عزیز مراقبت و تغذیه: من 6 سال است که به طور ناگهانی ترس از “حمام عنکبوت”


A sink drain with spiders crawling out of it.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

ما در یک stay-در-خانه دولت. ما حباب بسیار کوچک است به عنوان شریک زندگی من دارای بیماری قلبی و COVID-19 می تواند کشنده باشد. ما 6 ساله دختر همیشه خواب در رختخواب خود. ما یک خواب روال و او می افتد در خواب خود را ،

در چند هفته گذشته او آغاز بیداری در شب و خواهد بود تا برای ساعت چرا که او ترس از سایه. ما با قرار دادن یک نور شب در اتاق او, اما او هنوز هم در شب. او همچنین یک ترس از حمام که متصل به اتاق خواب خود و متقاعد شده است که عنکبوت در حال تخلیه. او تنها با استفاده از آن اگر یکی از ما نزدیک است.

آیا این ترس طبیعی برای 6 ساله ؟ آنها به دلیل تغییر ما تحمل با COVID-19? چگونه می تواند ما را در آدرس جدید ترس از اطمینان او را که او امن است و خانه ما امن است ؟

—No Sleep Till …

عزیز NST

جدید ترس بسیار طبیعی برای 6 ساله و بله حتما باید اوج روال تغییرات و توانایی خود را به حس جدید نگرانی در پدر و مادر خود را. اگر شما در حال صحبت کردن در مورد COVID-19 اطراف او و یا او را در آینده بر شما زمزمه به یکدیگر با ترس ، اما من کاملا می تواند بدست این نامه یک سال پیش و نه batted مژه در آن است.

شب نور است گزینه خوبی برای ترس از تاریکی و اگر او از خواب بیدار در شب می آید و به اتاق خود را, شما فقط می توانید خود را با اطمینان و آرامش (و blearily) پیاده روی خود را به عقب. اگر او دریافت نمی کند به اویختن با شما آن را خوب اگر او بی سر و صدا بازی می کند برای یک بیت یا می خواند یک کتاب قبل از رفتن به خواب.

من قصد دارم به پیشنهاد سریع هک زندگی دوباره وجود ندارد عنکبوت. در علاوه بر این به آنچه شما در حال حاضر در حال انجام مانند تکرار کرد که هیچ عنکبوت و هر که عنکبوت در خانه خود را بی ضرر هستند پشه خواران خالی کردن یک بطری اسپری و مقداری آب در آن آن برچسب عنکبوتی اسپری و اجازه دهید او غبار توالت یک بار قبل از خواب. این قابل ملاحظه ای موثر در برابر وجود ندارد عنکبوت. اگر یک عنکبوت می کند ظاهر را به او بگویید اسپری تنها نیز همین طور بد عنکبوت بی ضرر نیست پشه خواران.

اگر شما فکر می کنم دختر خود را به احتمال زیاد به استفاده از این برای انتقال به ترس از پشه با چوب “بی ضرر است.”

اجازه دهید من می دانم که اگر آن کار می کند!

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 3 سال حاضر به توالت در اسان. ما شده است آموزش او را پس از این مستند و او poops در اسان به طور مداوم اما او به نظر نمی رسد به مراقبت اگر او خودش را خیس می کند. ما او را با پوشیدن لباس زیر و شورت و حتی اگر ما او را در مقابل اسان هر ساعت او فقط ایستاده وجود دارد و نه رفتن و سپس هنگامی که ما او را از حمام او را تسکین خود را بعد از آن.

ما می دانیم که او می داند که چگونه به آن را نگه دارید—او هرگز خودش را خیس می کند در شب و همیشه pees در اسان پس از او از خواب بیدار—اما در طول روز او به نظر نمی رسد به مراقبت اگر او مرطوب است. ما همچنین سعی در گرفتن او را به توالت نشسته اما او نمی خواهد انجام دهد یا نه. وجود دارد هر چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید ؟

—ادرار در اسان نیست اتاق نشیمن

عزیز ادرار در اسان

آه این داستان به عنوان قدیمی به عنوان تپه ها به عنوان شما بسیار مناسب نا امیدی! 3 ساله که می تواند کاملا استفاده اسان اما واقعی است honey badger در مورد آن. من شماره 1 توصیه این است که به عنوان کاملا جدا عاطفی در طول این حوادث به عنوان شما می توانید وانمود می شود. اگر او تا به یک حادثه می گویند “اوه که باید در اسان در حال حاضر شما باید برای پاک کردن آن چه شرم آور است.” او می تواند او لباس خاکی و قرار دادن آنها در ماشین لباسشویی. او می تواند ineffectually لکه فرش با حوله کاغذی و سپس اسپری منطقه با پاک کن.

3-در سال خواهد شد را انتخاب کنید اغلب منفی توجه بیش, بدون, توجه, تا آن را حیاتی به واکنش نشان می دهند. آن را خسته کننده و آزار دهنده به توالت در اتاق نشیمن. او برای متوقف کردن بازی به تمیز کردن پس از او را به تدریج یاد بگیرند که آن را آسان تر برای متوقف کردن بازی به نشستن روی لگن. او یک M&M اگر او می رود و اسان و به او بگویید که چگونه افتخار شما هستند.

آن را تشدید به عنوان هک اما ما تمام شده وجود دارد. سازگار و آرام می شود, اجازه دهید با عواقب طبیعی انجام کار برای شما.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

دوست من 20 سال است که گیاهخوار و من نه. شریک زندگی من با این نسخهها کار در صنعت پردازش مواد غذایی. مدتی پیش یکی از دوستان ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی در مورد چگونه حیوانات در حال پردازش است. من را دیده اند آن را از هر دو طرف از این صنعت و از او دید. این ویدئو در سوال ساخته شده بود برای ترساندن مردم و به سادگی درست نیست (من نه مغرضانه از من خواسته بسیاری از مردم در صنعت برای وضوح). من نه می تواند ایستادن و اجازه می دهد او را به پست مزخرف. پس از تلاش برای ماندن مناسب و صحبت کردن با او روشن بود که او قصد داشت برای دریافت این گیاه خواری پیام به همه دوستان ما حتی اگر تصویری بود نادرست است.

بعد از چند هفته من به وضوح روشن آتش زیر و پست های آینده نگه داشته. من صحبت با شریک زندگی من است و همکاران در مورد او نگران فعالیت و آمدن به مزرعه من. من سه فرزند کوچک است. پس از بسیاری از نوشته یک دوست پیشنهاد من حذف او از رسانه های اجتماعی من و سعی کنید برای حفظ رابطه بود اما در حال حاضر شات. من صرف شب بیدار در این مورد. به تازگی یکی دیگر از دوستان ذکر او احساس وحشتناک در مورد رژیم غذایی با توجه به آشنایی ما ارسال در رسانه های اجتماعی. من نمی دانم چه می گویند.

سوال من این است: آیا من آن را اداره کند اشتباه است ؟ آن شده است یک سال می توانم رسیدن به او در طول این همه گیر? یا من آن را ترک به تنهایی ؟

—وگان یا نیم تنه

عزیز VoB

به آرامی بله شما که مسئولیت رسیدگی به آن اشتباه است. من می خواهم که به سادگی مخفی در پست های خود را و درگیر نیست از همان ابتدا. او حق دارد نظر خود را; شما حق شماست. من درک می کنم که شما واکنش افزایش به دلیل شریک زندگی خود را در معیشت اما Facebook جنگ هرگز یک ایده خوب است. نه برای ثبت, افرادی که کار در صنعت گوشت پردازش رفتن به یک منبع بی طرفانه نظرات در مورد آن. من می گویم این به عنوان یک گوشت خوار که شکار برای گوشت گوزن و آهو و بوقلمون وحشی زمانی که من در روستایی کانادا با من عمیقا مورد علاقه دایی همسرش و احساس گناه در مورد کارخانه های کشاورزی.

که گذشته است. آن اتفاق افتاده است. گاهی دوستان قدیمی جلوگیری دوستان به دلیل صعب العبور جدید در خلیج فارس است که بین آنها پدیدار است. اگر شما هنوز هم در از بیدار شدن از خواب در شب به خاطر شما از دست دوست خود بروید و رها کردن یک خط پرسید چگونه او مقابله طول بیماری همه گیر. اگر او پاسخ نمی دهند و یا اگر او در پاسخ با دشمنی من فکر می کنم دوستی خود را به, متاسفانه اجرای آن. اگر او خوشحال به شنیدن از شما بازسازی نوعی خود دوستی است که به طور انحصاری کردن رسانه های اجتماعی و عاری از هر گونه بحث از کارخانه کشاورزی و گوشت پردازش. اگر او آن را به ارمغان می آورد شما می توانید می گویند: “زندگی خیلی کوتاه است به مبارزه در این مورد.” شاید او شما موافقم شاید او نمی خواهد.

از نظر یک شخص ثالث گفت: پست در حال ساخت او احساس بد در مورد رژیم غذایی خود من فقط می گویند “سوزان شده و به نظر قوی در این مورد. شما ممکن است بخواهید برای تغییر تنظیمات خود را, بنابراین شما نمی بینم Facebook posts.” او نشان داده است تا در مزرعه خود او را تهدید نمی کند فرزندان خود را; اگر او می خواهد به پست در مورد گیاه خواری او می تواند پست در مورد گیاه خواری و شما می توانید همچنان به آن را ببینید.

