عزیز مراقبت و تغذیه: دختر من درخواست برای یک برادر و خواهر در حال شکستن قلب من


Sad six year old girl.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس سنتل/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من مادر یک روشن و خوش مشرب 6 ساله “جین.” او تنها فرزند برای بسیاری از دلایل اما عامل مهم اقتصادی بود—ما ميانه بگیران در منطقه با هزینه های بالا مسکن, من و همسرم هر دو تمام وقت کار می کنند و ما به سادگی نمی توانیم به یک کودک است. من همیشه احساسات متضاد در این مورد; با وجود دانستن آن حق تصمیم گیری برای خانواده ما من احساس گناه نه “دادن” او یک خواهر و برادر. معمولا جین می خواهم که بازی های فوتبال و شنا, درس, و من می خواهم مبارزه خود من گرایش به درونگرایی به ترتیب دریافت-togethers با دوستان خود. به دلیل COVID تا آنجا که خارج از جدول و جین اغلب به ارمغان می آورد تا او تنها فرزند وضعیت و می پرسد که چرا او نمی باید یک برادر یا یک خواهر. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای همه چیز را عادی برای او: او می رود به یک اردوگاه روز سه روز یک هفته با برخی از بهترین افراد از مهد کودک من چیز خاص و ما به صرف زمان با او عموزاده که در سن. اما جین سوالات لایروبی من احساس شکست و خشم. من او را به تماشای کودکان دیگر بازی در محله ما, و من می خواهم به گریه. چگونه می توانم نگه داشتن من از مسائل مؤثر بر فرزند من?

— یک و انجام

عزیز O. a.D.

جین به اندازه کافی برای شما را به او توضیح می دهد که شما ساخته شده حق انتخاب برای خانواده شما است که آن را دشوار است به توان و در حالی که شما را در درک فقط چگونه به شدت او می خواهد یک خواهر و برادر آن را به سادگی نمی خواهید به اتفاق می افتد. اجازه می دهد او را به بیان احساسات خود در مورد این و سپس به اشتراک گذاری خود را; شما دوست دختر خود را بسیار زیاد و کار سخت را به او را خوشحال اما شما همیشه قادر خواهید بود به او همه چیز را او می خواهد. این یکی از آن زمان او باید بدانید که این کار نه تنها او احساس بد بود بدون برادر یا خواهر او بخواهد آن را نیز باعث می شود شما و شوهر شما احساس بد به دیدن او احساس که در راه است. ادامه فشار این موضوع نمی خواهد او نتیجه او می خواهد و آن را ادامه خواهد داد به پدر و مادر او را بدتر می کند. ارائه برخی از ایده های برای چیزهایی که او می تواند انجام دهد زمانی که او احساس کم در مورد داشتن یک خواهر و برادر مانند نقاشی یک تصویر FaceTiming یک دوست و یا در آینده به مامان برای نوازش خاص زمان.

همچنین توضیح دهید که وجود دارد بسیاری از خواهر و برادر است که نمی تواند همراه است و با داشتن یک تضمین نمی کند داشتن یک ساخته شده است در, همبازی, و یا مادام العمر بهترین دوست. اشاره برخی از چیزهایی که شما همه قادر به انجام به عنوان یک واحد از سه یا این که او برای انجام یک در یک با هر یک از پدر و مادر خود را که شما ممکن است قادر به انجام دیگر اگر وجود دارد یکی دیگر از کودک در حال حاضر. به عنوان تنها فرزند یک مادر که می خواست به بچه های دیگر و می تواند نه تنها به مقابله با من شکایت در مورد آن برای سال های بسیاری من آرزو می کنم که او تا به حال شده است شفاف تر با من به طوری که من به او داده اند به صلح او سزاوار.

مهم ترین گام شما می توانید برای جلوگیری از این تأثیر دختر خود را به آدرس درد شما را احساس می کنند با یک حرفه ای است. آن را تعجب آور نیست که شما احساس می کنید بی کیفیت مورد نیاز را انتخاب کنید نه به داشتن فرزند دوم زمانی که شما می دانم که او واقعا می خواهد به شما اما اگر این احساسات هستند و مصرف عمده تلفات در شما, شما باید در آدرس آنها را در راه است که مراکز خود را شفا. مراقبت از خود و ارسال کنم و شما مقدار زیادی از عشق و شفا افکار.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

پسر من اجازه می دهد تا من 2 ساله نوه در مقابل او ایستاده و کمک به فشار ماشین چمن زنی. من کمی از این با نوشتن شرح تصاویر و در مورد او در حال یاور خوب. من فکر می کنم این crazily ناامن است. بسیاری از حوادث رخ می دهد با ریسمان و اعتقاد من این است که یک حادثه در حال انتظار برای رخ می دهد. من از راه دور پدربزرگ و مادر بزرگ و نگه دارید تا با اسکایپ و اسنپ چت. من اصلا تا به حال به توصیه های پدر و مادر, اما این واقعا مرا ناراحت می کند. آیا من چیزی می گویند و یا نگه داشتن به نظر من به خودم ؟

— نگران مادر بزرگ

عزیز C. G.,

شما حق را به بیان نگرانی های ایمنی برای پسر خود را بیش از خود ماشین چمن زنی antics و شما می خواهم اجازه دادن به نسل پدربزرگ و مادربزرگ اگر شما انجام این کار. با توجه به این که شما لازم نیست آن را به یک عادت دادن ناخواسته مشاوره پدر و مادر شاید او را به این خروج از معمول خود را M. O. کاملا جدی و تجدید نظر در اقدامات خود. احساس رایگان به بازوی خود را با یک مقاله و یا برخی از آمار در مورد کودکان و ماشین چمن زنی حوادث که ممکن است کمک به درایو نقطه خانه و حتی بیشتر. بهترین شانس را به شما!

· اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من باور دارم و فکر می کنم من احتمالا حتی به عنوان خوانده شده در این ستون که کودکان نباید مسئول برای مدیریت پدر و مادر خود را’ احساسات. اما چگونه می توانم به شما نشان می دهد که در حالی که داشتن واقعی احساسات در مقابل فرزندان خود را? مهم است که به آنها نشان می دهد که شما باید احساسات بیش از حد ؟ من کودک نو پا می شود نسبتا ناراحت زمانی که من غمگین و یا بیمار (و من ورم پستان سه بار در چهار ماه گذشته پس از من انجام داده ام بسیار کمی از پدر و مادر از روی نیمکت در حالی که بسیار بیمار). او را به من آب و می گویند: “در حال حاضر با مامان مبارک!” یا من را به خنده و سپس بگو: “در حال حاضر با مامان بیمار نیست!” آن را شیرین و من خوشحالم که او همدلانه اما در همان زمان من نگران او فکر می کند که او مسئول ساخت من احساس بهتر است. این است که یک نگرانی ثبت نام یا او فقط یک شیرین کودک نو پا ؟

— احساس می کند در مورد احساسات

عزیز F. A. F.

من فکر می کنم این فوق العاده مهم است برای تدریس به کودکان که پدر و مادر در حال پیچیده انسان است که تجربه طیف وسیعی از احساسات—از جمله غم و اندوه و ترس و ناامیدی و اضطراب و دیگران—که ممکن است دور تراشه در روکش از عصمت و قدرت بی پایان است که بسیاری از ما در حال حاضر. همچنین مهم است برای ایجاد تمایز بین تاثیر آنها را بر حالت عاطفی خود را (“خود را در آغوش من احساس بسیار شادتر!”) در مقابل این تصور که آنها مسئول برای احساسات خود را. مهربانی باعث می شود که مردم احساس بهتری خشونت می تواند مردم را ناراحت; او مسئول است برای اجتناب از غیر ضروری/رفتارهای نامناسب که ممکن است منجر به احساسات منفی و او قدردانی برای رفتار در راه است که در نظر گرفته شده است به شما احساس خوب است. اما هیچ یک از کسانی که همه چیز بدان معنی است که او باید دولت خود را از ذهن به عنوان یک بار که او را به تمایل به.

