A gift box, open, full of joints.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

ما در یک وضعیت که در آن تفریحی ماری جوانا قانونی است. شوهر من مکرر کاربر که من هیچ مشکلی با. اما امروز فهمیدم که او خریداری علف های هرز برای ما 16-year-old daughter برای تولد او. حتی اگر من می دانم که علف هرز بی ضرر است و آن را بهتر از او را به تلاش برای خرید از یک سایه فروشنده, من عصبانی. او 16! بود شوهر من در اشتباه است ؟ و یا آن را خوب برای دختر من به بالا دریافت کنید یک بار در در حالی که برای ؟

—شیطان کاهو

عزیز TDL

شما هر حق شود و بله شوهر شما اشتباه بود به عنوان جهنم است. من لازم نیست به شما بگویم همه این دلایل که چرا این خطرناک است و بیمار توصیه رویکرد به تلاش برای تضعیف او از ساخت غیر قانونی خرید در خیابان.

چه او نبود کاملا بی سابقه است. وجود دارد یک نوع از پدر و مادر است که اجازه می دهد تا کودکان زیر سن قانونی خود را به آزمایش با ماری جوانا و الکل و دیگر مواد/تجربه که در نظر گرفته شده برای بزرگسالان به امید تشویق شیوه های مسئول و/یا ارائه یک کنترل “امن تر” محیط زیست برای چنین indulgences. اما آن را نه نامعقول برای او ساخته اند تصمیم به ایجاد چنین رادیکال پدر و مادر حرکت را بدون اجازه شما.

البته بی شماری وجود دارد گلدان سیگار کشیدن 16 ساله در سراسر جهان که در حال excelling در مدرسه اقامت در خارج از مشکل و خانواده های آنها افتخار می کنم. وجود دارد همچنین این تصادفات بازداشت های تعلیق و اخراج از حوادث ناشی از اختلال در قضاوت شده است که متصل به استفاده از ماری جوانا در نوجوانان و بزرگسالان به طور یکسان. شاهدانه استفاده از خواسته های سطح بلوغ که اکثر بچه ها را حداقل در مناسبت. بعلاوه, آن را غیر قانونی برای دختر خود را به آن را برای مقاصد تفریحی در هر کشور با توجه به سن او.

برای پاسخ به سوال دیگر این است که آن را خوب برای دختر خود را به یک بار در در حالی که برای ؟ بله اما با ستاره. باید خود را از 16-year-old daughter دود علف هرز ؟ هیچ. شما 16-year-old daughter smoke weed, حتی اگر شما به او بگویید که او ممنوع است ، مگر اینکه شما یک چنگال آهنی بر روی برنامه خود را و او فاقد هر گونه بدون نظارت او به خوبی ممکن است. آیا حادثه ای که در آن او می شود, گیر افتاد, سیگار, بدون بدست داشتن در هر گونه مشکل جدی شایستگی گفتن نامحدود پایه و یا یک سفر به مدرسه شبانه روزی? هیچ. شما می توانید راه دیگر نگاه کنید هر یک بار در در حالی که اگر شما و بعد فورا رفت واز بوی MJ در کت ؟ که تماس های شخصی هر پدر و مادر را. شما باید آن را آسان تر برای چنین چیزی اتفاق می افتد با ارائه علف هرز ؟ هیچ.

“این یک ایده خوب برای شما به smoke weed, اما من نمی خواهد به شما را بکشند اگر شما گرفتار” است که بسیار متفاوت از “این یک ایده خوب برای شما به smoke weed اما اگر شما باید فقط آن را یک بار در در حالی که من خریدم شما.” و همچنین شما می توانید هر راست می گویند “این یک ایده خوب برای دود علف های هرز و وجود خواهد داشت عواقب شدید اگر شما” به دلیل آن است که هر دو غیر قانونی و خطرناک است. افسوس که پدر خود را به شما اجازه رئیس—رفتن تا آنجا که به پلیس برای شما—آن را بسیار بعید است که شما به راحتی قبول این ایده آن چیزی است که شما باید صبر کنید چند سال به انجام دوباره.

آن زمان برای یک متفکر مکالمه بین شما و دختر خود را (که امیدوارم خود شرکت می کنند بدون اینکه نور از این موضوع) در مورد مسئول استفاده از ماری جوانا و به همین دلیل آن را در بهترین منافع برای تبدیل شدن به یک کاربر عادی در این نقطه در زندگی خود. او ایمنی ضروری تر از هر میل شما ممکن است خود را برای جلوگیری از استفاده از گلدان در همه, که بدان معنی است که شما نیاز به اطمینان حاصل شود که او را درک اساسی از دوز (به خصوص در رابطه با خوراکیهای—شما نمی خواهید او را به کشف تفاوت بین 10mg کوکی و یک 80mg یکی در راه بسیاری از ما آموخته حدود 151 اثبات رم در جوانان ما) و چگونه این دارو بدن تاثیر می گذارد.

وجود دارد یک بحث جدی به حال با شوهر خود در مورد هر تعداد از چیزها و من مطمئن هستم که شما واضح تر از من در آنها چه هستند. نیاز به اجماع در پدر و مادر حرکت می کند چیزی است که در حالت ایده آل باید قبل از تاسیس یک بچه 16. امیدوارم این نادر خروج از کار تیمی-رویکرد شما بچه ها معمولا. موفق باشید و اگر دختر شما در واقع تبدیل به یک بثد … او همیشه می توانید تبدیل شدن به یک نویسنده است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من به تازگی به هنگام تولد به فرزند اول من. من مادر در قانون است بسیار هیجان زده به در نهایت یک نوه و به طور مستمر اقدام به خرید همه چیز را به او. هر بازدید هفته همراه با یک کیسه از آیتم های جدید و گرفتن آن از دست.

در حالی که ما سپاسگزار برای او سخاوت و برخی از هدایای مفید واقع شده اند اما به نظر می رسد کمی در نظر گرفتن پشت خرید. من MIL اقدام به خرید چیزهایی که در هوی و هوس با تنها صلاحیت بودن چگونه “ناز” او فکر می کند آنها هستند. خانه ما پر است با چیزهایی مانند پستانک رفقا (پسر ما نیست, با استفاده از یک پستانک) تلفن همراه (او در حال حاضر یکی) تازگی لباس (کامل با دکمه های واقعی و بند) و کل کتابخانه ارزش کتاب. ما در نقطه ای که من خرید کتاب برای او که من می خواهم به قادر به خواندن به او به دلیل مقدار از کتاب های ما در حال حاضر باعث می شود من خیلی ناراحت کننده است.

چگونه می توانم به او بگویید که چه او در آوردن است که باعث می شود او خیلی خوشحال است و نه مفید است ؟ چیزهایی وجود دارد که ما واقعا نیاز به او و من نمی خواهم به نظر می رسد ناسپاس.

— به خاک سپرده شد هدیه نوزاد

عزیز BUBG,

روشن شود و به نقطه را با MIL. شما رو این زبان در حال حاضر—شما با استفاده از آن را در اینجا! توضیح است که شما به لمس با مهربانی و سخاوت اما که او را به شما بیش از آنچه که شما قادر به استفاده از و که شما نمی خواهید هدیه خود را به هدر برود. اجازه دهید او را می دانم آنچه شما نمی توانید استفاده کنید (مانند پستانک رفقا) و آنهایی که شما به طور کامل مواجه نگردند (کتاب) و همچنین به عنوان کسانی که شما می تواند استفاده از برخی از کمک به خرید. شما ممکن است بخواهید فقط آن را خورد وقتی که می آید به تازگی لباس های اما وجود دارد هیچ آسیبی در اشاره به نوع خاصی از لباس شما می خواهم به برای نوزاد خود را در امیدوار است که او به اشاره. موفق باشید!

· اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

ما دوستان که در محله ما: این مادر است که احتمالا یکی از بهترین دوستان من و آنها دارای دو دختر هم سن و سال من ، ما در پیاده با هم, دختران بازی تاریخ بسیاری از آنها در همان Girl Scout troop ، من تقریبا هشت ساله “اشتون” و دختر خود “تالیا” نیز سوار اتوبوس به مدرسه با هم, اما آنها مشکلات همراه وجود دارد. آن را به نقطه ای که اشتون گریه می کند در مورد در نظر گرفتن اتوبوس و التماس ما را به درایو خود را به مدرسه. تالیا در شارژ و می گوید دیگر چه باید بکنید, اما آنها به طور معمول همراه در هر وضعیت دیگر. در واقع تالیا مادر به من می گوید که تالیا در نظر اشتون به بهترین دوست او.

اشتون جشن تولد در حال آمدن است تا به زودی و او نمیخواهد تالیا وجود دارد. من می خواهم به چوب برای دختر من, اما من می خواهم در این سن این دختران باید به شکل از چگونه به دوستان همراه است. اشتون می گوید که داشتن تالیا در حزب او را خراب کردن کل روز, اما من احساس می کنم نه دعوت او بسیار بی ادب به خصوص از خانواده ها ، باید چه کار کنم ؟

— احساس پاره

عزیز FT

بحث به تالیا مادر در مورد آنچه اشتون به اشتراک گذاشته شده در مورد تعامل خود را در سوار شدن به و از مدرسه. دو دختر لازم نیست که دوستان فقط به خاطر خانواده خود هستند اما آنها همچنین باید قادر به وجود داشته باشد در همان اتوبوس و حضور در هر یک از دیگر جشن تولد بدون درام. هنگامی که شما دو نفر باید با هم مسأله را حل آنچه که شما می توانید در مورد این مسئله در بین دختران چهار نفر از شما باید ملاقات و بحث در مورد آنچه که تا کنون اتفاق افتاده و چگونه وجود دارد می تواند صلح بین اشتون و تالیا رفتن به جلو. اگر آنها در طول بیشتر از نه, آن را مانند تلفن های موبایل وجود دارد پویا در مسیر اتوبوس است که نیاز به خطاب—شاید تالیا نمایش است و به منظور تحت تاثیر قرار دادن بچه های دیگر و یا احساس می کند برخی از احساس نا امنی و یا حسادت است که نشان می دهد تا آنجا نیست که در حال حاضر در دیگر تعاملات. امیدوارم این شفافیت منجر خواهد شد تالیا به کار خود متمایل به ریاست مابی راه و به او بهترین رفتار در این است که شما باید او را دعوت به, اما تنها پس از این بی دست و پا اما لازم است خانواده چت می گیرد. ریشه برای همه شما و ارسال بهترین آرزوها برای یک راه حل آسان.

عزیز مراقبت و تغذیه

من مادر هستم به 2 سال که از طریق هیچ عمدی هدایت است و فوق العاده به کامیون ها و وسایل نقلیه ساخت. اما با دیدن شیرین رسانه های اجتماعی پست از پسران جوان که عاشق لباس و ناخن لهستانی است و من تعجب اگر من باید تلاش برای معرفی این مفاهیم به او را به عنوان (معمولی بدون هیچ فشار/اجبار البته). مشکل این است که من به این چیزها خودم را به طوری که آن را نه مانند او را ببینید من نقاشی ناخن من برای مثال از من بپرسید به رنگ خود را بیش از حد.

من باید کار به افشای او به این نوع از چیزهایی است ؟ و اگر چنین است, چگونه, زمانی که آنها بخشی از خود من روزانه زندگی ؟ من قطعا نمی خواهید به زور هر چیزی بر او. من سعی کردم به معمولی معرفی غیر معمولی “پسر” اسباب بازی در زندگی خود را مانند صورتی و بنفش کامیون کمپرسی که او را دوست دارد و یک عروسک نوزاد که او با یک بار در در حالی که. من خیلی “بچه شیطان” و منفور آرایش صورتی پوشیدن و…. بنابراین این احساس عجیب و غریب را به شما معرفی چیزهایی به او گفت که به نظر نمی رسد علاقه مند که نیست بخش مهمی از دوران کودکی خود. اما عدم علاقه فقط به دلیل عدم قرار گرفتن در معرض و یا خواهد او واقعا هیچ علاقه ای به داشتن ناخن های رنگ و حتی اگر او را دیدم من گرفتن ناخن و مانیکور هر هفته ؟ من فقط overthinking این ؟ آن را خوب به من بگویید من overthinking آن است.

—هنجارهای جنسیتی خورد

عزیز GNS,

شما overthinking در اینجا! بیشتر پدر و مادر باید به طور جدی فکر می کنم در مورد اهمیت نه تنها اجازه می دهد اما تشویق کودک خود را به استراحت از جعبه جنسیتی انتظارات و دیدن جهان وجود دارد که در بیش از فقط مجزا صورتی و آبی جعبه.

این بدان معنی نیست که شما باید برای شروع “سنتی” زنانگی, فوتبال, اما که شما اطمینان حاصل شود که پسر خود را به طور مداوم در معرض اسباب بازی, رسانه و هنر است که شامل آن است که رمزی زنانه—که نمی خواهد صرفا او اجازه می دهد برای ایجاد چگونه او می خواهم خود را به بیان خود را به چالش اجتماعی پیام که devalues دختران/صبا را کاهش می دهد و آنها را به چیزی است که کمتر قابل توجهی از هویت خود را.

انتخاب فیلم تلویزیون را نشان می دهد و کتاب های خوبی نوشته شده است, متنوع, زن منجر می شود. گوش دادن به موسیقی توسط زنان است. سازمان دیده بان اخبار نشان می دهد لنگر توسط زنان است. حفظ و حمایت از عشق خود را از کامیون بلکه خرید اسباب بازی که جنسیت خنثی هستند و کسانی که به بازار عرضه شده نسبت به دختران است. حتما به این نکته اشاره جنسیتی و تجاوز-هراسی استعارههای زمانی که آنها تا موسیقی پاپ. بحث در مورد اهمیت انتخاب تجارب مد و رفتارهای مبتنی بر آنچه که او به طور طبیعی, خواسته, به عنوان مخالف به احساس وجود یک پسر کد است که او را پایبند به. مطمئن شوید که او می داند که بسیاری از پسران و مردان لذت بردن از آرایش ناخن و مانیکور و که بسیاری از دختران و زنان مانند خودتان نمی, اما شما می خواهم با کمال میل او را به ناخن فروشگاه اگر او بخواهد.

مهمتر از همه روشن شود در کمک به او را به درک که هیچ یک راه به یک پسر که هر کس با او است و با این حال او تجربه جهان به شما وجود دارد به حمایت از او در طول راه.

-Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

من فوق العاده 11 ساله دوقلو کودکان “اوان” و “فرانی” یک پسر و یک دختر. آنها تا به حال اتاق مجزا پس از آنها 7. در چند ماه گذشته من از خواب بیدار برای پیدا کردن آنها را در همان بستر و در هم تنیده حدود ده بار. من فکر نمی کنم هر چیزی در جریان است اما آنها هر دو در خواب برهنه و دختر من به من می کند در حال حاضر باید موهای ناحیه تناسلی. چه اگر هر چیزی باید بکنم برای تضعیف این ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی