عزیز مراقبت و تغذیه: سیاه و سفید پسر به فروش می رسد “N-کلمه عبور” خود را به دوستان سفید


Black male teenager in a t-shirt resting his head on his hand next to a pile of money.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های رایان Quintal در Unsplash و جیمز Woodson/گتی ایماژ.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

یازده سال پیش من و همسرم شروع به پرورش یک خواهر و برادر”تیلور” و “مارتین” و ما آنها را به تصویب یک سال بعد. ما دختر 5 و پسر ما بود نوزاد, اما آنها در حال حاضر 16 و 11 و هوشمند هستند, نوع, و بیشتر به خوبی رفتار کودکان و نوجوانان. من و همسرم سفید هستند و آنها سیاه و سفید هستند اما ما انجام بهترین های ما به, صادق, سن مناسب بحث در مسابقه ما امتیاز و چگونه خراب نظام ظلم و ستم و نژادپرستی در کشور ما است. من فکر کردم ما در حال انجام یک کار خوب … تا دیروز.

تیلور خواسته ما پس از شام اگر او می تواند صحبت ما در خصوصی و به ما نشان داد تصاویر اچ او را فرستاده بود. ظاهرا مارتین شده است فروش “N-کلمه عبور” به بچه ها در مدرسه برای $20-50! آن بوده است در جریان هفته, و او تا به حال ارائه آن به تیلور خواهر و برادر خود را که تصویر آن و ارسال آن به تیلور. آنها به متنوع مدارس برای منطقه ما اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از سفید/سیاه و سفید غیر کودکان و نوجوانان وجود دارد. تیلور به ما گفت که بچه ها ارسال شده اند مارتین پول از طریق Venmo و او فکر می کند که او ساخته شده تقریبا $1,000. من و همسرم شوکه و عصبانی و ما نمی دانیم که چه باید بکنید. مارتین اقدامات باید همکار خود را سیاه همکلاسی ناراحت و ناراحت کننده است و من احساس می کنم مثل یک مادر وحشتناک و فرد است. من فکر کردم ما یک کار خوب است اما ما باید چیزی اشتباه انجام می شود. ما باید به او عواقب, اما من نمی دانم که چگونه به آن بروید. در حال حاضر من با تکیه به سمت در نظر گرفتن دور دستگاه امتیازات برای یک زمان طولانی و مصادره پول است. چه چیز دیگری می تواند و یا باید انجام دهد ؟ چگونه ما با او در این مورد و عذر خواهی و بگویید دیگر پدر و مادر ؟

—میگردند مامان

عزیز M. M.,

در حالی که من قطعا درک چرا شما خجالت زده و نا امید کرد آن را دشوار برای جلوگیری از بچه ها از عدم استفاده از زبان به طور کلی و مگر اینکه شما می خواهم به سادگی قادر به صحبت کردن با مارتین در مورد N-word و آن را تعجب آور نیست که یک کودک را احساس مالکیت و یا حق استفاده از این کلمه به عنوان او می بیند مناسب رغم آنچه که پدر و مادر خود می گویند, به خصوص با توجه به این که شما هرگز نمی خواهد باید در همان رابطه به اصطلاح که او می کند. نیز وجود دارد چیزی خنده دار و درخشان اگر هم ساده و بی تکلف و کوته بینانه در مورد او در گرفتن پرداخت برای چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد به هر حال.

چه Martin باید درک کند این است که در حالی که برخی از همکلاسی های خود را ایفا کرده و همراه با این بازی هیچ کدام از آنها را که خریداری شده خود را”‘” عبور بودند در واقع منتظر اجازه کسی می گویند “n-gga.” علاوه بر این به عنوان آنها قادر به دسترسی به تجارب آمده است که با بودن یک “n-gga” او باید به صرف برخی از زمان جدی با توجه به این که در حالی که او می تواند وانمود به عنوان اینکه او دادن دوستان خود را با دسترسی به یکی از “سرگرم کننده” نقاط سیاه بودن آنها خواهد بود امان محرومیت و تلفات می آید که با این هویت است که باید او را خسته. چرا این بچه ها می خواهم به استفاده از این کلمه خیلی بد است ؟ و چگونه او احساس اگر سیاه و سفید دیگر مردم و به ویژه سیاه و بزرگان شنیده ام آنها را صحبت می کنند و در این راه ؟

جریان اجتماعی و سیاسی ارائه می دهد هیچ کمبود نمونه که چرا مردم سفید سزاوار نیست امتیاز با استفاده از N-word و نه توانایی تصمیم گیری که مردم باید قادر به استفاده از آن. شما حق را به بان کی مون آن را در خانه خود و به آموزش بچه های خود را که آن را زشت کلمه با زشت تاریخچه; اما مردم سیاه و سفید را بی نهایت پیچیده تر رابطه به اصطلاح, و او شما را به یاد بگیرند که چگونه به دست و پنجه نرم کردن با آن بدون انجام کاری است که می تواند باعث آسیب به دیگر سیاه مردمی و/یا دوستان خود را که “انتظار” برای اجازه به استفاده از آن.

امیدوارم وجود دارد سیاه و سفید بالغ در مارتین زندگی یک پدر یا مادر تعمیدی همسایه و غیره.—او به اندازه کافی نزدیک است که آنها می تواند به شما کمک کند با این گفتگو. آن را برای تلفن های موبایل مانند مارتین نیاز به یک یادآوری که چگونه “n—به عنوان” درمان با جامعه ما و به همین دلیل او بسیار کمی برای به دست آوردن و چیزهای زیادی برای از دست دادن از ارزان خود تجارب افراد برای ساختن یک جفتک سریع. این امر می تواند ایده آل برای او به شنیدن این که از کسی که تجربه داره ضد سیاهی آورده است که کلمه به زندگی در وهله اول. پسر شما باید درک کنند که بدون در نظر گرفتن چقدر او اعتماد سفید این دوستان خود را که مشتاق به استفاده از N-کلمه (در مقابل او) که آنها را پرداخت برای امتیاز توانمندسازی آنها برای انجام این کار یک خیانت از مردمی که ناراحت خواهد شد در چنین چیزی—با نام مستعار اکثریت مردم سیاه و سفید.

پیدا کردن چگونه دیگر سیاه و سفید بچه ها در مدرسه خود را باید در واکنش به این کسب و کار به عنوان وجود دارد ممکن است نیاز به برخی از درمان انجام می شود. همچنین آنچه که مارتین ارتباط به آنها ؟ اگر او و خواهر او هستند نه به طور منظم خود را پیدا کردن در یک جامعه با کودکان که مانند آنها را پس از آن که چیزی است که شما باید به آدرس. سیاه و سفید بچه ها که اصلا سالم تعاملات اجتماعی با دیگر سیاه و سفید بچه ها یک دنیا مشکل انتظار برای آنها.

تا آنجا که مردمی که خریداری تصویب بگویید پدر و مادر خود را ASAP. موفق باشید به هر کس به توضیح برای کسانی که بچه ها که چرا آنها نمی توانند می گویند N-word—که دوباره آنها احتمالا می گویند که آنها را دیدم متناسب با هر لعنت راه است. و موفق باشید به شما برای این نیست آسان چالش به مقابله با. آه و اهدای پول به قید وثیقه حمایت صندوق برای زندگی مهم معترضین و یا سازمان های دیگر که در حال انجام است ضد نژادپرستانه کار می کنند.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

قبل از قرنطینه پسر و دختر بودند babysat ما همسایه درب بعدی را 14-year-old daughter, “ژوئن” که برادر کوچک من است و پسر بهترین دوست. آنها می دانند که او را به خوبی و عشق او و او را با آنها. او می خواهم معمولا آنها را بعد از مدرسه و یا در شب دو یا سه بار در هفته و من همیشه آنها را به مواد غذایی از قبل. ژوئن برادر کوچکترش نسبت به بسیاری از چیزها از جمله آجیل و تخم مرغ و برخی از گوشت و فراورده های لبنی و خانواده است و اساسا گیاهخوار اما این مواد غذایی تنها خطرناک به او اگر او به طور مستقیم آنها را قورت بنابراین من قادر به ژوئن معمول غذا کره ای من را بچه های من (من استفاده می شود به یک آشپز در یک رستوران کره ای و رفت به مدرسه آشپزی.) ژوئن دوست دارد گوشت و نه بیش از حد خوشحال بودن وگان و از من خواست چند هفته قبل از قرنطینه اگر او می تواند شام باقی مانده خانه را بسته و به مدرسه ناهار و با مادر او را برکت من موافقت کرد.

ژوئن در حال رفتن به شروع به نگهداری بچه و مادر او پرسید که آیا این امر می تواند خوب برای او را نصف پرداخت او در باقی مانده از او شده است از دست رفته nonvegan وعده های غذایی وحشتناکی. او دارای یک یخچال کوچک در زیر زمین که در آن او نگه می دارد مواد غذایی خود را جداگانه و از آنجایی که من معمولا راه را بیش از حد من به توافق رسیدند. شوهر من متقاعد شده است من scamming او و این که من فقط باید به باقی مانده در علاوه بر این به $40. من فکر می کنم این خوب است پس از آن پیشنهاد شد در ماه ژوئن در وهله اول. من در اشتباه اینجا ؟

—ماجراهای در قرنطینه نگهداری از کودکان

عزیز A. i.س.B.,

شوهر شما یک نقطه. اگر این یک وضعیت که در آن دادوستد لازم بود می گویند با توجه به چالش های مالی در پایان خود و یا به دلیل آن را می خواهم شما نیاز به انجام پخت و پز بیشتر است که می تواند متفاوت باشد اما پرداخت کسی (حتی فقط در بخشی) برای کار باقی مانده است که شما می خواهم که به هر حال نمی rub مرا به راه راست. اگر شما محاسبه هزینه بخش اما نه خود کار (به عنوان شما خواهد بود ساخت ظروف مشابه یا راه) و پیدا کردن که هزینه آنچه که او می خورد این است که راه بیش از نیمی از او پرداخت و پس از آن شما می توانید در ادامه این تخفیف در بعضی از فرم. در غیر این صورت فقط به ماه ژوئن ،

اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

بچه ها من تقریبا 11 و 13. پسر من است و به تازگی تصمیم گرفته است که او دیگر مایل به اشتراک گذاشتن صندلی جلو خودرو با خواهر کوچکترش. بازگشت هنگامی که آنها از رفتن به مدرسه ما تا به حال یک قانون است که به نظر می رسید که واقعا خوب کار می کنند که در آن آنها خواهد جایگزین شدن صندلی جلو بر اساس این هفته. ما گردش کاهش یافته اند تا شاید یک بار در هفته و ما رفته اند به آنها متناوب هر تفرج. از آبی پسرم تصمیم گرفته است که او دیگر نمی خواهد بروید بر روی هر تفرج با سه نفر از ما اگر او نمی باید یک صندلی جلو همه زمان ها است. او ادعا می کند که او همیشه متنفر های صندلی جلو و از آنجا که او در خانه بلندتر و بزرگتر او همیشه باید جلو. دختر من همواره در معرض شدید اتومبیل بیماری که بهبود یافته است اما هنوز هم کمتر احتمال دارد به یک مسئله زمانی که او نشسته در صندلی جلو.

من برنامه ریزی در نظر گرفتن آنها به دیدار پدر و مادرم زندگی می کنند که دو ساعت و که ما فقط دیده می شود یک بار در هفت ماه گذشته. تصمیم به بازدید از آنها را در همه شده است یک مشکل به چند دلیل اما خانواده ما تصمیم گرفتیم که این مهم است که انجام آن قبل از سال تحصیلی آغاز می شود. پسر من از تخت حاضر به نشستن در صندلی عقب در این سفر و ادعا می کند که او نمی خواهد اگر او نمی توانید راه خود را. چگونه می توانم حل این ؟ پسر من معمولا بی قید بچه. من نمی فهمم که چرا او را انتخاب کرده است این تپه به مرگ کرد.

—صندلی جلو نا امیدی

عزیز F. S. F.,

اگر این تپه پسر خود می خواهد به مرگ و سپس به او اجازه دهید مرگ بر آن. توضیح یک بار دیگر همین دلیل مهم است که او سهام صندلی جلو با خواهر خود را. اگر او همچنان به رد یا پس از آن او را ترک در خانه و یا مجازات او را برای خود اهانت. او حق ندارد به تصمیم می گیرید که می شود که صندلی در ماشین و در حالی که اندازه او قطعا به او می دهد یک دلیل منطقی به احساس راحت تر جلو شما نیست و پیشنهاد کرد که او آنقدر بزرگ است که صندلی عقب خواهد بود بی دلیل موقعیت برای او. علاوه بر این او است که فوق العاده بی احترامی گفتن شما پدر و مادر او و آنچه که او “می” و “نمی” آیا بدون توجه به خواهر او.

اگر او نمی تواند سهم او باید برای مقابله با عواقب آن است. امیدوارم تهدید به مجازات و یا فرصت های از دست رفته به ترک خانه در طول زمان است که در آن خروج از خانه نادر است و درمان او را به تجدید نظر خود را تندرو موضع.

عزیز مراقبت و تغذیه

چگونه می توانم من توقف رشد نوه از صحبت کردن به من در مهربان تن ؟ او 22 و من شده اند او مادری شکل از گذشت 15 سال پیش. ما صرف 12 سال از هم جدا در حالی که او زندگی با ناپدری و بستگان خود را که در طی آن او اساسا مطرح شده خودش را به یک فرد خوب از صداقت و سخت کار می کنند. سه سال پیش ما پیوست و من متعهد بودن بالغ در زندگی عاطفی و حمایت مالی است.

متاسفانه او فکر می کند آن را خوب است برای صحبت کردن به من. من او را در آن به طور مداوم اما او منحرف و یا ضد حملات: “خوب شما این بود, بنابراین من پاسخ/من نا امید.” من به او بگویید که برای پاسخ به من به عنوان یک فرد بالغ و به دست کشیدن از مهربان تن و او در ضد حملات و درخواست کردن که من او را به عنوان یک فرد بالغ و گوش دادن به او بیشتر دقت کنید. به گفته او من ظاهرا در اشتباه اغلب و در نتیجه باعث زشت او تن.

ناپدری او بود یک قطعه از کار بود که برای همیشه مهربان برای همه از جمله من در طول زمان کوتاه من او را می دانستند. من گمان می کنم این یک موضوع است که چگونه او مطرح شد اما من هم معتقدم که او به اندازه کافی برای کشیدن آن را. او به نظر می رسد به بحث در مورد اینکه آیا او مهربان و در مقابل آیا من باعث می شود مهربان—یک سلطه, ورزش ندارم. من به تازگی به او گفت با گوشی که من که قرار بود به تعامل با او در این راه دیگر و پایان تماس است. او در پاسخ به متنی که من “کودکانه” به قطع. من مخالفم. من صرفا خارج شد مرحله سمت چپ چون من را تحمل نکرده و از این مزخرفات دیگر.

ما هفته به دور از در حال حرکت در کنار هم در طول COVID-19 بنابراین او می تواند مطالعه برای کارشناسی ارشد خود را آنلاین . من وسوسه به بازی شیر یا خط این ایده دور و اجازه دفاع از خودش را هر چند او ندارد یعنی در لحظه. من باید او را بخوانید و پاسخ خود را.

—مادر خسته است

عزیز G. I. G. T.,

شما نیاز به توضیح به شما نوه در هیچ شرایط نامشخص چگونه رفتار او باعث می شود شما احساس می کنید و چرا شما در حال حاضر به رنج می برند او را به سفاهت دیگر هیچ. بیست و دو دور است از نارسی از یک سال, اما آن را نیز به اندازه کافی برای او را به درک که شما در حال انتخاب به او ارائه پشتیبانی که او دیگر حق از هر بالغ و است که شما باید بدون مشکل در ادامه به انجام این کار اگر و تنها اگر او مایل به پرداخت هزینه شما احترام شما تقاضا است.

به او آموخته است که برخی از این رفتار بد از ناپدری او توضیح دهید که به عنوان مثال ممکن است تعیین شده است برای او که نیست آینه چگونه جهان در واقع رفتار زنان که در حال مهربان و بی ادب بیشتر از نه. اجازه دهید او را می دانم که شما بیش از خوشحال به بیمار با او در این زمان سدوف زمانی جهت یادگیری, اما که او به جلو قرار داده و تلاش در تلاش برای درک اینکه چرا برخی از زبان و رفتار به خصوص حمله به یک مادر بزرگ چه رسد به یک انسان دیگر و این که او نمی خواهد اجازه ماندن در خانه خود را اگر او چندان مایل به ارائه به شما با احترام به شما سزاوار.

مشاوره بیش از تخته سنگ

از سنین حدود 7 تا پس از, کالج, زیبا, عاشق, همسر, از 20 سال بود و چاق. زمان ملاقات ما هنگامی که ما نزدیک به 30 او از دست داده بود یک مقدار زیادی از وزن و پس از آن شده است بسیار سالم, تناسب اندام, کامپیوتر. در حالی که او چاق, او دچار اضطراب اجتماعی و افسردگی و به دست آوردن سلامت خود را به مقدار زیادی از اعتماد به نفس. من بسیار افتخار از او اما مسئله این است که او به طور کامل پاک شده و هر بخش از زندگی او که زمانی صورت گرفت که او اضافه وزن بود. او هیچ عکس سالنامه یا یادگاران و هنگامی که ما ورزشی, preteen دختران بپرسید که او چه بود که در سن خود و یا در مورد هر رویداد است که در زمان قبل از او وزن از دست رفته (مثل او 16th جشن تولد) او منحرف سوال. من درک می کنم تمایل به فراموش کردن در مورد آنچه که بسیار حادثه بخشی از زندگی او (و او رفته است به برخی از درمان) اما من فکر نمی کنم آن را مناسب برای مخفی کردن تمام دوران کودکی و سفر که به شکل خیلی از فرزندان ما. چه کسی درست است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>