آن را برای تلفن های موبایل مانند او فقط یک مامانی پای چه کسی را می بیند که مادر خود را احساس نمی بهترین خود را و می خواهد به انجام آنچه او می تواند برای کمک به او بهبود می بخشد. با تشکر از او را برای حرکات خود, اما اجازه دهید او را می دانم که در حالی که آنها ممکن است قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود این بیماری نمی شود فقط به خاطر او تا به حال برخی از آب و یا در آغوش گرفتن و که متاسفانه وجود ندارد هر چیزی که او می توانید انجام دهید را به شما احساس می کنید 100 درصد بهتر است. شما نیاز به ترساندن او را با تمام جزئیات خود را در مسائل پزشکی در این نقطه, اما آن را خوب برای او را به می دانم که مامان نیست OK در حال حاضر و که شما نیاز به همکاری در این لحظه دشوار است. تأیید چقدر آن را به شما به این معنی است که او می خواهد به شما احساس بهتری می کنید که شما در حال بدست گرفتن تمام مراحل شما می توانید به بهبود است و حتی زمانی که شما احساس خود را به بدترین حالت خود عشق می ماند یک نقطه روشن در قلب خود را. ارسال شما بهترین آرزوهای خود را برای بهبود.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک سوال در مورد تعیین مرزهای با بچه ها که نه خود من. شریک زندگی من و من در یک زندگی محکم گره محله با تعداد زیادی از بچه های کوچک. ما به ویژه با همسایگان جوان چوپان زن (7) و علامت گذاری (4) و مادر خود را. ما لازم نیست که کودکان ما احتمالا نمی خواهد به عنوان سال ناباروری, دکتر, بازديد, و شکست خورده روش تقریبا شکست اما ما هر دو سال تجربه در آموزش/مراقبت از کودک, و ما عشق ما کمی همسایگان که باید اجرا از حیاط و عشق ورزیدن حیوانات خانگی ما.

به تازگی چوپان زن (که تنها کمی دختر در خیابان) به عادت من از بودن در خانه و صرف تقریبا هر روز از اقامت در خانه سفارشات که توسط بازی با سگ ها و چت کردن با من. در حال حاضر که من در کار با او را آغاز کرده است در آینده بیش در شب که پس از یک روز بسیار طولانی برای من (من یک فشار بالا کار) است بهترین زمان برای یک جوان خوش آمدید. من نیز مکرر ماری جوانا کاربر. من به آنها گفتم چند بار که شنبه صبح ها بهترین زمان برای آنها را به بیش از آمده; اما بچه ها تمایل به سر را به عنوان به زودی به عنوان من به خانه از محل کار در weeknights و آن را طاقت فرسا است.

شب گذشته من تا به حال بازدید از یک دوست نزدیک تنها یک من شده اند قادر به دیدن در قرنطینه. بچه ها به طور مداوم ظهور به چت. آن را مخل آزار دهنده به دوست من (که quarantining با خواهر زاده و برادرزاده و می آید به گرفتن یک استراحت از جنون) و ناراحت کننده, به خصوص از آنجایی که ما نوشیدن و سیگار کشیدن گلدان. من نگه داشته و به آرامی یادآوری چوپان او به انجمن خوش آمدید آمده توسط در شنبه اما که من مشغول بود در حال حاضر. با این حال او همچنان ادامه داشت تا زمانی که او در نهایت از دست داده است علاقه به خاطر من باقی مانده است. من فوق العاده راحت صحبت کردن با مادر خود; او بسیار خوب و بدیهی است که انجام یک کار عالی با بچه ها اما من در تلاش برای گفتگو با بزرگسالان (احتمالا به همین دلیل من به آموزش) و من احساس بی دست و پا و خارج از محل به عنوان تنها بزرگسالان بدون کودکان حلق آویز در اطراف. من واقعا می خواهید برای پیدا کردن یک راه به آرامی مرزهای تعیین شده (این است که یک ترکیب متناقض?) در حالی که هنوز هم اجازه چوپان می دانم که من لذت بردن از داشتن او در اطراف. هر گونه ایده ها ؟

— تلاش برای ماندن در همسایگی

عزیز T. t.S.N.,

واقعا زیبا است که شما و شریک زندگی خود را ساخته اند و در فضا در زندگی خود را برای خود و همسایگان. در حالی که آن ممکن است بسیار دشوار را برای شما به گفتگو با بزرگسالان مهم است که شما باید جامد ارتباطات با پدر و مادر هر یک از فرزندان که در حال رفتن به صرف زمان در شرکت خود را به عنوان دانش آموزان و یا همسایگان به منظور اطمینان از همه ایمنی و آسایش. این زمان معمای ممکن است در برخی از راه متصل به عدم ارتباط میان شما و آنهایی که کمی’ مادر که ممکن است کاهش یافته است کمی کوتاه وقتی که می آید به آموزش فرزندان مرز و/یا نمی داند که شما درخواست کرده اند که بازديد تواند به طور معمول محدود به صبح شنبه به اجرای خانه خود قانون است.

اجازه دهید او را می دانم که شما دو دوست داشتن بچه ها خود را بیش از اما است که شما معمولا خسته بعد از کار و نیاز است که زمان را از حالت فشرده خارج کنید. امیدوارم شما نمی خواهد که برای مقابله با وقفه دوباره پس از آن, به عنوان او باید یک تضمین است که فرزندان او هستند و مطیع خواسته های خود را. اگر آنها بازگشت اعلام نشده در یک زمان که در طی آن شما نمی خواهید برای سرگرم کردن آنها مودبانه آنها را یادآوری قوانین برای حلق آویز کردن در خانه خود را و راه رفتن آنها را به واحد خود حلقه, زنگ, و اجازه دهید مادر می دانم که آنها در آمد. امید آن را نمی خواهد باید برای رسیدن به آن! بهترین آرزوها برای همه شما.

— Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

من به تازگی تصمیم به گرفتن یک شغل آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور. من احساس خوش شانس برای استخدام کنید دقیقا همان جایی که من می خواستم برای رفتن هستم و در حال حاضر با خوشحالی زندگی در دبی, امارات متحده عربی. مشکل این است که پدر و مادر من. من می دانستم که آنها خواهد بود وحشت زده در ایده خود دختر جوان را به زندگی در خاورمیانه و حتی در مناطق نسبتا امن جایی مثل دبی. پس … من به آنها گفتم من تا به حال پذیرفته شده در توکیو. من زندگی در دبی به مدت هشت ماه و تا آنجا که من می دانم که آنها گرفتار نکرده است. من ساخته شده تا داستان در مورد مبارزه با سوشی ژاپنی و زبان و حتی صرف یک مقدار عادلانه از زمان برای یادگیری در مورد ژاپن به من دروغ بیشتر باور. پدر و مادر من اصلا استفاده از رسانه های اجتماعی خیلی زیادی وجود ندارد خطر از آنها پیدا کردن که از طریق مسیر. من عشق زندگی من در اینجا در دبی و می خواهم برای تمدید قرارداد من, اما من احساس می کنم افتضاح برای دروغ گفتن به آنها را! من هم احساس افتضاح تصور کنید که چگونه آنها را احساس می کنید اگر آنها تا به حال پیدا کردن حقیقت. لطفا به من کمک کند کشف کردن آنچه به انجام آن خواهد صدمه دیده است پدر و مادر من (و من!) حداقل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی