عزیز مراقبت و تغذیه: My Ex اصرار بر گرفتن خال در حال حاضر. چگونه می تواند او قرار داده و کودکان و نوجوانان ما در معرض خطر COVID-19?


A man crossing his heavily tattooed forearms.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس ashlarc/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من سه ابتدایی-کودکان در سن هستم و در حال حاضر در حال رفتن را از طریق طلاق دوستانه. من به زودی به صورت سابق به تازگی متعصب در مورد خالکوبی و جمع آوری بیش از یک دوجین بزرگ آنهایی که در کمتر از دو سال. من ممنوع او را از گرفتن جوهر جدید در طول COVID-19 pandemic, به خصوص از آنجایی که ما زندگی می کنند در یک حالت دیدن یکی از بالاترین خوشه در موارد. او فقط به من اطلاع داد که او منتظر به اندازه کافی بلند و یک خال کوبی جدید قرار ملاقات برای اوایل ماه آینده.

من یک فن از این برای شروع, اما نشسته اینچ به دور از شخص دیگری که به طور معمول نشسته اینچ به دور از بسیاری از مردم هر روز به نظر می رسد به خصوص خطرناک است در حال حاضر. من که او را مطلع اگر او حاصل با انتصاب او نمی بینم کودکان برای 14 روز علائم دوره انتظار توسط پزشکان توصیه می شود. او در حال حاضر وی از سوی مامورین که من در تلاش برای کنترل او و این پتانسیل را دارد که به باز کردن یک مقدار قابل توجهی از حسن نیت است که با ما وارد روند طلاق.

من نمی خواهم یک مبارزه اما بچه ها (و هک من) ایمنی را برای اولین بار می آیند. چه هستند برخی از تاکتیک های خوب من می توانید استفاده کنید برای deescalate سرخوردگی خود را در حالی که ایستاده من زمین ؟ و اگر او را به جلو می رود با انتصاب آنچه که یک راه مناسب برای توضیح به 10-, 8 – و 7-ساله است که آنها می توانید ببینید پدر برای دو هفته از آنجا که او نمی تواند نگه داشتن خود را رفو اسب در طول یک بیماری همه گیر?

—فکر می کنم جوهر

عزیز TI

من فکر می کنم شما باید تمرکز بر این موضوع در دست خانواده خود ایمنی—به جای خالکوبی که شما به وضوح نمی پسندم. آیا قرض دادن هر گونه اعتبار به سابق خود استدلال این است که در مورد کنترل و یا مخالفت; چوب به حقایق است.

واقعیت این است که هر چه ریسک سابق خود را انجام شده است (و من نمی گویم هنرمندان خال کوبی نیست انجام بهترین خود را به تمرین خود را در تجارت و مسئول در مورد بهداشت عمومی!) است و نه لازم. او مجاز به انتخاب این برای خود, اما او مجاز نیست به غیر مسئولانه خود را در مورد سلامت خانواده.

بنابراین دوباره سعی کنید! “مایک این نیست درباره خالکوبی یا من کنترل شما است. شما آزاد هستید به عنوان شما می خواهید ، اما من احساس می کنم که ما به شدت نیاز به محدود کردن خانواده ما را از قرار گرفتن در معرض و من فکر می کنم شما توافق می کنید که ما بچه های بهداشت همراه اول بدون توجه به آنچه. اگر شما در حفظ و خود را ملاقات بیایید لطفا با هم کار کنند را به رعایت توصیه می شود زن و شوهر هفته قرنطینه. ما می توانیم به دکتر خود صحبت کنید و سعی کنید به او توصیه در این موضوع اگر شما فکر می کنم که مفید خواهد بود.”

شما واقعا نیازی به این توضیح به بچه های خود را! در هر رای نمی وید به سرگین و حاکی از این است که به دلیل برخی از انتخاب پدر خود ساخته شده که شما را تایید نمی کند. اگر از آنها بپرسید که چرا آنها نیاز به صبر دو هفته به دیدن پدر می گویند این مهم برای همه سلامت و که آنها می توانند از چت تصویری و یا در گوشی صحبت کنید اگر آنها از دست رفته او را به یک تن; پس از 14 روز گذشت آنها می تواند او را به عنوان معمول است.

اگر شوهر شما از تخت حاضر است که من امیدوارم که اتفاق نمی افتد, شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم در مورد کار با یک واسطه برای کمک به تسهیل پیچیده برجستگی در طلاق است. موفق باشید.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در حال والدین و پدر و مادر ما هستند و همه برای اولین بار پدربزرگ و مادربزرگ. پدر من هرگز تصمیم به آرامی از جمله آنچه که او می خواهد به عنوان یک پدر بزرگ. پس از تمیز کاری لیست اسامی و رای گیری همه او می داند که او تصمیم گرفت در پاپا و خواسته ما را به تایید می کنند که پدر من در قانون به حال نام های مختلف در ذهن است. ما خواسته من در قوانین آنچه آنها می خواستند به نام (چند بار!) به مطمئن شوید که هیچ درگیری. آنها حاضر به انتخاب نام و گفت: این کودک که در نهایت آنها را به چیزی زیبا و دلفریب, و این چیزی است که آنها می خواهم بروید. ما به پدر و چراغ سبز برای پاپا و او خیلی هیجان زده به نام زمان.

فقط قبل از ورود کودک ما گفت: من در قوانین که پدرم انتخاب پاپا و من FIL گفت که او می خواهد به پاپا پس از تمام مردان در خانواده اش همواره پاپا. من به آنها گفتم که به همین دلیل ما خواسته چند بار اما آنها اصرار داشت که نام بسیار مهم بود به او و ما فقط باید به انجام پاپا [Last Name] برای هر یک از پدر بزرگ.

ما گفت: ما نمی مانند که و می خواهید نام منحصر به فرد, اما در حال حاضر که کودک است که در اینجا آنها مصر هستند با استفاده از پاپا حتی خرید اقلام مانند تی شرت و لیوان که می گویند پاپا. هر زمان ما ابراز ناراحتی آنها می گویند آن را کاملا خوب برای هر دو مردان به نام پاپا. من اصلا قلب من برای گفتن بابا و من مطمئن هستم که چگونه برای رسیدگی به این وضعیت است. نوزاد در حال حاضر 3 ماه و خانواده ها دیده می شود هر یک از دیگر به دلیل ویروس, اما من می دانم که ما نمی تواند پنهان کردن این موضوع برای همیشه لطفا برای.

—پاپا پاپا

عزیز PP

این یک مثال بزرگ چگونه خانواده ها می توانند ما را دیوانه اما از آن است که صرفا صحبت کردن یک مشکل است.

پدر خود را در ساخت زندگی خود را اما او اشتباه نیست; هیچ دلیلی وجود دارد بچه خود را نمی تواند روزی تماس با یکی پدر بزرگ پاپا جو و دیگر پاپا مت. (من پیدا کنید با استفاده از نام خانوادگی در اینجا نوع رسمی اما که می تواند کار بیش از حد!) من حتی نمی فکر می کنم شما لزوما نیاز به انجام این کار است. از آن فکر می کنم این راه: اگر شما رشد می کنند تا با یک خواهر و برادر, شانس هستند شما هر دو تماس مادر خود را Mama—که نمیبرد چه معنی او خود را فردی زندگی می کند. این احتمال وجود دارد که شما و همسرتان هر دو تماس های مربوطه خود را مادران مامان—هیچ سردرگمی وجود دارد در مورد کسی که معنای است. در خود من و خانواده من و پدر و شوهر من است پاپااما بچه ها به طور منظم برعکس این و یا آن را به اشتباه و یا با ما تماس بگیرید هر دو به جای یکدیگر و وجود دارد هرگز یک شکست ارتباطات به عنوان یک نتیجه.

چه چیزی در یک نام و یا یک دوره مهرورزی مانند پاپا? بسیار کمتر از شما به نظر می رسد فکر می کنم. بچه خود را تنها 3 ماه; من به شما قول می دهم این وضعیت که احساس می کند مانند یک مشکل برای شما در حال حاضر نمی خواهد احساس می کنم مثل یک مشکل برای کودک شما. و در حالی که پدر شما ممکن است احساس تحقیر شده میبیند و یا کاملا عصبانی در ابتدا این یکی از آن چیزهایی است که به سادگی ارزش گرفتن دیوانه در مورد, و من مطمئن هستم که در نهایت آن خواهد شد بیش از. اجازه دهید این نوع حکایت شما بگویید که شما می خواهید برای برقراری ارتباط چگونه طاقت فرسا خانواده خود را گاهی اوقات می شود اما در غیر این صورت اجازه دهید آن را برو.

اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من حامله, اما من قصد دارم در داشتن فرزند به زودی و من شده فکر کردن در مورد لباس نوزاد است که من دیده ام من دوستان و خانواده از خرید و قرار دادن بچه های خود را در. من نفرت کسانی که وحشتناک جنسیتی زشت بچه onesies که می گویند چیزهایی مانند “زن می تواند من سعی می کنم ؟” و یا “پدر و دیگر جوجه” یا “خانم آهنربا.” من دیدن دوستان و خانواده از خرید این گاهی اوقات به خاطر آنها خنده دار است. من آنها را توهین آمیز و رنگ ورو رفته و بیم این ایده از کسی خرید یکی برای من. من نمی خواهم مردم را به اتلاف پول در چیزی است که من هرگز استفاده خواهد شد. یک راه وجود دارد من می توانم این بیان به مردم در زندگی من است که ممکن است یکی از این برای کودک من? یا من باید آن را تا گرفتن هدیه و پنهان کردن آن در یک گنجه تا آن جا نمی کنه ؟

—لباس های تماس

عزیز سی سی

من نفرت زشت بچه ها لباس بیش از حد. اما نقطه از یک هدیه است که این حرکت نه چیزی که به خودی خود. شما می توانید قبول محبت روح است که در آن هر جنسیتی لباس های شما را دریافت و اهدا و یا دست پایین لباس خود را. آسان!

عزیز مراقبت و تغذیه

من 13 ماهه را دوست دارد کتاب بیشتر برای تصاویر و چرخش صفحه از هر یک از کلمات و او ترجیح میدهد کتاب با عکس از مردم و حیوانات. او یک کتاب عکس در مورد بیتلز از رشد کتابخانه و وسواس با آن است. ما طیف وسیعی از کتاب ها برای بچه ها شده اند که به عمد انتخاب شده و برای ارائه انواع مختلفی از مسابقات جهت یابی جنسیتی و عبارات اما آنچه باعث می شود او شادترین این روزها به صفحه از طریق یک کتاب بزرگ سفید نر مواجه است. این نگرانی من! آیا من آن را پنهان ؟ من یک حرکت تند و سریع را برای گرفتن چیزی است که باعث می شود او را خوشحال ؟ من امیدوارم که همه چیز دیگری در زندگی خود کمک می کند تا تعادل آن را, اما من نمی تواند کمک کند اما نگران است که او خیلی به آن متصل است. در بالا از آن من نمی تواند کمک کند اما نگران است که او علاقه مند نیست و در کلمات از هر یک از کتابهای او در این سن. این کتاب کوچک از بسیاری از ترس های من برای من سفید پسر و من وسوسه به “از دست دادن” آن را در کنار سطل زباله در روز است.

—لوسی در آسمان با سفید, شکنندگی

عزیز LitSWWF,

سابق من بسیار محبوب پرستار بچه به پسر ما یک انجمن کتاب های کودکان و نوجوانان’ چهره زمانی که او یک نوزاد. او عاشق آن است. آن را تبدیل به به به من هدیه ای برای پدر و مادر جدید; من فکر می کنم بچه ها سخت سیمی به می خواهید به نگاه در چهره انسان.

من را دریافت نمی اشتباه نوزادان یک, راز, اما من مطمئن هستم که آنچه را kiddo دوست دارد در مورد بیتلز است که خود را ارام و دلپذیر مواجه است. من فکر نمی کنم اجازه دادن به او را از طریق صفحه این کتاب در حال رفتن به تلقین نژادی یا جنسیتی تعصب در او! اگر او را خوشحال می کند, به او اجازه دهید خوشحال می شود.

شما به او داده یک تن از کتاب را به کمک شکل جهان بینی خود; شما در حال رفتن به آنجا با او در طول زندگی اش کمک به هدایت او. بالا بردن او را به کسی که می داند و ارزش تمام راه بودن است که ارزش کار و اجازه دادن به او را نگاه بیتلز به هیچ وجه در مجموعه او را البته. همچنین به یاد داشته باشید که در 13 ماه او هنوز بسیار جوان و آن را حس می کند به من که او می تواند بی طرفانه در کلمات. خواندن با صدای بلند به او به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید, اما من نمی انتظار می رود او را به درک ارتباط بین کلمات چاپ شده بر روی یک صفحه و برای تلفن های موبایل از دهان خود را در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم پدر و مادر برای یک کودک 20 ماهه ، قبل از من باردار شد, من و همسرم رفت هفتگی با همکاران پس از کار. شوهر من هنوز حضور این و به پایان می رسد تا گرفتن sloshed. من عاشق ماندن در خانه و من بیش از این دریافت-togethers اما شوهرم اصرار من نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و باید همراه است. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>