عزیز مراقبت و تغذیه: دوست پسر من شکست با من چون من نمی خواهم بچه ها. شاید من باید تجدید نظر کند.


A twentysomething woman with her arms crossed, lost in thought

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های PRImageFactory/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من مستقیم زن در 20s و اخیرا قدمت یک مرد در اوایل 30s. با وجود شیمی ما او را شکست تا با من به خاطر او می خواهد به کودکان و من نمی—و نه در نزدیکی و یا در آینده دور. من نه دوست ندارم کودکان است. من به عنوان یک معلم و یک کتابدار با بچه ها در تمام سنین و از آن لذت می برد; من به سادگی نمی خواهید هر گونه از خود من و من همیشه آوازی به همکاران من در این مورد. اما تا به حال من عمدتا مورخ مردان نزدیک به سن و سال من برای آنها که ممکن است یک مسئله بزرگ (هنوز). این تجربه تا حدودی پیرمرد من را ترک کرده است سوال من ارزش به عنوان یک شریک رمانتیک. در حالی که من علاقه ای ندارم در مادر بودن من هستم بسیار سرمایه گذاری در یک همکاری دراز مدت و من تعجب اگر به من و همه مردان من در تاریخ از خود 20s من پاسخ به “آیا شما می خواهید به کودکان و نوجوانان?” را من نامطلوب به آنها. مردان من را به خود جلب مراقبت هستند و متفکر پرورش—این هیچ جای تعجب است که یک بار چنین مردان در 30s خود را, آنها می خواهم به پدران (و خواهد بود در آن). من حدس می زنم دلیل من به شما این است که من بدانم چه افکار خود را در تغییر ذهن خود را در مورد شروع یک خانواده چون شما کسی را دوست دارم. اگر یک شریک مطمئن نیستید در مورد داشتن بچه ها اما خب به هر حال که همه چیز از آغاز محکوم? یک قربانی از ارزش فقط یک مدل برای فداکاری شما را برای بچه های خود را?

—نه واقعا مادری

عزیز NRM,

خوب, برای شروع: من دیدگاه در “تغییر ذهن خود را در مورد شروع یک خانواده چون شما کسی را دوست دارم” در حال بچه ها را ندارید اگر شما نمی خواهید بچه هامهم نیست که چقدر در عشق شما با کسی که آنها را می خواهد. هیچ کس که نمی خواهند به عنوان یک مادر باید به یکی. این یک مادام العمر و آن را نه یک کسی باید به نیمه assed مورد—و یا به لطفا (یا نگه بر روی) شخص دیگری.

اما در پایان نامه خود را به شما تغییر زبان خود را از “عدم تمایل به” بچه ها به “مطمئن نیستید در مورد”—و شما نیز هنوز جوان است که باعث می شود من کاملا مطمئنم که شما نمی به عنوان مطمئن شوید که شما شروع ادعا می شود حتی بدون تغییر زبانی. در 20s من مطمئن بودم نمی خواستم بچه ها من جستجو برای ایده آل شریک رمانتیک بود (با نگاهی به گذشته ، terrifyingly) single-minded. در اواسط تا اواخر 30s من راه بیشتر علاقه مند به داشتن یک فرزند از داشتن یک شریک. بنابراین همه چیز می تواند تغییر با زمان.

هیچ کس که نمی خواهند به عنوان یک مادر باید به یکی.

این خوب است که شما صادق هستید با این مردان شما تاریخ. و این خوب است که این آخرین پسر به نام آن هر چند من می دانم که در آن شما ساخته شده است, بسیار غم انگیز (و به نظر می رسد پشیمان); اگر او را آماده برای شروع به داشتن بچه ها به زودی شما شریک مناسب برای او. اگر حتی یک شانس است که شما ممکن است فکر می کنم و احساس متفاوت در مورد این که زمان می گذرد من فکر می کنم این منصفانه است که به بچه ها تو تاریخ که شما کاملا مطمئن شوید که شما نمی خواهید بچه ها. من فکر نمی کنم آن را عادلانه به اضافه کردن “اما من ممکن است تغییر ذهن من روزی!” حتی اگر من می خواهم به شما توصیه به نگه داشتن آن در جیب عقب خود را از شما ممکن است.

در ضمن به عنوان شما را در 30s خود را, شما خواهد شد دیدار با مردانی که نمی خواهید به بچه ها یا نه. شما برآورده مردانی که مطمئن نیستند. من قول می دهم که هر دلسوز و متفکر (و یا حتی پرورش) در جهان می خواهد به یک پدر. و من قطعا باور نمی کنم که هر کسی باید “قربانی” از داشتن یک کودک به خاطر رابطه عاشقانه است. (این هم به هیچ وجه یک مدل برای فداکاری پدر و مادر را برای فرزندان خود.)

اجازه بدهید این آخرین مرد رفتن و نگاه نکن. و اگر شما تا کنون انجام شروع به فکر کردن شما ممکن است بخواهید به یک مادر پس از همه خود را هدر ندهید انرژی پشیمان است که شما از دست رفته آقای بیایید بچه ها. من می خواهم به بیرون رفتن در اندام اینجا و به شما اطمینان دهم که شما باید شیمی دوباره با شخص دیگری.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

ایمان من این است که بخش مهمی از زندگی من است و برای سال های بسیاری من به اندازه کافی خوش شانس به یک عضو از یک جامعه مترقی و نژادی متنوع کلیسا. اما ما نقل مکان کرد و به حالت های مختلف و در حال حاضر واقعا در تلاش برای پیدا کردن یک کلیسا که در آن من احساس خوبی در مورد درس (صریح و روشن و نه) در حال تدریس است. ما شده ایم رفتن به یک کلیسا در خاص که در آن مردم پسند برنامه های بزرگ, کلیسای فوق العاده خوب در جامعه و صحبت کرده است (به ظاهر) اصیل مورد نیاز برای تغییر رادیکال در اطراف مسائل نژادی و عدالت است. اما چیزهایی وجود دارد که ما به سادگی نمی موافقت با فکر تجاوز پذیرش و برابری ازدواج. برای پیدا کردن چیزی بسیار نزدیک به سیستم باور ما, ما می خواهم به سفر تقریبا یک ساعت است که به سادگی پایدار نیست.

ما بخشی از مشکل اگر ما نگه داشتن رفتن به یک کلیسا است که 100 درصد در خط با برخی از ما هسته باورهای ؟ این امر می تواند فوق العاده دشوار است به صورت یک آینده بدون خانواده کلیسا (ما به معنای واقعی کلمه بر روی آخرین گزینه ما در شهر کوچکتر) اما وقایع اخیر ساخته شده من احساس می کنم مثل من در کوتاه مدت آرامش است که ارزش به خطر انداختن این زندگی هدایت ارزش. من فقط خیلی غم انگیز در مورد همه چیز در حال حاضر, و من به شدت می خواهم برای جلوگیری از آوردن بیشتر به درد جهان است. من مطمئن هستم که من می دانم جواب شما اما من چگونه می توانم آن را توضیح دهید به کودکان در راه است که به رسمیت می شناسد و آن را OK به غمگین از دست دادن کسانی که لذت ایمان مبتنی بر فعالیت های بدون نوظهور به مرض غمگین, عکس چیزهایی که آنها بیش از حد جوان را به طور کامل درک?

—مایل به تمرین آنچه که من موعظه

عزیز مایل

حق با شماست البته—در کوتاه مدت آرامش است که ارزش به خطر انداختن زندگی خود را هدایت ارزش. و حتی بیشتر مهم است نشان دادن این را به فرزندان خود هر عمل. کودکان را تحت تاثیر قرار بسیاری از نیروهای بیش از آن شما فقط باید (در بهترین حالت) کنترل نسبی—سایر کودکان و والدین, معلمان, تلویزیون, فیلم, و در نهایت رسانه های اجتماعی—اما اولین و اصولی ترین و مداوم را تحت تاثیر قرار (و مهم ترین معلمان!) هستند پدر و مادر خود را. شما را تا حد زیادی شکل که آنها در حال رفتن به.

و روشن است که شما می خواهید آنها را به. توضیح خود را برای خروج از کلیسا که موعظه عدم تحمل—مانند هر چیز دیگری ما توضیح به ما کودکان باید متناسب با سن و با کودکان بسیار جوان ارائه شده تنها زمانی که آن را در مورد خواسته. آنها به عنوان مسن تر شما پیدا کردن مقدار زیادی از فرصت ها برای ارائه گسترده تر و عمیق تر توضیح. آن را مرضی به اجازه دهید آنها را می دانم که هر چقدر جوان است که خانواده خود را توسط شرکت خود را در اعتقاد به این که هر کس شایسته عشق و احترام. من بسیار امیدوار است که بچه های خود را در حال رفتن به رشد در جهان است که در آن برابری ازدواج است نه برای بحث—که در آن ایده های مانند کسانی که این کلیسا حمایت نمایندگی واقعا حاشیه نمایش. اگر شما امیدواریم که به همین ترتیب پس از آن هیچ مقدار از فعالیت های سرگرم کننده احتمالا می تواند را تشکیل می دهند برای این است.

من واقعا متاسفم که این بدان معنی است که شما نمی خواهد که در نزدیکی کلیسای خانواده—من می توانید ببینید که چه از دست دادن این است برای شما. من می دانم که شما قادر خواهد بود به عمل خود ایمان و آموزش آن به فرزندان شما—این که آیا شما به طور منظم حضور در کلیسا یا نه اما شاید شما می توانید یک بازدید ماهیانه به کلیسا یک ساعت میشه ؟ و در مواظب برای فعالیت های سرگرم کننده است که کلیسا بر اساس آن کودکان خود را می توانند شرکت کنند. همچنین شاید به شما به عنوان حل و فصل در خانه جدید خود را, شما دیدار با خانواده های دیگر در همان قایق و شما می توانید ایجاد یک نوع خانواده گسترده با آنها. جوامع بوجود می آیند در بسیاری از راه های مختلف — من می دانم که این از تجربه. من امیدوارم که شما می توانید پیدا کردن و یا راه اندازی یک است که به شما ارائه خواهد شد با حمایت شما طولانی برای. شما آن را سزاوار.

• اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من مطمئن هستم که من نه تنها در این کشور در حال حاضر مقابله با من سفید ممتاز و گاهی نژادپرستانه و تربیت است. پدر و مادر من بودند و برخی از آنها نژادپرست است. آنها واقعا تا به حال سیاه و سفید دوستان است. آنها به نظر نمی رسد به خاطر داشته باشید که من نیز تا به حال سیاه و سفید دوستان است. آنها ارزش موسیقی و تلویزیون را نشان می دهد که برجسته مردم سیاه و سفید—اما تنها “حق” نوع مردم سیاه و سفید (من می توانم تماشای اهمیت خانواده, اما من ممنوع بود برای دیدن Save the Last Dance; من می توانم گوش دادن Alicia Keys اما نه Ja Rule).

من آگاه هستم که تعلیم لحظات در زندگی من و پدر و مادرم استفاده از آنها را به من یاد می دهد که چیزی اشتباه. برای مثال زمانی که من می خواستم به پوشیدن جعلی dreadlocks به شعر خواندن در کلاس هفتم فارسی کلاس مادرم گفت: من می تواند آن را انجام دهد تنها در صورتی وجود ندارد هر مردم سیاه در کلاس من (خوشبختانه وجود دارد). زمانی که من حتی جوان, من می خواستم این عروسک آمریکایی Addy—و در حالی که آنها در نهایت آن را کردم برای من آنها ساخته شده است یک معامله بزرگ از آن و صحبت در مورد چگونه آنها خرید من عروسک حتی اگر این امر ناراحت مادر بزرگ من. نیز وجود دارد بیشتر بدون مقدمه سخنان در مورد سیاه مردم در تلویزیون از من می تواند. در یک نقطه پدرم به من یک سخنرانی در مورد چگونه به خوبی وجود دارد مردم سیاه و پس از آن وجود دارد N-کلمات (که من بعدا متوجه شدم plagiarized از Chris Rock طرح). پدربزرگ و مادربزرگ من که من دیدم حداقل یک بار در هفته بودند نه گاه به گاه; آنها به نام مردم در تلویزیون “darkies.”

وقتی که من نگران با صدای بلند به پدر و مادر من در مورد چیزهایی که پدربزرگ و مادربزرگ من بود گفت: آنها همیشه آن را رد کرد: “چشم پوشی از مادر بزرگ او در زمان دیگری است.” در حال حاضر زمانی که من مطرح کردن این چیزها آنها gaslight من به من گفتن آنها هرگز اتفاق افتاده است. من نگران برای آینده با پدر و مادرم رابطه با دختر من (در حال حاضر 2). به عنوان او مسن تر می شود, چگونه می توانم به او کمک کند حرکت به احساسات خود در مورد نژاد پرستی او ممکن است روبرو می شوند در مقابل پدر و مادر ؟ من چگونه می توانم به او کمک کند روند این احساسات ؟ یک راه وجود دارد من می تواند به توانمند سازی خود را برای ایستادن به آنها را زمانی که او می داند آنچه که آنها می گویند اشتباه است ؟

—ضد نژادپرستانه در اسکندریه

عزیز آریا

آن را هرگز خیلی زود برای تدریس به کودکان به ایستادن برای آنچه حق است. و آن را هرگز خیلی زود یا به آنها ابزار آنها در حال رفتن به نیاز به یک حرکت جهانی است که همیشه نیست فقط—به ویژه هنگامی که آنها روبرو می شوند که بی عدالتی نزدیک به خانه. من فکر نمی کنم آن را هرگز خیلی دیرشده برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر است بنابراین نمی دهد تا پدر و مادر خود را. آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها شرمنده (حتی اگر آنها در انکار آن را به دلیل شرم!) از این راه آنها را قادر به زندگی می کنند تا به استانداردهای آنها ادعا را باور و آن را به من تلفن های موبایل مانند شما آنها را دوست دارم با وجود این راه شما در حال حاضر ببینید که آنها شکست خورده است. همه والدین موفق در یک راه یا دیگری (یا در بسیاری از).

من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد به دست آورد با گرفتن آنها را به اعتراف به این شکست. تمرکز بر روی نحوه کمک به آنها را بهتر در حال حاضر. هنگامی که آنها می گویند و یا انجام هر کاری که شما می دانید اشتباه است, تماس با آنها را بر روی آن. اگر شما این کار را بصورتی پایدار و محکم اما بدون اینکه نامهربان به آنها را (این است که به عمل) شما مدل برای دختر خود را یک راه برای مقابله با خود را “گاه به گاه” نژاد پرستی زمانی که آن را نشان می دهد. بالا بردن خود را در چنین راهی که او می بیند نژادپرستی به عنوان مطلق و غیر قابل توجیه اشتباه به این معنی است که او شگفت زده خواهد شد—شوکه—زمانی که او اجرا می شود به آن. او یاد می دهد که آن را بیش از OK به ثبت نام تعجب او حتی با پدربزرگ و مادربزرگ و دیگران او را دوست دارد. تعجب او (و نارضایتی) ممکن است بیشتر به تغییر پدر و مادر خود را از هر گونه استدلال شما باید با آنها. و در حالی که آن را روی حیله و تزویر بله برای تدریس به کودکان است که مردم آنها را دوست دارم و کسانی که آنها را دوست دارم (نه به ذکر است آمار و ارقام از قدرت خواهد شد که قدرت و مانند معلمان هنگامی که او در مدرسه) می تواند اشتباه است و می تواند و باید به چالش کشیدهآن را به انجام. من می دانم که شما می خواهید کسی به شما آموخت که مدتها پیش.

عزیز مراقبت و تغذیه

دختر من به زودی یک ساله. او را چرت زدن تنها تحت شرایط خاصی برگزار شد توسط من و یا بعد از حدود 15 دقیقه از سنگین تاب در یک صندلی. وقتی من او گاهی اوقات می توان در تخت من در کنار من و خواب را کمی طولانی تر. اما هر دوی این روش ها غیر قابل اعتماد هستند و اگر من حرکت او بلافاصله از خواب بیدار شده و گریه می کند, مهم نیست که چگونه عمیقا به خواب رفتن او به نظر می رسید. او نیز بیدار و گریه می کند اگر من سعی می کنم برای قرار دادن او در گهواره در طول روز بدون توجه به چه شرایطی هستند. ما خاموشی پرده در اتاق من سعی کردم با او در حالی که او به خواب میرود (او نمی افتد خواب) من سعی کردم در حال انتظار برای او به گریه آن را در “بار چرت زدن” (پس از یک یا دو هفته از این در نظر گرفتن مقدار از روز, من اعتراف من به آن). مستند را تشدید کرده است این به بعد است که شکسته نمی شود تا با گردش و یا دیدن دوستان است. من خسته او باید خسته و من در تلاش برای پیدا کردن زمان برای انجام هر چیزی در اطراف خانه و یا لذت بردن از وقت من با او. کمک! من باید فقط به من بدهید تا در تلاش برای گرفتن او را به چرت زدن?

—خسته. خیلی خسته.

عزیز خسته

شما را پیدا خواهد کرد بیشتر دلسوز گوش از معدن. من تا به حال یکی از این بچه ها بیش از حد. او متنفر چرت زدن و در دختر خود را در سن و سال ما تا به حال به نقطه ای که آن را ممکن است ساعت به حل و فصل برای یک چرت—و سپس آن را هرگز به گذشته برای بیش از 40 دقیقه در صدر. وجود دارد زمانی که ما هر دو گریه از خستگی.

آنچه در نهایت برای ما کار کرده بود و تصمیم گیری را به آنچه او می خواست. من نمی قرار داده و او را در تخت و سعی کردم او را ترک کنید. من نمی به عبارت دیگر آیا همه چیز یکی است و قرار است به انجام. من دراز با او رو به او و بینی به بینی و آهسته به من تنفس کردن. من می خواهم چشم های من. من نگه داشته و یک کتاب در کنار من اما بیشتر روز من به پایان رسید تا به خواب رفتن سمت راست همراه با او و ما می خواهم هر دو دریافت برخی از استراحت. و اگر من به خواب رفتن و یا من فقط به طور خلاصه, من می خواهم در سکوت انتخاب کنید تا کتاب من و همچنان به دروغ در کنار او و خواندن مسالمت آمیز تا زمانی که او بیدار شد. این تنها راه هر کدام از ما تا کنون هر گونه استراحت در روز زمانی که من تدریس نمی کند و ما در خانه با هم. (در اینجا کنجکاو ضمیمه هر چند زمانی که او شروع به پاره وقت و مراقبت از او چرت زدن وجود دارد—محض فشار همسالان من فرض کنید پس از تمام دیگر کودکان نوپا شد چرت زدن در تختخواب تاشو همه در اطراف او!)

پدر و مادر دیگر گزارش داده اند که عمل ساده motion کار می کند (آن را هرگز با دختر من, اما آن را به ارزش را امتحان کنید). دوستان با بچه ها مثل من (و شما) پیشنهاد قرار دادن او در یک پرسه زن و راه رفتن با او تا او خوابش برد و سپس ترک او را در پرسه زن پس از ما به خانه, به چرت زدن. دیگران تا به حال بچه ها که سوفی در ماشین (معدن را تبدیل به فوق العاده-هشدار هنگامی که ما شروع به رانندگی). کسی چه می داند ؟ شاید یکی از این چرت هک برای شما کار خواهد کرد.

برای آنچه در آن ارزش خود من ضد خواب کودک (که حتی به عنوان یک نوزاد هرگز خواب بیش از هشت ساعت از هر داده 24—به عنوان مثال او در این راه متولد شد) یک قهرمان خواب به عنوان یک بزرگسال. بر خلاف مادرش که هرگز در آن بسیار خوب.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

ما در یک stay-در-خانه دولت. ما حباب بسیار کوچک است به عنوان شریک زندگی من دارای بیماری قلبی و COVID-19 می تواند کشنده باشد. ما 6 ساله دختر همیشه خواب در رختخواب خود. در چند هفته گذشته او آغاز بیداری در شب و خواهد بود تا برای ساعت چرا که او ترس از سایه. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>