A mother and toddler hold hands in an airport terminal.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من بهترین دوست زندگی در مینه سوتا بود و من هیجان زده به دیدن او برای دخترش تولد دوم به زودی. ما به ندرت به دیدن هر یک از دیگر در فرد شاید یک یا دو بار در سال و کودکان ما تنها 6 ماه از هم جدا. این بود که برای رفتن به یک سفر سرگرم کننده به عقب و پسر من و دختر او را به دریافت یک شانس را به بازی و جشن تولد 2 با هم. مشکل این است که coronavirus.

شوهر من مرده است مجموعه ای در برابر ما قصد داریم برای سفر به بزرگ شهری شهرستان به منظور پرواز به مینه سوتا. او می گوید: او وحشت زده از ما ابتلا به این ویروس و سپس مرگ. من تشخیص خود را از ترس و نگرانی خود را, اما ما چگونه این تعادل را با مناسب ارزیابی ریسک? او می گوید: ما در یک منطقه روستایی به یک دلیل است و آن را غیر ضروری سفر با خطرات بالا است. ما می خواهم در حال حرکت از طریق فرودگاه, سفر در بسیار مناطق پر جمعیت و به طور کلی در تماس با بسیاری از مردم است. من واقعا به دنبال به جلو به این سفر اما در حال حاضر احساس می کنم غمگین و وحشت زده.

چگونه ما حرکت رو به جلو ؟ من دیوانه برای سفر با من 2 سال در حال حاضر ؟ من قرار دادن پسر من در خطر غیر ضروری? من می دانم که من به عنوان یک فرد هنوز هم می تواند به عنوان من را در تصمیم گیری های خود اما چگونه در مورد برای پسر من? او را با من است “خودخواه” و غیر ضروری با توجه به شوهر من. من می خواهم او را به ماندن در خانه است که در آن امن و coronavirus رایگان.

—من خودخواه بودن?

عزیز خودخواه

من در پاسخ به سوال واقعی این است که فوری: ترک خود را در صفحه اصلی بنابراین شما می توانید با شکوه تجربه رانندگی و سپس پرواز بدون فرزند شما است. شما باید آسان تر دیدار با بهترین دوست خود را خود به خود احساس خواهد کرد که شما را به خطر بیافتد با او (پس او را به جای شما هر دو در خانه بمانند) و او کسی است که به انجام کار واقعی از سازش:, انفرادی, مراقبت از کودک برای چند روز. 2 سال است که نه واقعا به معنی لذت بردن از بازدید از یکی دیگر از 2 سال و پرش یک سفر مهم نیست یک تپه لوبیا در این دنیا دیوانه.

در حال حاضر, اجازه دهید آن را کمی. این است که شوهر خود را به طور کلی اضطراب و یا یک germaphobe? هیچ کس گفتن روستایی آمریکایی ها با سیستم ایمنی طبیعی برای جلوگیری از داخلی سفر (به عنوان مخالف به سفر غیر ضروری به کشور چین) و در خانه بماند. که مشاوره در coronavirus است که هنوز هم پایه, توصیه های سرماخوردگی و آنفولانزا های نجومی: شستن دست های خود را. شده است که مهم ترین بخش از ماجرای پس ما کشف کرد که جوانه تئوری واقعی بود.

اگر او فقط زیر (به طور فزاینده ای ناراحت کننده) اخبار را از چین کمی بیش از حد مشتاقانه (“اورژانس جهانی” است و نه چیزی است که اطراف پرتاب به آرامی!) و به طور معمول یک تا افتاد روم بچه خود را و رفتن را از خودتان یک سازش خوب. 2-ساله لمسی همه چیز و همه چیز را در دهان خود و پیدا کنم پرواز با یک به یک کابوس با وجود اینکه به طور کلی آرام در مورد پتری دیش است که recirculated هواپیما هوا و گه armrests.

من باید اعتراف “ما در یک منطقه روستایی به یک دلیل” آیا به من پرتاب کردن. آیا او زندگی می کنند در یک منطقه روستایی برای جلوگیری از بزرگ بعدی جهانی همه گیر? اگر این یک موضوع در حال انجام من فرض کنید شما می خواهم که ذکر آن در این نامه اما مردم اغلب ترک کردن اطلاعات برای جلوگیری از پرداختن به مسائل بزرگتر. اگر شوهر شما است که در واقع کسی برای آنها نگرانی در مورد بیماری به طور معمول درایو اقدامات خود را در outsized راه که چیزی است که من نیاز شما را با او پس از این سفر است.

در حال حاضر? ترک بچه. را فیالبداهه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من در یک برنامه afterschool در یک کشور که در آن زبان مادری بسیار سختگیرانه قوانین دستوری دارد. (من یک مهاجر و نه روان.) یکی از بچه های ما حدود 7. او می خواهد به نام با یک نام از یک جنس های مختلف اما با توجه به قواعد دستور زبان وجود ندارد هر خنثی نام تنها مردانه و زنانه. من اطمینان داده شده است با این بچه چند بار که او می خواهد به استفاده از این نام به همراه ضمایر مردانه/مردانه ویژگی های دستوری می کنم.

یک همکار به من گفت که او نیست و این به طور جدی به این دلیل که نام این بچه انتخاب کرده برای خودش نیز گربه خود را به نام. (به نام گربه در حالی که مردانه نیست یک نام برای کودکان پسر, بنابراین آن را به معنای واقعی کلمه یک انسان نام.) پدر و مادر خود را نمی گفت مدرسه خود را به استفاده از یکی دیگر از نام. گربه پسر یک latchkey بچه و پیاده روی صفحه اصلی از این برنامه هر روز به من هرگز ملاقات پدر و مادر خود را. من فکر می کنم ** پدر و مادر در حلقه: گربه پسر یک مدل موی پسرانه و کمد لباس و اصرار به من بیش از یک دوره از سال که آنها او را بچه گربه در خانه, اما من هیچ راهی برای بررسی.

به تازگی من شده است با توجه به این که گربه است ناراحت شدن که بچه های دیگر استفاده از نام رسمی. گاهی اوقات او را بر من به او بود که یکی از بچه ها می گوید: “اما نام خود را نمی, گربه پسر.” گاهی اوقات او را نادیده می گیرد دیگر همکاران اگر آنها نمی, استفاده از خود را ترجیح داده نام. او آغاز شده است چفتی کردن به یک دختر کوچک که تنها کسی است که بدون اعلان تماس های او گربه با پسر بچه (و می رود به خانه خود را در همه زمان ها). من به ارمغان آورد و این در طول یک جلسه کار در حالی که بازگشت و گفت: در تجربه من بهتر است فقط تماس بگیرید بچه ها چه می خواهند به آن می شود. همه موافقت کردند اما هیچ چیز تغییر کرده است. رئیس من به نظر نمی رسد فکر می کنم این افزایش به سطح صحبت کردن به پدر و مادر و یا تغییر هر چیزی چون “بچه های عجیب و غریب هستند.”

من مطمئن هستم که چه چیزی برای انجام در اینجا. من فکر نمی کنم هر کسی آشکار است قلدری او را, اما آن را آزار من که هیچ کدام از همکاران من در حال حمایت از اعطای وام. من احساس می کنم اگر او “فقط” با وسواس خود او نمی تواند تصحیح دوستان خود را زمانی که آنها با استفاده از زنانه صفت و یا در آینده برای پیدا کردن من به طوری که من می توانید یک دست و پا چلفتی بحث با یکی دیگر از 7 سال در مورد ترجیح ضمایر. من کاملا فراموش نمی کنم من مجهز به این بحث هر دو خود را با همسالان و همکاران من. من سعی کرده ام به آرامی توضیح دهید که به بچه های دیگر که آن را فقط بهتر است به او گربه, پسر, اما به نظر نمی رسد از طریق گرفتن (هر چند که ممکن است مانع زبان). هر گونه ایده ها ؟ برای آنچه در آن ارزش, این کشور بسیار لیبرال و من می دانم که وجود دارد چند ترانس بچه ها در مدرسه که اصلا به برنامه ما. این به نظر نمی رسد این امر می تواند یک معامله بزرگ اگر من رئیس درک آنچه که قرار بود.

—نگهداری از گربه

عزیز HC,

پس شما خود را معلم و فقط با او کار می کنند از طریق خود برنامه نیست و مسلط به زبان خود (که همانطور که اشاره کردید بسیار خاص در مورد قوانین دستوری دارد) و او است به خصوص ناراحت, من می خواهم به سادگی در ادامه به تماس او را گربه پسر و ترک آن را در آن.

اگر او شما را می کشد بیش از زمانی که دخالت شخص دیگری تماس او را با نام فقط می گویند “او ترجیح می دهند به نام گربه و آن را بهتر به مردم آنچه را که آنها می خواهند به آن می شود.” من فکر نمی کنم شما باید این اطلاعات و یا قدرت تصمیم گیری این است که پیچیده تر از همکاران خود فکر می کنم آن است و اگر وضعیت تغییر, شما می توانید تنظیم درآمده است. تا آن زمان فقط نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند.

· اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من پسر/دختر دوقلو هستند 10 تقریبا 11 و به اشتراک گذاری یک اتاق. ما در یک کوچک 2 خوابه و نمی توانیم به upsize. متاسفانه دوقلوها شروع بلوغ است. آنها باید به صراحت گفت که آنها نمی خواهند برای به اشتراک گذاشتن دیگر, اما من می دانم که آن را در آینده.

هنگامی که روز می آیند زمانی که آن است که دیگر مناسب برای آنها را برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق و آنها دیگر نمی خواهید به (نیز که سن این است؟), چه می توانم انجام برای آنها را به “خود” و بدون نیاز به توسل به قرار دادن یک دیوار ؟ همچنین اگر آن را مربوط به ما اجاره خانه ما.

—بین دوقلوها

عزیز TT

این است که به طور کلی “که عصر” (شروع بلوغ) اما وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع است که شامل همه بچه ها. اگر شما تا به حال یک عصای جادویی است که ایجاد یک اتاق خواب شما خواهد بود. شما نیست و در طول تاریخ بشر مردم مجبور به دریافت خلاق به منظور به برخی از حس حفظ حریم خصوصی در شرایطی که به اندازه کافی درب.

من فرض کنید شما دارای یک زیرزمین و یا نوعی از اندک فضای است که می تواند با کمی ابتکار و خلاقیت تبدیل به یک اتاق خواب و یا شما را به من گفت. من مادر بزرگ شدم نزدیک به یک خانواده که در نهایت با توسل به داشتن خود, نوجوانان خواب در junked کردن اتومبیل خود را در چمن (کانادا آب و هوا اجازه) که نوجوانان را به نظر می رسد ترجیح می دهند به فقدان کامل از حریم خصوصی در خانه خود را. این صرفا یک حکایت; لطفا خود را tweens قرعه کشی نی به تعیین که خواب در ماشین.

من فکر می کنم راه حل این است که به تظاهر آنها اول سال در کالج های یک اتاق خوابگاه و به نگاه بسیاری از گزینه های است که گفت: دانشجویان معمولا برای انتخاب کردن. همه شیوه ای از آزاد ایستاده پانل های چوبی و میله های بلند برای مات پرده و صفحه نمایش های تاشو و مدولار بلوک و دیگر راه حل های هوشمندانه این مواد است که می تواند در محلی خود را در IKEA یا هدف یا تخت خواب حمام و فراتر از آن و شامل نیست ایجاد تغییرات دائمی به یک خانه اجاره ای.

بگویید بچه های خود را در بودجه خود را و اجازه دهید آنها را شریک در پیدا کردن یک راه حل است. آنها می شود به مراتب بیشتر رضایت در صورتی که یک دست در رفع این مشکل است.

عزیز مراقبت و تغذیه

در اواخر سال گذشته یک پسر جوان در شهر ما هم سن دختر من بود درگیر در یک تصادف که منجر به مرگ او.

آن را به کل جامعه بسیار سخت شد و دوست داشتنی شمع خدمات برای پسر در یک پارک محلی است که بسیاری با حضور, اما ما نیست (بسیار مشروع اما گیج کننده موضوع برای من). وقتی که دختر من بود در Pre-K, او با حضور در یک مدرسه متفاوت از او را در حال حاضر و او در همان کلاس به عنوان یک پسر بچه کوچک که درگذشت. در حالی که آنها فوق العاده نزدیک (او هرگز دعوت برای playdates یا جشن تولد و خواسته هرگز به دعوت او را) او خواهد آمد اغلب خانه صحبت کردن در مورد بازی با او را در زنگ تفریح. او حتی برداشت او را از جمعیت در برادر بزرگتر را بازی بسکتبال چند بار خواهد راه رفتن به سلام.

پس از تغییر و مدارس و او نیست ذکر او و او ساخته شده است دوستان جدید در مدرسه جدید خود را. او 5 است و خواهد بود 6 در ماه اوت است. سوال من این است آیا من به او بگویید در مورد آنچه اتفاق افتاده است به این پسر ؟ مرگ چنین یک موضوع به بحث و گفتگو با کودکان در هر سنی است اما من نمی دانم اگر او مجهز به رسیدگی به این اخبار و یا اگر من مجهز به رسیدگی به او گفتن. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از ساعت من صرف گریه برای این پسر بچه برای خود و خانواده خود را برای دوستان و معلمان و همکلاسی.

او حتی قادر به پردازش این خبر ؟ یا بهتر است به او اجازه ادامه جهل و تنها به ذکر آن اگر او اتفاق می افتد به نگاه را از طریق او سالنامه و می پرسد: “من تعجب می کنم چه اتفاقی برای او؟” من شده است با تلاش این سوال برای ماه گذشته و بسیاری از مردم از من خواسته اند به من گفت که به سادگی فقط اجازه دهید او بود در حال حاضر. آیا این درست کنم ؟

—اشتباه

عزیز اشتباه

من فکر می کنم تا. آن را قطعا نامناسب سن برای یادگیری در مورد مرگ ولی مرگ یک همکار است که همیشه به خصوص ناراحت کننده, آنها, همکلاسی, و, به, بود فرانک, من کاملا نگران توانایی خود را برای انتقال اطلاعات به او را در شیوه ای مناسب. من فکر می کنم اکثر مردم خواهد بود وحشت با مرگ تصادفی یک کودک کوچک است اما شما اذعان کرد که واکنش خود را به آن را کاملا خسته کننده و می تواند حادثه برای دختر خود را.

من از سمت چپ چند اطلاعات موجود در نامه خود به عنوان یک 3-دوم جستجو در گوگل به من اجازه برای پیدا کردن داستان تصادف در سوال و هویت کودک, و من فکر می کنم این ممکن است بسیار تعجب آور و دردناک برای خانواده خود را به تلو تلو خوردن در سراسر این سوال و بلافاصله تشخیص پسر خود را در آن است. من با ذکر این پس شما می توانید آگاه باشید که امکان اگر شما نوشتن به یک مشاوره مقاله نویس که بسیار شایع است و می توانید آن را ویرایش کنید پایین درآمده است.

آن را نشان می دهد به من با این حال که احساسات شدید در اطراف این کودک مرگ و حسرت از دست رفته در امید او ممکن است assuaged تا حدودی با نوشتن یک یادداشت به خانواده اش. افرادی که از دست دادن یک دوست بسیار کمتر کودکی پیدا کردن آن بسیار سخت برای تماشای دیگران حرکت می کند هنگامی که غم و اندوه خود را تازه باقی می ماند. ساده نامه که اشاره چقدر دختر خود لذت می برد بازی با پسر خود را که اجازه می دهد آنها را می دانیم که او از روی علاقه با دیگران دقیق مرتب کردن بر اساس چیزی که پدر و مادر داغدیده گنج به خصوص پس از casseroles متوقف آینده و vigils بیش از. لطفا درخواست یکی از دوستان را به خواندن این نامه قبل از ارسال آن را به مطمئن شوید که آن را مناسب در لحن و محتوا. این نه به معنای تک شما: من نوشتن حرفه ای اما اگر من چنین نوشت: نامه, من می خواهم یک دوم جفت چشم بر روی آن.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

ما تقریبا 9 ساله, دختر, بازگشت به, ژیمناستیک, پاییز گذشته پس از دو سال وقفه (انتخاب). او آن را دوست دارد—او با این نسخهها کار بر روی دانلود آکروبات و دیگر بلغزد تمام وقت در خانه است. او درخواست شده است در مورد رقابت تا به ورزشگاه او اجازه دهید سعی کنید از یک کلاس در سطح کمی بالاتر از کلاس او در حال حاضر طول می کشد. در حال حاضر او در حال فکر کردن در مورد ترک ژیمناستیک به طور کامل — او می گوید که مربیان در کلاس های دیگر بودند “به معنی” به او اشاره به حرکت می کند او نمی تواند انجام دهد. اگر من تا به حال حدس بزنید (پدر و مادر مجاز به مشاهده کلاس) آنها احتمالا فقط به چالش کشیدن او را بیشتر از او استفاده می شود. من نمی خواهم به زور او را به ادامه اما او می تواند ایستادن به خودش فشار کمی خارج از منطقه راحتی خود. به علاوه او واقعا با بهره گیری از کلاس و من نمی خواهم به از دست دادن این حرکت او را به دست آورده است. هر گونه مشاوره در مورد چگونگی رسیدگی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی