عزیز مراقبت و تغذیه: این دیوانه برای خرید من 6 ساله خود گوشی ؟


A kid in a hat and buttoned-up shirt points a finger at his cellphone.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک مادر تنها تنها پدر و مادر به یک کودک 6 ساله پسر. از زمان او بود 3 ماه به 9 ماه, من 12 ساعت شیفت در بیمارستان. از او فقط بیش از 1 سال قدیمی من کار به طور منظم 9-5 و من او را به مهد یا مدرسه در صبح و او را برداشت تا هر شب شده اند و خانه را به او را به رختخواب.

ماه آینده من خواهد بود با شروع یک کار جدید, کار تا 12 ساعت شیفت شب در یک بیمارستان دو ساعت دور از خانه ما. (من رفت و آمد و گاهی ماندن وجود دارد و بدون او.) او به نظر می رسد آماده برای من بودن با او را شبانه گاهی اوقات و نه دیدن من برای چند روز اما او به تازگی در خواست تلفن خود را بنابراین ما می تواند تبادل پیام. من اول فکر کردم این بود که مضحک—او 6! اما راستش این است که بسیار نیست برای اضافه کردن یک خط بر روی طرح من و او می توانست تلفن قدیمی من و من واقعا می خواهم به ارسال emoji یا Gif به او اجازه دهید می دانم که من فکر او حتی در حالی که من مشغول به کار است.

من می خواهم او را به احساس می کنم مثل او می تواند رسیدن به من و بدون نیاز به درخواست خود پدربزرگ و مادربزرگ یا پرستار به استفاده از تلفن خود را. ما فوق العاده تنگ و حال جدا سخت خواهد بود در هر دوی ما برای اولین بار در. من دیوانه به من 6 سال از تلفن همراه? من می خواهم که قوانین و کنترل های والدین در آن و او را عمدتا فقط دسترسی به آن زمانی که من مشغول به کار است. من فقط نمی توانید گذشته این احساس که این لازم نیست و من ناجور در مورد این تغییر بزرگ در زندگی ما است. شما می توانید من صحبت کردن و ارائه برخی از جایگزین یا من اطمینان که من نه مسخره بودن و من نباید مراقبت اگر شخص دیگری فکر می کند مسخره است برای یک کودک 6 ساله به یک گوشی اگر آن را با این نسخهها کار برای ما ،

—Call Me Maybe

عزیز CMM,

در کوتاه مدت نمی کنی دیوانه خود را به 6 سال روی تلفن خود را و شما نباید مراقبت از آنچه هر کس دیگری فکر می کند در مورد انتخاب هایی که برای خانواده خود را!

کار خود را دشوار است برنامه خود را خواستار, خود, پسر جوان و ارتباط خود را با او عمیقا مهم برای هر دو شما. اگر آن روز خود را کمی بهتر به تبادل بن GIFs هنگامی که شما برخی از کار افتادگی آن را انجام دهد. آن خواهید بود یک هدیه برای ارائه به بچه خود را در این معنی به ماندن نزدیک به مادر خود را و آن را بی ضرر است. موفق باشید با همه چیز!

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

برادر من درگذشت بیش از 10 سال پیش و با وجود بهترین تلاش های من شده اند قادر به حفظ یک رابطه نزدیک با بیوه و یا دختران خود را. خواهرزاده من مولی است که در حال حاضر ازدواج با بچه های جوان. او یک مادر اقامت در خانه مادر که شیوه های دلبستگی که تا آنجا که من می تواند به این معنی است که او هرگز برگ این کودکان حتی برای یک لحظه. من به تازگی یاد گرفتم از طریق مادر من (مولی مادر بزرگ) که زمانی که کودکان به اندازه کافی او قصد دارد به خانه از مدرسه آنها. خانواده ما پر است از معلمان و همه ما می دانیم که این یک ایده بد است. من خواهر زاده با حضور در دانشگاه به مدت دو سال کاهش یافته است اما از زمانی که پدرش درگذشت و پس از او نه یک نامزد به عنوان یک معلم. کودکان نیز نیاز به اجتماعی با دیگر بچه ها و یاد بگیرند که چگونه به تابع در جامعه است.

دختر من هم سن و سال به عنوان مولی و آنها همیشه بسیار نزدیک است. او صرف زمان زیادی را با مولی و بچه های خود را, بنابراین من سعی در متقاعد کردن من به بحث از بعضی جهات به مولی. او نمی خواهد آن را بشنود و همیشه خاموش گفتگو کردن. او می گوید که کسب و کار خود را و او را به انتقاد از انتخاب افراد دیگر. من از او پرسیدم اگر این چیزی است که او می خواهم برای بچه های خود و او گفت نه. من از او پرسید که آیا او را دوست دارد مولی را کودکان و نوجوانان و او گفت: بله. من نمی فهمم پس چرا او نمی خواهد دخالت از طرف آنها به خصوص با چیزی به عنوان جدی آموزش و پرورش است.

شما می توانید به من کمک متقاعد کند دختر من (یا مولی خودش) که این کودکان نیاز به رفتن به مناسب مدرسه ؟ من بسیار نگران آنها رشد خواهد کرد تا به لحاظ اجتماعی کوتاه قد با هیچ واقعی آموزش و پرورش است.

—خاله Anti–صفحه اصلی دانشکده

عزیز AAHS,

شما باید در حال حاضر می دانیم که این واقعیت ساده زیست شناسی اجازه نمی صمیمیت شما فرض کنید.

پدر و مادر حق دارند از پدر و مادر به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب و چند مراقبت به درخواست های ورودی از حتی مورد علاقه اعضای خانواده گسترده. دختر خود را کاملا مناسب; راه مولی بخواهد به بالا بردن فرزندان خود هیچ یک از کسب و کار خود را, و آن را قطعا هر یک از شماست.

من درک می کنم می توان آن را دشوار برای خانواده ها به ماندن نزدیک—به خصوص در نسل تقسیم. شاید شما باید سعی کنید برای ایجاد یک رابطه با خواهر زاده خود و خانواده اش است. شما می توانید انجام این کار اگر شما فقط دستور کار است که برای دخالت در مالی پدر و مادر ، شما باید فرض کنیم که شما هرگز قادر به انجام این کار و یا حتی این سوال را با او. اما شما ممکن است پیدا کردن آن را به خوبی به بیش از یک رابطه با این شاخه از خانواده است. اگر شما پیدا کنید که علاقه نشان می دهد که من فکر می کنم که خود را تنها انگیزه در اینجا این است که برای اعمال کنترل بیش از یک وضعیت که هیچ ربطی به با شما.

اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من شش ماه باردار با اولین فرزند ما و من و همسرم در حال تلاش برای کار کردن آنچه که ما انجام خواهیم داد تا زمانی که ما اگزوز جمعی ما چهار ماه از مرخصی والدین و بازگشت به کار.

من از این نظر است که مراقبت از ما است بهترین گزینه است. اما او نمی خواهید برای ارسال به کودک ما به روز, مراقبت های قبل از سن 6 ماه. از آنجا که من یک روز به طور منظم کار و آثار او در یک چرخش شیفت (صبح به شب) در اصل ما امیدوار بودیم من مادر در قانون می تواند مراقبت از کودک برای چند ساعت در وسط بعد از ظهر زمانی که ما هر دو در محل کار. اما مادر او به تازگی به او صدمه دیده دست و من نگران هستم که مراقبت از یک نوزاد ممکن است نیاز به overexerting خودش. پدر خود را نیز تکمیل یک زن و شوهر از جراحی عمده ظرف چند ماه آینده, و مادر خود را در حال حاضر مشغول مراقبت از او را. خود من مامان قبلا روشن ساخته است که او نمی خواهد که انرژی برای مراقبت از نوزاد است.

به عنوان یک جایگزین شوهر من پیشنهاد کرد که او خود را تنظیم کنید ساعت کار حتی بعد از آن در روز به طوری که او می تواند بعد از من به خانه می آیند و سپس او را به مراقبت از نوزاد زمانی که من در محل کار هستم. این به آن معنا بود من می خواهم کاری از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر و سپس مراقبت از نوزاد از 5 p. m. به 1 a. m. او می خواهم که مخالف برنامه و ما می خواهم تقسیم زمان بین 1 صبح تا 8 صبح

من شک و تردید ما می توانیم این کار را برای دو ماه اما آیا شما فکر می کنم این شدنی است برای کوتاه مدت ؟ اگر نه شما چه توصیه می گویم به کمک ذهن خود را تغییر دهید? ما می توانیم مراقبت روز و شوهرم نگرانی اصلی این است که کودک نمی خواهد به اندازه کافی توجه وجود دارد که ممکن است منجر به مسائل رشد و نمو.

—مراقبت از معضل

عزیز مراقبت از معضل

تبریک! یک نوزاد جدید upends زندگی در راه های بسیاری است که من فکر می کنم این طبیعی است و مشترک به سعی کنید به استراتژی در پیشبرد به برنامه ها و جداول. سپس نوزاد می آید و با آن اغلب تحقق است که این سبد است بصورتی پایدار و محکم در مقابل اسب.

من فکر می کنم شما عاقلانه به برخی از طرح اما مطمئن باشید این یکی از واقع بینانه. سناریو شما توصیف دو ماه از نزدیکی–round-the-clock, کار و پدر و مادر—برای تلفن های موبایل شدنی است اما سخت به من. ممکن است برای خود و شوهر خود را به والدین برگ متوالی به جای به طور همزمان باشد. که هنوز هم می تواند به منظور بلند اما ممکن است خرید شما کمی انعطاف پذیری بیشتر.

البته مشکل اصلی در اینجا این است که شما فکر می کنم مراقبت روز برای تلفن های موبایل مانند یک راه حل خوب و شوهر خود را ندارد. این چیزی است که شما باید از طریق بحث ، من تعجب می کنم اگر شما نمی ممکن است بخواهید برای رفتن به بازدید از برخی از مراقبت روز. وجود مکان های فوق العاده وجود دارد خارج وجود دارد که در آن بچه ها را دوست داشت و تحریک شده و به خوبی مراقبت و شوهر خود را ایده که روز مراقبت در ارتباط به تاخیر رشد و نمو است … بی معنی است.

اگر شما یافت حق ارائه دهنده است که می تواند همه چیز را تغییر دهید برای هر دو شما حتی اگر شما تنها با اتکا بر آنها ، مراقبت از روز است و نه بهترین گزینه برای هر خانواده در واقع یک پرستار ممکن است یک سازش خوب برای شماست. اما سعی کنید به باز کردن مکالمه بر اساس واقعیت و نه حدس. موفق باشید.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 4 ساله شان است به طور کلی به خوبی رفتار و تعاونی. او خوب مهارت های اجتماعی باعث می شود دوستان به راحتی و همراه می شود با اکثر بچه ها در روز خود را مراقبت. آنها همه بچه های خوب و من واقعا آنها را دوست دارم—به جز یکی. (همیشه وجود دارد.)

دونالد یک سال جوانتر. او گزش بازدید می اندازد و مواج بداخلاقی به طور قابل توجهی بیشتر از هر کودک دیگر من ملاقات کرد. دونالد طول می کشد و دیگر اسباب بازی های کودکان می اندازد و آنها را بیش از نرده ها. اخیرا دونالد آغاز شده است به چنگ زدن به دختران توسط فاق. من یاد گرفتم این راه سخت هنگامی که شان به خانه آمد از مراقبت از یک روز و برداشت من وجود دارد به عنوان معمولی به عنوان او می تواند یک شوخی است.

این منجر به یک بحث طولانی مورد احترام مردم بدن و پسر من نیست تکرار این پس. شان عجیب کشیده شده به دونالد. با وجود اینکه او نسخه تعدادی از دونالد رفتارهای به ظاهر به او را تحت تاثیر قرار. من شده است با دقت به ممنوع نیست این دوستی که من نمی خواهم به آن را بیشتر فریبنده اما من به آرامی به کارگردانی او به بازی با دیگر کودکان است.

شان برداشت تا بر دوست نداشتن من از دونالد و گفت: unprompted او نمی خواهد با او بازی کنم. من می دانم که آنها هنوز هم با هم بازی چون من گزارش مشترک خود را سوء رفتار. من نفرت را به تصویب باک در فرزند من بزدايد اما در خارج از روز که در آن او می بیند دونالد همه همیشه پر از ستایش برای شان رفتار. من باید همچنان به نیش زبان من در مورد دونالد درست است ؟ من می دانم که من می توانید آنها را متوقف نمی بازی با هم اما وجود دارد هر چیزی من می توانم برای شان به آن را دریافت از طریق به او که آن را OK به مانند دونالد اما خوب به رفتار مانند او ؟

—تاثیر بدی

عزیز BI

من فکر می کنم حق با تو—همیشه وجود دارد یک بچه در یک کلاس درس و یا در زمین بازی شما فقط می خواهم به زودی جلوگیری از, و آن است که اغلب مورد است که این بچه تساوی با شما مانند یک شعله یک بید. و این درست است که بیش از حد بچه که شیطان است که تقریبا همیشه کسی دیگری.

گاهی اوقات هنگامی که ما به سرمایه گذاری در جهان با ما بچه ها ما باید برای مقابله با این ناراحت کننده واقعیت است که وظیفه ما به عنوان پدر و مادر است که برای آماده سازی بچه های ما به خوبی این جهان با همه ناگوار مردم discomfiting ایده ها و مشکلات دیگر. آن را بمکد! اما این کار است.

اول من می خواهم خودم بپرسید اگر شما زیاده به دونالد. سپس من می خواهم به یاد داشته باشید که او یک بچه بیش از حد و یک جوان که در آن. و وجود دارد دو طرف به هر داستان! فقط به عنوان شما ممکن است او را به عنوان خشن و بی ادب و غیر قابل کنترل دونالد پدر و مادر ممکن است دیدن شان به عنوان یک آفت یا تقلیدی.

شما نمی توانید خود را دیکته پسر سلیقه در غذا در موسیقی در مردم است. همه شما می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید که او را در معرض کلم بروکلی و موتزارت و خوبی رفتار همبازی, و تقویت, در طول سال, ارزش شما می خواهید برای او. بنابراین من فکر می کنم این ترفند آموزش بدن شان رضایت بدون محکوم کردن هر گونه از خود playmates. اگر شان پرتاب برخی دیگر بچه اسباب بازی بیش از نرده ها من فکر می کنم شما باید به اشاره است که این است که چگونه شما می خواهید او را به خود را اداره کند. شما می توانید این کار را بدون آوردن تا چگونه هر کسی دیگری رفتار می کند. در حال حاضر شان را احتمالا بیش از حد جوان برای مقابله با اما دونالد آن رافقط به عنوان در حال حاضر شما می توانید همچنان به هدایت او به سمت دیگر همبازی.

اما من به شما قول می دهم که در شان روزی روبرو می شوند و برخی دیگر بچه از آنها شما لازم نیست به طور کامل تایید کند. کلید این است که به تمرکز در بچه شما در حال بالا بردن نه دونالد جهان است.

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

عمه من به تازگی درگذشت. او در اواخر 80s آن بود که در خواب همه ما در آرامش در مورد آن. در اینجا مشکل این است: در او را در سمت چپ من 14 ساله دختر او وحشتناک پرنده. این یک راهب parakeet که اینترنت به من می گوید زندگی می کنند می توانند از 15 تا 20 سال است. چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>