عزیز مراقبت و تغذیه: دختر من بیولوژیکی مامان, کشف دختر من است ، در حال حاضر او می خواهد برای متوقف تماس بگیرید.


A mother and her daughter look at the floor with sad expressions.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس fizkes/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

در کالج من شوهر کردم و او پس از آن-دختر جولیا ، آنها هر دو 25 و پدر و مادرش او را مجبور به نگه داشتن نوزاد, اما او به پایان رسید تا ترک دختر خود را با من و همسرم تصمیم گرفت به بخشی از زندگی خود را. من شوهر و پدر و مادر در زمان مراقبت از نوزاد تا زمانی که شوهر من به پایان رسید قانون مدرسه و من و همسرم ازدواج کردم زمانی که او 3.

من همیشه “مامان” به او اگر چه او می داند که در مورد جولیا. او در حال حاضر 15 و جولیا رسیده به ما چند هفته پیش به امید رسیدن به او را می دانم. دختر من عصبی شد اما هیجان زده و شروع به ارسال پیامک با او و او به جولیا او Instagram رسیدگی است. دو روز پیش من و همسرم رو با یک مجموعه از متون از جولیا در مورد دختر ما تصاویر با دوست دختر خود را. دختر ما این است که دختر و غرور ماه او نوشته شده دوستداشتنی ویدئو تصاویر به صورت خودکار خود را در ارتباط است. بسیاری از نوشته های آنها ویژگی آغوش گرفتن یا بوسیدن.

جولیا “منزجر ما اجازه داده او را به پست چیزی شبیه آن” چون “کودکان می تواند آن را ببینید” و آن را “نامناسب به او اجازه دهد برای آزمایش در این سن” و او گفت: او می خواهم بحث را به دختر من “هنگامی که او در زمان این عکس پایین کردم و یک پسر.” او نگفت این دختر ما به طور مستقیم—او فقط گفت: دختر ما که او مشغول بود و نمی توانستم متن در حالی که برای.

من شوکه و خشمگین و شوهر من و من می خواهم برای رفتن کم و یا هیچ تماس بگیرید. ما نمی گفت من دختر به این حال و ما مطمئن نیستید چقدر به او بگویید در مورد جولیا ضد همجنس views. جولیا گفتن او را که آنها نمی تواند صحبت در حالی که در حال حاضر ساخته شده او ناراحت است. دختر من بسیار شیرین و حساس و این را کاملا له خود را. اما من فکر می کنم بهتر است او می آموزد این از ما و نه از جولیا. چگونه ما بحث خود را در مورد این ؟ چقدر ما بگویید ؟ آنچه می تواند ما را به حمایت از او ؟

—خروشد مادر

عزیز اس اس

من موافقت می کنم که اگر دختر خود را می شنود و این ناامید کننده اطلاعات از شما و شوهر خود را. و در حالی که آن را بدون شک می تواند دشوار و دردناک من فکر می کنم آن ممکن است عاقلانه به طور صریح و در عین حال حساس است.

شاید شروع با گفتن او را که شما به اشتراک گذاشتن شور و هیجان خود را در مورد آشنایی با جولیا. سپس به او یادآوری می کنند که هر چند جولیا بخش مهمی از چگونه خانواده خود را ساخته شده بود او را به حال خود و زندگی است که آن را به نگهبانی آنها به عنوان ایجاد یک رابطه است.

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که در دسترس خواهد بود به بچه خود را به گوش دادن و بحث و به او یادآوری می کنند که شما در کنار او بدون توجه به آنچه.

پس از آن من فکر می کنم شما باید به سادگی به او حقیقت را بگویید: که جولیا گفت: این نامهربان چیزهایی که گاهی اوقات مردم یک ناامیدی که شما به اشتراک گذاری جولیا احساسات در همه است که دختر خود را سزاوار بسیار بهتر است. من فکر می کنم شما باید تمام بحث در مورد اینکه آیا جولیا باید در ادامه به بخشی از دختر خود را زندگی است. شما باید خود را به اشتراک بگذارید صادقانه نظرات—آیا شما فکر می کنم هیچ تماس بهتر است اگر در واقع این است که چگونه شما احساس می کنید—اما شما باید پشتیبانی بچه خود را اگر او هنوز هم می خواهد برای حفظ یک رابطه با جولیا.

این صدمه دیده است من مطمئن هستم. حقیقت تلخی است که وجود دارد هیچ راهی برای شما به اجتناب از آن در دسترس نباشد. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که در دسترس خواهد بود به بچه خود را به گوش دادن و بحث و به او یادآوری می کنند که شما در کنار او بدون توجه به آنچه. و به یاد داشته باشید که شما می توانید در تماس با یک متخصص اگر شما احساس ضعف یا بد مجهز برای کمک به او از طریق این. همه پدر و مادر می خواهید تنها برای محافظت از کودکان خود را که شما در حال نوشتن این نامه برقرار است که واقعا شده یک پدر و مادر دختر خود را. موفق باشید.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم برای ازدواج شده است یک ماه امروز. من 18 هفته و ما فقط در حال حاضر مردم از آنجا که ما هر دو آمده از خانواده های محافظه کار که تا به حال واکنش های منفی (برای قرار دادن آن ملایم) به ما حامله شدن قبل از ما ازدواج کردم. آن بود که کاملا اتفاقی بارداری, اما من نمی تواند شادتر است, و آن را بسیار سخت به آن را مخفی نگه دارید! اما در حال حاضر که ما همه گفتن من می ترسم از واکنش های.

ما به پدر و مادر و همه آنها فرض کنیم که ما فقط متوجه هستند و حدود پنج تا شش هفته ، من کمی نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که آنها پیدا کردن حقیقت اما بزرگترین نگرانی من است و من برادر در قانون و همسرش. آنها تلاش کرده اند برای دریافت باردار برای بیش از دو سال در حال حاضر بدون موفقیت است. هنگامی که شوهر من به او گفتم ما اخبار برادرش صدمه دیده بود. آنها در حال حاضر خاموش ما را به طور کامل. من همیشه نزدیک بوده است و آن این است که شکستن شوهرم قلب به در بسته بود.

چگونه من می تواند در کاهش میزان درد بارداری من باعث شده که من در قوانین بدون نیاز به کاهش خود من هیجان? من خواب مادر بودن همیشه از من 3 بود و من در طول ماه به داشتن یک کریسمس-ish عزیزم. اما من نمی خواهم به مالش آن را در چهره خود و یا آنها را باعث درد بیشتر با من شادی.

—بی سر و صدا جشن

عزیز بی سر و صدا جشن گرفتن

این یک وضعیت دشوار. من مطمئن هستم که خود را برادر و خواهر در قانون به این معنی نیست به صدمه زدن به خود و یا شما آن را روشن از نامه خود را که شما آگاه از احساسات خود را. من فکر می کنم بهترین کاری برای انجام در این مورد است مستقیم باشد. خود را به عنوان شوهر و برادر خود را در حال نزدیک شاید شما مصرانه می تواند شوهر خود را برای رسیدن به برادر; اگر “خاموش کردن” به معنی اجتناب از تماس های تلفنی خود را, شاید یک ایمیل و یا حتی نامه ای را به آنها را دریافت کنید. شاید او می تواند به برقراری ارتباط است که شما نمی خواهید اخبار خود را به یک منبع از درد که شما آنها را دوست دارم و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را اما اگر شما را در درک که دشوار است.

من فکر نمی کنم شما نیاز به تمیز کردن در مورد جدول زمانی خود مفهوم. اگر خانواده شما اصرار بر بازی کارآگاه گمان می کنم هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید که در مورد آنها ممکن است بیشتر خشم این واقعیت است که شما باردار شدم تا به سرعت و با حادثه, اما هیچ چیز وجود دارد شما می توانید با انجام دادن آنها فراتر از یک فضای کوچک به خود را پاسخ صادقانه به این و درک آن بیشتر به آنها را از شما.

و من فکر نمی کنم شما نیاز به کاهش هیجان خود را! این فوق العاده است و لحظه ای خاص در زندگی شما. من فکر می کنم این امر می تواند سخاوتمندانه به ادامه به فکر برادر خود را در قانون و در حالی که یک خانواده زیبا کریسمس کارت مناسب به نظر می رسد شاید همین حالا آنها را به متن عکس از سونوگرافی آشنا.

من امیدوارم که شما در قوانین قادر به ایجاد یک خانواده خود را به زودی و من امیدوارم که در این فاصله آنها قادر به مدیریت احساسات خود را از سرخوردگی و خشم. اما من همدردی با آنها و آنها خوش شانس است که شما انجام بیش از حد. موفق باشید.

اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

چگونه می توانم صحبت کنم من 3 سال در مورد دوره و محصولات بهداشتی زنانه? دختر من به من می بیند گرفتن تامپون و رفتن به حمام و در هفته گذشته یا بیشتر آغاز شده است و درخواست من برای چه هستند. چه سن مناسب راه را برای بحث در مورد این ؟ ما سعی کنید به صورت بسیار باز و, پاسخ به سوالات استفاده از نام مناسب برای بدن و…. اما من باید به این اعتراف یک متوقف کرد بنابراین من punted و گفت: ما می خواهم در مورد آن صحبت کنید بعد. با تشکر برای هر گونه مشاوره شما!

—دوره بحث

عزیز دوره بحث

من فکر می کنم این سوال شما پاسخ صادقانه و به طور مستقیم اما تنظیم برای مخاطبان شما به خوبی می دانید: خاص خود بچه. من بدون نیاز به اینگونه محصولات در زندگی من اما این است تا با بچه های خود من که جاسوسی تامپون تلگراف در یک سرویس بهداشتی عمومی بودند و به شدت کنجکاو در مورد آن به کودکان و نوجوانان تمایل دارند. به من گفت: “برخی از مردم نیاز بدن این هر راه شما گاهی اوقات نیاز به یک بافت به ضربه به بینی خود را.”

اگر شما در اعماق اما چرا ؟ این ممکن است رسوب بسیاری از سوالات. (آن را در خانواده من!) شما می توانید به جزئیات تا آنجا که شما فکر می کنم لازم است, آیا این که می گویند آن چیزی است که زن اما بابا نمی; آن را دارد که ما را در حمام آن را بخشی طبیعی از زندگی است. اگر با استفاده از اصطلاحات مناسب و پاک کردن اطلاعات برای شما مهم است, من فکر می کنم شما باید, اما من فکر می کنم این خوب است اگر شما فراهم حقیقت, اما نه تمام حقیقت اگر شما فکر می کنم 3 ساله نیست و کاملا برای آن آماده. شما باید سال به او یک درک کامل تر از این جنبه از زندگی.

عزیز مراقبت و تغذیه

من احساس نا امنی به عنوان یک پدر و مادر در طول قرنطینه. دختر من خواهد بود 4 در ماه سپتامبر. او فقط به پایان رسید pre-K 3 و برنامه ریزی شده است برای شروع pre-K 4 در پاییز. من نگران همه است که او از دست رفته است به عنوان یک نتیجه از قرنطینه. ما به تازگی شروع به داشتن بسیار کوچک دریافت-togethers خارج و او تا به حال این فرصت را به بازی با برخی از عموزاده او و دوستان که فوق العاده است. اما من احساس می کنم مثل ما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای او در خانه است.

او تنها یک کودک, و من مشغول به کار از خانه. من سعی می کنم به بازی با او اغلب اما او واقعا می پوشد من. او مشاهده شده است خیلی بیشتر (آموزشی) تلویزیون پس از همه گیر آغاز شده است. من مطمئن هستم که من تنها نیستم, اما من نمی تواند کمک کند احساس ناکافی است. من باید انجام کارهای متفاوت است ؟ دختر من بسیار روشن اجتماعی و نوع. او بازیگری را بیشتر از هر 3 ساله خواهد بود.

—من باید انجام بیشتر

عزیز ISBDM,

من فکر می کنم یک جهانی از والدین است احساس مانند شما می تواند انجام شود بهتر است. آنچه من می خواهم بگویم برای اولین بار است که به یاد داشته باشید که این زمان فوق العاده ای برای همه پدر و مادر گنجانده شده است و شما در حال انجام بهترین خود را. شما در حال محروم کردن دختر خود را به بی رحمانه; شما در حال تلاش برای ایمن خواهد بود.

بازی با یک کودک نو پا می تواند خسته کننده و شما نباید احساس گناه اگر شما نیاز به گرفتن گاه به گاه شکستن (من شوخی; شما احتمالا نمی گرفتن یک استراحت در تمام اما کار و یا انجام برخی از کارهای عادی و روزمره خانگی) در حالی که او نشسته جلوی تلویزیون. اگر بچه خود را به نظر می رسد خوشحال و به خوبی تنظیم شده است که هیچ چیز کوچک!

من فکر می کنم شما باید در نظر بگیرید که چه شما ممکن است منطقی انجام متفاوت. اگر شما گاهی اوقات داشتن بازی تاریخ و بازدیدکننده داشته است که احتمالا مفید برای هر دو شما و بچه خود را, اما اگر شما در حال حفظ فاصله اجتماعی است که این مهم بیش از حد. اگر شما در حال دیدن مردم در این, ظرفیت, من تعجب می کنم اگر وجود دارد یک پرستار بچه که ممکن است با خیال راحت قادر به بازگشت به کار و شما کمی پشتیبان کسی که لذت بردن از بازی بازی و آواز خواندن آهنگ ها و درگیر شدن. این همان نیست که در یک کلاس از همسالان اما چیزی از آن.

حقیقت این است که ما نمی دانیم که شرایط در حال رفتن به تغییر دهید و آن را احتمالا عاقلانه به هر دو را به صلح خود را با آن و ایجاد برخی از برنامه های. می توانید برنامه کار خود را جای شما صرف برخی از پایدار زمان ، آیا شما یک شریک است که می تواند کمک به کسب و کار مهم مراقبت از کودکان? شما می توانید با تدبیر و واقع بینانه صفحه اصلی-مدرسه برنامه ریزی برای سقوط اگر مدارس نمی بازگشایی بنابراین دختر خود را همچنان به تحریک? این همه نظم بلند. شما باید آرام و با خود را به عنوان شما چهره این دوره از قطعیت و اطمینان است که دختر خود را به خوبی انجام می دهند در این لحظه. موفق باشید.

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

شیرین من پر انرژی و بیان 3-در سال (“سام”) رفته است از طریق بسیاری از تغییرات در سال گذشته. او همیشه بوده است اما به تازگی به حال واقعا بد روز که در آن او می اندازد بزرگ بداخلاقی که شامل خارش, ضربه, لگد زدن, پرتاب سخت چیزهایی که در سر من, و در حال اجرا پایین خیابان. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort