عزیز مراقبت و تغذیه: من متوجه شدم در طول قرنطینه که شوهر من است “سرگرم کننده” پدر و مادر.


Father on his knees and 2 year old daughter racing around on the floor.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

دختر ما (صوفیه) 2.5 و به احتمال زیاد تنها یک کودک. من و همسرم مشغول سازگار پدر و مادر و من سپاسگزار قادر به او را امن و شاد دوران کودکی. و البته همانطور که او مادر من احساس می کنم موظف به می گویند که او هوشمند, خنده دار, عجیب و شگفت انگیزی حتی خو (برای یک کودک نو پا).

به عنوان ما, خانواده, اجتماعی, منشی, من استفاده می شود برای پر کردن تعطیلات آخر هفته با گردش و تاریخ بازی (من برونگرا با طبیعت). در ضمن شوهر من بسیار خوشحال در خانه می شود ناراحت کننده بحث کوچک در تنظیمات اجتماعی و خسته است پس از بیش از حد برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته از معاشرت.

تلنگر سمت است که (در قرنطینه) او را انجام بزرگ در سرگرم کننده صوفیه در خانه. او می آید تا با احمقانه بازی ها, اجرا می شود او پاره پاره در حیاط و پنجه نرم با او بر روی نیمکت. او باعث خنده او در راه است که من هرگز می تواند حتی با تمام قلقلک در جهان است.

من می توانم نگه داشتن صوفیه مشغول به خوبی تحقیق منظمی سرپرستی پروژه های صنایع دستی و “شکار روبنده طبیعت افزایش” (راه رفتن در اطراف بلوک) اما آن را در حال حاضر روشن است که شوهر من است “سرگرم کننده” و پدر و مادر خلاق. صوفیه هنوز هم به من می آید برای اولین بار هنگامی که او ناراحت است و یا می ترسم اما من اغلب احساس بی دست و پا و سوم-چرخ زمانی که 2 نفر از آنها در حال مسابقه ما سالن و آواز ساخته شده تا آهنگ ها و giggling. من تا پایان نگه داشتن مشغول کارهای خانه—که فقط تقویت الگوی است که پدر و سرگرم کننده است و مادر ظروف. نه مدل من می خواهم او را به رشد ،

این درست است که ما (به احتمال زیاد) تنها فرزند ندارد دو سرگرم کننده پدر و مادر ؟ من فقط حسادت است که شوهر من است و متخصص در نگه داشتن او خوشحال و خنده ؟ چگونه می توانم اجازه دهید شل و بازی همراه با چراغ قوه خود شمشیر دعوا و مسخره وان حمام دانیل ببر reenactments به جای sulking مانند یک نوجوان (من یکی از کسانی که به زودی به اندازه کافی)?

— همه گیر حزب Pooper

عزیز PPP

بچه ها veer به عقب و جلو بین “ترجیح” پدر و مادر با سرعت فوق العاده ای. در حال حاضر این است که شوهر خود را هم به درخشش به نظر می رسد. ما در حال زندگی در یک وضعیت عجیب و غریب! آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. کودک نو پا خود را است که نمی تواند در دهه بیست سالگی خود گفت: “مرد قرنطینه پدر حکومت که چرا من نمی صحبت کردن با مادرم بود که همیشه انجام ظروف.”. همچنین, پیدا کردن چیزی است که شما می توانید انجام دهید با صوفیه در حالی که شوهر خود را طول می کشد یک نرم افزار در کارهای خانه.

شما صدا مانند یک بازی بسیار سرگرم کننده پدر و مادر به من! ما همه خوب در همان مسائل است. شوهر من در بر داشت نوزاد فاز به خسته کننده تر از قبر در حالی که من دوست دارم عزیزم فاز و سپس هنگامی که او می تواند انجام دهید همه چیز با آنها و پاسخ به سوالات در مورد رابطه او لذت پدر و مادر است. پس از آن روشن شد من تا به حال گوگل بروید و بر روی گوشی من پسر من روشن تعلقات بسیار به سرعت. این همه در یک چرخه ضرب و شتم نیست خودتان را در مورد آن سعی کنید برای عضویت در زمانی که شما می توانید (خنده و شادی بسیار عفونی و اگر شما می توانید از دست دادن ذهنیت نامناسب) و به یاد داشته باشید که در نهایت شما خواهد بود یک سفر تفریحی مامان دوباره.

من این سوال بسیاری است. این امر منجر به حل و فصل خود را. بسیاری از ما احساس ما در حال انداختن توپ در حال حاضر. آن خواهد شد.

عزیز مراقبت و تغذیه

من می خواهم مشاوره در راه مناسب برای اقامت در دانش آموزان من زندگی می کند در حال حاضر که من دیگر یک معلم است. من یک زن جوان زندگی و آموزش زبان انگلیسی در یک کشور دیگر. من تدریس دانش آموزان به عنوان جوان به عنوان 1.5 سال برای بیش از 3 سال است. در این 3 سال من به مراقبت عمیقا در مورد دانش آموزان من بود و من بسیار دوست داشتم در بازگشت. من فقط شروع به یک کار جدید است که مطلقا هیچ چیزی برای انجام با آموزش و خودم گم شده من kiddos! بسیاری از پدر و مادر خود را به من داد اطلاعات تماس خود را و خواسته است که من در تماس باشید زمانی که من ترک. من واقعا می خواهید برای رسیدن به آنها را, اما آنچه یک راه مناسب برای انجام این کار ؟ من از دست احمقانه بودن و بازی کردن با بچه های کوچک اما به نظر می رسد عجیب و غریب به متن یک پدر و مادر پرسیدن اگر من می تواند قطع کردن … با فرزند خود را.

— آیا من می توانم به عنوان خوانده شده به شما بچه ؟

عزیز CIRTYK,

شما می توانید به عنوان خوانده شده به من و بچه ها اگر شما می خواهید, و من نمی دانم شما از یک سوراخ در زمین است. اگر پدر و مادر به شما اطلاعات تماس خود را به صورت صریح و روشن دلیل ماندنمن نمی توانم تصور کنید که بدترین سناریو فراتر از “ما در حال انجام خوب با تشکر اما نه ممنون.”

من می خواهم ایمیل تنها چند پدر و مادر برای شروع با (آن را بسیار ممکن است که بسیاری از سابق خود دانش آموزان خانواده های علاقه مند خواهد بود در خود خسته و ملول بچه ها داشتن چهره ای دوستانه به پرحرفی در) بنابراین شما نمی overcommit وقت خود را, و من فقط می گویند “من از دست بچه خود را و پس از من به برخی از زمان در دست من خواهد بود هیجان زده به سلام می گویند بیش از زوم و آنها را به خواندن برخی از داستان های بدون نیاز به پاسخ اگر شما علاقه مند نیست!”

آنها به احتمال زیاد علاقه مند می شود و سپاسگزار. با تشکر از شما برای بودن فوق العاده و مراقبت از معلم است. کمک به شما هستند.

· اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

ما در یک کوچه بن بست با من در قوانین است که من نمی دانم که چگونه به آشتی. مادر من در قانون زندگی می کند که 25 دقیقه دور (پدر و مادر من هستند 2 ساعت دور) ساعت ما 5 ماهه پسر در حالی که من و همسرم هر دو کار تمام وقت و انجام داده است از آنجا که ما والدین ترک به پایان رسید زمانی که او 3-ماه-پیر. ما می توانیم مهدکودک اما این همه اولویت است.

برای backstory من تا به حال پس از سانحه پس از زايمان تجربه است که شامل سه هفته بهداشت روانی بستری (وحشت و جنون). در حالی که من در درمان شوهرم رفت با پدر و مادر خود را, و آنها در بسیاری از مراقبت از نوزاد در شب و روز. ما همچنان به زندگی با آنها برای دو ماه دیگر در حالی که من دوباره به پدر و مادر کردم و دوباره روی پای من. من از شوهرم بعد از آن زمانی که من در بیمارستان خانواده اش رفت و به دادگاه به نگاه به دور گرفتن حضانت چرا که آنها فکر می کردند که من یک خطر برای پسرم—آنها نمی خواهند مرا مرخص شد—و این که شوهر من نبود تفکر به وضوح برای “جانبداری” با من است. مادر او ادعا کرد که او با استفاده از “شیر مادر غرایز” و این که او تنها نگرانی خود را به خوبی بودن.

ما همچنین پدر و مادر تفاوت: او اصرار بر نگه داشتن فرزند در دامان او با یک بالش بر روی نیمکت در مقابل تلویزیون برای بسیاری از چرت زدن. من قرار داده تا با این دلیل که او هنوز هم به چرت زدن در گهواره برای ما در آخر هفته و من شک او را گوش اگر ما در یک موضع به علاوه شوهر من مراقبت می کند اگر او پدر و مادر به باورهای خود و من بیش از حد رویارویی گریز سعی کنید برای قرار دادن من پا به پایین.

در حال حاضر ما آمار بنبست در طول coronavirus. ما هر دو teleworking و پسر ما و هر چند از آن است که استرس زا او به خوبی انجام می دهند و ما می توانید مدیریت. او هنوز هم حاضر به تماشای او هنوز هم پس از ما اجتماعی فاصله گرفتن از همه, اما آنها خیلی خطر کم است. اما او حاضر به تماشای او در خانه ما حتی فقط یک روز در هفته است که اولویت ما در طول این. ما می خواهیم به صرف این فرصت را از این بحران به اطراف ما پسر و پدر و مادر او خودمان را تا آنجا که ما می توانیم. Teleworking از خانه خود گزینه نیست چون من نیاز به کامپیوتر و اینترنت.

وجود دارد گریان گفتگو که در آن او پرسید: چرا ما “انجام این کار به او” و ادعا کرد که “عمده مراقب اصلی خود را در زندگی از دست رفته است.” هنگامی که ما اظهار داشت که بهتر بود برای او برای دیدن بیشتر از پدر و مادر خود او تأکید کرد که “ساختار” و روال زندگی شان مهم تر است. این همه با هم باعث می شود من بسیار ناراحت کننده بود و او فکر می کند او است که بیشتر از مادرش/یک بهتر است مادر از من و تشدید حسادت/possessiveness که من فکر می کنم بسیاری از مادران کار احساس نسبت به مراقبان. من مطمئن هستم که چگونه به چهره داشتن برای رفتن به محل کار را ترک کنید و او را با او دوباره در تمام طول روز. من حدس می زنم که چگونه به انجام این کار از من سوال ؟

ناامن دختر در قانون

عزیز ایدیل,

این یک shitshow. هیچ کس که تا کنون سعی به آغاز دادگاه رسیدگی به حذف my child از بازداشت من همیشه دسترسی به فرزند من دوباره. من فکر می کنم که شما هنوز هم مقدار زیادی احساس گناه بیش از سلامت روانی بحران که به دنبال زایمان و این تیرگی توانایی خود را به باز کردن خود را “شیر مادر” غرایز در اینجا. شما کاملا خوب مادر شما به دنبال و دریافت موثر برای درمان موقت (و وحشتناک) شرط و شما لازم نیست به صرف بقیه عمر خود را در راه رفتن بر روی پوسته به عنوان اگر شما نمی توانید بالا بردن فرزند خود را در شیوه ای که شما و شوهر شما را مشاهده کنید مناسب را انجام دهد.

که گفت:, من می خواهم شما را به مراقب باشید چرا که حتی اگر “پدربزرگ و مادربزرگ حقوق” متفاوت است تا حد زیادی توسط دولت و بسیار چند متحده تشخیص گفت: حقوق در صورت عدم وجود طلاق و یا مرگ یکی از اصلی پدر و مادر این است که مرتب کردن بر اساس کاری که مطلقا دنبال گزینه های قانونی اگر آن را به آن را. او آن را انجام داده قبل از. من با یک وکیل مشورت در دولت خود را. من نمی خواهد شما را تشویق در این نقطه به طور ناگهانی پایان یک رابطه تاسیس (به طوری که او می تواند هنوز هم می آیند و او را در خانه خود) اما او مطلقا نمی تواند مهد کودک خود را در حال حاضر و یا در آینده. او نمی مراقبت در مورد خواسته های خود را, او ساخته شده است و این روشن در موارد متعدد.

شوهر شما است که شما نیاز به دریافت از طریق به. اگر شما و او نیست و در این هم هیچ چیز دیگری مهم است. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر teleworking و به دنبال پس از خود است کمی سخت (هر کس در سمت راست وجود دارد با شما) اما پایدار. هنگامی که این است پسر خود را در یک مهد کودک یا nannying وضعیت با مراقبان که باور نمی کنم او به نوزاد خود را. که یک بمب ساعتی در سمت راست وجود دارد و حس خود را از حق را تنها به رشد و قوی تر با دسترسی بدون نظارت او به پسر خود.

احساسات خود هستند نه خود مشکل. شما می توانید می گویند او می تواند بیش از هر زمان او می خواهد (او خواهد بود که احمقانه با سلامت او را به انجام این کار) و شما سپاسگزار برای مراقبت از او را فراهم کرده است اما در حال حاضر شما هیجان زده به این زمان خود را با پسر و نه برای مراقبت از او خود را در خانه خود را. شما نمی نیاز به گفتن یک چیز لعنتی در مورد تغییر طرح خود را برای زمانی که شما در نهایت بازگشت به کار در خارج از خانه. آن را کسب و کار خود را و آن را وابسته به وضعیت فعلی خود را.

شما نه بی دلیل. شما نه ناتوان بودن فرزند خود را مراقب. شما باید نگرانی های مشروع در مورد خود مادر در مهد کودک, و شما باید این توانایی مالی را نمی توان وابسته به آن است. او تنها 5 ماه-او می داند که شما در حال مادرش او را نمی خواهد صدمه توسط این. من شما را تشویق به دنبال کردن پشتیبانی آنلاین از پدر و مادر دیگر که تجربه کرده اند پس از زایمان جنون و مانند شما reintegrated را در زندگی پدر و مادر و تا به حال برای مقابله با پیامدهای چپ در ذهن اعضای خانواده گسترده. شما باید چیزی برای عذرخواهی.

او پسر خود را. من موش نمی دهد را در مورد “ساختار” او معتقد است که تنها می تواند از او. شما در حال رفتن به نیاز به جمع اوری انرژی خود را و پدر و مادر و من می دانم که شما می توانید آن را انجام دهید.

آن را خوب است برای رفتن به این باغ وحش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

وجود دارد هر گونه توضیح علمی که چرا کودکان نوپا به نظر می رسد که انرژی بی حد و حصر? ما 2 سال افزایش تقریبا هر روز (من و همسرم به اندازه کافی خوش شانس برای هر دو والدین ترک برای ما 6-هفته-کودک). او می تواند انجام دهد 1.5 مایل پیاده روی خود, پاهای, و است که به وضوح خسته در پایان: کشیدن پای خود شکایت ، هنوز بعد از ناهار و یک چرت کوتاه, او بازگشته است تا 110 درصد انرژی و مسابقه در اطراف خانه. شوهر من در حال حاضر فکر می کند ما تا به حال اساسا ناقص استراتژی: ما ممکن است خسته کننده او را لحظه ای اما در حال افزایش استقامت خود را و به او بیشتر انرژی کلی. آن را فقط ممکن نیست به تایر کودکان نو پا ؟

— ما نمی توانیم فقط نوازش و انجام یک پازل ؟

عزیز CWJCADAP,

کودکان نوپا سرپیچی از قوانین ترمودینامیک. آنها گاهی اوقات به نظر می رسد که قابلیت اجرا در محافل برای 12 ساعت در روز در آنچه به نظر می رسد بیش از یک تعداد انگشت شماری از ماهی قرمز کراکر و نیم ماست کیسه. من فکر نمی کنم شما به طور تصادفی ایجاد یک فوق ماراتون اما شما قطعا باید بچه های فعال.

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد توضیحات علمی انجام یک محاکمه انسان در حجم نمونه 1. قطع این افزایش در حالی که کمی (یا کوتاه) را و ببینید که اگر او هنوز هم یک شیطان تاسمانی است. من گمان می کنم او هنوز هم یک شیطان تاسمانی تنها بیشتر از آن.

احتمالا شما فقط باید بسیار پر انرژی کودک نو پا. شما ممکن است قادر به تایر ، اما شما می توانید سعی کنید برای ساخت در بیشتر آرام ارام فعالیت زمان خوش اعمال نفوذ آیتم های مورد نظر و گشت و گذار. “ما می توانیم صعود ماترهورن بعد از ظهر امروز اگر شما به من کمک کند با این پازل صبح امروز” و غیره. او تنها 2 بنابراین من انتظار نداریم که یک معامله بزرگ از درک و یا موفقیت با این بلافاصله, اما شما در حال تلاش برای ساخت یک پایه و اساس وجود دارد که تعداد زیادی از راه های مختلف برای از آن لذت ببرید نه که همه آنها فیزیکی در طبیعت است.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

چگونه معلمان واقعا احساس می کنید در مورد بچه های از دست رفته برای تعطیلات ؟ بچه ها من در محدوده سنی فوقانی مدرسه ابتدایی به مدرسه. برای سال های من را تماشا کرده ام خانواده های بازدید از دیزنی جهان در خواب زمستانی فرو رفته به ضرب و شتم صف های طولانی و یا استفاده از پایین بلیط هواپیما در طول nonpeak سفر دوره به جایی گرم است. من حسود. من یک قاعده-پیرو و احساس می کنم مثل مدرسه است مدرسه. اما من هم احساس می کنم مثل من ممکن است از دست رفته در وقت با کیفیت با خانواده من. ما لازم نیست که مقدار زیادی از درآمد اختیاری و در نظر گرفتن تعطیلات و زمانی که قیمت ها پایین تر کمک خواهد کرد ما را به یک تعطیلات ما نمی خواهد در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه است. آن است که یک معامله بزرگ برای بچه من به دست پنج روز از مدرسه برای یک تعطیلات ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>