکر می کنم مهم است که شما با جدا کردن رشته خود را دوست نداشتن خود خوانده را از مشکل واقعی در دست راست در حال حاضر. در حال حرکت به عقب و جلو بین خانواده ها است یک ایده وحشتناک, حتی اگر او بازديد شد کاهش می یابد به طوری که جدید 14 روز از قرنطینه تحمیل شده بود هر وقت او روشن خانه. بازداشت ترتیبات که کودکان تعویض خانه تنها می توانند به کار در حال حاضر اگر هر کس در هر دو خانه و همچنین به عنوان فرزند است قادر به اجتناب از تماس با هر کس دیگری. وجود است نه “سازش معقول” به توان در یک زمان مثل این. خود را دختر خوانده نیاز به اقامت در یک خانه و یا دیگر تا زمانی که نیاز به ماندن در خانه (در محل) را تصویب کرده است.

اطمینان او را که در این لحظه فوق العاده ای در تمام زندگی خود را بدون تحمل چقدر شما او را دوست دارم و یا می خواهید خود را در اطراف.

نوع چیز خواهد بود به اجازه دهید که کودک را به انتخاب خودش. اگر این غیر ممکن است (من فکر می کنم بسیاری از دلایل آن خواهد بود) و سپس آن را باید بدون گفت که دوم بهترین انتخاب خواهد بود برای بزرگسالان برای آمدن به حساس و سخاوتمندانه درک چه چیزی بهترین را برای او در این نامشخص خطرناک و پر استرس بار. من این را امتحان کنید حتی اگر به نظر می رسد به شما که آن را با شکست مواجه خواهد شد. و اگر آن را شکست اگر دو خانواده نمی تواند با آرامش و مهربانی قرار دادن این کودک نیاز دارد در خط مقدم این انتخاب پس از آن کسی است که به رهبری و به سادگی ادعا می کنند ، من هر غریزه به من می گوید این خواهد بود که مادر کودک. اگر شما و شوهر شما هم نیاز به یک مکالمه خود را با دختر خوانده که در آن شما خود را با اطمینان از این که این لحظه فوق العاده ای در تمام زندگی خود را بدون تحمل چقدر شما او را دوست دارم و یا می خواهید خود را در اطراف. و شما نیاز به نگه داشتن که صحبت هر روز از طریق تلفن و چت تصویری در نامه و هدیه برای خرید آنلاین و ارسال با عشق و یادداشت ها. (و اگر او تا پایان آمدن به زندگی با شما تمام وقت در حال حاضر شما و شوهر خود را باید تشویق همسر سابق خود و سابق در قانون برای انجام همان.)

• اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من در بیشتر دوستانه همکاری پدر و مادر از رابطه با پسر من پدر. تا کنون ما نیاز به یک حقوقی حضانت توافق. اما اخیرا ما تا به حال یک اختلاف نظر جدی در مورد آنچه که بهترین است برای ما ، ما به طور معمول یک هفته-به-هفته کودک-های توافق. اما چون پسر من پدر یک پرستار در اتاق اورژانس در یک منطقه با تعداد رو به رشد مثبت COVID-19 نفر از من می خواهید به چشم پوشی از توافق در حال حاضر و نگه داشتن پسر من برای اضافی یا دو هفته که ما تحت یک دولت محلی و اقامت در خانه سفارش دهید. او به صراحت حاضر به ایجاد تغییرات به برنامه های ما اصرار دارد که او نمی خواهد در معرض به دلیل استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و خواستار آن شدند که من رها کردن پسرم به خانه اش. من یک پرستار بهداشت عمومی و احساس می کنید این است که بی پروا و پسر ما و خانواده ما در معرض خطر است. مکالمات ما محول بلافاصله به فریاد و نام-تماس با او خواستار پیشنهاد من برای افزایش زمان من در حال حاضر و جبران آن با افزایش زمان خود را در تابستان “کاملا مضحک” و “پارانوئید افراطی.” چگونه می تواند ما را در حرکت به همکاری پدر و مادر در زمان بیماری همه گیر هنگامی که یکی از والدین حاضر به دیدن این به عنوان یک ملی اضطراری ؟

—نگران در کالیفرنیا

عزیز نگران

یک بار دیگر بدون سازش وضعیت. خوش آمدید به فرهنگ بهار از همه گیر در هنگام بازداشت ترتیبات قانونی و یا در غیر این صورت از پنجره به بیرون بروید.

من فکر می کنم شما پسر پدر اشتباه است و حق با شما است. اما مهم نیست که چه فکر می کنم. من شک و تردید بسیار است که اگر شما به او بگویید که پدر و مادر مشاوره نویس طرف با شما آن را تغییر ذهن خود را. من را یک تلاش برای آرام صحبت با او. این امکان وجود دارد که شما می توانید او را به ببینید که این غیرقابل دفاع آرایش—اما آن را فقط ممکن است که او خواهد حفاری در پاشنه خود را. من برای خودم بیش از چند هفته گذشته چگونه متفاوت مردم در حال مقابله با خود ترس و وحشت شده اند و من شگفت زده چگونه بسیاری از در غیر این صورت بسیار معقول مردم هوشمند هستند و به کارگیری سطوح مختلف انکار است.

من انجام بهترین من او را متقاعد به تغییر زمان رسمی آرایش بازداشت—حتی اگر شما این کار را با گفتن او (دروغ) که شما متوجه است که شما ممکن است زیاده اما شما خواهد بود همیشه سپاسگزار اگر او را همراه با این کار فقط به طور موقت برای خاطر خود را به خوبی بودن—زیاده روی عنوان آن بودند—اما اگر او حاضر من می خواهم یک وکیل تماس بگیرید در حال حاضر. آن زمان برای قرار دادن یک حقوقی تنظیم در محل, حتی اگر آن را نیز موقت است. و اگر چه من شنیده ام از کسانی که در بازداشت قانون است که آنها در حال پرواز با صندلی از شلوار خود را به عنوان معمول نگرانی نگاهی به عقب به گسترش این ویروس (نه به ذکر است که بسیاری از دادگاه ها بسته شده که به معنی حکم را معوق) یک تماس از یک وکیل به پدر از پسر شما ممکن است به اندازه کافی برای او را وادار به دیدن همه چیز راه خود را. حداقل آن ممکن است خرید شما برخی از زمان در حالی که او این شانس را به فکر می کنم از طریق این مطلب و شاید به حواس خود می آیند.

عزیز مراقبت و تغذیه

به دلایل مختلف من تقریبا 4 سال از دختر صرف مقدار زیادی از زمان در تعامل با یک تعداد انگشت شماری از بزرگسالان در زندگی خود, اما اساسا هیچ وقت با بچه های دیگر. او تا به حال حدود پنج بازی تاریخ تا کنون و به بازی با دیگر کودکان در زمین بازی سرپوشیده شاید هر دو ماه یک بار. او نیاز به کمی مهارت بیشتر با toileting نیاز قبل از ما می توانید ثبت نام در پیش دبستانی, اما در عین حال ممکن است او توسعه اجتماعی است که برگشت ناپذیر توقف و عدم تعامل با همسالان?

—بچه ها همه راست و درست است ؟

عزیز TKARR,

گرفتن یک استراحت برای چند دقیقه از موضوع در ذهن همگان در تمام طول روز هر روز و اعطای وجود دارد که نمی توان هیچ سرپوشیده playgrounding در حالی که در حال حاضر به هر حال—و یا هر گونه ثبت نام در مهد کودک, اسان آموزش دیده یا نه—من می خواهم به شما اطمینان دهم که خود را نه-حتی-4 ساله مقدار زیادی از زمان برای توسعه اجتماعی است. بله تعداد زیادی از کودکان این سن و سال در حال حاضر شده است در مراقبت روز برای سال. اما من به شما قول می دهم که زمانی که دختر خود را شروع می شود و پیش دبستانی یا مهد کودک!—او باید مقدار زیادی از زمان برای معاشرت. تمام بقیه زندگی خود را در واقع است. گرفتن بچه ها به سرعت در آن سن و سال. (و برای ثبت شما ممکن است مکث در حال حاضر به نظر شما عالی موفق باشید در داشتن یک کودک است که عادت کرده اند به بزرگسالان شرکت به دلیل برای آینده خوب در حالی که او در حال رفتن به دریافت کنید. او نمی تواند از دست چه او هرگز شناخته شده است.)

عزیز مراقبت و تغذیه

من با 12 و 13 و خارج مدرسه به طور نامحدود به دلیل COVID-19. هفته گذشته بود که شکستن بهار خود را به طوری … خوب خیره در گوشی خود, خوردن کوکی ها اطمینان حاصل کنید. ما تا به حال برنامه ریزی یک سفر یا هر چیزی تا هیچ کس احساس شد به خصوص نا امید به خود منزوی. اما فردا دوشنبه است و من و همسرم خواهد بود چرا که ما در حال کار به طور موقت. این ترسناک است. ما باید با توجه به آنها بسیاری از عشق بیان empathetically خوشمزه سر-یو پی اس و دعوت به همکاری در مورد نور و معقول تحصیل در خانه است که فردا آغاز خواهد شد و خشم صادقانه تعجب آور و صدمه زدن به احساسات من. همه بچه ها در این حد از خشم در مورد COVID صفحه اصلی تحصیل است ؟ هستند بچه ها من فقط نگران و نا امید و از آن به عنوان تجلی خشم? منظورم من این نیست که سخت گیرانه در این مورد. آنها می تواند در خواب, اما آنها نیاز به خواندن و انجام چند ریاضی ورق. شاید تماشای آن رومئو و ژولیت با Claire Danes. من به آنها گفته ام این است. چرا آنها تا sobbingly خشمگین با من و چگونه آن را به عهده?

—حساس گل

عزیز SF

آنها sobbingly خشمگین هستند زیرا 12 و 13 ساله—کانون sobbingly خشمگین سال است. اگر آنها هرگز در پاسخ به هر چیزی سخت و یا ناامید کننده این راه قبل از, خوب, تبریک, مامان و خوش آمدید به دوران بلوغ—تمام آنچه که اتفاق افتاده این است که این واقعا وضعیت دشوار است پرش-آغاز عصر درام. و پاسخ به سوال شما در مورد اینکه آیا اضطراب خود ، است به عنوان تجلی خشم است بله البته آن است. این بدان معنا نیست که آنها نمی خشمگین, اگر چه بیش از حد (من خیلی خشمگین خودم—شما نیست ؟ من فقط بهتر از 13 سال در مورد نگه داشتن آن را چک کنید). اما نگه داشتن در ذهن است که آن را نه شما آنها واقعا عصبانی; آنها فقط به مصرف آن در شما.

که نمی شود آن را آسان تر به یاد من می دانم (من شده است وجود دارد). و این به آن معنا نیست شما باید اجازه دهید آنها را به خواب تا 2 بعد از ظهر و پس از صرف هر ساعت بیداری در تلفن های خود را. روشن نیست از پیام خود را که آیا مدرسه خود است و در عین حال در جلسه آنلاین. اگر آن است که یک سوال: در صورتی که مدرسه آنها را برای رفتن به مدرسه که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه, آیا آن را در ساختمان مدرسه و یا از خانه. اما اگر خود مدرسه است و نه معطوف به آموزش آنلاین به عنوان بسیاری از مدارس در حال حاضر شما قطعا می توانید آنها را انجام دهید کمی مدرسه—حتی اگر شما لزوما همیشه (یا حتی تا کنون) تماس آن مدرسه بود. Claire Danes, مطمئن. شاید جف دانیلز در عبور (واقعا فیلم خوب که شما آنها را آموزش برخی از تاریخ آمریکا) و یا موسیقی 1776. شما می توانید تمام جزئیات اما با هم و سپس به تماشای Clueless (و یا بالعکس آن ممکن است بیشتر کشش) و شاید جدید Emma است که به تازگی منتشر شده است. و شما قطعا باید آنها را تشویق به خواندن. هنگامی که آنها آرام کمی (آنها را حداقل یک کمی), شما ممکن است سعی کنید یک خانواده باشگاه کتاب, همه از شما خواندن کتاب و سپس در مورد آن صحبت بیش از شام. در سن, این ممکن است به کشتن مرغ مقلد یا Wuthering Heights, و یا اگر آنها در حال بلند پروازانه خوانندگان شما می توانید نگاهی به این لیست از کتاب. اما شما همچنین باید اجازه دهید آنها را به عنوان خوانده شده هر تجدید نظر به آنها را. و اگر شما می توانید پیدا کردن راه هایی برای انجام محاسبات ریاضی بدون ریاضی, ورق, من از صمیم قلب آن را توصیه. زندگی پر از ریاضی و علوم, بیش از حد.

همچنین, مطمئن شوید که آنها را به خارج از خانه برای پیاده روی و یا برای بازی شما بازی به عنوان یک خانواده است. من تاکید نمی تواند به اندازه کافی چقدر این کمک می کند تا به خارج از منزل, اما به طور خلاصه و با احتیاط. فقط اسمش زنگ تفریح.

و انتظار نداریم که هر یک از این آنها را هر کمتر sobbingly خشمگین و یا متوقف کردن آنها را از کارگردانی که گریه خشم در شما. یادآوری دوباره و دوباره است که خشم خود را تا به چیزی برای انجام با شما; شما تنها مخزن از تمام احساسات خود را. آن را بخشی از کار خود را به عنوان یک پدر و مادر برای جذب کسانی که ضربات و نگه در نگه داشتن بر روی. بنابراین مطمئن شوید که به صرف برخی از زمان هر روز به دنبال پس از خود را. پیدا کردن کسی (نه آنها!) به صحبت کردن در مورد چگونه شما احساس می کنید. مطمئن شوید که شما برخی از زمان برای خودتان هر روز انجام چیزی است که شما را آرام و یا به شما می دهد لذت.

من آرزو می کنم شما و همه ما—شکیبایی. به یاد داشته باشید: این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

شریک زندگی من و من با داشتن ناگهانی عروسی. هیچ بارداری و یا در غیر این صورت مجبور عامل در این—آن را به یک انتخاب ما در حال ساخت برای هر یک از دیگر, و ما بسیار از آن راضی است. مشکل این است که من در قوانین: آنها ناراحت هستند و با ما تصمیم خود را بیان disgruntlement هر فرصتی آنها را دریافت کنید. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>