من همیشه غمگین هنگامی که مردم از دست دادن دوستان قدیمی. من امیدوارم که برخی از نسخه دوستی است که هنوز هم ممکن است برای شما و اگر نه من واقعا فکر می کنم شما می توانید از آن جلوگیری کرد حتی به حال شما بلافاصله جواب منفی می خواهم از او در رسانه های اجتماعی از یک روز.

باید “تظاهر” خشونت بخشی از کودکان و نوجوانان’ زمان پخش?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک نوجوان هستم که در حال حاضر در گیر و قرنطینه درست مثل بسیاری از جهان است. من آنلاین برای خرید چیزهایی که من دوست دارم پس از تولد من بود چند ماه پیش و من مانده کارت هدیه. من چیزی است که من بوده ام چشم دوخته اند در حالی که برای در حال حاضر: کارت های تاروت.

من تحقیق کرده و متوجه شدم که کارت بد نیست بخشی از سحر ، اما من کمی عصبی به درخواست پدر و مادر من برای خرید آنها پس از پدر من یک مسیحی است. من مطمئن هستم اگر او معتقد است که در سحر, اما من نمی دانم که چگونه به آنها را بپرسید! من باید آنها را fortune-telling کارت و یا می گویند که من مانند توحید-یکتا پرستی?

—نه یک جادوگر

عزیز NaW

ما در این مورد صحبت در چت تصویری سه شنبه گذشته اما من با گسترش آن در ستون برای مخاطبان بزرگتر. کارت های تاروت سرگرم کننده و لذت بخش و یک معامله بزرگ نیست (من یک بسته و لذت بردن از messing اطراف با آنها را زمانی که من خسته هستم) اما این کاملا ممکن است پدر خود را نمی خواهد احساس به همان شیوه.

زیرا به طور کلی من فکر می کنم آن را یک ایده بد به توصیه جزئی خرید چیزی و پنهان کردن آن از پدر و مادر خود را (من نمی خواهم آنها را به آنها را پیدا کنید, دمدمی مزاجی, فریاد زدن در شما و پرتاب آنها را دور) من قصد دارم برای گفتن “پست کارت هدیه به یک دوست و از آنها بخواهید به شما خرید کارت های تاروت با آنها و سپس با دقت پنهان وجود خود را از خانواده خود”حتی اگر که کاملا آنچه که من انجام داده اند در وضعیت شما تا به حال پدر و مادر من بوده است عجیب و غریب در مورد کارت های تاروت و یا روان شناسی یا هر چیز دیگری.

من فکر می کنم شما بهتر است درخواست خود را به پدر و آنچه که او فکر می کند در مورد کارت های تاروت و نه در چارچوب “من می خواهم به خرید یک بسته.” شما می توانید می گویند شما شده است خواندن در مورد آنها صدا مانند یک حواس پرتی سرگرم کننده. اجازه دهید پاسخ شما را راهنمایی! اگر او مانند “آه بله شیطان بازی کارت” و سپس پول خود را هدر ندهید در چیزی که او را به وضوح خواهید به از دست دادن خود را تنبل در مورد. شما امیدوارم طولانی زندگی به صرف messing اطراف با کارت های تاروت در خانه خود را. اگر او مانند “من نمی دانم چه کسانی هستند” و یا “هر” و سپس پیش بروید و خرید برخی از کارت های تاروت هنوز در حالت ایده آل از طریق یک دوست. آن است که دیگر اختفاء دلیل این که شما در مورد خواسته آنها از قبل.

همین حالا یک Ouija هیئت مدیره ، من را دیده اند بسیاری از فیلم های ترسناک و این که چگونه شیاطین شما.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من بالینی-قدرت ترس از زنبور عسل و زنبور و حشرات سوزش را کم رنگ و یا کاهش هر یک با زمان. آن را بزرگ! شخصی من نقطه کم درگیر نورد از یک ماشین در حال حرکت هنگامی که من تو را دیدم یک زنبور معلق در هوا در نزدیکی محفظه دستکش و من بیشتر با آن مقابله کرد با اجتناب از باغ یا صندلی در فضای باز در رستوران ها به عنوان یک بزرگسال. نکته این است که من یک کودک در حال حاضر, و من می خواهم او را به منظور توسعه یک “نرمال” رابطه با زنبور عسل. عینی من می دانید که زنبور عسل خوش خیم هستند و مهم به اکوسیستم و من می توانم بگویم که به فرزندان من (حال و آینده) اما آن را نمی خواهید برای انجام هر گونه خوب است اگر آنها را ببینید من خزیدن در زیر یک میز پیک نیک برای جلوگیری از ضرر زنبورعسل 10 فوت دور. چگونه می توانم یدکی نسل بعدی ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>