عزیز مراقبت و تغذیه: من 7 ساله خواهر زاده می گوید او با دوستان شیطان


Girl proudly holding a shovel in the dirt.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های vsurkov/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

خواهر من و همسرش دو دختر کوچک سنین 8 و 7. من نامزدم و من زنده نیم ساعت دور, و اگر چه ما هیچ بچه های ما خوشحال به “سرد aunties” وجود دارد که برای نگهداری از کودکان و خواب احزاب است. ما برادرزاده ماندن با ما برای یک هفته در حالی که پدر و مادر خود بسیار مورد نیاز staycation هستید و جوان ما خواهرزاده است که از طریق یک خزنده فاز. او دوست دارد دفن اسباب بازی های خود را در حیاط و تلاش برای “بالا بردن آنها را از مرده” خواندن Goosebumpsبرگزاری seances برای روح ما مرده و مذاکرات در مورد مرگ/زندگی پس از مرگ زیادی است. او را فقط با راه رفتن به ما و بپرسید اگر ما قصد داریم به زودی می میرند و یا به ما بگویید که تمام راه مردم می میرند و از ما بخواهید که یکی از ما فکر می کنم ما می خواهم را ترجیح می دهند و همچنین درخواست ما اگر ما در حال رفتن به جهنم است و اگر ما می گویند سلام به شیطان برای او چرا که “او دوست خود را.”

من بسیار اشتباه در مورد شیطان بخشی از آنجایی که هر کس در خانواده ما است بیخدا, اما خواهر من ما هشدار داد که از قبل در مورد این, بنابراین من نمیفهمد آن را فقط R. L. Stine او در خواندن. من واقعا نمی دانم که چگونه به پاسخ به این اینکه: آیا صحبت کردن با او در مورد زندگی پس از مرگ/ارواح ؟ من فقط چشم پوشی از آن ؟ آن را وحشت زده, مطمئن, اما آن را نیز آزار دهنده به صرف روز من صحبت کردن در مورد برنامه های مراسم تشییع جنازه. چه می توانم انجام دهم ؟

—لطفا برای جلوگیری از دفن, اسباب بازی

عزیز PSBT,

آیا نادیده گرفتن وحشت زده چیزهای در دسترس نباشد اما نمی دادن خواهرزاده خود را یک واکنش به آن یا آن را ممکن است که بخشی از جذابیت خوفناک برای این واقعیت است که اکثر مردم در حال خاموش و/یا ترس از آن است. ایجاد حد و مرز از طرف خود و در صورت لزوم خواهر او: “ما در حال انجام صحبت کردن در مورد مرگ و مرده همه چیز برای امروز.” “شما می دانید, من درک می کنم که شما می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد چگونه شما می میرند اما من شخصا ترجیح می دهم به تمرکز بر فکر کردن در مورد چگونه من قصد دارم به نگه داشتن در زندگی است.” “ما نمی خواهد داشتن یک تظاهر مراسم تشییع جنازه امروز. پایان. شستن دست های خود را برای صرف شام.” شما لازم نیست که به پسر بد که باران در, um, مراسم, رژه, اما شما لازم نیست که به مارس در آن هر دو.

هشدار برای هر گونه نکات است که او در واقع دچار افکار خودکشی و یا تمایل به انجام خشونت آسیب به خودش یا هر کس دیگری و البته در غیاب هر گونه درست پرچم های قرمز, درمان, آن را به عنوان هر گونه آزار دهنده دوران کودکی وسواس. سعی کنید به تعادل دادن او به اندازه کافی آزادی بود و خودش را در حضور شما با همچنین ارائه برخی از فضا به کاوش کمتر نگران کننده fascinations. شما همچنین می توانید درخواست برخی از سوالات را امتحان کنید و اینسو انسو جمع کردن برخی از بینش به فقط آنچه در آن است که او در می یابد فوتی و فوری در مورد دل تنگی و عذاب و ببینید که اگر هر گونه وجود دارد sunnier حرفه که ممکن است تداخل با برخی از منافع او.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 16 ساله دبیرستان ارشد “scouted” توسط یک آژانس مدل سازی از یک Instagram post. او بسیار هیجان زده است و می خواهد برای رسیدن به آژانس و امضا کردند. ما با بررسی آنها و آنها به نظر می رسد بسیار حرفه ای و مشروع است. اما او در حال حاضر می خواهد به طور کامل تغییر دهید که در آن او به دانشگاه می رود به این دلیل است. قبلا او برنامه ریزی شده می خواهم به درخواست درجه اول به مدرسه در سواحل شرق که در آن زندگی می کنیم و واقعا می خواستم به یک پیچک; او دوست داشت هر دو قهوه ای و دارتموث و راهنمایی مشاور فکر می کند او یک شات خوب در گرفتن پذیرش. در حال حاضر او می خواهد برای رفتن به USC, UC Santa Barbara, یا UCLA به این دلیل که آژانس is located in L. A., و او می تواند ترکیب کار و مدرسه.*

این کالیفرنیا مدارس بزرگ هستند من را دریافت نمی اشتباه بود و او تا کنون ذکر شد آنها را قبل از این من خوب خواهد بود. اما این همه به نظر می رسد به بیرون آمدن از هیچ جا. کسانی که کالج ها نیست به خصوص به خوبی شناخته شده برای برنامه های خود را در او در نظر گرفته شده زمینه مطالعه. تنها دلیل او می خواهد به اعمال است بنابراین او می تواند مدل! من فکر می کنم که او کمی بی پروا و در حالی که آن اتفاق می افتد می تواند آن را بعید است که او می تواند واقعی حرفه ای از مدل سازی. من چگونه می توانم این توضیح به او بدون صدایی بی ادب و یا پر افاده? این کالج ” اعتبار من نگران آن است که این چنین است … ناگهانی!

—California Dreaming

عزیز سی دی

آن را قطعا ممکن است در این مورد آن است که علاقه نوظهور در مدلسازی و هیچ چیز دیگری است که با الهام از فرزند خود را به ارزیابی مجدد برنامه های خود را. اما حتی اگر که است این مورد اگر وجود دارد یک نسخه از زندگی دانشگاهی است که بخواهد خود را در سواحل غرب—و یکی که لطفا خود را حتی اگر او نمی پیدا کردن موفقیت در مقابل یک دوربین است که ممکن است بدترین تغییر از قلب یک نوجوان تا به حال بود. وجود دارد چیزی است که اشتباه در مورد کل مفهوم انتظار یک کودک به خوبی زیر 18 سال به تصمیم گیری آنچه که آنها می خواهند به انجام این کار با بقیه زندگی خود را و سپس شروع به آماده سازی بر این اساس با اتاق کمی برای خطا و تغییرات قلبی هزینه و به هزاران دلار است.

من می خواهم بی مبالات به ذکر است که اکثر سازمان های مدل سازی از شهرت خوبی نیست برای رفتن به استخدام نوجوانان از طریق Instagram DM. لطفا مطمئن باشید که این نیست کسی که نما به عنوان یک نماینده از یک کسب و کار حلال و یا برخی دیگر به طور بالقوه خطرناک و یا در غیر این صورت وضعیت بد. حتی اگر یک “واقعی” صنعت حرفه ای از برخی از مرتب کردن بر اساس به بیان برخی از علاقه او مطمئن شوید که او است و روشن است که یک فرد را تایید نمی باشد مدارک و شواهد کافی است که یک حرفه ای در یکی از رقابتی ترین کسب و کار در این سیاره است که در کارت.

در نور از تغییرات اخیر به ما راه زندگی, من تمایل به باز کردن به این احتمال که این ناگهانی جدید علاقه, عنوان, غرب می تواند بیش از فقط یک بازی ساده پرواز فانتزی جدید الهام وحی که دختر خود را ممکن است “مدل مواد است.” این خاص سازمان ممکن L. A-بر اساس, اما مطمئنا دختر خود می داند که در شهر نیویورک توسط یک مقصد بین المللی برای مدل و که او می تواند قطعا به دنبال کار در این زمینه در حالی که حضور در سواحل شرق مدرسه.

آیا شما فکر می کنید این امکان وجود دارد که دختر خود را نه تنها فکر کردن در مورد تبدیل شدن به یک مدل معروف, بلکه تجربه کالج در یک محیط است که او می خواهم لذت بردن از—به خصوص پس از او و ارشد سال ظاهرا مختل همه گیر در یک بسیار مهم در راه است ؟

به عنوان زمان طولانی نیویورک ساکن که به کالیفرنیا نقل مکان کرد فقط چند ماه قبل از COVID-19 ضربه من بسیار روشن در مورد نحوه های مختلف پناه-در-محل شده اند و من هنوز در پرجمعیت محل با اغلب بدبخت آب و هوا که در آن من با تکیه بر یک سیستم مترو برای حمل و نقل. در واقع من به اعتباری آفتاب و خفیف درجه حرارت با کمک به من برای زنده ماندن این دوره است. شاید این ایده از تحصیل در زیبا و در عین حال خسته کننده و قدیمی مدرسه پردیس که پرتاب یک سنگ از صفحه اصلی به نظر می رسد کمتر قانع کننده پس از گذراندن ماه ها و ماه ها در داخل خانه ؟

ممکن است که این علاقه از مدل سازی عامل به سادگی باعث یک فرصت برای دختر خود را به صداقت در مورد آنچه که او واقعا می خواهد از کالج خود را تجربه ؟ و یا در نظر گرفتن سند چشم انداز جدید از آن زمان در زندگی او است که هنوز هم ممکن است مطلوب حتی اگر مدلسازی ثابت می شود یک مجسمه است ؟ و باید از شما پرسید برای دیدن اگر او در واقع به عنوان متعهد به برنامه ریزی درست برای مطالعه به عنوان شما به نظر می رسد فکر می کنم او است ؟

صحبت کردن با بچه خود را به شکل به عنوان بهترین شما می توانید, چگونه جدی او در مورد حرکت به سمت چپ ساحل و به همین دلیل است. او فکر شریک در کاوش فقط آنچه در آن است که او را شادترین, در حالی که همچنین قرار دادن او در یک فضای که در آن او می خواهید آموزش عالی و مطالعه چیزی است که او را متعهد به. پس از آن کار با هم برای هم پیمان اصلی رویا و یا ایجاد یک جدید. بهترین شانس برای هر دو شما.

• اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک پدر برای یک کودک 12 ساله دختر که انجام داده ژیمناستیک پس از او 4. او بسیار با استعداد است و جاه طلبی های المپیک. من به طور کامل از این شور و شوق اما من همچنین سعی کنید مطمئن شوید که او می تواند نگه دارید تا با مدرسه به طوری که او تا به چیزی برای پاییز پشت در فقط در مورد.

قبل از قرنطینه او از دست رفته گذشته دو تا سه ساعت از مدرسه به آموزش با مربیان و او موفق به نگه داشتن نمرات بالا در کلاس های منظم با این وجود. در حال حاضر که ما در داخل قطار در یک مینی سالن در زیرزمین و ممکن است شروع به اجتماعی فاصله های آموزشی در ورزشگاه به زودی.

من تحسین دختر من عشق و شور و فداکاری اما ما هر دو عصبی در مورد آینده بازی های المپیک و آنچه در آن ممکن است به معنای برای حرفه ای خود را. او به تازگی خواسته به آموزش کامل و یک معلم به جای مانده در مدرسه سنتی و آموزش از راه دور برنامه. من خیلی مطمئن نیستم در این مورد; 2020 المپیک در حال حاضر لغو بازی های المپیک 2024 زمانی که او می شود با هدف رقابت ممکن است با تاخیر و یا لغو شود و همچنین. اگر او سوئیچ را به تدریس خصوصی و پس از آن به پایان می رسد تا رقابت نیست چگونه می خواهد این را تحت تاثیر قرار زندگی خود را پس از ژیمناستیک ؟ او قلب خود را مجموعه ای در این, اما وجود دارد گزینه های دیگر است که می تواند کار کند ؟ چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

—عصبی در مورد 2024

عزیز عصبی

آیا مربیان او گفت: در مورد شانس خود را به آن را به بالا ؟ اگر رها کردن از مدرسه سنتی به آموزش در تمام طول روز است روی میز معنا است که او نه تنها بسیار با استعداد اما اجرای بسیار خوبی در انتخاب ورزش ؟ پیوستن به مسئول سخت کوش و سالم تمرین عادات ؟

اگر آن ساخته شده است به شما روشن است که او در Gabby Douglas آهنگ (و حتی اگر شما احساس می کنید مانند آن است) شما باید به صحبت می کنند به حرفه ای ها در ورزشگاه خود و دیگر کارشناسان که دیده می شود بچه خود را در عمل و سعی کنید به عنوان بسیاری از بی طرفانه واجد شرایط نظرات در مورد شانس خود را به عنوان امکان پذیر است.* و که این مربی بود ؟ آنها را به موفقیت در گرفتن بچه ها به بازی های المپیک ؟ چه رابطه خود را به خانواده های آنها کار کرده ام ، چگونه آنها credentialed و کسی که مسئول چک کردن خود را در پس زمینه ؟ شما می توانید استطاعت این کار بدون فداکاری بزرگ? آنچه در مورد مدرس? شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن کسی که با ارائه مناسب آموزش و پرورش ؟ و دختر خود را سبک یادگیری رسانا به چنین آموزشی منحصر به فرد ،

در حال حاضر مدرسه نیست مدرسه به عنوان ما به طور معمول شناخته شده است اما من هنوز در تلاش برای احساس راحتی با این ایده از چنین یک فرد جوان ترک حتی بقایای باقی مانده از “منظم” آموزش و پرورش در جهت به دنبال چیزی است که ممکن است دست نیافتنی به دلیل بیماری همه گیر. اگر او فداکاری است که زمان زیادی را با همسالان خود تنها به سقوط کوتاه از مقدماتی یا برای بازی به جای او ممکن است تاسف است که عمیقا و تمایل خود را به پیروی از چنین شدید انتخاب—برای یک زمان بسیار طولانی است.

من از آنها بدم میاید این ایده از خرد کردن یک دختر جوان رویاهای اما در این لحظه خاص در تاریخ, من نمی توصیه برنامه ریزی زندگی خود را تا حد زیادی در اطراف امکان المپیک 2024 اتفاق می افتد در همه, اجازه دهید به تنهایی شانس است که او باعث می شود آن را به مراحل نهایی رقابت شرکت کنند. با این حال من به شدت بدبینانه وقتی که می آید به همه چیز COVID; آن را کاملا ممکن است که یک safe نسخه از بازی ها اجرا خواهد شد و من قطعا امیدواریم که مورد است—اما خروج از مدرسه به تلاش و رقابت است که هنوز هم یک جهنم از یک قمار است. نگاه به کارشناسان و آماده برای کمک به دختر خود را کشف کردن راه های دیگر برای آماده شدن برای محبوب. موفق باشید به شما!

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک پدر و مادر, اما من به دنبال دیدگاه کسی است. یک دوست خانوادگی به تازگی تجربه سقط جنین در 20 هفته پس از دور بسیاری از IVF. او را ویران کرد و قابل درک است. اما در Facebook پست در مورد سقط جنین او شامل یک لینک به یک GoFundMe برای $10,000 به طوری که او می تواند شروع دور دیگری از IVF. او در حال حاضر صرف بیش از $50,000 در درمان های باروری و من خشم توسط مجنون نزدیک بینی و خودخواهی از صرف پول زیادی است که بر روی یک, عجیب قریب الوقوع بیولوژیکی مربوط به یک کودک است.

من وارد فاستر سیستم در سن 12 سالگی و در آنجا باقی ماند تا زمانی که من سن. چرا مردم را با وسواس داشتن “خود” کودکان ؟ این است که تصویب چنین inconceivably چیزی وحشتناک است ؟ و مردم چگونه توجیه صرف که پول خود به خود به جنگ صلیبی برای بیولوژیکی والدین به جای کمک به کودکان که شما می دانید در حال حاضر وجود دارد ؟ چگونه بسیاری از گرسنه فقیر کودکان و نوجوانان می تواند $60,000 غذا ؟ (من هم فقط نمی فهمم که چرا شما می خواهید را به یک فرزند جدید به جهان در وهله اول. زندگی با همه چیز لطمه می زند و تنها راه برای فرار از وحشت از زندگی شیرین است, رهایی از مرگ است. چرا شما موضوع کسی که شما ظاهرا دوست دارم به که؟) من آن را دریافت نمی, و من می خواهم به درک.

—راه بیش از حد دیوانه در مورد این

عزیز WTMAT,

من می دانم که بسته به نامه شما بود هذلولی اما من امیدوارم که شما در یک فضای که در آن شما فکر می کنم زندگی به عنوان ارزش ادامه بیشتر از نه و است که زمانی که شما احساس ضعف و وحشت از زندگی است که شما باید در یک مکان امن به نوبه خود برای برخی از پشتیبانی.

من فکر نمی کنم هر کسی که نیست در کفش دوستان خود می تواند به شما بگوید دقیقا چه او فکر. مطمئن شوید که این امکان وجود دارد که او را بیشتر تثبیت شده در ایده داشتن یک کودک است که خون نسبی آغاز می شود که زندگی خود را در داخل بدن او از او است مصرف این تمایل عمومی به یک مادر است. یا شاید شوهرش است که به شدت در آرزوی یک خون ارتباط دارد. همچنین با توجه به ارزش است که ناتوانی خود را به یک بارداری موفق ممکن است باعث این فرد به احساس ناکافی به عنوان یک زن است که غیر معمول نیست تجربه از آنجا که زنان در زمان ساخته شده است به احساس می کنید که تولد واقعی اندازه گیری ارزش ما در این سیاره است. یکی ممکن است استدلال می کنند که یک زن و شوهر که پرتاب $50,000—که آنها لازم نیست که به از دست دادن—در امکان بارداری ممکن است بهترین راه حل مناسب برای مراقبت از یک پرورش کودک برای شروع با.

تجربیات خود را با پیری از سیستم نگهداری قطعا بالا بردن سوال دیگر این است که من فکر می کنم باید پرسید نه فقط از مردمی که قادر به باردار شدن اما از همه کسانی که مایل به تبدیل شدن به پدر و مادر در همه: چرا بیشتر خانواده ها در نظر تصویب و/یا پرورش? چگونه می تواند به ما اجازه می دهد کودکان به پژمرده شدن در جهان است که می تواند به دیدار با هر نیاز خود را اگر تنها بودند بزرگسالان حاضر به فداکاری لازم برای انجام این کار? و من می خواهم استدلال می کنند که این همان حرص و آز و خودخواهی است که منجر مردم را به چشم پوشی اجتماعی فاصله توصیه به شرکت در فعالیت های که قرار دادن دیگران در معرض خطر و یا به رای دادن برای سیاستمداران که مدارس تعطیل برنامه های طراحی شده برای تغذیه و حفظ سیستم از تعصب و بی عدالتی.

آن را به مراقبت از کودکان در پرورش که نالایق از برای همیشه لطفا برای خانه, اما کمبود خانه که شایسته آن دسته از کودکان است. وضع اسفناک کودکان در سیستم است و در عین حال یکی دیگر از موضوع های اجتماعی است که ما نتوانسته اند به اندازه کافی مرکز به عنوان یک فرهنگ. با تشکر از شما برای یادآوری همه ما که ممکن است تعمق در آینده خانواده های ما وجود دارد که افراد جوان که شایسته بود در نظر گرفته شده در این برنامه است.

—Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

من فقط به حال ویرانگر اخبار: من 58 ساله دوم از دو سال است داشتن امر با 25 سال از ازدواج من. من در حالت شوک مطلق. من تا به حال هیچ ایده که این جریان بود و احساس دل شکسته خیانت و خشمگین در دو مردم من را بیشتر دوست دارم. آنها می خواهند با هم زندگی می کنند اما آیا این ترک من ؟ من نمی دانم چه باید بکنید. می تواند به شما توصیه می?

تصحیح 29 جولای 2020: این قطعه در اصل اشتباه سانتا باربارا و Gabby Douglas,’ نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید