عزیز مراقبت و تغذیه: نوه من است بازدید توسط یک شبح وار بانوی هر شب


Toddler in foreground covering his eyes. Shadowy lady in background.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 2.5 ساله نوه شده است داشتن یک تکرار کابوس گذشته هفته و نیم. او از خواب بیدار و با عصبانیت گفت: وجود یک خانم در اتاق خود را. وقتی پرسید که آیا او به او و به همین دلیل او فکر می کند او وجود دارد او می گوید که او برای به دست آوردن چیزی از اتاق خود و او می خواهد برای قرار دادن چیزی در پای خود را. این اتفاق حداقل پنج بار.

این پیشرفت به نقطه ای که او از ترس به رفتن به رختخواب. دختر من در حال آموزش او نیز دارای یک خواهر (4 هفته). من می دانم که این تغییرات در زندگی می تواند کودکان را به کابوس و من درک می کنم که تخیل زنده در این عصر است. اما این فقط به نظر می رسد بسیار خاص و نوع خزنده. همه ما در از دست دادن به نحوه رسیدگی به آن و البته ناراحت است که ما کمی شیرین پسر بچه در برخورد با این. هر گونه پیشنهاد ؟

—پیر کشیش و یک جوان کشیش ؟

عزیز OPaaYP,

من خود را تغییر signoff به یک جن گیر شوخی است. من بسیار متاسفم. من فکر نمی کنم وجود یک شبح خانم و یا یک شیطان در نوه خود را در اتاق. اعتراف میکنم که “او می خواهد برای قرار دادن چیزی در پا” را برای من ارسال به یک کمی freakout. من همچنین فکر می کنم جدید, خواهر و آموزش هستند به احتمال بسیار زیاد عظیم ناخودآگاه عوامل در آنچه که او تجربه.

در حال حاضر من نمی دانم اگر شما زندگی خود را با پدر خانواده و یا نمی, اما آن را بسیار روشن است که دختر خود را (و شریک زندگی خود را اگر او تا به یک) است و در نهایت کسی که باید برای رسیدگی به این. چگونه او احساس می کنم در مورد آن ؟ او درخواست برای مشاوره ؟ یک هفته و نیم است که واقعا فوق العاده مدت زمان طولانی برای یک تکرار کابوس هر چند من مطمئن هستم که آن را احساس می کند که راه (مگر اینکه او موفق به اختراع واقعا داستان وحشت زده به شورش در برابر خواب جدید خود را خواهر و آموزش).

اگر از او بپرسید برای مشاوره من پیشنهاد معمول نسخه ای برای “ساختگی شب ترس” است که شامل یک نور شب ترک چراغ به طور کامل یک “عجیب و غریب بانوی اسپری” است که ارائه هر گونه عجیب و غریب خانم ها بی ضرر و دوباره اطمینان است که آن را فقط یک رویا است.

من هم قرار دادن ترمز در آموزش. دو تا از بزرگترین تحولات در یک کودک زندگی در حال آموزش و تولد یک خواهر و برادر جوان تر و اگر من دختر خود را به من خواهد رسید مکث در اولین تا او را بیشتر به دوم.

بهترین شانس! همچنین اگر آن را در ادامه دریافت یک پرستار بچه مخفی بنابراین ما می توانید ببینید شبح.

(دوباره آن را یک شبح. بیشتر احتمال دارد به یک دیو در نظر گرفتن شکل یک بانوی پیر.)

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من در قوانین همواره دوستداران حیوانات. یک ماه قبل از ما تا به حال برای شروع قرنطینه گربه خود را فوت کرد. من حدس می زنم آنها احساس تنهایی, چرا که آنها یک سگ برای اولین بار در 20 سال. و نه فقط هر سگ—آنها رفته و بعد فورا رفت واز یک نوع سگ بزرگ! من بسیار نگران از آنجایی که آنها زندگی می کنند در یک خانه با حیاط کوچک و هر دو آنها را در اوایل 80s.

من MIL او را شکست هیپ سال گذشته توسط دام بیش از خود افراد مسن و در حال حاضر آنها یک توله سگ غول پیکر! آنها همچنین به نظر می رسد کاملا unequipped به مراقبت از این سگ. او یک یار اما فقط چند ماه پس او نیاز به مقدار زیادی از ورزش و پیاده روی و آموزش است که آنها سعی کنید به انجام اما فقط تا بدهد و شوخی در مورد چگونه او در می یابد آن را سرگرم کننده به شمارنده و سرقت مواد غذایی و فکر می کنم او بسیار بد است چرا که او nips (او یک توله سگ از آن چیزی است که آنها انجام می دهند).

شوهر من نگران است برای سلامت و ایمنی خود را و شروع به فکر می کنم که توله سگ خواهد بود امن تر با ما. ما دو ساله که در مدت طولانی اجرا می شود هر روز یک حیاط خلوت بزرگ و من استفاده می شود به سگ بزرگ. من حتی تا به حال یک مرد در حال رشد است و ما استفاده می شود به یک Rottweiler. من احساس تضاد هر چند: روشن است که آنها عاشق این توله سگ و من احتمالا به نظر می رسد مانند برخی از حریص سگ دزد.

چگونه ما به آنها در مورد هر یک از این و احتمالا صحبت کردن با آنها در مورد پیدا کردن یک سگ است که یک جا بهتر است و اجازه دادن به توله سگ زندگی می کنند با ما ؟

—نه Cruella

عزیز نمی Cruella,

من پاسخ این سوال در پنجشنبه تصویری زنده هستم اما گسترش آن را در اینجا برای مخاطبان بزرگتر.

زمانی که من برای اولین بار انداخت در نامه خود دیدم “حریص سگ دزد” و فرض من فقط می خواهم به شما بگویم به سرقت سگ و آرزو می کنم شما یک روز پر برکت. این موضوع البته بسیار پیچیده تر است.

من فکر می کنم شما درست می شود نگران آن است که خود را در قوانین در حال رفتن به دریافت زدم با مارمادوک که حتی بسیار خوبی رفتار دانمارک بزرگ هستند مانند داشتن یک سدان متوسط زیپ در اطراف آشپزخانه خود را. من همچنین نگران آن است که یک سگ بزرگ با بسیار بد به هیچ آموزشی در حال رفتن به می آیند به پایان چسبنده از طریق هیچ گسل از خود را دارد.

اگر من به شما بود, من می خواهم به آنها برخورد با دو جانبه حل است. گزینه اول: شما در حال حاضر به کمک به آنها برای پرداخت و یا رفتار خود را با شما در قوانین کمک و تقویت برخی از خوب قدیمی از مد افتاده, آموزش توله سگ (باید آنها را به یک لیست از تمام رفتارهایی که مشکل آنها و اضافه کردن به آن را با مشاهدات خود) و ببینید اگر شما می توانید یک شهروند جامد از بزرگ lad.

گزینه دوم: تکیه به شدت در عشق خود را برای نوه های خود و به آنها بگویید که کودکان در حال عمیقا عمیقا متصل شده و دوست دارم یک توله سگ خود را برای پیاده روی های طولانی و قطار و آیا من ذکر ما این حیاط و در سال گذشته شما سقوط بیش از کرکی? اگر آنها نشان می دهد هر گونه علاقه, پیشنهاد برای کمک به آنها پیدا کردن یک سگ بهتر مناسب برای خود موقعیت منحصر به فرد: مردم در 80s که واقعا نیاز به یک سگ است که در حال حاضر آموزش داده شده است (وجود دارد بسیاری از, اما سالم سگ در پناهگاه که خوشحال خواهد بود به خوردن کردن شمارنده خود را در ازای سگ معادل سه hots و یک تخت).

من واقعا امیدوارم که یکی از این نسخهها کار برای شما. اگر آنها نمی, آنها ارسال مقالات و کتاب در مورد توله سگ و استعفا خود را به این واقعیت است که شما به احتمال زیاد خواهید وزش نسیم تا با او به هر حال زمانی که او 4 و به اندازه یک خانه و به طور کامل غیر قابل کنترل.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من قطع حق تعقیب. من پدر خوانده من تعرض زمانی که من یک کودک بود. برخی از آن ها تسهیل شد توسط من خوانده است. من سرکوب آن تا زمانی که من به دانشگاه رفتم و تا به حال به دنبال مشاوره مرتبط با سوء مصرف مواد و افسردگی است. من صرف کمی از زمان در درمان و دارو به عنوان یک بزرگسال. من ثابت قدم باقی مانده اند در تصمیم من به این راز را به من قبر گذشته از گفتن درمانگران چند از دوستان و چند بلند مدت با شرکای عاشقانه. من در حال حاضر 35 زندگی می کنند و از طرف دیگر از کشور است. من خیلی عادی و به من می گویند نزدیک و در ارتباط با پدر و مادر و دو برادر. صحبت من به مادرم چند بار در هفته. من هرگز احساس نیاز به ساکن در دوران کودکی من ،

من در حال حاضر دو برادرزاده 3 سال و 8 ماه. شما احتمالا می توانید حدس بزنید که در آن از این قرار است. پدر و مادر من زندگی می کنند 10 دقیقه دور از من برادر و خانواده اش بودند و بسیار خوشحال بود در نهایت به پدربزرگ و مادربزرگ. آنها اساسا ثانویه مراقبان در این نقطه و دختران صرف نیمی از وقت خود را وجود دارد با یک sleepover حداقل یک بار در هفته. برادر من و همسرش تکیه بر آنها از نظر مالی و لجستیکی برای مراقبت از کودکان. دختران خوش شانس هستیم که فوق العاده پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. قدیمی ترین به طور خاص بسیار متصل به مادر من.

من بمیرم برای این دختر. من به سختی آنها را در فرد اما آنها زیبا ترین, جذاب, هوشمند, و, شیرین, دختران شما تا کنون ملاقات کند. من مطمئن هستم که اگر من باید بچه های خود من پس از من لذت بودن با محبت عمه به آنها را از دور.

من از خواب بیدار شدم به تازگی با یک تکان خوردن. من تا به حال یک تصویر ذهنی از برادرزاده من مورد آزار قرار گرفته در همان راه من بود و من بلافاصله احساس عمیق شرم آور است. چرا که این اولین بار است که من از این اتصال است ؟ قدیمی ترین است در مورد سن و سال که من سوء احتمالا آغاز شده است.

من می دانم که بسیاری از مردم معقول و منطقی خواندن این محکوم را من برای صحبت نمی کند تا زودتر و به صورت مایل به ادامه نگه داشتن راز من. من رفته از طریق تمام نتایج ممکن است در سر من از مقابله با من پدر و مادر و یا حتی باز کردن به برادران من بسیاری از بار. فکر پاره شدن خانواده من از هم جدا و نگه داشتن دختران دور از پدربزرگ و مادربزرگ خود را به نظر می رسد غیر قابل تصور بی رحمانه به من. من می دانم که در قلب من است که من هرگز نمی تواند انجام دهد.

من اعتماد برادر من و SIL به طور کامل برای محافظت از دختران و آنها را آموزش بدن استقلال و ایمنی. زمانی که آنها مسن تر من می تواند داشته باشد که گفتگو با آنها خودم. من می دانم آنچه پدر و مادر من به داماد من و هرگز دیده می شود هر چیزی که موجب یک پرچم قرمز است. به درخواست مستقیم سوال: من به طرز وحشیانه ای اشتباه و خودخواهانه اگر من هرگز فاش کردن راز من به خانواده ام ؟ بله, من می دانم که اگر چیزی اتفاق می افتد به دختران من خواهد بود ویران کرد. و بله, من می دانم که من باید به دنبال درمان از خود من است. من انتظار توجیهی برای انتخاب من فقط یک چشم انداز به عنوان من همچنان به حل کردن این.

—از کجا می توانم از اینجا بروم

عزیز WDIGFH,

گذشته گذشته است. من اینجا هستم به شما قضاوت یا به قاضی هر بازمانده از سوء استفاده جنسی از کودکان که خود را منجمد و قادر به عموم خود را شناسایی مصرفکننده به خصوص اعضای نزدیک خانواده.

اما در حال حاضر شما باید برای عمل. شما واقعا انجام دهد. شما را مجبور به نشستن با برادر خود و همسر خود و به آنها بگویید که چه اتفاقی افتاده است. شما ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر برای انجام این کار در زمینه درخواست از آنها برای پیوستن به آنها را در یک درمان قرار ملاقات با یک درمانگر به آنها شما را فاش سوء استفاده خود را به عنوان این را نیز می توان توجه داشته باشید از جدیت و صداقت به وحشتناک گفتگو.

من فکر نمی کنم شما را مجبور به نشستن با پدر و مادر خود را. من می خواهم یک نامه نوشتن آنها توضیح دقیقا به همین دلیل شما در حال برش آنها را خاموش و اگر هر یک از اعضای خانواده شما بپرسید که چرا شما در حال صحبت کردن به پدر و مادر خود را, من می خواهم آنها را ارسال یک کپی از این نامه است. اگر خود را برادر و خواهر در قانون باور نمی کنم شما و یا تغییر رفتار خود و مرزهای خود و خانواده من در نظر تماس کودک خدمات حراست و می گویند که این کودکان در معرض خطر هستند و توضیح دهد که چرا. این به احتمال زیاد خود را خراب کردن رابطه خود را با برادر و خواهر و همه را به دروغ به هر حال, بنابراین من نمی آیند در این یکی.

من هم با پلیس تماس بگیرید, اذعان که اساسنامه محدودیت ها است که به احتمال زیاد گذشته اما از آنها بخواهید اگر شما می توانید یک گزارش فقط همین برای یک دنباله مقاله. نگاه پدر و مادر خود را در جنسیت مجرم رجیستری از هر دولت شما می دانید که آنها در زندگی (دوباره آنها به احتمال زیاد آن را نگه داشته و نزدیک به خانه, اما از آن خواهد شد بسیار مفید مهمات اگر هر چیزی تا نوبت).

هیچ یک از این لزوما منجر به تغییر. هیچ یک از این لزوما محافظت از برادرزاده خود را از آسیب. اما این چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. و از چیزهایی که شما نیاز به انجام است. آنها در معرض خطر هستند. لطفا عمل می کنند.

شما چگونه استدلال می کنند با 3 سال حمام منطق ؟

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

در طول قرنطینه خانواده من و بعد فورا رفت واز بسیار به پیاده روی. ما زندگی می کنند در منطقه ای با دولت پارک نزدیک و یک پارک ملی چند ساعت دور و ما را ما 6 ساله پسر و 3 دختر ساله در, افزایش دو بار در هفته که هر دو بچه ها را دوست داشت. سه هفته پیش ما مواجه می شوند, خانمها, که, در حالی که نه پرخاشگرانه و خصمانه بود. شوهر من برداشت ما و او را برداشته و من قرار دادن دختر ما بر روی شانه های من. ما با صدای بلند فریاد زد: ساخته شده خودمان را بزرگتر انداخت و برخی از سنگ در پای خود را. آن را دور زد در چند دقیقه و در حالی که پسرم فکر می کند این جالبترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به او را وحشت زده دختر من.

هنگامی که ما سعی می کنید به ترک برای یک پیاده روی او فریاد می زند و گریه می کند و پا زدن و دروغ بر روی زمین است. او التماس ما را به رفتن نیست و می گوید “گربه های بزرگ ما را میخورند.” من و همسرم سعی کرده اند توضیح آنچه اتفاق افتاده است و چگونه نادر در آن بود و نشان داده شده است که ما در حال رفتن به عقب وجود دارد اما او هنوز حاضر. پسر ما هنوز هم دوست دارد در پیاده روی, بنابراین ما سعی در به سازش و باید یکی از ما با او و دیگر ماندن با او, اما او تنها به من اجازه ماندن به دلیل “مامان را نگه می دارد امن است.” اگر من سعی می کنم برای رفتن با پسرم, او شروع به داشتن یک بحران.

من او را دوست دارم و من درک می کنم این ترسناک بود اما من نمی ترک خانه و پیاده روی استفاده می شود یک راه برای من به استرس. من احساس می کنم مثل من از دست دادن ذهن من اگر من به صرف یک هفته دیگر از رفتن در هر نقطه به جز حیاط خلوت! چه می توانیم بکنیم ؟

—معمولا گربه وحشی پشمالو شهر

عزیز UNCT,

اوه خدای من. خوب اول از همه شما گوشی ابرقهرمانان و دقیقا درست و من خیلی تحت تاثیر قرار با شما.

بدیهی است که آنچه اتفاق افتاد مشروع وحشتناک به طور کامل پس و دختر خود را واکنش در یک راه طبیعی است. او نمی داند که در مورد وجود پارک های مختلف و مسیرهای پیاده روی, او فقط می داند که “در خارج که در آن گربه های بزرگ هستند” و “در داخل با مامان من امن نگه داشتن.” من می توانید یک دسته از نقشه های دنباله دار قرار دادن یک نقطه قرمز که وحشی بود و او را به شما کمک کند انتخاب کنید بعد از پیاده روی و تاکید کرد که وحشی می ماند که دنباله طوری که دنباله دار برای تلفن های موبایل سرگرم کننده است ؟

من نیز دیدن آنچه که دولت خود را به شما اجازه می دهد برای حمل در راه خرس یا سگ اسپری (آنها اغلب غیر قانونی حمل برای دفاع از خود در برابر انسان اما قانونی برای انجام اگر شما در واقع به دنبال دفاع از خود را از یک گوشتخوار). شما می توانید آن را به دختر خود و توضیح دهد که هیچ گربه های بزرگ که در آن شما می رویم اما این است که به صورت فوق العاده ویژه به ایمنی. و یا نشان نمی دهد اگر شما فکر می کنم آن را تنزل “ما قرار نیست در هر نقطه با در cougars” پیام. و به عنوان با خرس را به مطمئن شوید که مقدار زیادی از سر و صدا به عنوان شما بروید.

در آینده نزدیک قبل از اینکه شما سعی می کنید به او را پیاده بیایید شروع با داشتن پدر او ماندن با او را در حالی که شما پیاده روی با پسر خود. او ممکن است دمدمی مزاجی و گریه چند بار اول اما از آنجا که او را ایمن نگه داشتن او, او را به تدریج تبدیل به بیشتر به این ایده است که شما به عنوان پدر و مادر او همیشه نگه داشتن خود را امن است. لطفا در این مرحله قبل از تلاش برای کشیدن او را بر روی یک دنباله دوباره.

شما باید در واقع برخورد دوم, گربه وحشی پشمالو, من شما را تشویق به توقف پیاده روی با کودکان خود را.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من 6 ساله دختر زیبا با موهای بور و چشمان آبی. او تعارف می شود به طور منظم از مردم بر چه زیبا او است و basks در توجه است. او حضور در یک مدرسه خصوصی است و یک پسر بچه در کلاس او که سیاه و سفید است. او شیرین است خوش اخلاق و دارای حس شوخ طبعی. پدر و مادر خود را مردم دوست داشتنی هستند. مشکل این است که بیش از دو سال گذشته دختر من بوده است ساخت, نظرات مردم در مورد پوست به خصوص خطاب به این پسر بچه کوچک است. این نظر هستند که در امتداد خطوط از “من نمی خواهم برای نشستن با او را چرا که او دارای پوست تیره.” معلم او و من نشستم به این بحث با او و توضیح دهید که این رفتار غیر قابل قبول است فایده ای نداشت. روز دیگر او را تماشا آغاز عشق در واقع با من و او اظهار داشت که بین زن و شوهر نباید در ازدواج, چرا که آنها به نظر نمی آید راست با هم. بدیهی است که من روش تدریس او برای درمان هر کس به همان اندازه و توان پذیرش همه افراد متفاوت است کار نمی کند. مدرسه او را بیشتر نگران اگر چه آنها می دانند که من سعی می کنم بهترین من برای مبارزه با آن است. من فقط امیدوارم که او رشد می کند از این و یا چیز دیگری من می تواند انجام دهد ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>